horni

Neznalová Veronika (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
2.2.2020 13:30 Savona M 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Ledoborci 6
2.2.2020 9:30 Savona H 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Ledoborci 4
1.2.2020 17:30 Ledoborci 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 14
1.2.2020 13:30 Ledoborci 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Dion YB 9
1.2.2020 9:30 Savona 5 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Ledoborci 4
26.1.2020 16:30 Zbraslav W 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
26.1.2020 8:15 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 9
25.1.2020 16:30 Sokolky 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 5
25.1.2020 8:15 PLC LEDO 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
7.12.2019 8:15 Liboc 1 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
6.12.2019 16:30 PLC LEDO 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
6.12.2019 8:15 PLC LEDO 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
2.12.2019 16:00 Trutnov 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 5. místo
Ledoborci 7
2.12.2019 12:30 Savona M 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Ledoborci 5
2.12.2019 9:00 Zbraslav H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Ledoborci 0
1.12.2019 16:55 Ledoborci 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Liboc 3
1.12.2019 13:50 Ledoborci 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona M 7
1.12.2019 9:00 Ledoborci 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Shooters 3
30.11.2019 13:50 Vometáci z Brna 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 9
30.11.2019 9:00 Trutnov 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 3
28.10.2019 20:15 Ledolamky 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
28.10.2019 12:00 Savona M 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 0
27.10.2019 20:15 PLC LEDO 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
26.10.2019 20:15 PLC LEDO 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
26.10.2019 12:00 Savona H 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
30.9.2019 16:00 Savona M 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - O 3. místo
Ledoborci 6
30.9.2019 12:30 Savona H 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Ledoborci 6
30.9.2019 9:00 Ledoborci 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Dion 13 0
29.9.2019 13:50 Ledoborci 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 6
29.9.2019 9:00 Ledoborci 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Shooters 8
28.9.2019 13:50 Blues Turtle 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 8
28.9.2019 9:00 Dion YB 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 7
5.5.2019 13:45 Liboc 1 7 dráha 1. MČR 2019 – seniorky :Finále
Sokolky 11
5.5.2019 10:15 Citadela 4 dráha 3. MČR 2019 – seniorky :Semifinále
Liboc 1 5
4.5.2019 11:15 Liboc 1 11 dráha 2. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Citadela 2
3.5.2019 19:45 Sokolky 6 dráha 1. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Liboc 1 4
30.3.2019 20:15 Cherry Stones (M.Neznal) 6 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Blues Turtle (M.Votava) 7
30.3.2019 13:45 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 8 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Cherry Stones (M.Neznal) 2
30.3.2019 11:00 RPK Brno M (L.Merta) 4 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Cherry Stones (M.Neznal) 6
29.3.2019 20:15 Cherry Stones (M.Neznal) 8 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Dion Army (D.Jakl) 4
29.3.2019 14:45 Cherry Stones (M.Neznal) 3 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Savona M (D.Miklík) 8
17.3.2019 15:30 Liboc 1 0 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 10
17.3.2019 8:30 Liboc 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
16.3.2019 15:30 Citadela 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
16.3.2019 8:30 Liboc 4 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
10.2.2019 19:30 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
10.2.2019 12:00 Liboc 1 12 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
16.12.2018 19:30 Kolibris 1 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 9
16.12.2018 12:00 Liboc 1 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
15.12.2018 19:30 Trutnov 2 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
15.12.2018 12:00 Liboc 1 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 10
2.12.2018 13:00 Ledoborci 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 4
1.12.2018 21:00 Ledoborci 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Voks Stones 2
1.12.2018 10:30 Dion XY 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 7
30.11.2018 18:30 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 5
30.11.2018 10:30 Ledoborci 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Liboc YB 8
21.10.2018 15:30 Valící se šutráky 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 10
21.10.2018 8:30 Liboc 1 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
20.10.2018 15:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
20.10.2018 8:30 Liboc 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
30.9.2018 8:30 Ledoborci 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
PLC LEDO 7
29.9.2018 18:30 Ledoborci 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion XY 8
29.9.2018 10:45 Voks Stones 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci 8
28.9.2018 18:30 Ledoborci 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 7
28.9.2018 10:45 Dion JB 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci 6
13.5.2018 13:15 Sokolky 4 dráha 3. MČR 2018 – seniorky :Semifinále
Falcon Praha 8
12.5.2018 19:15 Savona I 0 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Sokolky 1
12.5.2018 14:15 Sokolky 4 dráha 4. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Citadela 6
12.5.2018 8:45 Sokolky 5 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 3
11.5.2018 14:15 LEDO PRAHA 3 dráha 2. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Sokolky 6
8.4.2018 13:00 PLC SHOOLANCE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 8
7.4.2018 13:00 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 7
11.2.2018 16:00 Citadela 4 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 3
11.2.2018 8:30 Falcon Praha 4 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 8
10.2.2018 16:00 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 6
10.2.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 3
10.12.2017 15:30 Falcon Praha 2 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 8
10.12.2017 8:30 Falcon Praha 5 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 4
9.12.2017 15:30 Falcon Praha 0 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 10
9.12.2017 8:30 Ledoborky 2 8 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 7
2.12.2017 20:45 Ledoborci 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav Srnery 2
2.12.2017 10:45 Liboc 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 6
1.12.2017 20:45 PLC LEDO 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 3
1.12.2017 15:15 Ledoborci 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona M 9
22.10.2017 19:30 Falcon Praha 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 6
22.10.2017 12:00 Kolibris 1 0 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 11
21.10.2017 19:30 Falcon Praha 0 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 9
21.10.2017 12:00 Ledolamky 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 7
14.10.2017 16:15 Zbraslav KO 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 6
14.10.2017 8:30 Ledoborci 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 2 7
13.10.2017 20:45 Ledoborci 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 6
13.10.2017 15:15 Zbraslav Z 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 7
16.9.2017 17:45 Ledoborci 8 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Falcon Praha 6
16.9.2017 12:30 Falcon Praha 2 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Savona 5 5
16.9.2017 8:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Falcon Praha 3
15.9.2017 17:45 Falcon Praha 9 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Ledoborci 8 1
28.5.2017 14:00 Savona I 2 dráha 4. MČR 2017 – seniorky :Finále
Falcon Praha 9
27.5.2017 18:00 LEDO PRAHA 5 dráha 3. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 12
27.5.2017 14:30 Savona I 3 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 8
26.5.2017 19:30 Falcon Praha 6 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 2
26.5.2017 15:30 Falcon Praha 2 dráha 3. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Savona I 7
8.4.2017 16:00 Kolibris 1 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
8.4.2017 8:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
29.1.2017 19:30 Citadela 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 8
29.1.2017 12:00 Falcon Praha 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
28.1.2017 19:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
28.1.2017 12:00 Dion ICE 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 15
3.12.2016 18:15 Ledoborci 1 2 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Zbraslav SK 9
3.12.2016 12:15 Ledoborci 1 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Liboc 4 0
2.12.2016 21:00 Ledoborci 1 7 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Zbraslav M 5
2.12.2016 12:15 Dion VIP 10 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Ledoborci 1 4
6.11.2016 16:00 Falcon Praha 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
6.11.2016 8:30 Falcon Praha 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
5.11.2016 16:00 Zbraslav TP 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
5.11.2016 8:30 Sokolky 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
2.10.2016 19:30 Falcon Praha 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
2.10.2016 12:00 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 5
1.10.2016 19:30 Falcon Praha 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 1
1.10.2016 12:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 4
10.9.2016 20:00 Třešňovka D 5 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Falcon Praha 11
10.9.2016 15:30 Falcon Praha 1 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Kolibris 2 11
10.9.2016 12:30 Ledoborci 7 7 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Falcon Praha 4
9.9.2016 17:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 9
9.9.2016 12:30 Zbraslav L 3 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Falcon Praha 5
8.5.2016 14:00 Falcon Praha 4 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :Finále
Citadela 6
8.5.2016 10:00 Falcon Praha 8 dráha 4. MČR 2016 – seniorky :Semifinále
Liboc 1 6
7.5.2016 18:00 LEDO PRAHA 2 dráha 1. MČR 2016 – seniorky :
Falcon Praha 8
7.5.2016 11:30 Falcon Praha 7 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :
Liboc 1 4
6.5.2016 16:00 Citadela 9 dráha 1. MČR 2016 – seniorky :
Falcon Praha 5
30.4.2016 16:00 Liboc 3 (A.Kubešková) 11 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 7
30.4.2016 9:00 1.CK Brno (P.Kovač) 11 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 4
29.4.2016 16:00 Ledoborci 1 (D.Jirounek) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Kolibris (P.Štěpánek) 6
20.2.2016 15:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 8
20.2.2016 8:30 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
24.1.2016 19:00 Letící kameny 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 9
24.1.2016 12:00 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 4
23.1.2016 19:00 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
23.1.2016 12:00 Kolibris 1 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
5.12.2015 18:15 Ledoborci 3 3 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Trutnov 1 10
5.12.2015 10:00 Ledoborci 3 8 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D
Ledoborci 1 3
4.12.2015 19:00 Ledoborci 3 6 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D
Zbraslav M 4
4.12.2015 10:00 Savona 1 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D
Ledoborci 3 5
8.11.2015 15:30 Falcon Praha 1 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 11
8.11.2015 8:30 PLC 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
7.11.2015 15:30 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
7.11.2015 8:30 Falcon Praha 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 2
4.10.2015 19:00 Falcon Praha 11 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
4.10.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
3.10.2015 19:00 Falcon Praha 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 8
3.10.2015 12:00 Savona I 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 11
12.9.2015 11:15 Savona 6 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Falcon Praha 9
11.9.2015 19:30 Falcon Praha 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Letící kameny 11
11.9.2015 13:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Duhoví Jednorožci 6
11.9.2015 8:45 PLC LEDO 7 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Falcon Praha 3
10.5.2015 16:00 Falcon Praha 11 dráha 2. MČR 2015 – seniorky :Bronz
Ledoborky 3 1
10.5.2015 10:30 Falcon Praha 3 dráha 4. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Liboc 1 7
9.5.2015 18:30 Ledoborky 3 4 dráha 2. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 9
9.5.2015 10:30 Falcon Praha 2 dráha 3. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Citadela 9
22.2.2015 9:30 Ledoborky 1 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 10
21.2.2015 15:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
21.2.2015 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 9
1.2.2015 19:00 Ledoborky 2 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
1.2.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 4
31.1.2015 19:00 PLC MARTIN 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 9
31.1.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 9
13.12.2014 19:00 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Ledoborci 3 2
12.12.2014 17:00 Zbraslav OH 12 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina B
Ledoborci 3 1
12.12.2014 8:00 Ledoborci 3 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina B
CK Zlatá Praha 2
9.11.2014 15:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
9.11.2014 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
8.11.2014 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 4
8.11.2014 8:30 Sokolky 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 0
19.10.2014 19:00 Trutnov 2 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
19.10.2014 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 9
18.10.2014 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
18.10.2014 12:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
14.9.2014 17:15 Falcon Praha 4 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.)
Dion YB 8
13.9.2014 12:00 Falcon Praha 0 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Trutnov 1 10
13.9.2014 7:30 Liboc 3 19 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Falcon Praha 2
11.5.2014 16:00 Savona I 4 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Finále
Falcon Praha 8
11.5.2014 10:30 Falcon Praha 9 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Liboc 1 3
10.5.2014 15:45 Demionky 7 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 9
10.5.2014 10:30 Falcon Praha 6 dráha 4. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Savona I 7
29.3.2014 16:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
29.3.2014 8:30 Ledoborky 1 2 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 7
26.1.2014 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 3
26.1.2014 12:00 Ledoborky 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
25.1.2014 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 4
25.1.2014 12:00 Zbraslav SK 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 10
7.12.2013 8:30 Liboc 3 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina C
Ledoborci 3 5
6.12.2013 17:00 Ledoborci 3 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina C
Ledoborci 2 7
6.12.2013 10:00 Savona 5 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina C
Ledoborci 3 5
10.11.2013 16:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
10.11.2013 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
9.11.2013 16:00 Liboc 1 11 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 2
9.11.2013 8:30 Sokolky 10 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 2
6.10.2013 19:30 Zbraslav TP 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
6.10.2013 12:00 CC Kladno 2 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 8
5.10.2013 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
5.10.2013 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
11.5.2013 20:15 CC Ledoborky 3 dráha 3. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Savona I 8
11.5.2013 15:15 CC Ledoborky 7 dráha 2. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Liboc 1 5
11.5.2013 10:15 Falcon Praha 7 dráha 3. MČR 2013 – seniorky :Základní část
CC Ledoborky 6
8.5.2013 13:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu žen
Valící se šutráky 4
4.5.2013 13:00 Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 0 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Ledoborci 3 (M.Neznal) 15
3.5.2013 18:00 Zlatá Praha (P.Málek) 6 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Ledoborci 3 (M.Neznal) 7
3.5.2013 13:00 Ledoborci 3 (M.Neznal) 5 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Zbraslav H (R.Boháč) 6
3.5.2013 8:00 Ledoborci 3 (M.Neznal) 2 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 7
7.4.2013 20:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 7
7.4.2013 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 10
7.4.2013 8:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 6
24.3.2013 20:00 Zbraslav TP 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 4
24.3.2013 14:00 Ledoborky 1 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 4
24.3.2013 8:00 Falcon Praha 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.3.2013 14:00 Ledoborky 1 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 3
20.1.2013 17:00 Ledoborky 2 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 4
20.1.2013 11:00 Zlatá Praha 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 5
19.1.2013 20:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 2
19.1.2013 14:00 Citadela 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 6
15.12.2012 16:00 Ledoborci 3 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Kolibris 1 8
14.12.2012 20:00 Trutnov 1 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Ledoborci 3 6
14.12.2012 13:00 Liboc 1 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Ledoborci 3 4
28.10.2012 17:00 Ledoborky 1 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
27.10.2012 20:00 Martin TP 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
27.10.2012 8:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 9
14.10.2012 17:00 Ledoborky 1 11 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1
14.10.2012 11:00 Tee Party Z 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 8
13.10.2012 14:00 Ledoborky 1 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 0
13.10.2012 8:00 RPK Brno J 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.9.2012 20:00 Ledoborky 1 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno 0
23.9.2012 8:00 Steel TP 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 1
22.9.2012 17:00 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 9
6.5.2012 11:25 Ledoborci 3 3 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona M 8
5.5.2012 14:25 Ledoborci 3 2 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 5
5.5.2012 11:25 Ledoborci 3 2 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 8
7.4.2012 14:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 1
7.4.2012 8:30 Aritma 4 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 3
18.3.2012 14:30 Ledoborky 1 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party 9
17.3.2012 14:30 Ledoborky 1 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
17.3.2012 8:30 Tee Party Z 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 8
17.12.2011 12:00 Ledoborci 3 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Zbraslav R 8
16.12.2011 16:00 Aritma 2 13 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Ledoborci 3 2
16.12.2011 8:00 Dion VIP 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Ledoborci 3 9
4.12.2011 17:30 Ledoborky 1 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno 5
4.12.2011 11:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 15
3.12.2011 17:30 Ledoborky 1 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 8
3.12.2011 11:30 Zbraslav TP 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.10.2011 17:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 6
23.10.2011 11:30 Tee Party 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 12
22.10.2011 11:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 1
25.9.2011 14:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party Z 5
25.9.2011 8:30 RPK Brno 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 11
24.9.2011 14:30 Ledoborky 1 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
24.9.2011 8:30 RPK Brno J 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 12
7.5.2011 17:40 Dion RM 5 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 5
7.5.2011 8:00 Savona 2 11 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
6.5.2011 17:40 Ledoborci 3 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 11
6.5.2011 8:00 Savona M 13 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 1
16.4.2011 12:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. Baráže MČR :Baráž o 1. ligu žen
Aritma 5 9
2.4.2011 15:30 Zbraslav D 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 4
2.4.2011 9:00 Ledoborky 1 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 7
23.1.2011 19:00 Citadela 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 3
23.1.2011 12:30 Ledoborky 1 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 14
22.1.2011 19:00 Ledoborky 1 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 16
22.1.2011 12:30 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 9
19.12.2010 8:00 Zbraslav OH 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Ledoborci 3 3
18.12.2010 8:00 CC Letící kameny 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Ledoborci 3 6
17.12.2010 18:00 Ledoborci 3 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
1.CK Brno - východ 8
17.12.2010 10:00 Ledoborci 3 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav H 4
21.11.2010 15:30 Ledoborky 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 4
21.11.2010 9:00 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 7
20.11.2010 15:30 Savona I 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 5
20.11.2010 9:00 Ledoborky 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 6
24.10.2010 19:00 Ledo TP 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 7
24.10.2010 12:30 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 3
23.10.2010 19:00 Dion DJ 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 1
23.10.2010 12:30 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 6
11.4.2010 8:00 Ledoborky 2 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 9
10.4.2010 17:00 Zbraslav Z 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 6
7.3.2010 17:00 Dion DJ 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 6
7.3.2010 11:00 Demion 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
RPK Brno 0
9.1.2010 17:00 Zbraslav TP 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 5
22.11.2009 17:00 Aritma 4 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 9
22.11.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 2 5
21.11.2009 17:00 Demion 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav Z 7
21.11.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Dion DJ 7
1.11.2009 14:00 RPK Brno 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 10
1.11.2009 8:00 Demion 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav TP 6
12.9.2009 11:00 Demion 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 4 8
23.5.2009 17:00 Demion 1 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 9.-12.
Dion RM 10
23.5.2009 12:00 Demion 1 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Aritma 1 8
23.5.2009 10:00 Demion 3 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Letící kameny 12
5.4.2009 8:00 Demion 10 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 3
4.4.2009 14:00 Zbraslav Z 7 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Demion 9
8.3.2009 14:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
7.3.2009 20:00 Demion 10 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
RPK Brno 2
7.3.2009 11:00 Trutnov 2 10 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Demion 6
22.2.2009 11:00 Demion 6 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 4
21.2.2009 17:00 Demion 2 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 5
21.2.2009 8:00 Aritma 4 9 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
23.11.2008 17:00 Demion 3 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 8
23.11.2008 8:00 Demion 14 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
22.11.2008 14:00 RPK Brno 7 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Demion 5
28.9.2008 14:00 Demion 14 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav Z 2
27.9.2008 20:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Demion 8
27.9.2008 11:00 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
25.5.2008 13:00 Letící kameny 11 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Demion 2
25.5.2008 8:00 Demion 9 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Zbraslav R 0
24.5.2008 14:00 Dion RM 13 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina B
Demion 1
24.5.2008 9:00 Aritma 2 17 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Demion 0
5.4.2008 18:15 Aritma 4 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Demion 9
5.4.2008 13:15 Zbraslav Z 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Demion 5
16.3.2008 20:45 Demion 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
CC Kladno Ž 6
16.3.2008 10:45 Toxic RKC 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Demion 5
15.3.2008 18:15 1.CC Bratislava 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Demion 4
15.3.2008 10:45 Demion 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 5
27.1.2008 20:45 Demion 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
RPK Brno 5
27.1.2008 10:45 Demion 2 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
CC Dion TP 4
26.1.2008 13:15 Ledoborky 1 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Demion 1
25.11.2007 18:15 CC Kladno Ž 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
Demion 4
25.11.2007 10:45 Zbraslav Z 8 dráha 2. 2.liga - ženy :2.turnaj
Demion 10
24.11.2007 20:45 Demion 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 5 11
24.11.2007 13:15 Demion 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
RPK Brno 7
30.9.2007 10:45 Demion 8 dráha 4. 2.liga - ženy :1.turnaj
Toxic RKC 4
29.9.2007 18:15 Demion 11 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 4 5
29.9.2007 8:15 RPK Brno 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Demion 11
28.9.2007 15:45 Ledoborky 1 9 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Demion 0
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo