horni

Orokocká Lucia (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
14.4.2018 15:30 Valící se šutráky 1 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :Baráž
PLC SHOOLANCE 0
8.4.2018 13:00 PLC SHOOLANCE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 8
7.4.2018 13:00 Citadela 5 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 9
11.2.2018 16:00 PLC SHOOLANCE 3 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 7
11.2.2018 8:30 Ledolamky 8 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 5
10.2.2018 16:00 PLC SHOOLANCE 6 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.2.2018 8:30 Kolibris 1 2 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 6
10.12.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 12 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 5
10.12.2017 8:30 Letící kameny 6 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 4
9.12.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 4 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 6
9.12.2017 8:30 PLC SHOOLANCE 2 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 6
22.10.2017 19:30 Falcon Praha 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 6
22.10.2017 12:00 Kolibris 2 9 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 2
21.10.2017 19:30 PLC SHOOLANCE 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 7
21.10.2017 12:00 Ledoborky 2 2 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 5
15.4.2017 8:30 PLC SHOOLANCE 8 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Dion ICE 7
26.2.2017 11:30 Ledoborky 3 6 dráha A Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 9
25.2.2017 18:30 PLC SHOOLANCE 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 6
25.2.2017 12:00 PLC SHOOLANCE 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 0
5.2.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 6
5.2.2017 8:30 PLC SHOOLANCE 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 5
4.2.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Tee Party 9
13.11.2016 16:00 CC RIPER 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 13
13.11.2016 8:30 Ledolamky 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 7
12.11.2016 16:00 Ice Cats 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 8
12.11.2016 8:30 Třešňovka D 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 11
23.10.2016 11:30 Dion RUM 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 11
22.10.2016 18:30 PLC SHOOLANCE 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
3.4.2016 17:15 PLC SHOOLANCE 9 dráha 3. Ženy divize Z :
Dion RUM 2
3.4.2016 11:15 PLC SHOOLANCE 3 dráha 2. Ženy divize Z :
RPK Brno 9
2.4.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 4. Ženy divize Z :
PLC SHOOLANCE 6
17.1.2016 20:00 PLC SHOOLANCE 0 dráha A Ženy divize Z :
Třešňovka D 1
3.1.2016 14:00 Ice Cats 1 dráha B Ženy divize Z :
PLC SHOOLANCE 9
2.1.2016 14:00 PLC SHOOLANCE 8 dráha B Ženy divize Z :
Ledoborky 3 2
22.11.2015 8:30 Dion RUM 1 dráha B Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 0
21.11.2015 14:00 PLC SHOOLANCE 0 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 1
28.9.2015 11:15 PLC SHOOLANCE 9 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Tee Party 4
27.9.2015 20:00 Valící se šutráky 5 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 10
27.9.2015 14:00 Citadela 3 dráha A Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 5
27.9.2015 8:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha B Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 12
26.9.2015 14:00 PLC SHOOLANCE 2 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Třešňovka D 9
11.4.2015 11:25 PLC 1 dráha 3. Baráže :Baráž o 1. ligu (ženy)
PLC MARTIN 0
22.2.2015 9:30 PLC MARTIN 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
21.2.2015 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 7
21.2.2015 8:30 PLC MARTIN 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 7
1.2.2015 19:00 PLC MARTIN 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
1.2.2015 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
31.1.2015 19:00 PLC MARTIN 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 9
31.1.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
9.11.2014 15:30 PLC MARTIN 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
9.11.2014 8:30 Trutnov 2 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 5
8.11.2014 15:30 Savona I 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 8
8.11.2014 8:30 PLC MARTIN 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 1
19.10.2014 19:00 PLC MARTIN 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
19.10.2014 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 9
18.10.2014 19:00 PLC MARTIN 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
18.10.2014 12:00 Letící kameny 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 7
29.3.2014 16:00 Liboc 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 2
29.3.2014 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 10
26.1.2014 19:30 Zbraslav TP 1 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 7
26.1.2014 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
25.1.2014 19:30 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
25.1.2014 12:00 Zbraslav SK 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 10
10.11.2013 16:00 Zbraslav SK 13 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 1
10.11.2013 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 9
9.11.2013 16:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 9
9.11.2013 8:30 Zbraslav SK 14 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
6.10.2013 19:30 Sokolky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
6.10.2013 12:00 Zbraslav SK 10 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
5.10.2013 12:00 CC Kladno 0 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo