horni

Plíšková Tereza (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
28.9.2020 18:00 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 7
28.9.2020 11:00 Liboc 3 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Savona H 2
27.9.2020 12:30 Liboc 3 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část
Zbraslav W 0
26.9.2020 20:30 Savona M 0 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část
Liboc 3 1
26.9.2020 12:30 Liboc 3 1 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část
Savona H 0
25.9.2020 19:00 Zbraslav W 0 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část
Liboc 3 1
25.9.2020 12:30 Liboc 3 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část
Savona M 1
24.9.2020 19:00 Savona H 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část
Liboc 3 7
16.2.2020 9:15 Liboc 3 5 dráha 2. Pohár ČSC 2019 :Čtvrtfinále
Zbraslav Klíma 6
15.2.2020 19:25 Lucky Stones 5 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Liboc 3 7
15.2.2020 15:05 Liboc 3 5 dráha 2. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Liboc 7
15.2.2020 10:15 Cherry Stones 5 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Liboc 3 8
8.4.2019 16:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 6
8.4.2019 10:00 Liboc 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Zbraslav W 6
7.4.2019 16:00 Liboc 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Semifinále
Savona H 6
7.4.2019 9:00 Zbraslav W 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Liboc 3 9
6.4.2019 16:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona M 9
6.4.2019 9:00 Savona H 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Liboc 3 6
5.4.2019 16:00 Liboc 3 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
5.4.2019 10:00 Savona M 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Liboc 3 9
4.4.2019 19:00 Liboc 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona H 2
10.2.2019 16:00 Liboc 3 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 3
10.2.2019 8:30 Savona M 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 11
27.1.2019 16:30 Liboc 3 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 0
27.1.2019 8:15 Sokolky 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 2
26.1.2019 16:30 PLC LEDO 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
26.1.2019 8:15 Liboc 3 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
16.12.2018 16:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
16.12.2018 8:30 Ledolamky 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 11
15.12.2018 16:00 Liboc 3 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
15.12.2018 8:30 Liboc 3 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 2
2.12.2018 21:00 Liboc YB 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - O 5. místo
Zbraslav H 10
2.12.2018 18:30 Liboc YB 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále 2
Liboc MANA 0
2.12.2018 16:00 Dion CÉLINE 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Liboc YB 4
2.12.2018 10:30 Liboc YB 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Savona 1 5
1.12.2018 18:30 Liboc YB 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 3
1.12.2018 13:00 Voks Stones 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Liboc YB 12
30.11.2018 21:00 Liboc YB 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion XY 4
30.11.2018 10:30 Ledoborci 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Liboc YB 8
28.10.2018 20:15 Savona H 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
28.10.2018 12:00 Liboc 3 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
27.10.2018 20:15 Zbraslav W 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
27.10.2018 12:00 Liboc 3 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
30.9.2018 20:45 Liboc MANA 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - O 7. místo
Liboc YB 1
30.9.2018 18:30 Liboc YB 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále 2
PLC LEDO 9
30.9.2018 16:15 Liboc YB 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Savona 1 10
30.9.2018 13:00 Ledoborci Z 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc YB 13
29.9.2018 20:45 Zbraslav Z 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc YB 9
29.9.2018 13:00 Liboc YB 13 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Morning star Přírodověda 4
28.9.2018 20:45 Trutnov 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc YB 1
28.9.2018 13:00 Liboc YB 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 5
8.4.2018 9:30 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále
Liboc 3 7
7.4.2018 16:00 Savona M 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále
Liboc 3 6
6.4.2018 16:00 Zbraslav W 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 1
6.4.2018 10:00 Savona M 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 7
5.4.2018 16:00 Liboc 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 3
5.4.2018 10:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
4.4.2018 16:00 Liboc 3 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 4
4.4.2018 10:00 Savona H 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
31.3.2018 15:30 Liboc 3 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.3.2018 9:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 1
4.2.2018 15:30 Liboc 3 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 3
4.2.2018 9:30 Liboc 1 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
3.2.2018 16:30 Savona M 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
3.2.2018 8:15 Liboc 3 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 7
28.1.2018 14:30 Zbraslav W 5 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 11
28.1.2018 9:30 Zbraslav W 7 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 4
27.1.2018 14:30 Zbraslav W 4 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 5
26.1.2018 14:30 Savona H 4 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
26.1.2018 9:30 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
25.1.2018 14:30 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Savona H 2
25.1.2018 9:30 Zbraslav W 9 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
17.12.2017 20:15 Trutnov 2 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
17.12.2017 12:00 Sokolky 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
16.12.2017 20:15 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
16.12.2017 12:00 Liboc 3 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
22.10.2017 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
22.10.2017 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
21.10.2017 16:00 PLC LEDO 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
21.10.2017 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
14.5.2017 9:30 Liboc 3 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Finále
Savona H 2
13.5.2017 17:00 Savona H 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Finále
Liboc 3 7
12.5.2017 11:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
11.5.2017 17:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 4
11.5.2017 11:00 PLC LEDO 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
10.5.2017 17:00 Liboc 3 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
10.5.2017 11:00 Savona H 2 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
9.5.2017 19:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
8.4.2017 19:00 Liboc 3 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
8.4.2017 11:30 PLC LEDO 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 10
29.1.2017 16:00 Liboc 3 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
29.1.2017 8:30 Liboc 1 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
28.1.2017 16:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 4
28.1.2017 8:30 Liboc 3 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
15.1.2017 10:00 Savona M 4 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále
Liboc 3 10
14.1.2017 16:00 Liboc 3 10 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále
Savona M 3
14.1.2017 10:00 Savona H 3 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Semifinále
Liboc 3 8
13.1.2017 16:00 Liboc 3 2 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 10
13.1.2017 10:00 PLC LEDO 5 dráha 1. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 7
12.1.2017 16:00 Liboc 3 8 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona H 6
12.1.2017 10:00 Savona M 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
11.1.2017 16:00 Liboc 3 8 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
11.1.2017 10:00 Savona H 3 dráha 1. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 5
6.11.2016 19:00 Ledoborky 2 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
6.11.2016 11:30 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
5.11.2016 19:00 Liboc 3 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 10
5.11.2016 11:30 Liboc 3 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
2.10.2016 16:00 Savona H 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
2.10.2016 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
1.10.2016 16:00 Savona M 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
1.10.2016 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 2
1.5.2016 9:00 Savona 2 (S.Mokriš) 8 dráha 2. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Liboc 3 (A.Kubešková) 4
30.4.2016 16:00 Liboc 3 (A.Kubešková) 11 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 7
30.4.2016 9:00 Kolibris (P.Štěpánek) 1 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Liboc 3 (A.Kubešková) 8
29.4.2016 16:00 1.CK Brno (P.Kovač) 3 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Liboc 3 (A.Kubešková) 5
13.4.2016 8:30 Liboc 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Finále
PLC LEDO 3
12.4.2016 18:00 Liboc 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Finále
PLC LEDO 2
11.4.2016 8:00 Savona M 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 9
10.4.2016 16:00 Liboc 3 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
PLC LEDO 5
10.4.2016 8:00 Savona H 0 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 1
9.4.2016 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 12
9.4.2016 8:00 Liboc 3 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 1 2
20.2.2016 19:00 Savona M 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
20.2.2016 12:00 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
24.1.2016 15:30 Liboc 1 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 1
24.1.2016 8:30 Liboc 3 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 3
23.1.2016 15:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 2
23.1.2016 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
5.12.2015 20:15 Liboc 3 7 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Liboc 2 4
5.12.2015 12:15 Liboc 2 11 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
Ledoborci 4 2
4.12.2015 21:00 VSS Přírodověda 1 4 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
Liboc 2 10
4.12.2015 12:15 Liboc 2 12 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
PLC 1 4
8.11.2015 18:30 Ledoborky 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
8.11.2015 12:00 Liboc 3 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 4
7.11.2015 18:30 Zbraslav W 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
7.11.2015 12:00 Liboc 3 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
18.10.2015 10:00 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Finále
Savona M 3
17.10.2015 16:00 Savona M 3 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Finále
Liboc 3 11
17.10.2015 10:00 Liboc 3 10 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 7
16.10.2015 16:00 Savona M 6 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 5
16.10.2015 10:00 Liboc 3 7 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
4.10.2015 15:30 Savona H 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
4.10.2015 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
3.10.2015 15:30 PLC LEDO 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
3.10.2015 8:30 Liboc 3 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
13.9.2015 9:15 Liboc 3 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 5
12.9.2015 13:45 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Liboc 3 4
12.9.2015 8:45 Liboc 3 6 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Zlatá Praha 1 5
11.9.2015 13:45 Ledoborci Juniors 2 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Liboc 3 7
11.9.2015 8:45 Liboc 3 5 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Morning star Přírodověda 4
3.5.2015 15:25 Kolibris (P.Štěpánek) 1 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 0
3.5.2015 11:25 Zbraslav H (T.Paul) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
3.5.2015 8:25 Liboc (K.Kubeška) 7 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 2
2.5.2015 21:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 3 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2015 15:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 6
2.5.2015 8:25 Dion YB (J.Vedral) 3 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
1.5.2015 18:25 Liboc (K.Kubeška) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 7
1.5.2015 8:25 Liboc (K.Kubeška) 8 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 2
26.4.2015 8:30 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Finále
Liboc 3 6
25.4.2015 18:00 Savona M 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Finále
Liboc 3 6
24.4.2015 12:00 Zbraslav W 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 10
23.4.2015 20:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 1 5
23.4.2015 12:00 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 5
22.4.2015 20:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 6
22.4.2015 12:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
21.2.2015 19:00 Savona H 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
21.2.2015 12:00 Liboc 3 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
1.2.2015 15:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
1.2.2015 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
31.1.2015 15:30 Kolibris 1 2 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
31.1.2015 8:30 Liboc 3 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 7
9.11.2014 19:00 PLC LEDO 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
9.11.2014 12:00 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
8.11.2014 19:00 Savona M 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 3
8.11.2014 12:00 Liboc 3 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
19.10.2014 15:30 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
19.10.2014 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
18.10.2014 15:30 Liboc 1 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 3
18.10.2014 8:30 Liboc 3 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
14.9.2014 12:15 Liboc 3 4 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Savona 4 9
14.9.2014 9:45 Trutnov 2 3 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Liboc 3 7
13.9.2014 17:15 Trutnov 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Liboc 3 5
13.9.2014 7:30 Liboc 3 19 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Falcon Praha 2
11.5.2014 16:00 UK 2 9 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Finále
Liboc 1 8
11.5.2014 13:15 UK 1 3 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Semifinále
Liboc 1 4
11.5.2014 8:00 UK 6 1 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
Liboc 1 15
10.5.2014 18:30 Liboc 1 6 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Skupina A
UK 1 4
10.5.2014 8:00 ČVUT 5 6 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Skupina A
Liboc 1 8
9.5.2014 17:15 Liboc 1 21 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Skupina A
UK 4 0
4.5.2014 18:25 Savona 3 (J.Bareš) 9 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Finále
Liboc (K.Kubeška) 1
4.5.2014 15:25 Trutnov (M.Hoferka) 2 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 6
4.5.2014 11:25 Savona 4 (J.Kováč) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 8
3.5.2014 17:25 Ledoborci 1 (J. Marša) 1 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 8
3.5.2014 14:25 Savona 3 (J.Bareš) 5 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 2
2.5.2014 18:25 Zbraslav R (T.Válek) 2 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2014 8:25 Liboc (K.Kubeška) 15 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 2
21.4.2014 8:30 Liboc 3 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Zbraslav W 8
20.4.2014 18:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Liboc 3 6
20.4.2014 12:00 Savona H 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Liboc 3 8
19.4.2014 16:00 Savona M 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 5
19.4.2014 8:00 Liboc 3 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 3
18.4.2014 16:00 Liboc 3 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 9
18.4.2014 8:00 Liboc 3 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 6
17.4.2014 16:00 Kolibris 1 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 11
17.4.2014 8:00 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 7
29.3.2014 19:00 Liboc 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 7
29.3.2014 11:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 4
26.1.2014 16:00 Liboc 3 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 3
26.1.2014 8:30 Liboc 3 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
25.1.2014 16:00 Ledo TP 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 8
25.1.2014 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
10.11.2013 19:00 Kolibris 2 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 9
10.11.2013 11:30 Savona H 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 7
9.11.2013 19:00 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 8
9.11.2013 11:30 Kolibris 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 12
20.10.2013 19:30 Liboc 3 8 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 14:00 Liboc 3 7 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 8:30 Zbraslav W 7 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 5
19.10.2013 16:00 Liboc 3 9 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 8
19.10.2013 10:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 2
6.10.2013 16:00 Savona M 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 6
6.10.2013 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 2
5.10.2013 16:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 9
5.10.2013 8:30 Liboc 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
5.5.2013 16:00 Savona 1 (J.Bareš) 5 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Finále
Aritma 1 (K.Kubeška) 3
5.5.2013 12:00 Aritma 1 (K.Kubeška) 6 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Semifinále
Ledoborci 1 (J. Marša) 2
4.5.2013 19:00 Aritma 1 (K.Kubeška) 7 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Savona 1 (J.Bareš) 1
4.5.2013 8:00 Zlatá Praha (P.Málek) 5 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 7
3.5.2013 18:00 Zbraslav H (R.Boháč) 5 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 8
3.5.2013 13:00 Aritma 1 (K.Kubeška) 16 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 0
3.5.2013 8:00 Ledoborci 3 (M.Neznal) 2 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 7
21.4.2013 10:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálový turnaj MČR - ženy 2012/13 FINÁLE (na dvě vítězství)
Aritma 3 9
20.4.2013 18:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálový turnaj MČR - ženy 2012/13 FINÁLE (na dvě vítězství)
Zbraslav W 3
20.4.2013 12:00 Savona H 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálový turnaj MČR - ženy 2012/13 - SEMIFINÁLE
Aritma 3 5
19.4.2013 20:00 Aritma 3 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
19.4.2013 12:00 Aritma 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
18.4.2013 20:00 Savona H 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 5
18.4.2013 12:00 Savona M 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 8
17.4.2013 20:00 Aritma 3 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Ledo TP 4
17.4.2013 12:00 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 6
30.3.2013 19:00 Dion DJ 1 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 13
30.3.2013 11:30 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 8
10.2.2013 16:00 Aritma 3 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 5
10.2.2013 8:30 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 3
9.2.2013 16:00 Savona H 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 7
9.2.2013 8:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 8
11.11.2012 19:00 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 4
11.11.2012 11:30 Ledo TP 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 6
10.11.2012 19:00 Zbraslav W 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 9
10.11.2012 11:30 Aritma 3 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 3
21.10.2012 16:00 Aritma 3 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 5
21.10.2012 8:30 Aritma 3 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 7
20.10.2012 16:00 Aritma 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 3
20.10.2012 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 9
12.5.2012 18:30 Aritma 3 4 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Trutnov 1 8
12.5.2012 15:45 Kolibris 3 6 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Aritma 3 5
12.5.2012 10:45 Aritma 3 5 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Dion 1 6
7.5.2012 17:25 Kolibris 1 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Finále
Aritma 1 1
7.5.2012 14:25 Aritma 1 7 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 6
6.5.2012 14:25 Aritma 1 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H 2
5.5.2012 17:25 Aritma 1 7 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 3
5.5.2012 8:25 Aritma 1 16 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 2 1
20.4.2012 16:00 Aritma 3 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie Breaky
Savona H 9
20.4.2012 8:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
19.4.2012 16:00 Aritma 3 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 7
18.4.2012 16:00 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 7
18.4.2012 8:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 6
31.3.2012 19:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 8
31.3.2012 11:30 Aritma 3 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
25.3.2012 11:45 Aritma 3 12 dráha 3. Akademické MČR 2012 – ženy :AMČR 2012
Praha A 1
24.3.2012 16:45 Praha A 7 dráha 1. Akademické MČR 2012 – ženy :AMČR 2012
Aritma 3 4
24.3.2012 10:45 Aritma 3 8 dráha 4. Akademické MČR 2012 – ženy :AMČR 2012
Praha A 3
12.2.2012 16:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
12.2.2012 8:30 Letící kameny 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
11.2.2012 16:00 Savona H 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 12
11.2.2012 8:30 Aritma 3 13 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 2
17.12.2011 16:15 Prague Tee Party 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Aritma 2 4
17.12.2011 12:00 Dion VIP 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Aritma 2 10
16.12.2011 16:00 Aritma 2 13 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Ledoborci 3 2
16.12.2011 8:00 Zbraslav R 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Aritma 2 4
13.11.2011 19:00 Aritma 3 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
13.11.2011 11:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 7
12.11.2011 19:00 Aritma 3 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 5
12.11.2011 11:30 Kolibris 1 0 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
16.10.2011 16:00 Aritma 3 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 7
16.10.2011 8:30 Aritma 3 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 5
15.10.2011 16:00 Ledo TP 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 10
15.10.2011 8:30 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 2
23.4.2011 12:00 Aritma 3 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 7
22.4.2011 20:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 2
22.4.2011 12:00 Aritma 3 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
21.4.2011 12:00 Savona M 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 8
2.4.2011 18:30 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 4
2.4.2011 12:00 Trutnov 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 4
23.1.2011 15:30 Aritma 3 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
23.1.2011 9:00 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 6
22.1.2011 15:30 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 9
22.1.2011 9:00 Aritma 3 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 8
21.11.2010 18:30 Savona H 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 6
21.11.2010 12:00 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 6
20.11.2010 18:30 Dion SJ 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 7
20.11.2010 12:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 9
24.10.2010 15:30 Aritma 3 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
24.10.2010 9:00 Aritma 3 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 4
23.10.2010 15:30 Savona M 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 3
23.10.2010 9:00 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 4
1.5.2010 17:30 Aritma (K.Kubeška) 2 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Kolibris 4
1.5.2010 13:15 Aritma (K.Kubeška) 9 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Dion (K.Svatoňová) 3
30.4.2010 20:00 Savona (T.Paul) 5 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 8
30.4.2010 13:15 Zbraslav (L.Navrátilová) 5 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 7
4.4.2010 14:00 Aritma 3 0 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky - Finále
Savona M 0
4.4.2010 8:00 Aritma 3 10 dráha 3. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky (2. semifinále)
Dion DJ 7
3.4.2010 16:00 Trutnov 0 dráha 4. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky (1. semifinále)
Aritma 3 12
21.3.2010 8:00 Trutnov 1 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Aritma 3 9
20.3.2010 19:00 Dion DJ 0 dráha 3. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Aritma 3 0
20.3.2010 10:00 Aritma 3 3 dráha 4. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Savona M 8
21.2.2010 16:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 3
21.2.2010 11:00 Savona M 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále
Aritma 3 8
20.2.2010 16:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Aritma 3 6
20.2.2010 11:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Tie break
Savona M 5
19.2.2010 18:00 Savona H 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Tie break
Aritma 3 9
19.2.2010 8:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 9
18.2.2010 16:00 Aritma 3 0 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 7
18.2.2010 8:00 Aritma 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 8
17.2.2010 16:00 Aritma 3 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 4
17.2.2010 8:00 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 4
6.2.2010 18:00 Aritma 3 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 7
6.2.2010 11:30 Zbraslav D 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 10
24.1.2010 15:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 2
24.1.2010 8:30 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 6
23.1.2010 15:00 Aritma 3 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 9
23.1.2010 8:30 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 10
20.12.2009 17:30 Aritma 1 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD Final
Aritma 2 4
20.12.2009 15:00 Aritma 2 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD Semifinále
Zbraslav H 4
20.12.2009 12:00 Aritma 2 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD Čtvrtfinále
Trutnov 2 2
19.12.2009 20:00 Zbraslav A 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Aritma 2 11
19.12.2009 12:00 Dion VIP 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Aritma 2 0
18.12.2009 18:00 Aritma 2 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Zbraslav H 2
18.12.2009 8:00 Aritma 2 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Savona M 4
15.11.2009 18:00 Aritma 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 6
15.11.2009 11:30 Aritma 3 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 8
14.11.2009 18:00 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 5
14.11.2009 11:30 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 4
25.10.2009 15:00 Aritma 3 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 2
25.10.2009 8:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 11
24.10.2009 15:00 Aritma 3 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
24.10.2009 8:30 Aritma 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 9
18.10.2009 12:45 Zbraslav H 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Aritma 3 2
18.10.2009 9:15 Aritma 3 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion DJ 3
17.10.2009 15:45 Aritma 3 10 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion HJ 2
17.10.2009 12:15 Kolibris 3 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Aritma 3 3
17.10.2009 9:15 Aritma 3 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 6
12.4.2009 10:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Savona M 5
11.4.2009 10:00 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 1. semifinále
Savona M 2
22.3.2009 10:00 Aritma 3 7 dráha 2. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Trutnov 5
21.3.2009 16:00 Dion DJ 1 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Aritma 3 8
21.3.2009 10:00 Savona M 7 dráha 4. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Aritma 3 2
14.2.2009 16:00 Aritma 3 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále - 1. v 2.
Savona H 10
14.2.2009 11:00 Aritma 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále - 2. v 3.
Dion SJ 8
13.2.2009 16:00 Aritma 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále - 1.v 2. - 3. v 4.
Zbraslav D 4
12.2.2009 18:00 Kolibris 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky - o postup
Aritma 3 7
12.2.2009 12:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 3
11.2.2009 20:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 5
11.2.2009 12:00 Aritma 3 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 10
10.2.2009 20:00 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav D 9
10.2.2009 12:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 9
25.1.2009 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Tie breaky
Aritma 3 9
24.1.2009 15:00 Aritma 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 4
24.1.2009 8:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
11.1.2009 18:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 9
11.1.2009 11:30 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 12
10.1.2009 18:00 Savona H 3 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 1
10.1.2009 11:30 Aritma 3 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
9.11.2008 15:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 7
9.11.2008 8:30 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 9
8.11.2008 15:00 Aritma 3 15 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 8
8.11.2008 8:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 6
18.10.2008 11:30 Zlatá Praha 1 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Aritma 3 18
18.10.2008 9:00 Kolibris 3 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Aritma 3 3
5.10.2008 18:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 5
5.10.2008 11:30 Aritma 3 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
4.10.2008 18:00 Zbraslav D 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 2
4.10.2008 11:30 Aritma 3 13 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 3
25.4.2008 18:25 Aritma 3 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie break - o postup
Kolibris 2 8
25.4.2008 8:25 Zbraslav D 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 5
24.4.2008 16:25 Aritma 3 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Savona H 9
24.4.2008 8:25 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 5
23.4.2008 16:25 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 11
23.4.2008 8:25 Aritma 3 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Wallis 6
13.4.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Zbraslav D 2
12.4.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Zbraslav D 5
23.3.2008 17:55 Aritma 3 3 dráha 4. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 5
23.3.2008 11:55 Dion DJ 3 dráha 1. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Aritma 3 8
22.3.2008 14:55 Aritma 3 5 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 4
22.3.2008 8:55 1.CK Brno juniorky 6 dráha 2. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Aritma 3 7
10.2.2008 9:30 Aritma 3 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Tie breaky
Wallis 5
9.2.2008 18:25 Aritma 3 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 6
9.2.2008 11:55 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 4
20.1.2008 15:25 Savona M 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 9
20.1.2008 8:55 Aritma 3 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 8
19.1.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 3
19.1.2008 8:55 Wallis 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 7
22.12.2007 20:15 MD CC Aritma 6 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Zbraslav D 10
22.12.2007 8:15 Savona L 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 6 4
21.12.2007 18:15 Ledoborci 1 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 6 11
21.12.2007 12:15 MD CC Aritma 6 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Trutnov 2 11
18.11.2007 13:30 Kolibris 3 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Aritma 3 7
18.11.2007 8:00 Savona 5 0 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Aritma 3 5
17.11.2007 14:30 Aritma 3 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona 4 11
17.11.2007 9:00 Aritma 3 12 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
1.KCK Trutnov 1 4
11.11.2007 18:25 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
11.11.2007 11:55 Zbraslav D 7 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 3
10.11.2007 18:25 Aritma 3 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.11.2007 11:55 Aritma 3 13 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 1
28.10.2007 15:25 Citadela 1 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 11
28.10.2007 8:55 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 12
27.10.2007 15:25 Aritma 3 8 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 6
27.10.2007 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 8
20.4.2007 18:25 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky
Aritma 3 4
20.4.2007 12:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 4
19.4.2007 20:25 Aritma 3 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Wallis 8
19.4.2007 12:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 6
18.4.2007 20:25 Aritma 3 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Savona H 9
18.4.2007 12:25 Zbraslav D 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 11
15.4.2007 15:25 Aritma 3 9 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Zbraslav D 4
15.4.2007 9:25 Aritma 3 9 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Savona M 4
14.4.2007 15:55 Aritma 3 6 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Zbraslav D 7
13.4.2007 14:55 Zbraslav D 0 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Aritma 3 9
13.4.2007 8:55 Trutnov 2 3 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Aritma 3 10
25.3.2007 14:55 Aritma 3 12 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 3
24.3.2007 14:55 Aritma 3 9 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Savona M 4
24.3.2007 8:55 1.CK Brno juniorky 1 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Aritma 3 6
23.3.2007 18:25 Aritma 3 13 dráha 4. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 0
11.2.2007 8:55 Aritma 3 7 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 4
10.2.2007 15:25 Zbraslav D 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 6
10.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 4
21.1.2007 18:25 Aritma 3 0 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 0
21.1.2007 11:55 Savona H 0 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 0
20.1.2007 18:25 Aritma 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 5
20.1.2007 11:55 Aritma 3 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Wallis 0
19.11.2006 8:55 Aritma 3 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
18.11.2006 15:25 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
18.11.2006 8:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 3 7
12.11.2006 15:30 Aritma 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav H 3
12.11.2006 10:30 Aritma 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Aritma 3 7
11.11.2006 16:30 Aritma 3 15 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Savona 5 3
11.11.2006 9:00 Aritma 3 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Kolibris 3 1
29.10.2006 11:55 Aritma 3 12 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
28.10.2006 18:25 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 3 5
28.10.2006 11:55 Aritma 3 10 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Wallis 5
1.10.2006 14:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Utkání o 3.- 8.místo
Aritma 3 5
30.9.2006 20:00 Aritma 3 9 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Citadela 4
30.9.2006 17:30 Aritma 1 14 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Aritma 3 4
30.9.2006 11:55 Aritma 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Demion 4
21.5.2006 15:25 Aritma 3 6 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Zbraslav D 8
20.5.2006 15:25 Aritma 3 10 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Zbraslav D 5
8.5.2006 14:30 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Savona D 5
8.5.2006 8:55 Dion DJ 2 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 12
7.5.2006 8:55 Aritma 3 11 dráha 1. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 3
6.5.2006 14:30 Trutnov 2 3 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 10
6.5.2006 8:55 1.CK Brno juniorky 3 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 16
5.5.2006 16:40 Aritma 3 12 dráha 1. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 1
23.4.2006 11:25 Savona H 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Aritma 3 3
22.4.2006 16:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Aritma 1 4
21.4.2006 8:25 Letící kameny 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 7
20.4.2006 16:25 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
20.4.2006 8:25 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 3
19.4.2006 16:25 Hungary Ž 12 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 3
19.4.2006 8:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 8
9.4.2006 11:15 Kolibris (J.Candra) 9 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Aritma (O.Hurtík) 6
8.4.2006 17:15 Dion (P.Horák) 10 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Aritma (O.Hurtík) 5
8.4.2006 8:00 Trutnov 2 dráha 1. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
Aritma (O.Hurtík) 9
7.4.2006 15:15 Aritma (O.Hurtík) 10 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CC Bratislava (Kocian) 4
12.3.2006 17:55 Aritma 3 5 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 2 3
12.3.2006 11:55 Aritma 3 12 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Zbraslav D 2
19.2.2006 20:55 Kolibris 1 0 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 9
19.2.2006 14:55 Hungary Ž 11 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 3
19.2.2006 8:55 Aritma 1 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 9
28.1.2006 17:55 Aritma 3 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zlatá Praha Ž 4
28.1.2006 11:55 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 8
11.12.2005 17:55 Aritma 3 13 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona D 7
11.12.2005 11:55 Valící se šutráky 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 11
10.12.2005 20:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 16
10.12.2005 14:55 Aritma 3 11 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Citadela 7
10.12.2005 8:55 Aritma 3 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 4
13.11.2005 10:15 Aritma 3 2 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Letící kameny 10
12.11.2005 21:30 Aritma 3 6 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
El Greco 4
12.11.2005 17:00 Zbraslav D 3 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Aritma 3 10
12.11.2005 8:00 Aritma 3 2 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Savona 4 11
16.10.2005 17:25 Zlatá Praha Ž 8 dráha 4. MČRJ 2005 - juniorky :Utkání o 3.místo
Aritma 3 7
16.10.2005 11:25 Aritma 3 3 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Semifinále
Dion DJ 8
15.10.2005 17:55 CC Kladno Ž 9 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Aritma 3 0
15.10.2005 11:55 Aritma 3 12 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 6
14.10.2005 18:55 Savona D 6 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Aritma 3 5
9.10.2005 11:55 Aritma 3 9 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 5
8.10.2005 17:55 Zlatá Praha Ž 0 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Aritma 3 21
8.10.2005 11:55 Aritma 3 20 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 1
7.5.2005 16:45 Aritma 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 11
7.5.2005 11:35 Kolibris 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Aritma 3 7
24.4.2005 20:55 Aritma 3 13 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 4
24.4.2005 14:55 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Aritma 1 3
24.4.2005 8:55 Aritma 3 1 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Hungary Ž 8
19.3.2005 16:45 Aritma 3 13 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 1 1
19.3.2005 11:35 Aritma 3 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Trutnov 2 1
13.3.2005 20:55 Dion SJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 3
13.3.2005 17:55 Letící kameny 6 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 0
13.3.2005 11:55 Aritma 1 9 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 11
5.2.2005 20:55 Aritma 3 0 dráha 1. 1.liga - ženy :Tie break
Trutnov 2 9
5.2.2005 14:55 Kolibris 3Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 3
5.2.2005 8:55 Aritma 3 10 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Klub z Viktorky Ž 3
23.1.2005 20:55 Aritma 3 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona D 2
23.1.2005 14:55 Aritma 3 11 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zlatá Praha Ž 4
23.1.2005 8:55 Trutnov 2 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 2
22.1.2005 17:55 CC Aritma 2Ž 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 13
22.1.2005 11:55 Valící se šutráky 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 12
9.1.2005 14:10 Aritma 3 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 2
9.1.2005 9:00 Aritma 3 14 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion DJ 1
11.12.2004 11:35 Kolibris 2 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Aritma 3 4
14.11.2004 17:20 Zlatá Praha 9 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 3.místo
Aritma 3 3
14.11.2004 12:40 Aritma 3 2 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 4.místo
Kolibris 2 9
14.11.2004 8:00 Aritma 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo
Savona I 4
13.11.2004 14:30 Klub z Viktorky 1 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Aritma 3 7
13.11.2004 8:00 Savona 2 3 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Aritma 3 5
23.10.2004 9:00 Savona D 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Aritma 3 16
17.10.2004 14:25 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Utkání o 3.místo
Savona D 8
17.10.2004 8:25 CC Dion Ž 9 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Semifinále
CC Aritma Ž 3
16.10.2004 12:55 Savona D 4 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Aritma Ž 9
10.10.2004 17:55 CC Aritma Ž 10 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
Zbraslav 2 5
10.10.2004 11:55 Kolibris 1 10 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Aritma Ž 6
9.10.2004 17:55 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 10
2.10.2004 20:55 Nord Star 0 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
Aritma 3 9
2.10.2004 14:55 CK Zlatá Praha 2 13 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
Aritma 3 2
2.10.2004 8:55 Aritma 3 12 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
CC Dion DK 2
25.9.2004 16:45 Savona 4 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Aritma 3 1
25.9.2004 11:35 Zbraslav 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Aritma 3 9
12.9.2004 12:00 CC Dion Ž 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Aritma Ž 5
12.9.2004 9:00 Savona 4 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Aritma Ž 3
11.9.2004 15:00 CC Aritma Ž 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina C
Kolibris 3 7
11.9.2004 12:00 CC Aritma Ž 15 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina C
Zlatá Praha 2
13.3.2004 21:10 Valící se šutráky 14 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Aritma 3 1
13.3.2004 17:55 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
Aritma 3 4
13.3.2004 11:55 Klub z Viktorky Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Aritma 3 8
6.3.2004 16:45 Kolibris 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 7
6.3.2004 11:35 CC Dion Ž 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 6
29.2.2004 17:55 CC Dion DK 0 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 9
29.2.2004 11:55 Nord Star 4 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 10
28.2.2004 17:55 Aritma 3 6 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Nord Star 5
28.2.2004 11:55 Aritma 3 15 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 0
1.2.2004 17:55 Frozens Kladno 0 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 9
1.2.2004 11:55 Aritma 3 12 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
CC Dion DK 5
31.1.2004 20:55 Aritma 3 9 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 0
31.1.2004 14:55 CC Dion DK 8 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 3
31.1.2004 8:55 Nord Star 6 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 12
11.1.2004 16:45 CC Savona F 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Aritma 3 6
11.1.2004 11:35 CC Savona B 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Aritma 3 13
14.12.2003 16:15 Aritma 3 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Kolibris 3 6
14.12.2003 13:15 Dion SJ 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Aritma 3 6
14.12.2003 9:15 Kolibris 1 12 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Aritma 3 2
13.12.2003 17:35 Zlatá Praha Ž 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
Aritma 3 6
13.12.2003 11:35 Aritma 3 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona F 7
23.11.2003 16:30 Aritma 3 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Zlatá Praha Ž 7
23.11.2003 11:30 1.CK Brno 2 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Aritma 3 14
22.11.2003 14:00 Aritma 3 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Kolibris 3 4
22.11.2003 9:00 Trutnov 1 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Aritma 3 15
16.11.2003 7:30 Aritma 3 2 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Dion 1 9
15.11.2003 15:50 Trutnov 2 11 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Aritma 3 6
15.11.2003 9:30 RSC Zbraslav 26 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Aritma 3 0
9.3.2003 14:25 Dion SJ 9 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Utkání o 3.místo
CC Aritma Ž 3
9.3.2003 8:30 CC Aritma Ž 4 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 9
8.3.2003 16:10 CC Aritma Ž 6 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Savona M 19
8.3.2003 11:05 1.KCK Trutnov B 3 dráha 2. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
CC Aritma Ž 13
7.3.2003 20:40 Kolibris 3Ž 16 dráha 1. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
CC Aritma Ž 3
10.3.2002 11:30 CC Aritma Ž 9 dráha 2. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
1.CK Brno juniorky 9
9.3.2002 13:40 Savona M 6 dráha 4. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Aritma Ž 5
9.3.2002 10:25 CC Savona L 15 dráha 2. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Aritma Ž 0
9.3.2002 8:00 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 5
16.2.2002 18:10 Trutnov 2 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Aritma Ž 12
16.2.2002 11:00 CC Aritma Ž 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Savona 1 5
16.2.2002 9:00 Kolibris 1 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Aritma Ž 5
26.1.2002 14:00 Kolibris 3Ž 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Aritma Ž 4
26.1.2002 9:45 CC Aritma Ž 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 3Ž 9
16.12.2001 14:00 Zlatá Praha Ž 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Aritma Ž 9
16.12.2001 9:45 CC Aritma Ž 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 3
27.10.2001 16:00 CC Aritma Ž 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 3
27.10.2001 11:45 CC Aritma Ž 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 2 10
29.9.2001 9:45 1.CK Brno 3 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Aritma Ž 1
12.1.2001 16:00 Trutnov 2 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Aritma Ž 4
12.1.2001 11:45 CC Aritma Ž 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 1 11
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo