horni

Okénka Jakub (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
14.3.2015 19:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
14.3.2015 12:00 Trutnov 1 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
18.1.2015 15:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
18.1.2015 8:30 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 4
17.1.2015 15:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
17.1.2015 8:30 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
2.11.2014 18:30 Trutnov 1 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
2.11.2014 12:00 Liboc 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.11.2014 18:30 Savona 5 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
1.11.2014 12:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 8
12.10.2014 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
12.10.2014 8:30 Duh.jedn. 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
11.10.2014 15:30 Trutnov 1 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
11.10.2014 8:30 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 3
14.9.2014 9:45 Trutnov 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
PLC LEDO 12
13.9.2014 17:15 Trutnov 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Liboc 3 5
13.9.2014 12:00 Falcon Praha 0 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Trutnov 1 10
2.2.2014 10:00 Trutnov 1 8 dráha 2. Baráž o extraligu 2014/15 - muži :Baráž o Extraligu 2014/15
Savona 4 7
1.2.2014 16:00 Zbraslav OH 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.2.2014 8:30 Trutnov 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 11
19.1.2014 19:30 Zbraslav M 11 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
19.1.2014 12:00 Ledo Dion 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 7
18.1.2014 19:30 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
18.1.2014 12:00 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 2
22.12.2013 10:00 Trutnov 1 3 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Dion X 9
21.12.2013 21:15 Trutnov 1 3 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Dion X 6
21.12.2013 16:15 Zbraslav ONI 0 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Trutnov 1 8
21.12.2013 10:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
S&K Tee Party 5
3.11.2013 16:00 Ledoborci 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
3.11.2013 8:30 Trutnov 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 5
2.11.2013 16:00 Liboc 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 4
2.11.2013 8:30 Trutnov 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 5
13.10.2013 19:30 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 3
13.10.2013 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
12.10.2013 19:30 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
12.10.2013 12:00 Trutnov 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
12.5.2013 18:00 ČVUT 4 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Bronz
Aritma 1 5
12.5.2013 13:00 Aritma 1 3 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
ČVUT 10
12.5.2013 8:00 ČVUT 9 dráha 3. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
VSK Přírodověda M 0
11.5.2013 13:00 ČVUT 6 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Zbraslav OH 7
11.5.2013 8:00 ČVUT 4 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Duh.jedn. 9
13.5.2012 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Zbraslav H 2
12.5.2012 18:30 Aritma 1 11 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Zbraslav H 1
12.5.2012 13:30 Aritma 4 2 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Zbraslav H 11
12.5.2012 8:30 Ledoborci 3 5 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Zbraslav H 10
14.4.2012 8:30 Dion RM 6 dráha 3. Baráže 2012 :Baráž o 1. ligu mužů 2012/13
Zbraslav H 7
7.4.2012 17:30 Brno - Východ 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 6
7.4.2012 11:30 RPK Brno 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 7
25.3.2012 14:15 Zbraslav OH 6 dráha 1. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Hra o bronz
Zbraslav H 5
25.3.2012 9:15 Zbraslav H 5 dráha 4. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Semifinále
Zbraslav A 6
24.3.2012 13:15 Praha B 1 dráha 1. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina A
Zbraslav H 8
24.3.2012 8:15 Zbraslav H 2 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina A
Savona 4 5
22.1.2012 17:30 Zbraslav H 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Západ 7
22.1.2012 11:30 Guerera TP 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 3
21.1.2012 17:30 Zlatá Praha 3 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 6
21.1.2012 11:30 Zbraslav H 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 5
6.11.2011 14:30 Zbraslav H 8 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 3 5
6.11.2011 8:30 Zbraslav H 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
RPK Brno 3
5.11.2011 14:30 Zbraslav H 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 6
5.11.2011 8:30 Brno - Západ 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 5
2.10.2011 17:30 Zbraslav H 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 9
2.10.2011 11:30 Zbraslav H 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 3 4
1.10.2011 17:30 Demion 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 10
1.10.2011 11:30 Kolibris 3 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 8
21.5.2011 17:40 Savona 5 9 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Zbraslav H 1
21.5.2011 12:20 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Dion SJ 8
21.5.2011 8:00 Zbraslav H 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 2
9.4.2011 14:30 Zbraslav H 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 6
27.3.2011 16:15 Zbraslav H 3 dráha 3. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - Finále
Aritma 2 6
27.3.2011 9:15 Zbraslav H 5 dráha 2. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - semifinále
Zbraslav OH 4
26.3.2011 16:45 Zbraslav H 1 dráha 3. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B
Aritma 2 16
26.3.2011 10:45 Praha A 2 dráha 2. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B
Zbraslav H 13
5.12.2010 17:30 Zbraslav H 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Demion 6
5.12.2010 11:30 Zbraslav H 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 3
4.12.2010 17:30 Guerera TP 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 6
4.12.2010 11:30 Zbraslav OH 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 1
31.10.2010 17:30 S&K Tee Party 11 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 2
31.10.2010 11:30 Zlatá Praha 3 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 7
30.10.2010 20:30 Demion 1 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 7
30.10.2010 14:30 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 1
30.10.2010 8:30 Klub z Viktorky 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 8
3.10.2010 14:30 Guerera TP 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 3
3.10.2010 8:30 Zbraslav OH 8 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 4
2.10.2010 17:30 S&K Tee Party 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 0
2.10.2010 11:30 Zlatá Praha 3 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 6
23.5.2010 18:00 Dion X 6 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav H 3
23.5.2010 14:30 Zbraslav H 3 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav R 7
23.5.2010 11:00 Zbraslav H 8 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
RPK Brno 3
22.5.2010 20:00 Dion X 6 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Zbraslav H 3
22.5.2010 11:00 Zbraslav H 4 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 6
28.3.2010 12:30 Aritma 2 6 dráha 4. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav H 4
28.3.2010 9:00 Zbraslav H 2 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Savona 4 9
27.3.2010 20:30 RPK Brno 6 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav H 4
27.3.2010 15:30 Praha A 6 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav H 3
27.3.2010 10:30 Zbraslav H 2 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav OH 8
20.2.2010 16:00 Dion X 2 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Savona 4 9
19.2.2010 12:00 Savona 4 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 7
18.2.2010 20:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 3
18.2.2010 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 8
17.2.2010 20:00 Dion X 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Aritma 2 4
17.2.2010 12:00 Dion X 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Sem Tam Brno 5
13.2.2010 18:00 Kolibris 1 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
13.2.2010 11:30 Dion X 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 7
17.1.2010 15:00 Dion X 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
17.1.2010 8:30 Aritma 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 9
16.1.2010 15:00 Sem Tam Brno 1 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
16.1.2010 8:30 Dion X 13 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 5
8.11.2009 18:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
8.11.2009 11:30 Dion X 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
7.11.2009 18:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 8
7.11.2009 11:30 Savona 4 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 9
11.10.2009 15:00 Dion X 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 5
11.10.2009 8:30 Dion X 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
10.10.2009 15:00 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 8
10.10.2009 8:30 Dion X 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
24.5.2009 21:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Akademici 2009 - muži :finále
Praha A 6
24.5.2009 18:30 Zbraslav H 9 dráha 2. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Praha A 0
24.5.2009 16:00 Zbraslav H 11 dráha 3. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav A 0
24.5.2009 11:00 Zbraslav H 10 dráha 4. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Aritma 2 3
24.5.2009 8:30 Zbraslav H 9 dráha 1. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav OH 1
23.5.2009 19:00 Zbraslav R 9 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :O 3. místo
Dion X 1
23.5.2009 15:00 Dion X 2 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 1.-4.
Zlatá Praha 1 7
23.5.2009 12:00 Zbraslav A 4 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina C
Dion X 4
23.5.2009 8:00 Citadela 4 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina C
Dion X 5
25.4.2009 18:30 Zbraslav H 4 dráha 1. Baráž o 1. ligu - muži :Baráž o 1. ligu - muži
Ledoborci 1 7
25.4.2009 12:00 Ledoborci 1 7 dráha 3. Baráž o 1. ligu - muži :Baráž o 1. ligu - muži
Zbraslav H 4
19.4.2009 14:00 Zbraslav H 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina E
Savona M 1
19.4.2009 8:30 Kolibris 3 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina E
Zbraslav H 7
18.4.2009 14:00 Zbraslav H 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina B
Dion HJ 4
18.4.2009 11:00 1.CC Bratislava 1 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina B
Zbraslav H 5
11.4.2009 16:00 Kolibris 3 16 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 2. semifinále
Zbraslav H 5
11.4.2009 10:00 Zbraslav H 1 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 1. semifinále
Savona 1 9
7.2.2009 18:30 Aritma 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 5
7.2.2009 12:00 Zbraslav H 5 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 3 6
18.1.2009 15:15 Zbraslav H 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 7
18.1.2009 8:30 Wallis M 4 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 3
17.1.2009 15:00 Zbraslav H 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 9
17.1.2009 8:30 S&K Tee Party 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 9
2.11.2008 18:30 Zbraslav H 6 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 9
2.11.2008 12:00 Zbraslav H 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
1.11.2008 18:30 Zbraslav H 8 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 3 2
1.11.2008 12:00 Savona 4 3 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 9
12.10.2008 15:00 Wallis M 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 2
12.10.2008 8:30 Savona 5 7 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 1
11.10.2008 15:00 Zbraslav H 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 8
11.10.2008 8:30 Zlatá Praha 1 11 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 3
25.5.2008 8:00 Zbraslav H 0 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Aritma 1 9
24.5.2008 14:00 Zbraslav H 5 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Skupina B
Letící kameny 6
24.5.2008 9:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Dion RM 3
19.4.2008 15:25 Zbraslav H 3 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o extraligu
Aritma 1 9
19.4.2008 8:55 Aritma 1 8 dráha 3. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o extraligu
Zbraslav H 1
17.2.2008 9:30 Zbraslav H 1 dráha 1. 1.liga - muži :Tie breaky
Letící kameny 5
16.2.2008 15:25 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 3
16.2.2008 8:55 Zbraslav H 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Prague TP M 4
13.1.2008 18:25 Zbraslav H 6 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
13.1.2008 11:55 Savona 4 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 4
12.1.2008 18:25 Zbraslav H 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 9
12.1.2008 11:55 KCK Piechowice 2 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 11
18.11.2007 13:30 Savona 4 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav H 4
18.11.2007 10:30 Zbraslav H 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav D 11
17.11.2007 14:30 Zbraslav H 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Kolibris 3 6
17.11.2007 9:00 Zbraslav H 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Trutnov 1 2
4.11.2007 15:25 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 8
4.11.2007 8:55 Zbraslav H 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 4
3.11.2007 15:25 Prague TP M 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 6
3.11.2007 8:55 Letící kameny 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 5
14.10.2007 18:25 Zbraslav H 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 2
14.10.2007 11:55 Wallis M 6 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 7
13.10.2007 18:25 Zbraslav H 8 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
KCK Piechowice 1
13.10.2007 11:55 Zbraslav H 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 5
5.5.2007 19:00 Zlatá Praha 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Zbraslav H 5
5.5.2007 15:00 Zbraslav H 9 dráha 4. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Savona K 8
5.5.2007 12:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion Silver 5
5.5.2007 8:00 Zbraslav H 10 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
CC Kladno Ž 1
15.4.2007 15:25 Zbraslav H 4 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Zlatá Praha 7
14.4.2007 15:55 Zbraslav H 8 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Zlatá Praha 6
13.4.2007 17:55 Zbraslav H 6 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 1
13.4.2007 11:55 Savona 4 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 4
25.3.2007 17:55 Dion HJ 2 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
25.3.2007 11:55 Zbraslav H 4 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Kolibris 3 3
24.3.2007 17:55 Zbraslav H 14 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
1.CC Bratislava 0
24.3.2007 11:55 1.KCK Trutnov 1 4 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
23.3.2007 20:55 Savona 5 2 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 9
18.2.2007 12:25 Zbraslav H 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 4
17.2.2007 18:55 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 1
17.2.2007 12:25 Savona 5 3 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 6
14.1.2007 15:25 Zbraslav H 9 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 3
14.1.2007 8:55 Zbraslav H 4 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 6
13.1.2007 15:25 Wallis M 2 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 7
13.1.2007 8:55 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 4
16.12.2006 17:55 Zbraslav H 10 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Klub z Viktorky 8
25.11.2006 20:55 Zbraslav H 7 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Brno - Západ 4
25.11.2006 8:55 KCK Piechowice 1 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav H 9
12.11.2006 15:30 Aritma 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav H 3
12.11.2006 10:30 Zbraslav D 2 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav H 7
11.11.2006 16:30 Zbraslav H 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Savona K 2
11.11.2006 11:30 Zbraslav H 15 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
1.CK Brno juniorky 1
8.10.2006 17:55 Zbraslav H 0 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
El Greco 0
8.10.2006 8:55 Zlatá Praha 3 3 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav H 9
7.10.2006 11:55 Zbraslav H 18 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
RPK Brno 1
1.10.2006 14:30 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Finále
Dion SJ 3
1.10.2006 8:55 Aritma 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 7
30.9.2006 17:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 6
30.9.2006 11:55 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 5
24.9.2006 17:55 Kamenný Újezd 0 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav H 14
23.9.2006 17:55 Zbraslav H 15 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 2
21.5.2006 9:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Zbraslav H 5
20.5.2006 15:25 Zbraslav H 12 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona Z 4
8.5.2006 17:00 Zlatá Praha 5 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
8.5.2006 11:55 Kolibris 2 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 2
7.5.2006 17:00 Zbraslav H 10 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona Z 4
7.5.2006 11:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
6.5.2006 17:00 Zbraslav H 12 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
6.5.2006 11:55 Zbraslav H 6 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 4
5.5.2006 19:40 Savona 4 5 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
30.4.2006 15:55 Zbraslav H 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 8
30.4.2006 9:25 Zbraslav H 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Finále
Zbraslav D 4
29.4.2006 16:55 Zbraslav H 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 2 1
29.4.2006 9:55 Zbraslav H 18 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
21.4.2006 12:25 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
20.4.2006 20:25 RSC Zbraslav 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 7
20.4.2006 12:25 Savona 2 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
19.4.2006 20:25 RSC Zbraslav 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 8
19.4.2006 12:25 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 7
9.4.2006 9:00 Zbraslav (L.Klímová) 10 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá
RPK Brno (L.Plachý) 3
8.4.2006 12:45 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá
Zbraslav (L.Klímová) 8
8.4.2006 10:15 Aritma (K.Kubeška) 12 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Zbraslav (L.Klímová) 5
7.4.2006 17:45 Savona (J.Valíček) 9 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Zbraslav (L.Klímová) 8
12.3.2006 14:55 RSC Zbraslav 4 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 2
12.3.2006 8:55 Hungary 2 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "B"
RSC Zbraslav 10
26.2.2006 15:55 Zbraslav D 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Dion SJ 0
26.2.2006 15:55 Zbraslav H 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Savona Z 6
26.2.2006 9:25 Kolibris 3 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Zbraslav D 4
26.2.2006 9:25 Zbraslav H 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 5
25.2.2006 16:55 Zbraslav D 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Savona D 3
25.2.2006 13:25 Zlatá Praha 2 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Zbraslav H 6
25.2.2006 9:55 Dion HJ 1 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Zbraslav D 20
19.2.2006 17:55 RSC Zbraslav 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Hungary 9
19.2.2006 11:55 Savona 2 8 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
RSC Zbraslav 1
29.1.2006 14:55 Kolibris 1 14 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 6
29.1.2006 8:55 Savona 2 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 2
15.1.2006 20:55 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
15.1.2006 14:55 RSC Zbraslav 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 8
15.1.2006 8:55 RSC Zbraslav 8 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 3
14.1.2006 17:55 RSC Zbraslav 3 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Aritma 1 10
14.1.2006 11:55 RSC Zbraslav 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 3 4
18.12.2005 14:15 Zbraslav H 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Finále
Savona D 5
18.12.2005 9:00 Zbraslav H 10 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Naďa team 1
17.12.2005 16:45 Zlatá Praha 2 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zbraslav H 9
17.12.2005 11:30 Kolibris 3 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zbraslav H 7
13.11.2005 15:00 Savona H 6 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 3.- 8.místo
RSC Zbraslav 5
13.11.2005 8:00 CC Savona 3 8 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
RSC Zbraslav 7
12.11.2005 19:15 RSC Zbraslav 5 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Aritma 1 7
12.11.2005 14:45 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Letící kameny 5
12.11.2005 10:15 RSC Zbraslav 13 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Základní část
El Greco 2
29.10.2005 16:25 Savona 2 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :Finálová část - 1.kolo
RSC Zbraslav 6
28.10.2005 18:25 CC Kolibris 4M 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Tie breaky
RSC Zbraslav 1
28.10.2005 12:25 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 8
27.10.2005 20:25 RSC Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 6
27.10.2005 12:25 RSC Zbraslav 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 3 7
26.10.2005 20:25 Kolibris 2 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 11
26.10.2005 12:25 CC Kolibris 4M 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 4
16.10.2005 17:25 Zlatá Praha 4 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Utkání o 3.místo
Zbraslav H 10
16.10.2005 11:25 Savona 4 7 dráha 4. MČRJ 2005 - junioři :Semifinále
Zbraslav H 2
15.10.2005 8:55 Zbraslav H 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 4
14.10.2005 15:55 Zbraslav H 10 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
9.10.2005 14:55 Zbraslav H 8 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 9
9.10.2005 8:55 Savona 4 11 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
8.10.2005 14:55 Dion HJ 3 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 14
8.10.2005 8:55 1.KCK Trutnov 1 6 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 8
25.9.2005 11:00 Zbraslav H 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo
Dion HJ 2
25.9.2005 8:30 Zbraslav H 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo
Zlatá Praha Ž 1
24.9.2005 14:00 Kolibris 3 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav H 5
24.9.2005 8:30 Dion DJ 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav H 0
7.5.2005 16:45 Zbraslav D 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Zbraslav H 6
7.5.2005 14:10 Zlatá Praha 10 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
1.CK Brno 1 2
7.5.2005 11:35 Zbraslav H 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
7.5.2005 9:00 Dion HJ 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
1.CK Brno 1 5
10.4.2005 16:00 1.CK Brno 8 dráha 4. MČR mixy 2006 :Finále
Zbraslav R 3
10.4.2005 13:30 Zbraslav R 7 dráha 3. MČR mixy 2006 :4.kolo
Sem tam team 5
9.4.2005 15:00 Kolitma 4 dráha 2. MČR mixy 2006 :3.kolo
Zbraslav R 9
8.4.2005 20:00 Zlapra 4 dráha 3. MČR mixy 2006 :2.kolo
Zbraslav R 8
8.4.2005 13:00 Cajzli z Práglu 7 dráha 1. MČR mixy 2006 :1.kolo
Zbraslav R 6
19.3.2005 16:45 Aritma 3 13 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 1 1
19.3.2005 14:10 Zbraslav H 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.KCK Trutnov 1 3
19.3.2005 11:35 Kolibris 2 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 1 9
19.3.2005 9:00 Dion HJ 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Zbraslav H 5
25.2.2005 9:55 Zbraslav H 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
9.1.2005 16:45 Zbraslav H 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 4 5
9.1.2005 14:10 Savona D 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 1 10
9.1.2005 9:00 Trutnov 2 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 1 11
11.12.2004 16:45 Dion DJ 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 0
11.12.2004 14:10 CC Kolibris 4 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav H 5
11.12.2004 11:35 Savona 4 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 0
11.12.2004 9:00 Kolibris 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav H 5
14.11.2004 17:20 RSC Zbraslav 0 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
Savona I 9
14.11.2004 12:40 RSC Zbraslav 5 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
CC Savona L 13
14.11.2004 8:00 CC Aritma 5 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo
RSC Zbraslav 3
13.11.2004 16:40 RSC Zbraslav 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Zlatá Praha 7
13.11.2004 10:10 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
El Greco 4
23.10.2004 14:45 Savona Z 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav H 4
23.10.2004 9:00 1.CK Brno 3 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 1 8
17.10.2004 8:25 Zbraslav 1 6 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Utkání o 5. - 7.místo
Forma roste 12
16.10.2004 15:55 Forma roste 0 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 9
16.10.2004 9:55 Kolibris 2 9 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 1
15.10.2004 17:55 Trutnov 1 8 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 5
10.10.2004 14:55 CC Savona 3 15 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 4
10.10.2004 8:55 Savona 4 17 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 3
9.10.2004 14:55 Kolibris 3 9 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 7
25.9.2004 16:45 Zbraslav 2 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 1 6
25.9.2004 14:10 Zbraslav 1 17 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 2 0
25.9.2004 9:00 Zbraslav 1 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Zlatá Praha 6
12.9.2004 15:00 Zbraslav 2 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 7. - 9.místo
Zbraslav 1 7
12.9.2004 12:00 Zbraslav 1 11 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 7. - 9.místo
Kolibris 3 6
11.9.2004 12:00 CC Dion Ž 17 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina B
Zbraslav 1 0
11.9.2004 8:00 Savona D 8 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina B
Zbraslav 1 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo