horni

Nechyba Milan ml. (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 15:00 Dion VIP 10 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 3
1.3.2020 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 2
29.2.2020 15:00 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 7
29.2.2020 8:30 Dion VIP 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 3
19.1.2020 18:00 Dion VIP 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Troublemakers 8
19.1.2020 11:30 Troublemakers 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 5
18.1.2020 18:00 Dion VIP 3 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 9
18.1.2020 11:30 Zbraslav M 11 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 2
8.12.2019 15:00 Kolibris 3 0 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 1
3.11.2019 18:00 Dion XY 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 4
3.11.2019 11:30 Ledoborci 2 10 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 6
2.11.2019 18:00 Dion VIP 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Klub z Viktorky 8
2.11.2019 8:30 Dion VIP 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion XY 4
27.10.2019 11:30 Dion VIP 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 1
26.10.2019 18:00 Kamenný Újezd 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 8
26.10.2019 11:30 Dion VIP 11 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
14.4.2019 15:30 Dion VIP 0 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 1
13.4.2019 18:30 Loupežníci Jičín 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 4
13.4.2019 11:30 Ledoborci 4 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 6
10.3.2019 18:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 1
10.3.2019 11:30 Zbraslav L 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 7
9.3.2019 11:30 Dion VIP 0 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
13.1.2019 18:00 Ledoborci NG 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
13.1.2019 11:30 Dion VIP 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 4
9.12.2018 12:00 Dion VIP 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
8.12.2018 20:15 Dion VIP 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 7
8.12.2018 12:00 Ledoborci 8 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
21.10.2018 18:00 Lucky Stones 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
21.10.2018 11:30 Dion VIP 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 4
20.10.2018 8:30 CC RIPER 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 8
30.3.2018 18:30 Ledoborci 7 10 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 1
30.3.2018 11:30 Kolibris 5 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 6
21.1.2018 15:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 9
21.1.2018 8:30 Dion VIP 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 10
20.1.2018 15:30 Dion VIP 4 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 7
20.1.2018 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
5.11.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 8
5.11.2017 11:30 Dion VIP 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 9
4.11.2017 18:30 Dion VIP 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 8
4.11.2017 11:30 Dion VIP 3 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 8
1.10.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 3
1.10.2017 8:30 Zbraslav R 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 8
30.9.2017 15:30 Dion VIP 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 8
30.9.2017 8:30 Cherry Stones 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
2.4.2017 8:30 Dion VIP 13 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 2
1.4.2017 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 11
1.4.2017 8:30 Brno - Východ 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 4
22.1.2017 18:30 Dion VIP 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Západ 7
22.1.2017 11:30 Ledoborci 1 9 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 5
21.1.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 2
21.1.2017 11:30 Zbraslav L 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 8
20.11.2016 11:30 Dion VIP 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 8
19.11.2016 18:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 10
19.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 2
25.9.2016 15:30 Dion VIP 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 8
25.9.2016 8:30 Dion YB 9 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
24.9.2016 15:30 Dion VIP 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Brno - Západ 8
24.9.2016 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
17.1.2016 14:00 Ledoborci 3 7 dráha 1. Muži divize D :
Dion VIP 6
17.1.2016 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 4
16.1.2016 17:15 Brno - Západ 2 dráha 3. Muži divize D :
Dion VIP 8
16.1.2016 11:15 Ledoborci 7 7 dráha 1. Muži divize D :
Dion VIP 9
3.1.2016 20:00 PLC ICEBREAKERS 9 dráha B Muži divize D :
Dion VIP 8
3.1.2016 11:15 Morning star Přírodověda 7 dráha A Muži divize D :
Dion VIP 1
2.1.2016 20:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 12
2.1.2016 14:00 Zbraslav M 6 dráha 4. Muži divize D :
Dion VIP 9
22.11.2015 11:15 Dion VIP 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Západ 5
21.11.2015 20:00 Dion VIP 15 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 11:15 Dion VIP 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 5
27.9.2015 17:15 Ledoborci Juniors 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 5
27.9.2015 11:15 Brno - Východ 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
26.9.2015 17:15 Dion VIP 13 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
26.9.2015 8:30 Dion 1 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 11
4.4.2015 15:00 Ledoborci 7 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 0
4.4.2015 8:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
8.2.2015 18:00 Zbraslav ONI 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 4
8.2.2015 11:30 Dion VIP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 5
7.2.2015 20:00 Ledoborci Juniors 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 7
7.2.2015 13:30 Zbraslav L 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
7.2.2015 8:00 Dion VIP 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 1
17.11.2014 20:00 Dion VIP 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
17.11.2014 8:00 Dion VIP 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 3
15.11.2014 20:00 Dion VIP 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 7
15.11.2014 13:30 Dion VIP 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
15.11.2014 8:00 Ledoborci 5 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 6
28.9.2014 16:30 Kolibris 5 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 2
28.9.2014 10:30 Dion VIP 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 8
27.9.2014 19:00 Zbraslav M 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
27.9.2014 8:00 Brno - Východ 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 0
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo