horni

Nechyba Milan (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 15:00 Dion VIP 10 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 3
1.3.2020 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 2
29.2.2020 15:00 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 7
29.2.2020 8:30 Dion VIP 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 3
19.1.2020 18:00 Dion VIP 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Troublemakers 8
19.1.2020 11:30 Troublemakers 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 5
18.1.2020 18:00 Dion VIP 3 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 9
18.1.2020 11:30 Zbraslav M 11 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 2
8.12.2019 15:00 Kolibris 3 0 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 1
3.11.2019 18:00 Dion XY 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 4
3.11.2019 11:30 Ledoborci 2 10 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 6
2.11.2019 18:00 Dion VIP 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Klub z Viktorky 8
2.11.2019 8:30 Dion VIP 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion XY 4
27.10.2019 11:30 Dion VIP 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 1
26.10.2019 18:00 Kamenný Újezd 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 8
26.10.2019 11:30 Dion VIP 11 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
14.4.2019 15:30 Dion VIP 0 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 1
13.4.2019 18:30 Loupežníci Jičín 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 4
13.4.2019 11:30 Ledoborci 4 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 6
10.3.2019 18:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 1
10.3.2019 11:30 Zbraslav L 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 7
9.3.2019 11:30 Dion VIP 0 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
13.1.2019 18:00 Ledoborci NG 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
13.1.2019 11:30 Dion VIP 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 4
9.12.2018 12:00 Dion VIP 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
8.12.2018 20:15 Dion VIP 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 7
8.12.2018 12:00 Ledoborci 8 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
21.10.2018 18:00 Lucky Stones 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
21.10.2018 11:30 Dion VIP 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 4
20.10.2018 8:30 CC RIPER 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 8
13.5.2018 17:15 CC RIPER 1 dráha 4. MČR 2018 – senioři :O 3. místo
Dion VIP 8
13.5.2018 13:15 Dion VIP 2 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Semifinále
CC Ledoborci 7
12.5.2018 19:15 Demion 2 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Čtvrtfinále
Dion VIP 10
12.5.2018 14:15 Zbraslav S 8 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Skupina D
Dion VIP 3
11.5.2018 19:15 Dion VIP 12 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Skupina D
CC RIPER 3
30.3.2018 18:30 Ledoborci 7 10 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 1
30.3.2018 11:30 Kolibris 5 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 6
24.3.2018 17:30 RPK Brno M (L.Merta) 10 dráha 1. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Dion VIP (V.Černovský) 4
24.3.2018 14:15 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Ledoborci 3 (M.Votava) 3
24.3.2018 8:15 Savona 1 (L.Klíma) 7 dráha 5. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Dion VIP (V.Černovský) 2
21.1.2018 15:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 9
21.1.2018 8:30 Dion VIP 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 10
20.1.2018 15:30 Dion VIP 4 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 7
20.1.2018 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
5.11.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 8
5.11.2017 11:30 Dion VIP 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 9
4.11.2017 18:30 Dion VIP 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 8
4.11.2017 11:30 Dion VIP 3 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 8
1.10.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 3
1.10.2017 8:30 Zbraslav R 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 8
30.9.2017 15:30 Dion VIP 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 8
30.9.2017 8:30 Cherry Stones 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
28.5.2017 14:00 Demion 1 dráha 3. MČR 2017 – senioři :O 3. místo
Dion VIP 0
28.5.2017 10:00 Trutnov 10 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Semifinále
Dion VIP 1
27.5.2017 14:30 CC Ledoborci 5 dráha 4. MČR 2017 – senioři :Senioři B
Dion VIP 7
26.5.2017 19:30 Dion VIP 9 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Senioři B
Kolibris 5 5
2.4.2017 8:30 Dion VIP 13 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 2
1.4.2017 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 11
1.4.2017 8:30 Brno - Východ 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 4
22.1.2017 18:30 Dion VIP 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Západ 7
22.1.2017 11:30 Ledoborci 1 9 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 5
21.1.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 2
21.1.2017 11:30 Zbraslav L 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 8
20.11.2016 11:30 Dion VIP 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 8
19.11.2016 18:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 10
19.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 2
25.9.2016 15:30 Dion VIP 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 8
25.9.2016 8:30 Dion YB 9 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
24.9.2016 15:30 Dion VIP 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Brno - Západ 8
24.9.2016 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
7.5.2016 21:00 Kolibris 5 0 dráha 3. MČR 2016 – senioři :
Dion VIP 1
7.5.2016 14:00 Dion VIP 7 dráha 1. MČR 2016 – senioři :
1.CK Brno 9
7.5.2016 8:30 Dion VIP 6 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
Demion 10
6.5.2016 13:00 LEDO LIBOC 6 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
Dion VIP 8
17.1.2016 14:00 Ledoborci 3 7 dráha 1. Muži divize D :
Dion VIP 6
17.1.2016 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 4
16.1.2016 17:15 Brno - Západ 2 dráha 3. Muži divize D :
Dion VIP 8
16.1.2016 11:15 Ledoborci 7 7 dráha 1. Muži divize D :
Dion VIP 9
3.1.2016 20:00 PLC ICEBREAKERS 9 dráha B Muži divize D :
Dion VIP 8
3.1.2016 11:15 Morning star Přírodověda 7 dráha A Muži divize D :
Dion VIP 1
2.1.2016 20:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 12
2.1.2016 14:00 Zbraslav M 6 dráha 4. Muži divize D :
Dion VIP 9
22.11.2015 11:15 Dion VIP 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Západ 5
21.11.2015 20:00 Dion VIP 15 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 11:15 Dion VIP 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 5
27.9.2015 17:15 Ledoborci Juniors 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 5
27.9.2015 11:15 Brno - Východ 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
26.9.2015 17:15 Dion VIP 13 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
26.9.2015 8:30 Dion 1 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 11
10.5.2015 18:45 Dion VIP 6 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Finále
1.CK Brno 9
10.5.2015 10:30 Kolibris 5 3 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Semifinále
Dion VIP 6
9.5.2015 13:00 Dion VIP 4 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Ledoborci 3 3
8.5.2015 20:00 Kolibris 5 7 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Dion VIP 8
4.4.2015 15:00 Ledoborci 7 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 0
4.4.2015 8:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
8.2.2015 18:00 Zbraslav ONI 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 4
8.2.2015 11:30 Dion VIP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 5
7.2.2015 20:00 Ledoborci Juniors 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 7
7.2.2015 13:30 Zbraslav L 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
7.2.2015 8:00 Dion VIP 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 1
17.11.2014 20:00 Dion VIP 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
17.11.2014 8:00 Dion VIP 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 3
15.11.2014 20:00 Dion VIP 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 7
15.11.2014 13:30 Dion VIP 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
15.11.2014 8:00 Ledoborci 5 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 6
28.9.2014 16:30 Kolibris 5 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 2
28.9.2014 10:30 Dion VIP 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 8
27.9.2014 19:00 Zbraslav M 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
27.9.2014 8:00 Brno - Východ 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 0
11.5.2014 10:30 Dion VIP 3 dráha 4. MČR 2014 – senioři :Čtvrtfinále
Dion 1 10
10.5.2014 21:00 Dion VIP 11 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Skupina E
Demion 1
10.5.2014 10:30 Kolibris 7 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Skupina E
Dion VIP 4
23.3.2014 17:00 Dion VIP 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 11
22.3.2014 20:00 Dion VIP 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 0
22.3.2014 11:00 Dion VIP 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 4
16.3.2014 17:00 Brno - Východ 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 5
16.3.2014 11:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
15.3.2014 20:00 Ledoborci 4 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 1
15.3.2014 14:00 Dion VIP 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
15.12.2013 17:00 Dion VIP 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion YB 2
15.12.2013 11:00 Dion VIP 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
14.12.2013 20:00 Karviná 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 7
14.12.2013 14:00 Guerera TP 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 6
14.12.2013 8:00 Dion VIP 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 5
27.10.2013 20:00 WHEELCHAIR 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 1
27.10.2013 14:00 Dion YB 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 3
27.10.2013 8:00 Zbraslav ONI 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
26.10.2013 11:00 Dion VIP 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 3
12.5.2013 18:00 Dion VIP 3 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Finále
1.CK Brno 6
12.5.2013 15:15 Dion VIP 11 dráha 4. MČR 2013 – senioři :Základní část
Demion 6
12.5.2013 10:15 Dion VIP 8 dráha 3. MČR 2013 – senioři :Základní část
CC Ledoborci 5
11.5.2013 20:15 1.CK Brno 8 dráha 1. MČR 2013 – senioři :Základní část
Dion VIP 7
11.5.2013 10:15 Kolibris 5 11 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Základní část
Dion VIP 4
13.4.2013 12:45 Dion RM 6 dráha 2. MČR Baráže 2013 :Baráž o 2. ligu mužů
Klub z Viktorky 5
13.4.2013 9:00 RPK Brno 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 4
24.3.2013 17:00 Brno - Západ 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
24.3.2013 11:00 Brno - Východ 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 2
23.3.2013 17:00 Dion RM 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
9.12.2012 17:00 Ledo Dion 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
9.12.2012 11:00 RPK Brno 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
8.12.2012 20:00 Dion RM 10 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 3 5
8.12.2012 14:00 Dion RM 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Západ 8
8.12.2012 8:00 Dion RM 2 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
14.10.2012 20:00 Zlatá Praha 1 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
14.10.2012 13:00 Dion RM 1 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 9
14.10.2012 8:00 Zlatá Praha 3 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 7
13.10.2012 17:00 Ledo Dion 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 4
13.10.2012 11:00 Dion RM 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
RPK Brno 3
14.4.2012 8:30 Dion RM 6 dráha 3. Baráže 2012 :Baráž o 1. ligu mužů 2012/13
Zbraslav H 7
25.3.2012 14:15 Dion 1 5 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR senioři 2012 - Hra o bronz
Ledoborci 3 7
25.3.2012 9:15 Demion 5 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Dion 1 4
24.3.2012 19:15 Demion 1 dráha 2. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Dion 1 7
24.3.2012 13:15 Dion 1 1 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Ledoborci 3 0
24.3.2012 8:15 Kolibris 5 11 dráha 2. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Dion 1 6
25.2.2012 16:00 Zbraslav OH 9 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 1
25.2.2012 8:30 Ledoborci 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 6
5.2.2012 19:30 S&K Tee Party 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 9
5.2.2012 12:00 Dion RM 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 6
4.2.2012 19:30 Dion RM 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 8
4.2.2012 12:00 Aritma 1 9 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
20.11.2011 16:00 Dion RM 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 2 12
20.11.2011 8:30 Dion RM 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 6
19.11.2011 16:00 Dion RM 3 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 1 9
19.11.2011 8:30 Dion RM 6 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 10
30.10.2011 19:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
30.10.2011 12:00 Trutnov 1 11 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
29.10.2011 19:30 Dion RM 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 6
29.10.2011 12:00 Kolibris 2 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 3
10.4.2011 14:30 Zbraslav ING 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 10
10.4.2011 8:30 Dion VIP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 5
27.3.2011 16:15 Dion VIP 7 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - Finále
Kolibris 5 3
27.3.2011 9:15 Demion 4 dráha 1. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - semifinále
Dion VIP 8
26.3.2011 18:15 Kolibris 5 8 dráha 1. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion VIP 5
26.3.2011 13:15 Dion 1 2 dráha 4. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion VIP 7
26.3.2011 8:15 Dion VIP 7 dráha 1. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Demion 3
5.12.2010 14:30 Dion 1 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 9
5.12.2010 8:30 Dion VIP 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
4.12.2010 14:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 8
4.12.2010 8:30 Dion VIP 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 4
28.11.2010 14:30 Modřany TP 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 8
28.11.2010 8:30 Dion VIP 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
27.11.2010 14:30 Zbraslav M 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 10
27.11.2010 8:30 Dion VIP 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 6
17.10.2010 17:30 Zlatá Praha 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 9
17.10.2010 11:30 Dion VIP 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 6
16.10.2010 20:30 Dion VIP 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 8
16.10.2010 14:30 Ledoborci 4 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 13
16.10.2010 8:30 Dion VIP 0 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 0
10.4.2010 14:00 Dion VIP 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 7
10.4.2010 8:00 Modřany TP 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 9
7.3.2010 14:00 Dion VIP 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav A 7
6.3.2010 14:00 Dion VIP 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Západ 6
6.3.2010 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 6
9.1.2010 20:00 Guerera TP 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 4
9.1.2010 8:00 Aritma 3 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 8
6.12.2009 17:00 Dion 1 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 11
6.12.2009 11:00 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 7
5.12.2009 20:00 Dion VIP 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 9
5.12.2009 14:00 Dion VIP 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 3
5.12.2009 8:00 Dion VIP 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 2 2
22.11.2009 14:00 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 8
22.11.2009 8:00 Dion VIP 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Modřany TP 8
21.11.2009 20:00 Zbraslav A 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 3
1.11.2009 17:00 Brno - Západ 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 6
1.11.2009 11:00 Dion VIP 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 10
31.10.2009 8:00 Dion VIP 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 9
13.9.2009 8:00 Dion VIP 10 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 3 3
12.9.2009 20:00 Dion VIP 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 0
12.9.2009 14:00 Karviná 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 9
12.9.2009 8:00 Tee Party 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 9
23.5.2009 17:00 Dion VIP 6 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 9.-12.
Zbraslav A 5
23.5.2009 12:00 Dion SJ 5 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Dion VIP 5
23.5.2009 10:00 Dion VIP 4 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Zlatá Praha 1 11
5.4.2009 16:00 Dion VIP 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga muži - tie break (o 2.-3. místo)
Karviná 9
5.4.2009 11:00 Tee Party 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga muži - tie break (o 2.-3. místo)
Dion VIP 9
4.4.2009 8:00 Zbraslav A 7 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 6
8.3.2009 17:00 Dion VIP 8 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 3
8.3.2009 8:00 Dion VIP 11 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 4
7.3.2009 14:00 Dion VIP 9 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav OH 4
21.2.2009 20:00 Brno - Západ 3 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 10
21.2.2009 11:00 Karviná 6 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 4
22.11.2008 17:00 Zlatá Praha 2 1 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 11
22.11.2008 8:00 Kamenný Újezd 0 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 0
28.9.2008 17:00 Dion VIP 6 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
RPK Brno 8
28.9.2008 8:00 Tee Party 3 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 12
6.4.2008 10:45 Dion TP 11 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kamenný Újezd 3
5.4.2008 15:45 Klub z Viktorky 4 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Dion TP 3
5.4.2008 8:15 Kolibris 5 7 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Dion TP 3
16.3.2008 18:15 Dion TP 3 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Guerera TP 5
16.3.2008 8:15 Kladno The Bush 8 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Dion TP 4
15.3.2008 15:45 Brno - Západ 5 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Dion TP 6
27.1.2008 13:15 Dion TP 10 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Ledoborci 2 3
26.1.2008 20:45 Dion TP 5 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
RPK Brno 8
26.1.2008 8:15 Zbraslav M 5 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Dion TP 3
25.11.2007 18:15 Kamenný Újezd 1 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Dion TP 15
25.11.2007 10:45 Dion TP 2 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
RPK Brno 8
24.11.2007 18:15 Guerera TP 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Dion TP 7
24.11.2007 8:15 Zlatá Praha 3 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Dion TP 4
30.9.2007 13:15 Ledoborci 2 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion TP 5
29.9.2007 20:45 Dion TP 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
RPK Brno 4
29.9.2007 10:45 Klub z Viktorky 8 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion TP 4
28.9.2007 18:15 Dion TP 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Kladno The Bush 12
28.9.2007 10:45 Brno - Východ 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion TP 5
5.5.2007 17:00 Dion 1 7 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
CC Kladno Ž 5
5.5.2007 12:00 Kolibris 3 10 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion 1 2
5.5.2007 10:00 Dion 1 1 dráha 4. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Savona K 10
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo