horni

Ostrá Anna (RYCHLOPALNÁ KOŠŤATA BRNO)

datum čas zápas dráha soutěž
30.3.2019 17:30 RPK Brno H (T.Horák) 2 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Savona 1 (L.Klíma) 6
30.3.2019 11:00 Ledofast (J.Rychlý) 6 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
RPK Brno H (T.Horák) 11
29.3.2019 20:15 1.CK Brno (J.Bareš) 5 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
RPK Brno H (T.Horák) 4
29.3.2019 17:30 RPK Brno H (T.Horák) 3 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Ledo Savona (M.Strnadová) 11
17.3.2019 18:30 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
17.3.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 4
16.3.2019 18:30 Metla Kladno 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 1
16.3.2019 11:30 Savona I 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 6
9.2.2019 19:30 RPK Brno 9 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Tee Party 6
9.2.2019 12:00 Dion SG1 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
12.1.2019 15:30 RPK Brno 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
12.1.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 4
9.12.2018 15:30 Liboc 5 4 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 16
9.12.2018 11:30 RPK Brno 5 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 7
21.10.2018 18:30 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 8
21.10.2018 11:30 Tee Party 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
20.10.2018 18:30 RPK Brno 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
20.10.2018 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
7.4.2018 11:00 Zlatá Praha 10 dráha A Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 1
24.3.2018 17:30 RPK Brno H (T.Horák) 7 dráha 3. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci 1 (M.Strnadová) 10
24.3.2018 11:15 Dion Elišky (E.Srnská) 5 dráha 4. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
RPK Brno H (T.Horák) 4
24.3.2018 8:15 RPK Brno H (T.Horák) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Ledoborci 7 (L.Hronová) 8
23.3.2018 20:30 RPK Brno H (T.Horák) 10 dráha 5. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Ledoborci NG (J. Rychlý) 8
21.1.2018 8:30 Ledoborky 3 4 dráha B Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 11
20.1.2018 17:30 Dion RUM 0 dráha A Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 1
20.1.2018 11:15 Tee Party 5 dráha A Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 9
6.1.2018 15:30 RPK Brno 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
6.1.2018 8:30 Zbraslav TP 10 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
12.11.2017 15:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
12.11.2017 8:30 RPK Brno 1 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
11.11.2017 17:30 RPK Brno 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
11.11.2017 11:15 Zlatá Praha 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 10
22.10.2017 18:30 RPK Brno 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 7
22.10.2017 11:30 CC RIPER 7 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 9
21.10.2017 18:30 RPK Brno 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
21.10.2017 11:30 Dion RUM 11 dráha A Ženy divize :Základní část
RPK Brno 1
4.3.2017 19:50 RPK Brno Z (Z.Vlčková) 5 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 6
4.3.2017 13:50 Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 4 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
RPK Brno Z (Z.Vlčková) 9
3.3.2017 20:20 RPK Brno Z (Z.Vlčková) 1 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina B
Dion VIP (V.Černovský) 15
3.3.2017 14:50 Zbraslav Tabery (K.Tabery) 11 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina B
RPK Brno Z (Z.Vlčková) 2
25.2.2017 18:30 RPK Brno 3 dráha B Ženy divize :Základní část
CC RIPER 9
25.2.2017 11:30 RPK Brno 0 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledolamky 9
5.2.2017 15:30 RPK Brno 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ice Cats 0
5.2.2017 8:30 RPK Brno 0 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 1
4.2.2017 15:30 RPK Brno 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 3
4.2.2017 8:30 RPK Brno 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 8
13.11.2016 8:30 Metla Kladno 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
12.11.2016 16:00 Valící se šutráky 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
12.11.2016 8:30 Zlatá Praha 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 11
23.10.2016 18:30 Savona I 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 6
23.10.2016 11:30 Tee Party 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
22.10.2016 18:30 PLC SHOOLANCE 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
3.4.2016 17:15 Ice Cats 4 dráha 4. Ženy divize Z :
RPK Brno 7
3.4.2016 11:15 PLC SHOOLANCE 3 dráha 2. Ženy divize Z :
RPK Brno 9
2.4.2016 20:00 RPK Brno 8 dráha 4. Ženy divize Z :
Dion RUM 6
2.4.2016 8:30 Ledoborky 3 1 dráha 1. Ženy divize Z :
RPK Brno 0
17.1.2016 14:00 RPK Brno dráha B Ženy divize Z :
Dion RUM
17.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 7 dráha B Ženy divize Z :
RPK Brno 8
16.1.2016 14:00 Třešňovka D 8 dráha B Ženy divize Z :
RPK Brno 9
22.11.2015 20:00 Zlatá Praha 1 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 0
22.11.2015 14:00 RPK Brno 3 dráha 4. Ženy divize X :Základní část
Metla Kladno 9
22.11.2015 8:30 RPK Brno 9 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Ice Cats 7
27.9.2015 20:00 Zlatá Praha 0 dráha 4. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 1
27.9.2015 14:00 Zbraslav TP 8 dráha 2. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 1
27.9.2015 8:30 VSK Přírodověda 8 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 6
26.9.2015 14:00 RPK Brno 1 dráha B Ženy divize X :Základní část
Ledoborky 3 9
22.3.2015 18:00 RPK Brno 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 7
22.3.2015 11:30 RPK Brno 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
21.3.2015 20:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
21.3.2015 13:30 RPK Brno 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 9
23.11.2014 8:00 RPK Brno 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 9
22.11.2014 10:45 Dion RUM 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
16.11.2014 13:30 Tee Party Z 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
15.11.2014 17:15 RPK Brno 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 9
15.11.2014 10:45 Falcon Praha 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
5.10.2014 19:00 RPK Brno 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 7
4.10.2014 19:00 Citadela 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
4.10.2014 13:00 PLC 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
6.4.2014 17:00 Steel TP 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 9
6.4.2014 11:00 RPK Brno 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 6
5.4.2014 20:00 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 5
5.4.2014 14:00 RPK Brno 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
5.4.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 12
16.3.2014 14:00 Zlatá Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
16.3.2014 8:00 Tee Party Z 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
15.12.2013 20:00 Martin TP 13 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
15.12.2013 14:00 RPK Brno 9 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
14.12.2013 17:00 Falcon Praha 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 6
14.12.2013 11:00 RPK Brno 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Steel TP 9
27.10.2013 17:00 RPK Brno 0 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 1
27.10.2013 11:00 Valící se šutráky 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
26.10.2013 20:00 Trutnov 2 19 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 0
26.10.2013 14:00 RPK Brno 2 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 9
26.10.2013 8:00 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Martin TP 8
7.4.2012 14:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 7
7.4.2012 8:30 RPK Brno J 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 10
18.3.2012 14:30 Tee Party Z 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 5
18.3.2012 8:30 RPK Brno J 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 9
17.3.2012 14:30 RPK Brno 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 11
17.3.2012 8:30 RPK Brno J 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party 11
4.12.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 9
3.12.2011 17:30 Ledoborky 1 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 8
3.12.2011 11:30 RPK Brno J 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 6
23.10.2011 17:30 Zbraslav TP 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 2
23.10.2011 11:30 RPK Brno J 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party Z 11
22.10.2011 17:30 Aritma 4 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 2
22.10.2011 11:30 RPK Brno J 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno 5
25.9.2011 14:30 Tee Party 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 6
25.9.2011 8:30 RPK Brno J 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
24.9.2011 8:30 RPK Brno J 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 12
9.4.2011 8:30 Tee Party Z 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 4
30.1.2011 17:30 RPK Brno J 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 2
30.1.2011 11:30 Zbraslav SK 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 1
29.1.2011 20:30 RPK Brno J 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 13
29.1.2011 14:30 RPK Brno J 0 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 12
29.1.2011 8:30 Aritma 5 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 0
28.11.2010 17:30 RPK Brno J 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 9
28.11.2010 11:30 RPK Brno J 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 17
27.11.2010 17:30 RPK Brno J 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 12
27.11.2010 11:30 RPK Brno J 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 13
17.10.2010 14:30 Aritma 4 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 4
17.10.2010 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 3
16.10.2010 17:30 RPK Brno J 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 12
16.10.2010 11:30 Demion 16 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo