horni

Paul Tomáš (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
27.9.2020 18:00 Liboc dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Semifinále
Kolibris 1
27.9.2020 12:30 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav Klíma 10
26.9.2020 20:30 Zbraslav OH 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Kolibris 1 9
26.9.2020 12:30 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Liboc 3
25.9.2020 19:00 Zbraslav Klíma 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
25.9.2020 12:30 Kolibris 1 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
24.9.2020 19:00 Liboc 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Kolibris 1 9
21.9.2020 12:15 Zbraslav H 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Finále
Trutnov 4
21.9.2020 9:00 Zbraslav L 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále A
Zbraslav H 10
20.9.2020 20:15 Savona H 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Zbraslav H 6
20.9.2020 12:30 Zbraslav Z 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 11
20.9.2020 8:00 Zbraslav H 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Blues Turtle 3
19.9.2020 18:00 Dion WC 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 5
19.9.2020 12:30 Zbraslav H 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledo Diamond 6
19.9.2020 8:00 Zbraslav ST 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 9
3.2.2020 18:00 Savona 5 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Zbraslav H 1
3.2.2020 14:00 Savona 5 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Zbraslav H 8
2.2.2020 13:30 Savona H 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 10
2.2.2020 9:30 Zbraslav H 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona 5 5
1.2.2020 17:30 Ledoborci 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 14
1.2.2020 13:30 Zbraslav H 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona M 4
1.2.2020 9:30 Dion YB 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 10
26.1.2020 12:00 Kolibris 1 10 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 11
25.1.2020 20:15 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 2
25.1.2020 12:00 Dion CÉLINE 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
7.12.2019 20:15 Liboc 0 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 10
7.12.2019 12:00 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 1
6.12.2019 20:15 Zbraslav OH 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 6
2.12.2019 16:00 Savona 5 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 1. místo
Zbraslav H 1
2.12.2019 12:30 Zbraslav H 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Dion YB 2
2.12.2019 9:00 Zbraslav H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Ledoborci 0
1.12.2019 11:25 Dion YB 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 9
30.11.2019 16:55 Real Party Club Brno 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 11
30.11.2019 11:25 Zbraslav H 13 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Liboc 3
28.10.2019 16:30 Dion YB 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
28.10.2019 8:15 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 1
27.10.2019 16:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 14
27.10.2019 8:15 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 12
26.10.2019 16:30 Lucky Stones 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
26.10.2019 8:15 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
30.9.2019 16:00 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - O 1. místo
Savona H 3
30.9.2019 12:30 Zbraslav H 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Savona M 5
30.9.2019 9:00 Zbraslav H 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Savona 5 3
29.9.2019 19:20 Zbraslav H 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Shooters 2
29.9.2019 11:25 Savona H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 9
28.9.2019 16:55 Dion 13 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 11
28.9.2019 11:25 Zbraslav H 12 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Vometáci z Brna 2
26.3.2019 19:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry)
Sem Tam Brno 7
25.3.2019 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry)
Sem Tam Brno 4
25.3.2019 10:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry)
Sem Tam Brno 10
24.3.2019 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Semifinále
Dion YB 8
24.3.2019 9:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
23.3.2019 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Dion YB 5
23.3.2019 9:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
22.3.2019 16:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Kolibris 1 11
22.3.2019 10:00 Dion YB 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Kolibris 1 7
21.3.2019 19:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
9.2.2019 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 6
9.2.2019 8:30 Ledoborci 7 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 7
3.2.2019 13:00 Zbraslav H 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Savona 1 2
3.2.2019 9:00 Savona 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Zbraslav H 7
2.2.2019 13:00 Savona M 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 9
2.2.2019 9:00 Savona 1 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 6
1.2.2019 17:00 Zbraslav H 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Dion CÉLINE 1
1.2.2019 13:00 1.CK Brno 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 12
1.2.2019 9:00 Zbraslav H 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Dion JB 1
27.1.2019 20:15 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 4
27.1.2019 12:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
26.1.2019 20:15 Dion YB 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
26.1.2019 12:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 9
9.12.2018 16:00 Zbraslav OH 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 10
9.12.2018 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
8.12.2018 16:00 Kolibris 1 10 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 1
8.12.2018 8:30 Liboc 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 7
2.12.2018 21:00 Liboc YB 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - O 5. místo
Zbraslav H 10
2.12.2018 18:30 PLC LEDO 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále 2
Zbraslav H 10
2.12.2018 16:00 Savona 1 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Zbraslav H 7
2.12.2018 13:00 Trutnov 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav H 7
1.12.2018 21:00 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 0
1.12.2018 13:00 Dion CÉLINE 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav H 10
30.11.2018 21:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Kolibris 99 1
30.11.2018 13:00 Blues Turtle 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav H 16
28.10.2018 16:30 Kolibris 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
28.10.2018 8:15 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 6
27.10.2018 16:30 Trutnov 1 11 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
27.10.2018 8:15 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 2
30.9.2018 20:45 Dion JB 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - O 3. místo
Zbraslav H 1
30.9.2018 18:30 Zbraslav H 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále 1
Savona 1 8
30.9.2018 16:15 Zbraslav H 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
PLC LEDO 4
30.9.2018 8:30 Kolibris 99 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 6
29.9.2018 16:15 Zbraslav H 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion CÉLINE 6
29.9.2018 8:30 Liboc YB 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 7
28.9.2018 16:15 Zbraslav H 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Liboc MANA 6
28.9.2018 8:30 Rolling Stones 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 19
18.3.2018 9:30 Tabery - Zbraslav 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále
Kolibris 1 6
17.3.2018 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 3
17.3.2018 9:30 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Semifinále
Sem Tam Brno 2
16.3.2018 16:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Kolibris 1 2
16.3.2018 10:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Dion YB 7
15.3.2018 16:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
15.3.2018 10:00 Kolibris 1 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
14.3.2018 16:00 Dion YB 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Kolibris 1 6
14.3.2018 10:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 4
4.3.2018 13:00 Zbraslav H 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - finále (na 2 výhry)
PLC LEDO 4
4.3.2018 9:00 Zbraslav H 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - finále (na 2 výhry)
PLC LEDO 5
3.3.2018 17:00 Zbraslav H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - semifinále
Savona M 7
3.3.2018 13:00 Trutnov 1 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 9
3.3.2018 9:00 Zbraslav H 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav Z 5
2.3.2018 17:00 PLC LEDO 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 4
2.3.2018 13:00 Zbraslav H 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Savona M 5
2.3.2018 9:00 Liboc 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 8
3.2.2018 20:15 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
3.2.2018 12:00 Savona 5 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
14.1.2018 16:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 3
14.1.2018 8:30 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
13.1.2018 16:00 Dion YB 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
13.1.2018 8:30 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
17.12.2017 16:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
17.12.2017 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 7
16.12.2017 16:30 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 2
16.12.2017 8:15 Liboc 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
3.12.2017 15:30 Zbraslav H 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Zápas o 5. místo
Zbraslav Z 1
3.12.2017 12:15 Zbraslav H 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Poražení ze Čtvrtfinále
Savona 1 4
3.12.2017 9:00 Zbraslav H 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 1 9
2.12.2017 20:45 Zbraslav H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 2 2
2.12.2017 13:00 Zbraslav KO 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 5
2.12.2017 8:30 Zbraslav H 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion CÉLINE 4
1.12.2017 18:30 Trutnov 2 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 10
29.10.2017 16:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
29.10.2017 8:30 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 4
28.10.2017 16:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
28.10.2017 8:30 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 2
15.10.2017 15:30 Zbraslav Z 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Finále
Zbraslav H 8
15.10.2017 12:15 Zbraslav Srnery 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Zbraslav H 7
15.10.2017 9:00 Liboc 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Zbraslav H 8
14.10.2017 20:45 Zbraslav H 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav KO 4
14.10.2017 10:45 Zbraslav H 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav Z 7
13.10.2017 20:45 Ledoborci 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 6
13.10.2017 13:00 Ledoborci 2 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 10
17.9.2017 15:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :O 3. místo
Savona 5 3
17.9.2017 12:00 Kolibris 1 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Semifinále
Liboc 7
17.9.2017 9:00 Kolibris 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Kolibris 1 6
16.9.2017 12:30 Kolibris 5 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 1 8
16.9.2017 8:00 Ledoborci 7 2 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 1 6
15.9.2017 17:45 Kolibris 1 10 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Citadela 3
15.9.2017 12:30 Kolibris 1 6 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Zbraslav OH 4
13.5.2017 11:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Semifinále
Tabery - Zbraslav 10
12.5.2017 11:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
11.5.2017 17:00 Kolibris 1 7 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
11.5.2017 11:00 Liboc 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Kolibris 1 6
10.5.2017 17:00 Kolibris 1 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
10.5.2017 11:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Kolibris 1 6
9.5.2017 19:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 8
18.3.2017 19:00 Kolibris 1 11 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 3
18.3.2017 11:30 Kolibris 1 11 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 2
26.2.2017 16:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 6
26.2.2017 8:30 Sem Tam Brno 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 11
25.2.2017 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
25.2.2017 8:30 Liboc 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
4.12.2016 17:00 Zbraslav H 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Finále
Savona 4 6
4.12.2016 13:30 Zbraslav Tabery 3 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Semifinále
Zbraslav H 7
4.12.2016 10:00 Zbraslav R 5 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále
Zbraslav H 9
3.12.2016 20:15 Zbraslav Z 6 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Zbraslav H 8
3.12.2016 14:15 Zbraslav H 5 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Liboc 2 6
2.12.2016 21:00 PLC LEDO 4 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Zbraslav H 8
2.12.2016 14:15 Zbraslav H 12 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Savona 3 0
13.11.2016 19:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
13.11.2016 11:30 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 14
12.11.2016 19:00 Zbraslav OH 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
12.11.2016 11:30 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
9.10.2016 16:00 Savona 5 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
9.10.2016 8:30 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 11
8.10.2016 16:00 Kolibris 1 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 10
8.10.2016 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 4
11.9.2016 16:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :O 3. místo
Tabery - Zbraslav 5
11.9.2016 13:30 Sem Tam Brno 4 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Semifinále
Kolibris 1 2
11.9.2016 10:15 Kolibris 1 9 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Zbraslav W 3
10.9.2016 10:15 Savona 5 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Kolibris 1 6
9.9.2016 20:00 Sokolky 5 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Kolibris 1 8
9.9.2016 15:30 Kolibris 1 11 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 5
9.9.2016 10:15 Kolibris 1 9 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 6 3
11.4.2016 20:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Kolibris 1 4
11.4.2016 12:00 Savona 5 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Kolibris 1 8
10.4.2016 20:00 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Kolibris 1 8
10.4.2016 12:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 8
9.4.2016 20:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Sem Tam Brno 7
9.4.2016 12:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Duhoví Jednorožci 2
12.3.2016 19:00 Savona 5 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 2
12.3.2016 12:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
31.1.2016 15:30 Duhoví Jednorožci 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 3
31.1.2016 8:30 Kolibris 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
30.1.2016 15:30 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
30.1.2016 8:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
6.12.2015 10:00 Liboc 3 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále
Zbraslav H 7
5.12.2015 18:15 Zbraslav M 6 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Zbraslav H 10
5.12.2015 14:15 Duhoví jednorožci 5 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G
Zbraslav H 7
4.12.2015 21:00 PLC 2 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G
Zbraslav H 8
4.12.2015 14:15 Zbraslav H 9 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G
Liboc 1 3
1.11.2015 18:30 Zbraslav R 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 6
1.11.2015 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 3
31.10.2015 18:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 4
31.10.2015 12:00 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 6
18.10.2015 10:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – muži :Finále
Sem Tam Brno 4
17.10.2015 16:00 Sem Tam Brno 4 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – muži :Finále
Kolibris 1 5
17.10.2015 10:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – muži :Semifinále
Duhoví Jednorožci 6
16.10.2015 16:00 Kolibris 1 8 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
16.10.2015 10:00 Kolibris 2 1 dráha 4. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Kolibris 1 10
15.10.2015 18:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Kolibris 1 7
11.10.2015 15:30 Liboc 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
11.10.2015 8:30 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 7
10.10.2015 15:30 Dion YB 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 7
10.10.2015 8:30 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 4
3.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 1 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Finále
Savona 2 (L.Klíma) 5
3.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 5
3.5.2015 11:25 Zbraslav H (T.Paul) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 9 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 3
2.5.2015 15:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 6
2.5.2015 8:25 Dion RUM (A.Pokorná) 0 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 8
1.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 8
1.5.2015 8:25 Zbraslav H (T.Paul) 11 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2
26.4.2015 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Finále
Kolibris 1 5
25.4.2015 18:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Finále
Sem Tam Brno 7
24.4.2015 8:00 Kolibris 1 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 3
23.4.2015 16:00 Savona 5 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Kolibris 1 7
23.4.2015 8:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
22.4.2015 16:00 Kolibris 2 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Kolibris 1 9
22.4.2015 8:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 4
14.3.2015 19:00 Sem Tam Brno 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 3
14.3.2015 12:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 5
18.1.2015 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 4
18.1.2015 8:30 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
17.1.2015 15:30 Zbraslav R 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
17.1.2015 8:30 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
2.11.2014 18:30 Trutnov 1 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
2.11.2014 12:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
1.11.2014 18:30 Duh.jedn. 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
1.11.2014 12:00 Kolibris 1 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
12.10.2014 15:30 Savona 5 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 10
12.10.2014 8:30 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 6
11.10.2014 15:30 Liboc 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
11.10.2014 8:30 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 3
11.5.2014 16:00 UK 2 9 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Finále
Liboc 1 8
11.5.2014 13:15 UK 3 3 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Semifinále
UK 2 8
11.5.2014 8:00 UK 5 4 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
UK 2 11
10.5.2014 18:30 ČVUT 2 5 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina B
UK 2 8
10.5.2014 8:00 UK 2 19 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Skupina B
ČVUT 3 2
9.5.2014 17:15 UK 2 8 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina B
UK 5 2
21.4.2014 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Finále
Kolibris 1 6
20.4.2014 18:00 Kolibris 1 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Finále
Sem Tam Brno 6
19.4.2014 12:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
18.4.2014 20:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Kolibris 2 3
18.4.2014 12:00 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
17.4.2014 20:00 Liboc 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Kolibris 1 6
17.4.2014 12:00 Savona 5 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Kolibris 1 4
1.2.2014 19:00 Dion X 2 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 7
1.2.2014 11:30 Savona 4 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 7
19.1.2014 16:00 Kolibris 1 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
19.1.2014 8:30 Kolibris 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 8
18.1.2014 16:00 Duh.jedn. 8 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 6
18.1.2014 8:30 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 9
22.12.2013 10:00 Savona H 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Zbraslav OH 2
21.12.2013 18:45 Zbraslav OH 5 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Dion YB 2
21.12.2013 13:00 Duh.jedn. 0 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Zbraslav OH 8
21.12.2013 8:00 Savona 5 5 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Zbraslav OH 4
8.12.2013 16:30 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Finále
Savona 1 3
8.12.2013 13:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Semifinále
Zbraslav D 7
8.12.2013 10:00 Zbraslav H 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále
Kolibris 1 7
7.12.2013 18:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Zbraslav R 6
7.12.2013 12:30 Zbraslav D 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Zbraslav H 2
6.12.2013 21:00 Zbraslav H 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Trutnov 1 1
6.12.2013 12:00 Zbraslav H 13 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Ledoborci 6 1
3.11.2013 19:00 Savona 5 11 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 10
3.11.2013 11:30 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 4
2.11.2013 19:00 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 2
2.11.2013 11:30 Sem Tam Brno 4 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 7
13.10.2013 16:00 Kolibris 2 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 6
13.10.2013 8:30 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 2
12.10.2013 16:00 Zbraslav R 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 8
12.10.2013 8:30 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 3
19.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 10
18.4.2013 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 4
18.4.2013 8:00 Zbraslav R 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 4
17.4.2013 16:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 8
17.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 5
23.2.2013 19:00 Sem Tam Brno 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 1
23.2.2013 11:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 5
3.2.2013 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 2
3.2.2013 8:30 Duhoví jednorožci 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 10
2.2.2013 16:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 6
2.2.2013 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 5
16.12.2012 16:30 Zbraslav H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Finále
MD CC Savona 3 4
16.12.2012 13:00 Zbraslav H 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Semifinále
Dion VIP 8
16.12.2012 10:00 Zbraslav R 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Čtvrtfinále
Zbraslav H 6
15.12.2012 16:00 Ledoborci 2 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Zbraslav H 9
14.12.2012 20:00 Zbraslav H 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Trutnov 2 3
14.12.2012 13:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Savona 5 3
18.11.2012 19:00 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 8
18.11.2012 11:30 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 8
17.11.2012 19:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 6
17.11.2012 11:30 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 5
4.11.2012 16:00 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 3
4.11.2012 8:30 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 4
3.11.2012 16:00 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 2
3.11.2012 8:30 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 11
13.5.2012 15:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :O 3. místo
Trutnov 1 4
13.5.2012 11:45 Zbraslav R 4 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Semifinále
Aritma 1 9
13.5.2012 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Zbraslav H 2
12.5.2012 18:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zbraslav R 6
12.5.2012 13:30 Ledoborci 2 3 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zbraslav R 7
12.5.2012 8:30 Zbraslav R 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Aritma 5 7
7.5.2012 17:25 Zbraslav H 4 dráha 3. MČR mixy 2012 :O 3. místo
Ledoborci 1 6
7.5.2012 14:25 Aritma 1 7 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 6
7.5.2012 11:25 Ledoborci 1 8 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 2
6.5.2012 17:25 Ledoborci 1 11 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 6
6.5.2012 14:25 Kolibris 1 6 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 4
5.5.2012 17:25 Trutnov 5 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 8
5.5.2012 11:25 Ledoborci 3 2 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 8
25.3.2012 14:15 Zbraslav A 6 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Finále
Savona 4 7
25.3.2012 9:15 Zbraslav H 5 dráha 4. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Semifinále
Zbraslav A 6
24.3.2012 13:15 Aritma 1 1 dráha 2. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Zbraslav A 6
24.3.2012 8:15 Zbraslav A 7 dráha 4. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Zbraslav OH 3
26.2.2012 13:00 Aritma 1 10 dráha 4. Baráž o extraligu 2012 - muži :Baráž o Playoff 2012
Zbraslav R 5
26.2.2012 9:00 Zbraslav R 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 7
25.2.2012 19:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
25.2.2012 11:30 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
5.2.2012 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 4
5.2.2012 8:30 Aritma 2 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
4.2.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 7
4.2.2012 8:30 Zbraslav R 11 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 1
18.12.2011 9:00 Prague Tee Party 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Zbraslav H 1
17.12.2011 19:45 Zbraslav H 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Dion X 4
17.12.2011 16:15 Zbraslav D 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Zbraslav H 9
17.12.2011 8:00 Prague Tee Party S&K 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Zbraslav H 8
16.12.2011 18:00 Zbraslav H 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Trutnov 1 2
16.12.2011 10:00 Zbraslav H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Ledoborci 1 3
20.11.2011 19:00 Zbraslav R 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 7
20.11.2011 11:30 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 6
19.11.2011 19:00 Zbraslav R 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 7
19.11.2011 11:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 4
30.10.2011 16:00 Zbraslav R 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 6
30.10.2011 8:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 8
29.10.2011 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 8
29.10.2011 8:30 Savona 5 0 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 9
22.5.2011 14:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Finále
Aritma 2 7
22.5.2011 11:30 Savona 5 6 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Zbraslav R 7
22.5.2011 8:30 Zbraslav R 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Zlatá Praha 1 2
21.5.2011 19:50 Aritma 4 2 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Zbraslav R 8
21.5.2011 15:30 Zbraslav R 8 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Kolibris 3 3
21.5.2011 10:10 Aritma 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Zbraslav R 6
7.5.2011 19:50 Savona 3 4 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Tee Party S K 3
7.5.2011 8:00 Kolibris 9 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Savona 3 2
6.5.2011 17:40 Savona 3 15 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 2
6.5.2011 8:00 Savona 3 4 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 5
25.4.2011 10:00 Zbraslav R 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Sem Tam Brno 6
24.4.2011 18:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Sem Tam Brno 8
24.4.2011 12:00 Zbraslav R 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Savona 4 7
23.4.2011 8:00 Dion X 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 8
22.4.2011 16:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
22.4.2011 8:00 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 9
21.4.2011 16:00 Savona 4 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 10
21.4.2011 8:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 1
27.3.2011 16:15 Zbraslav H 3 dráha 3. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - Finále
Aritma 2 6
27.3.2011 9:15 Kolibris 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - semifinále
Aritma 2 8
26.3.2011 20:45 Aritma 2 10 dráha 1. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B
Praha A 3
26.3.2011 16:45 Zbraslav H 1 dráha 3. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B
Aritma 2 16
19.3.2011 18:30 Aritma 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 6
19.3.2011 12:00 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 8
13.2.2011 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 3
13.2.2011 9:00 Zbraslav R 12 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 3
12.2.2011 15:30 Zbraslav R 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
12.2.2011 9:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 7
18.12.2010 20:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
1.CK Brno - východ 5
18.12.2010 16:00 Zbraslav H 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
CC Letící kameny 5
18.12.2010 10:00 Zbraslav OH 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav H 6
17.12.2010 10:00 Ledoborci 3 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav H 4
7.11.2010 18:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
7.11.2010 12:00 Zbraslav R 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 10
6.11.2010 18:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 5
6.11.2010 12:00 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 6
10.10.2010 15:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
10.10.2010 9:00 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 2
9.10.2010 15:30 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 5
9.10.2010 9:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
23.5.2010 18:00 Aritma 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav R 5
23.5.2010 14:30 Zbraslav H 3 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav R 7
23.5.2010 11:00 S&K Tee Party 1 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 10
22.5.2010 20:00 Zbraslav R 8 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 4 0
22.5.2010 14:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 1
22.5.2010 8:00 Aritma 5 0 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 19
1.5.2010 17:30 Savona (T.Paul) 9 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2010 10:15 Ledoborci (J. Marša) 4 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (T.Paul) 8
30.4.2010 20:00 Savona (T.Paul) 5 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 8
30.4.2010 13:15 1.CK Brno (J.Zingová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Savona (T.Paul) 7
28.3.2010 16:00 Praha A 1 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :O 3. místo
Zbraslav OH 8
28.3.2010 12:30 Savona 4 4 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Praha A 5
28.3.2010 9:00 Praha A 8 dráha 4. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
RPK Brno 1
27.3.2010 20:30 Zbraslav OH 6 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Praha A 5
27.3.2010 15:30 Praha A 6 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav H 3
27.3.2010 10:30 Aritma 2 7 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Praha A 5
15.2.2010 18:00 Aritma 2 6 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 4
14.2.2010 18:40 Zbraslav R 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Aritma 2 7
14.2.2010 14:00 Aritma 2 2 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 7
14.2.2010 10:00 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 10
13.2.2010 18:00 Zbraslav R 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 7
13.2.2010 11:30 Zbraslav R 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 7
17.1.2010 15:00 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 4
17.1.2010 8:30 Savona 4 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 5
16.1.2010 15:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 10
16.1.2010 8:30 Trutnov 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
20.12.2009 17:30 Ledoborci 2 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD Bronze medal game
Zbraslav H 7
20.12.2009 15:00 Aritma 2 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD Semifinále
Zbraslav H 4
20.12.2009 12:00 Zbraslav H 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD Čtvrtfinále
Kolibris 1 6
19.12.2009 20:00 Zbraslav H 14 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Savona M 7
19.12.2009 10:00 Zbraslav A 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Zbraslav H 9
18.12.2009 18:00 Aritma 2 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Zbraslav H 2
18.12.2009 12:00 Zbraslav H 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Dion VIP 4
8.11.2009 18:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
8.11.2009 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 7
7.11.2009 18:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 7
7.11.2009 11:30 Zbraslav R 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 7
11.10.2009 15:00 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 11
11.10.2009 8:30 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 3
10.10.2009 15:00 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
10.10.2009 8:30 Dion X 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
24.5.2009 21:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Akademici 2009 - muži :finále
Praha A 6
24.5.2009 18:30 Zbraslav H 9 dráha 2. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Praha A 0
24.5.2009 16:00 Zbraslav H 11 dráha 3. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav A 0
24.5.2009 11:00 Zbraslav H 10 dráha 4. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Aritma 2 3
24.5.2009 8:30 Zbraslav H 9 dráha 1. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav OH 1
23.5.2009 19:00 Zbraslav R 9 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :O 3. místo
Dion X 1
23.5.2009 15:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 1.-4.
Aritma 1 5
23.5.2009 12:00 Dion RM 2 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Zbraslav R 10
23.5.2009 8:00 Kolibris 3 6 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Zbraslav R 7
3.5.2009 13:00 RPK Brno (D.Ženatý) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (T.Válek) 8
2.5.2009 15:00 Zbraslav (T.Válek) 5 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (P.Kovač) 6
2.5.2009 12:30 Dion (P.Horák) 10 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2009 17:45 Ledoborci (K.Jiralová) 2 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zbraslav (T.Válek) 5
1.5.2009 8:30 RPK Brno (L.Merta) 3 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zbraslav (T.Válek) 4
14.2.2009 11:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :2. semifinále - 2. v 3.
Zbraslav R 4
13.2.2009 16:00 Zbraslav R 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále - 1. v 2. - 3. v 4.
Sem Tam Brno 7
12.2.2009 18:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :Tie break - o 2. pozici
Zbraslav R 5
12.2.2009 8:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 3
11.2.2009 16:00 Zbraslav R 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
11.2.2009 8:00 Savona 4 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 9
10.2.2009 16:00 Zbraslav R 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 5
10.2.2009 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 7
7.2.2009 15:00 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 6
7.2.2009 8:30 Zbraslav R 1 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 5
18.1.2009 18:15 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 3
18.1.2009 11:30 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
17.1.2009 18:15 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 10
17.1.2009 11:45 Dion X 4 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 11
2.11.2008 15:00 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 6
2.11.2008 8:30 Aritma 1 10 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 8
1.11.2008 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
1.11.2008 8:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 8
18.10.2008 11:30 Savona M 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav H 4
18.10.2008 9:00 Savona 5 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav H 5
12.10.2008 18:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
12.10.2008 11:30 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 6
11.10.2008 18:00 Zbraslav R 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 7
11.10.2008 11:30 Kolibris 2 3 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 4
25.5.2008 8:00 Demion 9 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Zbraslav R 0
24.5.2008 16:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. Pohár ČSC 2008 :Skupina A
Zbraslav R 0
24.5.2008 11:30 Zbraslav R 0 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Klub z Viktorky 9
3.5.2008 14:15 Savona 4 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Dion HJ 4
3.5.2008 11:30 Savona 4 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Zlatá Praha 1
3.5.2008 9:00 Savona 4 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Kolibris 3 2
27.4.2008 11:25 Zbraslav R 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Sem Tam Brno 6
26.4.2008 16:25 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :2.část turnaje - 1.v 2.
Zbraslav R 5
25.4.2008 12:25 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 4
24.4.2008 20:25 Zbraslav R 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 7
24.4.2008 12:25 Trutnov 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 7
23.4.2008 20:25 Zbraslav R 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Sem Tam Brno 8
23.4.2008 12:25 Kolibris 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 10
19.4.2008 15:25 Letící kameny 2 dráha 2. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Zbraslav R 4
19.4.2008 8:55 Zbraslav R 10 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Letící kameny 2
13.4.2008 9:25 Savona 5 6 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Zbraslav H 4
12.4.2008 15:25 Zbraslav H 11 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Dion HJ 7
24.3.2008 14:55 CC Aritma 2 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zbraslav H 6
24.3.2008 8:55 Zbraslav H 8 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 3
23.3.2008 14:55 Zbraslav H 7 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 5 3
23.3.2008 8:55 Savona 4 8 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
22.3.2008 17:55 Zbraslav H 4 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Kolibris 3 5
22.3.2008 11:55 Zlatá Praha 2 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zbraslav H 12
21.3.2008 18:25 Zbraslav H 10 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion RM 3
17.2.2008 9:30 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga - muži :Tie breaky
Kolibris 2 8
16.2.2008 18:25 Trutnov 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 2
16.2.2008 11:55 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 6
13.1.2008 15:25 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 7
13.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
12.1.2008 15:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 3
12.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
18.11.2007 13:30 Savona 4 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav H 4
18.11.2007 10:30 Zbraslav H 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav D 11
17.11.2007 14:30 Zbraslav H 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Kolibris 3 6
17.11.2007 9:00 Zbraslav H 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Trutnov 1 2
4.11.2007 18:25 Aritma 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
4.11.2007 11:55 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 9
3.11.2007 18:25 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 6
3.11.2007 11:55 Kolibris 1 10 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 2
14.10.2007 15:25 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
14.10.2007 8:55 Zbraslav R 10 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 3
13.10.2007 15:25 Dion Silver 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 8
13.10.2007 8:55 Zbraslav R 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 7
9.9.2007 15:00 Zbraslav H 2 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Savona 4 6
9.9.2007 12:00 Zbraslav H 7 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Dion HJ 4
9.9.2007 9:00 Kolibris 3 1 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Zbraslav H 7
8.9.2007 16:30 Zbraslav H 8 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Dion HJ 0
8.9.2007 14:00 Zbraslav H 5 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 4 4
8.9.2007 9:00 Savona 5 1 dráha 2. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Zbraslav H 6
5.5.2007 19:00 Zlatá Praha 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Zbraslav H 5
5.5.2007 15:00 Zbraslav H 9 dráha 4. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Savona K 8
5.5.2007 12:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion Silver 5
5.5.2007 8:00 Zbraslav H 10 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
CC Kladno Ž 1
15.4.2007 15:25 Zbraslav H 4 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Zlatá Praha 7
14.4.2007 15:55 Zbraslav H 8 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Zlatá Praha 6
13.4.2007 17:55 Zbraslav H 6 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 1
13.4.2007 11:55 Savona 4 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 4
25.3.2007 17:55 Dion HJ 2 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
25.3.2007 11:55 Zbraslav H 4 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Kolibris 3 3
24.3.2007 17:55 Zbraslav H 14 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
1.CC Bratislava 0
24.3.2007 11:55 1.KCK Trutnov 1 4 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
23.3.2007 20:55 Savona 5 2 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 9
18.2.2007 12:25 Zbraslav H 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 4
17.2.2007 18:55 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 1
17.2.2007 12:25 Savona 5 3 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 6
14.1.2007 15:25 Zbraslav H 9 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 3
14.1.2007 8:55 Zbraslav H 4 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 6
13.1.2007 15:25 Wallis M 2 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 7
13.1.2007 8:55 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 4
16.12.2006 17:55 Zbraslav H 10 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Klub z Viktorky 8
25.11.2006 20:55 Zbraslav H 7 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Brno - Západ 4
25.11.2006 8:55 KCK Piechowice 1 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav H 9
12.11.2006 15:30 Aritma 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav H 3
12.11.2006 10:30 Zbraslav D 2 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav H 7
11.11.2006 16:30 Zbraslav H 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Savona K 2
11.11.2006 11:30 Zbraslav H 15 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
1.CK Brno juniorky 1
8.10.2006 17:55 Zbraslav H 0 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
El Greco 0
8.10.2006 8:55 Zlatá Praha 3 3 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav H 9
7.10.2006 11:55 Zbraslav H 18 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
RPK Brno 1
1.10.2006 14:30 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Finále
Dion SJ 3
1.10.2006 8:55 Aritma 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 7
30.9.2006 17:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 6
30.9.2006 11:55 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 5
24.9.2006 17:55 Kamenný Újezd 0 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav H 14
23.9.2006 17:55 Zbraslav H 15 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 2
21.5.2006 9:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Zbraslav H 5
20.5.2006 15:25 Zbraslav H 12 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona Z 4
8.5.2006 17:00 Zlatá Praha 5 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
8.5.2006 11:55 Kolibris 2 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 2
7.5.2006 17:00 Zbraslav H 10 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona Z 4
7.5.2006 11:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
6.5.2006 17:00 Zbraslav H 12 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
6.5.2006 11:55 Zbraslav H 6 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 4
5.5.2006 19:40 Savona 4 5 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
30.4.2006 15:55 Zbraslav H 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 8
30.4.2006 9:25 Zbraslav H 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Finále
Zbraslav D 4
29.4.2006 16:55 Zbraslav H 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 2 1
29.4.2006 9:55 Zbraslav H 18 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
18.3.2006 20:55 Zbraslav H 6 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
KCK Piechowice 4
18.3.2006 15:10 Zbraslav H 9 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Zlatá Praha 2 2
18.3.2006 11:55 Zbraslav H 7 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Zlatá Praha 3 3
26.2.2006 15:55 Zbraslav H 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Savona Z 6
26.2.2006 9:25 Zbraslav H 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 5
25.2.2006 13:25 Zlatá Praha 2 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Zbraslav H 6
11.2.2006 20:55 Zbraslav H 10 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Airport 3
11.2.2006 14:55 Zbraslav H 10 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Kladno The Bush 11
11.2.2006 8:55 KCK Piechowice 1 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Zbraslav H 10
22.1.2006 17:55 El Greco 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Zbraslav H 9
22.1.2006 11:55 Zbraslav H 10 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 3 3
21.1.2006 11:55 Sušice 1 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Zbraslav H 14
18.12.2005 14:15 Zbraslav H 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Finále
Savona D 5
18.12.2005 11:30 CK Zlatá Praha 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 9.- 11.místo
Dion DJ 9
18.12.2005 9:00 Zbraslav H 10 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Naďa team 1
17.12.2005 16:45 Zlatá Praha 2 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zbraslav H 9
17.12.2005 14:15 Dion HJ 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
CK Zlatá Praha 1 4
17.12.2005 11:30 Kolibris 3 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zbraslav H 7
17.12.2005 9:00 Savona Z 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
CK Zlatá Praha 1 5
27.11.2005 14:55 Zbraslav H 5 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Klub z Viktorky 10
27.11.2005 8:55 Kladno The Bush 7 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Zbraslav H 6
26.11.2005 14:55 Zbraslav H 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 10
13.11.2005 12:30 Zbraslav H 14 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
El Greco 3
12.11.2005 21:30 Dion RM 8 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Zbraslav H 6
12.11.2005 14:45 Savona I 3 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Zbraslav H 6
12.11.2005 8:00 Savona H 10 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Zbraslav H 2
16.10.2005 17:25 Zlatá Praha 4 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Utkání o 3.místo
Zbraslav H 10
16.10.2005 11:25 Savona 4 7 dráha 4. MČRJ 2005 - junioři :Semifinále
Zbraslav H 2
15.10.2005 8:55 Zbraslav H 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 4
14.10.2005 15:55 Zbraslav H 10 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
9.10.2005 14:55 Zbraslav H 8 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 9
9.10.2005 8:55 Savona 4 11 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
8.10.2005 14:55 Dion HJ 3 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 14
8.10.2005 8:55 1.KCK Trutnov 1 6 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 8
25.9.2005 11:00 Zbraslav H 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo
Dion HJ 2
25.9.2005 8:30 Zbraslav H 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo
Zlatá Praha Ž 1
24.9.2005 14:00 Kolibris 3 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav H 5
24.9.2005 8:30 Dion DJ 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav H 0
7.5.2005 16:45 Zbraslav D 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Zbraslav H 6
7.5.2005 11:35 Savona Z 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Zbraslav D 8
7.5.2005 11:35 Zbraslav H 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
19.3.2005 16:45 Zbraslav D 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Trutnov 2 1
19.3.2005 14:10 Zbraslav H 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.KCK Trutnov 1 3
19.3.2005 11:35 Zbraslav D 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion DJ 5
19.3.2005 9:00 Dion HJ 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Zbraslav H 5
25.2.2005 9:55 Zbraslav H 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
9.1.2005 16:45 Zbraslav H 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 4 5
9.1.2005 9:00 Zbraslav D 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 1
11.12.2004 16:45 Kolibris 2 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav D 5
11.12.2004 14:10 CC Kolibris 4 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav H 5
11.12.2004 11:35 Savona D 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav D 6
11.12.2004 9:00 Kolibris 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav H 5
23.10.2004 14:45 Savona Z 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav H 4
23.10.2004 9:00 Savona 4 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav D 2
25.9.2004 14:10 Zbraslav 1 17 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 2 0
25.9.2004 9:00 Zbraslav 1 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Zlatá Praha 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo