horni

Načeradská (Šafaříková) Jana (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
26.9.2020 16:30 Kolibris 1 0 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga – ženy :
PLC LEDO 0
21.9.2020 12:15 Zbraslav L 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - O 3. místo
PLC 0
21.9.2020 9:00 PLC 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále A
Trutnov 11
20.9.2020 20:15 PLC 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Dion WC 4
20.9.2020 15:45 PLC 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledo MV 4
20.9.2020 10:15 PLC 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion GG 4
19.9.2020 20:15 Zbraslav L 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
PLC 2
19.9.2020 10:15 Ledo Juniors 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
PLC 10
26.1.2020 16:30 Zbraslav W 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
26.1.2020 8:15 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 9
25.1.2020 16:30 Sokolky 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 5
25.1.2020 8:15 PLC LEDO 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
7.12.2019 8:15 Liboc 1 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
6.12.2019 16:30 PLC LEDO 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
6.12.2019 8:15 PLC LEDO 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
28.10.2019 20:15 Ledolamky 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
28.10.2019 12:00 Savona M 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 0
27.10.2019 20:15 PLC LEDO 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
26.10.2019 20:15 PLC LEDO 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
26.10.2019 12:00 Savona H 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
10.2.2019 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
10.2.2019 8:30 PLC LEDO 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
27.1.2019 16:30 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
27.1.2019 8:15 PLC LEDO 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 11
26.1.2019 16:30 PLC LEDO 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
26.1.2019 8:15 Ledolamky 13 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
16.12.2018 16:00 PLC LEDO 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 11
16.12.2018 8:30 PLC LEDO 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 1
15.12.2018 16:00 Sokolky 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 10
15.12.2018 8:30 Savona M 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
2.12.2018 21:00 Liboc MANA 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - O 7. místo
PLC LEDO 1
2.12.2018 18:30 PLC LEDO 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále 2
Zbraslav H 10
2.12.2018 16:00 Savona M 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
PLC LEDO 5
2.12.2018 8:00 PLC LEDO 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion JB 4
1.12.2018 16:00 PLC LEDO 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Liboc 1 5
1.12.2018 8:00 Rolling Stones 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 6
30.11.2018 16:00 PLC LEDO 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Liboc YB 2 4
30.11.2018 8:00 Morning star Přírodověda 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 14
28.10.2018 20:15 PLC LEDO 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
28.10.2018 12:00 Liboc 3 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
27.10.2018 20:15 PLC LEDO 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 8
27.10.2018 12:00 Savona H 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 5
30.9.2018 20:45 Trutnov 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - O 5. místo
PLC LEDO 10
30.9.2018 18:30 Liboc YB 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále 2
PLC LEDO 9
30.9.2018 16:15 Zbraslav H 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
PLC LEDO 4
30.9.2018 8:30 Ledoborci 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
PLC LEDO 7
29.9.2018 16:15 PLC LEDO 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
29.9.2018 8:30 Dion XY 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
PLC LEDO 13
28.9.2018 16:15 PLC LEDO 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion JB 4
28.9.2018 8:30 Voks Stones 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
PLC LEDO 13
31.3.2018 15:30 PLC LEDO 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
31.3.2018 9:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
4.3.2018 13:00 Zbraslav H 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - finále (na 2 výhry)
PLC LEDO 4
4.3.2018 9:00 Zbraslav H 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - finále (na 2 výhry)
PLC LEDO 5
3.3.2018 13:00 PLC LEDO 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Savona M 2
3.3.2018 9:00 Trutnov 1 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
PLC LEDO 8
2.3.2018 17:00 PLC LEDO 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 4
2.3.2018 13:00 PLC LEDO 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Liboc 4
2.3.2018 9:00 Zbraslav Z 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
PLC LEDO 5
4.2.2018 15:30 PLC LEDO 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 5
4.2.2018 9:30 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
3.2.2018 16:30 PLC LEDO 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 6
3.2.2018 8:15 Liboc 3 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 7
17.12.2017 20:15 PLC LEDO 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
17.12.2017 12:00 Liboc 1 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 9
16.12.2017 20:15 Trutnov 2 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
16.12.2017 12:00 PLC LEDO 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
3.12.2017 15:30 PLC LEDO 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Zápas o 3. místo
Liboc 1
3.12.2017 12:15 PLC LEDO 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Trutnov 1 1
3.12.2017 9:00 Zbraslav KO 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
PLC LEDO 9
2.12.2017 16:15 PLC LEDO 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Liboc 1
2.12.2017 10:45 Savona M 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 7
1.12.2017 20:45 PLC LEDO 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 3
1.12.2017 15:15 Zbraslav Srnery 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 7
22.10.2017 16:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
22.10.2017 8:30 Sokolky 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
21.10.2017 16:00 PLC LEDO 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
21.10.2017 8:30 Savona H 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
15.10.2017 15:30 Zbraslav Srnery 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Zápas o 3. místo
PLC LEDO 7
15.10.2017 12:15 Zbraslav Z 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
PLC LEDO 4
15.10.2017 9:00 Zbraslav KO 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
PLC LEDO 10
14.10.2017 18:30 Trutnov 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 8
14.10.2017 13:00 PLC LEDO 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
1.CK Brno 8
14.10.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 7
13.10.2017 18:30 PLC LEDO 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona 5 7
13.10.2017 13:00 Savona M 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 8
16.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
PLC LEDO 2
16.9.2017 10:15 PLC LEDO 8 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 1
15.9.2017 20:00 Liboc 11 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
PLC LEDO 3
15.9.2017 14:45 PLC LEDO 8 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 3
12.5.2017 11:00 PLC LEDO 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 8
11.5.2017 17:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
11.5.2017 11:00 PLC LEDO 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
10.5.2017 17:00 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
10.5.2017 11:00 PLC LEDO 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
9.5.2017 19:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
9.4.2017 8:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
8.4.2017 19:00 PLC LEDO 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
8.4.2017 11:30 PLC LEDO 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 10
29.1.2017 16:00 Savona H 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 1
29.1.2017 8:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
28.1.2017 16:00 Liboc 1 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 11
28.1.2017 8:30 PLC LEDO 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 7
13.1.2017 16:00 Savona H 11 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
13.1.2017 10:00 PLC LEDO 5 dráha 1. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 7
12.1.2017 16:00 PLC LEDO 6 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 7
12.1.2017 10:00 PLC LEDO 6 dráha 1. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona H 7
11.1.2017 16:00 Liboc 3 8 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
11.1.2017 10:00 Savona M 1 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
3.12.2016 18:15 Zbraslav R 7 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Dion VIP 6
3.12.2016 12:15 Zbraslav M 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Dion VIP 8
2.12.2016 21:00 Liboc 4 0 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Dion VIP 1
2.12.2016 12:15 Dion VIP 10 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Ledoborci 1 4
6.11.2016 19:00 Savona M 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 1
6.11.2016 11:30 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 13
5.11.2016 19:00 Liboc 3 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 10
5.11.2016 11:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
2.10.2016 16:00 Trutnov 2 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 10
2.10.2016 8:30 PLC LEDO 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 7
1.10.2016 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 7
1.10.2016 8:30 PLC LEDO 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
13.4.2016 8:30 Liboc 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Finále
PLC LEDO 3
12.4.2016 18:00 Liboc 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Finále
PLC LEDO 2
12.4.2016 12:00 Savona H 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Semifinále
PLC LEDO 9
11.4.2016 8:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
PLC LEDO 4
10.4.2016 16:00 Liboc 3 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
PLC LEDO 5
10.4.2016 8:00 PLC LEDO 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 1 2
9.4.2016 16:00 PLC LEDO 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Savona H 4
9.4.2016 8:00 PLC LEDO 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Savona M 6
20.2.2016 19:00 PLC LEDO 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
20.2.2016 12:00 PLC LEDO 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
24.1.2016 15:30 Savona H 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
24.1.2016 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
23.1.2016 15:30 PLC LEDO 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
23.1.2016 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
8.11.2015 18:30 PLC LEDO 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 10
8.11.2015 12:00 Ledoborky 2 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
7.11.2015 18:30 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
7.11.2015 12:00 PLC LEDO 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
4.10.2015 15:30 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
4.10.2015 8:30 Liboc 1 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
3.10.2015 15:30 PLC LEDO 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
3.10.2015 8:30 Savona M 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 5
12.9.2015 17:15 PLC LEDO 5 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Duhoví Jednorožci 6
11.9.2015 19:30 Savona 6 5 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
PLC LEDO 6
11.9.2015 13:45 Letící kameny 7 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
PLC LEDO 4
11.9.2015 8:45 PLC LEDO 7 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Falcon Praha 3
22.2.2015 16:30 Savona I 1 dráha 3. Baráž o extraligu 2015/16 - ženy :
PLC LEDO 6
21.2.2015 19:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
21.2.2015 12:00 PLC LEDO 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
1.2.2015 15:30 Liboc 1 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
1.2.2015 8:30 Savona H 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
31.1.2015 15:30 PLC LEDO 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 14
31.1.2015 8:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
9.11.2014 19:00 PLC LEDO 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
9.11.2014 12:00 PLC LEDO 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
8.11.2014 19:00 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
8.11.2014 12:00 PLC LEDO 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 5
19.10.2014 15:30 PLC LEDO 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
19.10.2014 8:30 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 7
18.10.2014 15:30 PLC LEDO 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
18.10.2014 8:30 Liboc 3 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
14.9.2014 12:15 PLC LEDO 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Dion X 5
14.9.2014 9:45 Trutnov 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
PLC LEDO 12
13.9.2014 19:30 Savona I 2 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
PLC LEDO 10
13.9.2014 9:45 PLC LEDO 6 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
RIPER Hradec Králové 3
30.3.2014 13:00 Sokolky 3 dráha 2. Baráž o extraligu 2014/15 - ženy :Baráž o Extraligu 2014/15
Ledo TP 10
30.3.2014 9:00 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 4
29.3.2014 19:00 Ledo TP 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
29.3.2014 11:30 Zbraslav W 12 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 5
26.1.2014 16:00 Savona M 13 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 5
26.1.2014 8:30 Kolibris 1 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 5
25.1.2014 16:00 Ledo TP 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 8
25.1.2014 8:30 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 10
10.11.2013 19:00 Ledo TP 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 8
10.11.2013 11:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 6
9.11.2013 19:00 Ledo TP 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 11
9.11.2013 11:30 Ledo TP 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 8
6.10.2013 16:00 Ledo TP 14 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
6.10.2013 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 2
5.10.2013 16:00 Ledo TP 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
5.10.2013 8:30 Savona H 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 4
5.5.2013 9:00 Zbraslav H (R.Boháč) 3 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Second chance
Ledoborci 1 (J. Marša) 5
4.5.2013 19:00 Zbraslav H (R.Boháč) 4 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Duhoví jednorožci (L.Klíma) 3
4.5.2013 13:00 Zbraslav H (R.Boháč) 8 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Zlatá Praha (P.Málek) 7
4.5.2013 8:00 Zbraslav H (R.Boháč) 12 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 1
3.5.2013 18:00 Zbraslav H (R.Boháč) 5 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 8
3.5.2013 13:00 Ledoborci 3 (M.Neznal) 5 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Zbraslav H (R.Boháč) 6
19.4.2013 12:00 Ledo TP 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 10
18.4.2013 20:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Ledo TP 7
18.4.2013 12:00 Ledo TP 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
17.4.2013 20:00 Aritma 3 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Ledo TP 4
17.4.2013 12:00 Ledo TP 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 8
30.3.2013 19:00 Zbraslav W 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 8
30.3.2013 11:30 Savona H 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 10
10.2.2013 16:00 Aritma 3 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 5
10.2.2013 8:30 Ledo TP 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 1
9.2.2013 16:00 Ledo TP 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 1
9.2.2013 8:30 Ledo TP 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 7
11.11.2012 19:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 11
11.11.2012 11:30 Ledo TP 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 6
10.11.2012 19:00 Dion DJ 1 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 10
10.11.2012 11:30 Ledo TP 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 6
21.10.2012 16:00 Ledo TP 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 8
21.10.2012 8:30 Savona M 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 4
20.10.2012 16:00 Ledo TP 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 8
20.10.2012 8:30 Kolibris 1 14 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 6
7.5.2012 17:25 Zbraslav H 4 dráha 3. MČR mixy 2012 :O 3. místo
Ledoborci 1 6
7.5.2012 14:25 Kolibris 1 5 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H 3
7.5.2012 11:25 Zbraslav H 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 4
6.5.2012 17:25 Aritma 3 0 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H 10
6.5.2012 14:25 Aritma 1 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H 2
5.5.2012 17:25 Zbraslav H 6 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 5
5.5.2012 8:25 Aritma 2 4 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H 12
1.4.2012 13:00 Savona I 3 dráha 2. Baráž o extraligu 2012 - ženy :Baráž o účast v extralize žen
Ledo TP 8
31.3.2012 19:00 Dion SJ 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 4
31.3.2012 11:30 Ledo TP 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 11
12.2.2012 16:00 Ledo TP 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
12.2.2012 8:30 Ledo TP 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 9
11.2.2012 16:00 Ledo TP 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
11.2.2012 8:30 Aritma 3 13 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 2
13.11.2011 19:00 Savona H 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 1
13.11.2011 11:30 Ledo TP 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 8
12.11.2011 19:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 9
12.11.2011 11:30 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 8
16.10.2011 16:00 Kolibris 2 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 3
16.10.2011 8:30 Savona M 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 3
15.10.2011 16:00 Ledo TP 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 10
15.10.2011 8:30 Ledo TP 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 5
22.5.2011 8:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Dion SJ 4
21.5.2011 17:40 Dion SJ 10 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 12:20 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Dion SJ 8
21.5.2011 8:00 Dion SJ 6 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Savona 5 7
25.4.2011 10:00 Savona M 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 6
24.4.2011 18:00 Savona M 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
23.4.2011 12:00 Aritma 3 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 7
22.4.2011 12:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 3
21.4.2011 20:00 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
21.4.2011 12:00 Savona H 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
2.4.2011 18:30 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 3
2.4.2011 12:00 Aritma 1 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 11
23.1.2011 15:30 Aritma 3 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
23.1.2011 9:00 Savona M 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
22.1.2011 15:30 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
22.1.2011 9:00 Dion SJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 11
21.11.2010 18:30 Dion SJ 12 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
21.11.2010 12:00 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
20.11.2010 18:30 Dion SJ 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 7
20.11.2010 12:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
24.10.2010 15:30 Dion SJ 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
24.10.2010 9:00 Dion SJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 7
23.10.2010 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 9
23.10.2010 9:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 8
22.5.2010 20:00 RPK Brno 7 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 6
22.5.2010 14:00 Dion X 5 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 4
22.5.2010 11:00 Zbraslav H 4 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 6
27.3.2010 18:00 Dion SJ 7 dráha 3. Akademické MČR 2010 - ženy :Finále
CC Savona 2Ž 5
27.3.2010 13:00 Dion SJ 9 dráha 1. Akademické MČR 2010 - ženy :Základní skupina
Aritma 3 2
27.3.2010 8:00 CC Savona 2Ž 6 dráha 2. Akademické MČR 2010 - ženy :Základní skupina
Dion SJ 7
21.2.2010 16:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 3
20.2.2010 16:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Aritma 3 6
19.2.2010 8:00 Savona M 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 10
18.2.2010 16:00 Aritma 3 0 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 7
18.2.2010 8:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 8
17.2.2010 16:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 1 5
17.2.2010 8:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 6
6.2.2010 18:00 Aritma 3 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 7
6.2.2010 11:30 Savona M 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 8
24.1.2010 15:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 9
24.1.2010 8:30 Dion SJ 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 8
23.1.2010 15:00 Dion SJ 13 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 2
23.1.2010 8:30 Kolibris 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
15.11.2009 18:00 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
15.11.2009 11:30 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
14.11.2009 18:00 Savona H 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 9
14.11.2009 11:30 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 4
25.10.2009 15:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 6
25.10.2009 8:30 Zbraslav D 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
24.10.2009 15:00 Dion SJ 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 3
24.10.2009 8:30 Letící kameny 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 6
23.5.2009 19:00 Dion SJ 9 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :O 5. místo
Letící kameny 5
23.5.2009 15:00 Dion SJ 5 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 5.-8.
Citadela 2
23.5.2009 12:00 Dion SJ 5 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Dion VIP 5
23.5.2009 8:00 Dion SJ 3 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Zlatá Praha 1 3
3.5.2009 16:15 Dion (V.Nekovařík) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - Finále
Savona (J.Bareš) 6
3.5.2009 10:45 Kolibris 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 18:00 1.CK Brno (M.Snítil) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 12:30 Savona (M.Vojtuš) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 9
1.5.2009 17:45 Dion (P.Horák) 6 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 6
1.5.2009 8:30 1.CK Brno (H.Kavická) 2 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 16
14.2.2009 11:00 Aritma 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále - 2. v 3.
Dion SJ 8
13.2.2009 16:00 Dion SJ 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále - 1.v 2. - 3. v 4.
Savona H 9
12.2.2009 12:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
11.2.2009 20:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 5
11.2.2009 12:00 Dion SJ 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav D 8
10.2.2009 20:00 Letící kameny 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 4
10.2.2009 12:00 Savona H 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 8
24.1.2009 15:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
24.1.2009 8:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
11.1.2009 18:00 Dion SJ 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
11.1.2009 11:30 Zbraslav D 4 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
10.1.2009 18:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
10.1.2009 11:30 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
9.11.2008 15:00 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 5
9.11.2008 8:30 Savona H 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
8.11.2008 15:00 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 5
8.11.2008 8:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
5.10.2008 18:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 5
5.10.2008 11:30 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
4.10.2008 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 4
4.10.2008 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 5
27.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Savona H 5
26.4.2008 16:25 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje - 1. v 2.
Dion SJ 10
25.4.2008 8:25 Dion SJ 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 7
24.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Zbraslav D 3
24.4.2008 8:25 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 5
23.4.2008 16:25 Wallis 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 10
23.4.2008 8:25 Savona H 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 1
9.2.2008 18:25 Wallis 2 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
9.2.2008 11:55 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
20.1.2008 15:25 Zbraslav D 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
20.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 2
19.1.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 3
19.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
11.11.2007 18:25 Savona M 1 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 6
11.11.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 3
10.11.2007 18:25 Savona H 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
10.11.2007 11:55 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 7
28.10.2007 15:25 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 11
28.10.2007 8:55 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 12
27.10.2007 15:25 Citadela 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 6
27.10.2007 8:55 Dion SJ 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 2
22.4.2007 16:25 Wallis 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 9
22.4.2007 11:25 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Dion SJ 8
21.4.2007 16:25 Dion SJ 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Zbraslav D 4
20.4.2007 12:25 Dion SJ 12 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Zbraslav D 5
19.4.2007 20:25 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 2
19.4.2007 12:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 6
18.4.2007 20:25 Kolibris 2 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 12
18.4.2007 12:25 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Wallis 7
11.2.2007 15:25 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 8
11.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 7
10.2.2007 15:25 Savona H 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 3
10.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 4
21.1.2007 18:25 Wallis 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 6
20.1.2007 18:25 Zbraslav D 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 9
20.1.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 7
19.11.2006 8:55 Savona H 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 10
18.11.2006 8:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 3 7
29.10.2006 18:25 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 11
29.10.2006 11:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
28.10.2006 18:25 Wallis 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 13
28.10.2006 11:55 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
24.4.2005 14:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Trutnov 2 6
24.4.2005 8:55 Dion SJ 14 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 4
10.4.2005 13:30 Zbraslav R 7 dráha 3. MČR mixy 2006 :4.kolo
Sem tam team 5
9.4.2005 17:15 1.KCK Trutnov 9 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
Sem tam team 3
9.4.2005 8:00 Letící kameny (M.Plzák) 2 dráha 3. MČR mixy 2006 :2.kolo
Sem tam team 11
8.4.2005 15:15 Sem tam team 10 dráha 1. MČR mixy 2006 :1.kolo
Wallis 3
19.3.2005 16:45 Savona 4 12 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion DJ 5
19.3.2005 11:35 Zbraslav D 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion DJ 5
13.3.2005 20:55 Dion SJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 3
13.3.2005 17:55 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 2
13.3.2005 11:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 3
6.2.2005 14:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 5
6.2.2005 8:55 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 3
16.1.2005 20:55 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 2
16.1.2005 14:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 11
16.1.2005 8:55 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
15.1.2005 17:55 Aritma 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
15.1.2005 11:55 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
9.1.2005 14:10 Trutnov 2 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion DJ 5
9.1.2005 9:00 Aritma 3 14 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion DJ 1
11.12.2004 16:45 Dion DJ 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 0
11.12.2004 11:35 Dion DJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 10
5.11.2004 8:25 CC Savona L 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 7
4.11.2004 16:25 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 7
4.11.2004 8:25 Citadela 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 4
3.11.2004 16:25 Dion SJ 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 10
3.11.2004 8:25 CC Aritma 2Ž 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 9
17.10.2004 14:25 Kolibris 1 8 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Finále
CC Dion Ž 3
17.10.2004 8:25 CC Dion Ž 9 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Semifinále
CC Aritma Ž 3
16.10.2004 12:55 CC Dion Ž 15 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
Zbraslav 2 2
10.10.2004 17:55 Kolibris 1 11 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 4
9.10.2004 17:55 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 10
9.10.2004 11:55 Savona D 6 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 6
3.10.2004 20:55 Dion SJ 0 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
CC Aritma 2Ž 9
3.10.2004 14:55 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 5
3.10.2004 8:55 Dion SJ 9 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 3Ž 3
25.9.2004 16:45 Kolibris 2 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion DJ 3
25.9.2004 11:35 Savona D 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion DJ 2
14.3.2004 20:55 CC Aritma 2Ž 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 9
14.3.2004 17:55 Citadela 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 4
14.3.2004 11:55 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 9
6.3.2004 16:45 CC Savona B 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Dion Ž 6
6.3.2004 11:35 CC Dion Ž 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 6
14.2.2004 14:55 1.CK Brno juniorky 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 16
14.2.2004 8:55 Dion SJ 13 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Klub z Viktorky Ž 2
25.1.2004 20:55 Dion SJ 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 11
25.1.2004 14:55 Dion SJ 18 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
CK Zlatá Praha 2 2
25.1.2004 8:55 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 11
24.1.2004 17:55 Kolibris 3Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
24.1.2004 11:55 Valící se šutráky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 8
11.1.2004 16:45 CC Dion Ž 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 5
11.1.2004 11:35 CC Savona F 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
14.12.2003 16:15 Dion SJ 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Savona M 3
14.12.2003 13:15 Dion SJ 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Aritma 3 6
14.12.2003 9:15 Dion SJ 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Savona 4 12
13.12.2003 17:35 Kolibris 2 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Dion Ž 2
13.12.2003 9:00 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
CC Dion Ž 9
23.11.2003 14:00 Forma roste 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 12
23.11.2003 9:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 2
22.11.2003 16:30 CC Savona B 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
22.11.2003 11:30 Trutnov 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 14
16.11.2003 16:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Dion SJ 3
15.11.2003 15:50 Dion SJ 5 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Nord Star 3
15.11.2003 7:30 Dion SJ 4 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Zlatá Praha 1 13
2.11.2003 16:10 CSC Sušice Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
Dion SJ 12
2.11.2003 8:15 CK Zlatá Praha 2 10 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Dion SJ 5
9.3.2003 14:25 Dion SJ 9 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Utkání o 3.místo
CC Aritma Ž 3
9.3.2003 8:30 CC Aritma Ž 4 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 9
8.3.2003 11:05 Kolibris 3Ž 8 dráha 1. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 7
7.3.2003 20:40 Savona M 15 dráha 2. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 3
7.3.2003 17:55 Dion SJ 2 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
1.KCK Trutnov B 5
16.2.2003 11:00 Dion SJ 4 dráha 2. 1.liga - ženy :8.hrací den
1.CK Brno juniorky 12
16.2.2003 8:15 Dion SJ 0 dráha 1. 1.liga - ženy :8.hrací den
Savona 1 9
8.2.2003 18:45 Klub z Viktorky Ž 2 dráha 1. 1.liga - ženy :7.hrací den
Dion SJ 15
8.2.2003 10:50 Dion SJ 3 dráha 2. 1.liga - ženy :7.hrací den
Valící se šutráky 9
1.2.2003 16:10 CSC Sušice Ž 0 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Dion SJ 9
1.2.2003 8:15 CK Zlatá Praha 2 3 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
Dion SJ 10
25.1.2003 17:00 1.KCK Trutnov A 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Dion 1 6
25.1.2003 13:05 Dion 1 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
1.KCK Trutnov B 4
25.1.2003 9:15 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Dion 1 8
11.1.2003 21:30 CC Dion DK 2 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Dion SJ 13
11.1.2003 18:45 Dion SJ 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona M 2
11.1.2003 13:35 Dion SJ 6 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
Trutnov 2 8
15.12.2002 12:55 Savona 2 0 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Dion 1 6
15.12.2002 9:15 1.KCK Trutnov B 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Dion 1 3
16.11.2002 21:30 Dion SJ 6 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 7
16.11.2002 13:35 Dion SJ 8 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 10
9.11.2002 16:00 Dion 1 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
1.KCK Trutnov B 3
9.11.2002 14:00 Dion 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 1 4
27.10.2002 16:10 CC Dion DK 11 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Dion SJ 7
27.10.2002 11:00 Dion SJ 13 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona M 4
27.10.2002 8:15 Dion SJ 10 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Trutnov 2 2
26.10.2002 16:00 Dion 1 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
CC Aritma Ž 2
26.10.2002 11:45 1.CK Brno 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Dion 1 11
5.10.2002 18:45 Klub z Viktorky Ž 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Dion SJ 22
5.10.2002 13:45 Dion SJ 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 1 7
28.9.2002 14:00 Savona 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
Dion 1 4
28.9.2002 9:45 Dion 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 3
10.3.2002 8:15 CC Dion Ž 16 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
1.CK Brno juniorky 3
9.3.2002 16:35 Savona M 8 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 3
9.3.2002 13:40 CC Savona L 7 dráha 3. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 5
9.3.2002 8:00 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 5
16.2.2002 16:10 CC Dion Ž 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Savona M 4
16.2.2002 14:00 CC Savona 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Dion Ž 5
16.2.2002 9:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Dion Ž 7
9.2.2002 11:00 Savona M 12 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 5
9.2.2002 8:15 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 3
26.1.2002 16:00 CC Dion Ž 12 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 3 2
26.1.2002 11:45 1.CK Brno 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Dion Ž 5
19.1.2002 20:45 CC Dion Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
19.1.2002 18:00 CK Zlatá Praha 3 5 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
CC Dion Ž 4
19.1.2002 13:20 Aritma 1 9 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
CC Dion Ž 5
16.12.2001 16:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Dion Ž 2
16.12.2001 11:45 Savona 1 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Dion Ž 2
17.11.2001 15:40 CC Dion Ž 9 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 4
17.11.2001 8:15 Savona M 10 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Dion Ž 4
3.11.2001 20:45 CC Dion Ž 11 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 7
3.11.2001 18:00 CK Zlatá Praha 3 11 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion Ž 3
3.11.2001 13:20 Aritma 1 11 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion Ž 5
27.10.2001 16:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Dion Ž 4
27.10.2001 11:45 CC Dion Ž 14 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 4
6.10.2001 15:40 CC Dion Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 5
6.10.2001 11:00 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
CC Dion Ž 8
29.9.2001 14:00 Kolibris 3Ž 0 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Dion Ž 3
29.9.2001 9:45 1.CK Brno 4 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Dion Ž 0
12.1.2001 14:00 Trutnov 1 11 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Dion Ž 3
12.1.2001 9:45 Savona 2 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Dion Ž 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo