horni

Neubauer Josef (CC RIPER)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:30 CC RIPER 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
1.3.2020 11:30 CC RIPER 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 0
29.2.2020 11:30 Karviná 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 5
23.2.2020 18:30 CC RIPER 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 1
23.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 0
22.2.2020 18:30 CC RIPER 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 3
22.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 4
12.1.2020 18:30 Ledoborci 3 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 2
12.1.2020 11:30 Wheelchair team 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 2
11.1.2020 11:30 CC RIPER 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
7.12.2019 15:00 Savona 6 12 dráha B Muži divize A :Základní část
CC RIPER 6
7.12.2019 8:30 CC RIPER 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.10.2019 18:30 Ledoborci 8 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 1
13.10.2019 11:30 CC RIPER 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 9
12.10.2019 18:30 Ledoborci 4 14 dráha 4. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 0
12.10.2019 11:30 CC RIPER 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 7
14.4.2019 15:30 CC RIPER 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 10
14.4.2019 8:30 CC RIPER 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 4
13.4.2019 18:30 Ledoborci 8 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
13.4.2019 11:30 Lucky Stones 1 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
10.3.2019 18:30 CC RIPER 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
9.3.2019 18:30 CC RIPER 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 12
9.3.2019 11:30 Dion VIP 0 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
9.12.2018 19:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 4
9.12.2018 12:00 CC RIPER 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 4
8.12.2018 20:15 CC RIPER 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 6
8.12.2018 12:00 Ledoborci 4 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
21.10.2018 15:00 Zbraslav L 4 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
20.10.2018 15:00 Ledoborci NG 8 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
20.10.2018 8:30 CC RIPER 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 8
11.3.2018 11:30 Ledoborci NG 5 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
10.3.2018 18:30 CC RIPER 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 1
10.3.2018 11:30 Zbraslav M 1 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
4.3.2018 18:30 Kolibris 3 9 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
4.3.2018 11:30 CC RIPER 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 11
3.3.2018 18:30 CC RIPER 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 1
11.2.2018 15:30 CC RIPER 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
11.2.2018 8:30 CC RIPER 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 10
10.2.2018 15:30 CC RIPER 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 10
10.2.2018 8:30 CC RIPER 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 5
11.11.2017 20:15 Ledoborci 3 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
11.11.2017 14:00 Liboc 2 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
11.11.2017 8:30 Kamenný Újezd 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 9
15.10.2017 18:30 Loupežníci Jičín 11 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
15.10.2017 11:30 CC RIPER 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 9
14.10.2017 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
19.3.2017 16:00 CC RIPER 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
19.3.2017 8:30 CC RIPER 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 6
18.3.2017 16:00 Ledoborci 8 9 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 2
18.3.2017 8:30 Ledoborci 7 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
4.3.2017 17:05 RIPER HK (V.Hubálek) 6 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 15
4.3.2017 11:05 RIPER HK (V.Hubálek) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina C
Dion X (P.Štěpánek) 9
3.3.2017 17:35 Savona 2 (L.Klíma) 8 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina C
RIPER HK (V.Hubálek) 5
26.2.2017 19:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
26.2.2017 12:00 PLC ICEBREAKERS 9 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
5.2.2017 11:30 CC RIPER 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 6
4.2.2017 18:30 CC RIPER 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.2.2017 11:30 Kolibris 3 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
11.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 15
11.12.2016 8:30 CC RIPER 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 7
10.12.2016 15:30 CC RIPER 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 8
10.12.2016 8:30 CC RIPER 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 6
9.10.2016 19:30 CC RIPER 1 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 0
8.10.2016 19:30 Demion 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
8.10.2016 12:00 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
10.9.2016 20:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
PLC S&K 2
10.9.2016 15:30 RIPER Hradec Králové 4 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Ledoborci 1 6
10.9.2016 8:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Trutnov 2 2
9.9.2016 17:45 RIPER Hradec Králové 3 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 10
17.1.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 4. Muži divize D :
Brno - Západ 6
17.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 3. Muži divize D :
Ledoborci 7 9
16.1.2016 17:15 PLC ICEBREAKERS 0 dráha 2. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 1
16.1.2016 11:15 Morning star Přírodověda 8 dráha 4. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 0
3.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha A Muži divize D :
Zbraslav M 6
2.1.2016 20:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 12
2.1.2016 14:00 Ledoborci 3 4 dráha 3. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 7
2.1.2016 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha 4. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 2
21.11.2015 17:15 RIPER Hradec Králové 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 4
21.11.2015 8:30 RIPER Hradec Králové 11 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
28.9.2015 17:15 RIPER Hradec Králové 1 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 7
28.9.2015 8:30 PLC GUERERA 4 dráha A Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
27.9.2015 17:15 Demion 8 dráha B Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
26.9.2015 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
26.9.2015 11:15 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Karviná 6
8.2.2015 15:00 RIPER Hradec Králové HD 8 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 5
8.2.2015 8:30 Ledoborci 3 11 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 2
7.2.2015 17:15 RIPER Hradec Králové HD 1 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Karviná 10
7.2.2015 10:45 Klub z Viktorky 11 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 2
13.12.2014 9:30 CC RIPER 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :1. kolo
VSK Přírodověda 2 7
12.12.2014 17:00 CC RIPER 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina I
Dion X 8
12.12.2014 12:15 Savona 2 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina I
CC RIPER 3
23.11.2014 17:15 Loupežníci Jičín 7 dráha 1. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 2
23.11.2014 10:45 RIPER Hradec Králové HD 8 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 5
22.11.2014 19:00 Savona 3 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 6
22.11.2014 13:00 Karviná 9 dráha 2. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 1
22.11.2014 8:00 Kolibris 3 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 6
28.9.2014 19:00 RIPER Hradec Králové HD 8 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Savona 3 2
28.9.2014 13:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 8
28.9.2014 8:00 RIPER Hradec Králové HD 10 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 5
27.9.2014 16:30 Demion 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 6
27.9.2014 10:30 RIPER Hradec Králové HD 10 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 5
23.3.2014 20:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
S&K Tee Party 7
23.3.2014 14:00 Dion 1 7 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 6
23.3.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Savona 3 9
22.3.2014 17:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 8
16.2.2014 20:00 Kolibris 5 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
16.2.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 7
16.2.2014 8:00 Ledoborci 5 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
15.2.2014 17:00 S&K Tee Party 11 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
15.2.2014 11:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 5
17.11.2013 17:00 Savona 3 12 dráha 3. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
17.11.2013 11:00 Brno - Západ 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2013 20:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 11
16.11.2013 14:00 Ledoborci 3 12 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
16.11.2013 8:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 5 4
7.4.2013 17:00 Savona 3 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
6.4.2013 20:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 11
6.4.2013 8:00 Ledoborci 4 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 12
20.1.2013 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 11
19.1.2013 11:00 Zbraslav ING 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
18.1.2013 17:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 1
15.12.2012 11:00 CC RIPER 1 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina D (zelená)
Zbraslav L 17
14.12.2012 18:00 MD CC Savona 3 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina D (zelená)
CC RIPER 1 0
14.12.2012 11:00 Ledoborci 1 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina D (zelená)
CC RIPER 1 5
9.12.2012 14:00 Ledoborci 3 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
8.12.2012 17:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Tee Party M 5
28.10.2012 14:00 Ledoborci 5 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
27.10.2012 17:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 3 4
30.9.2012 17:00 Zbraslav L 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
30.9.2012 11:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 6
29.9.2012 20:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Grey Wolves Team 1
29.9.2012 14:00 RIPER Hradec Králové HD 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
29.9.2012 8:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 10
23.9.2012 17:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 8
22.9.2012 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 12
8.4.2012 8:30 Dion 1 9 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 8
17.3.2012 17:30 RIPER Hradec Králové 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 9
17.3.2012 11:30 Karviná 13 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
4.12.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 6
4.12.2011 8:30 Modřany TP 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 4
3.12.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 9
3.12.2011 8:30 Zbraslav L 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 10
23.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 7
23.10.2011 8:30 Ledoborci 4 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 13
22.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 5
22.10.2011 8:30 Ledoborci 2 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
25.9.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 8
25.9.2011 11:30 Zlatá Praha 2 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
24.9.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 11
24.9.2011 11:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 11
9.4.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Modřany TP 6
9.4.2011 11:30 Karviná 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
18.12.2010 12:00 Zbraslav 1 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
CC RIPER 2 3
17.12.2010 18:00 CC RIPER 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Dion SJ 8
17.12.2010 12:00 CC RIPER 2 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
Aritma 2 14
17.12.2010 8:00 Savona 1 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Růžová skupina
CC RIPER 2 2
5.12.2010 14:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 0
5.12.2010 8:30 Dion VIP 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
4.12.2010 14:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 12
4.12.2010 8:30 Ledoborci 4 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
31.10.2010 14:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 11
31.10.2010 8:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
30.10.2010 17:30 RIPER Hradec Králové 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 3
30.10.2010 11:30 Ledoborci 3 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 2
3.10.2010 17:30 Zbraslav M 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
3.10.2010 11:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 18
2.10.2010 20:30 RIPER Hradec Králové 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 11
2.10.2010 14:30 Kolibris 5 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
2.10.2010 8:30 Zbraslav L 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
2.5.2010 9:00 1.CK Brno (H.Kavická) 9 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
RIPER HK (M.Mantlík) 4
1.5.2010 8:00 RIPER HK (M.Mantlík) 1 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Tee Party (L.Marková) 10
30.4.2010 17:45 RIPER HK (M.Mantlík) 5 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina B
RPK Brno (L.Merta) 6
30.4.2010 10:45 RIPER HK (M.Mantlík) 1 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina B
Savona (J.Bareš) 18
28.3.2010 12:30 Zbraslav OH 3 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
RPK Brno 6
28.3.2010 9:00 Praha A 8 dráha 4. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
RPK Brno 1
27.3.2010 20:30 RPK Brno 6 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav H 4
27.3.2010 15:30 RPK Brno 2 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Aritma 2 9
27.3.2010 10:30 Savona 4 9 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
RPK Brno 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo