horni

Podojilová (Souhradová) Michala (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
10.2.2019 16:00 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 1
10.2.2019 8:30 Zbraslav W 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
27.1.2019 16:30 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
27.1.2019 8:15 Ledolamky 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 11
26.1.2019 16:30 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
26.1.2019 8:15 Savona M 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
16.12.2018 16:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
16.12.2018 8:30 PLC LEDO 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 1
15.12.2018 16:00 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
15.12.2018 8:30 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 6
2.12.2018 10:30 Voks Stones 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion XY 8
1.12.2018 18:30 Savona 1 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion XY 2
1.12.2018 10:30 Dion XY 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 7
30.11.2018 21:00 Liboc YB 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion XY 4
30.11.2018 13:00 Dion XY 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 6
28.10.2018 20:15 Sokolky 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
28.10.2018 12:00 Savona H 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
27.10.2018 20:15 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
27.10.2018 12:00 Liboc 3 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
30.9.2018 10:45 Dion JB 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion XY 6
29.9.2018 18:30 Ledoborci 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion XY 8
29.9.2018 8:30 Dion XY 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
PLC LEDO 13
28.9.2018 18:30 Dion XY 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Voks Stones 8
28.9.2018 10:45 Red Panda Zbraslav 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion XY 8
8.4.2018 13:00 Ledoborky 2 0 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 1
7.4.2018 13:00 Ledolamky 1 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 0
11.2.2018 16:00 Kolibris 2 1 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 0
11.2.2018 8:30 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 5
10.2.2018 16:00 PLC SHOOLANCE 6 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.2.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 3
10.12.2017 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.12.2017 8:30 Kolibris 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 6
9.12.2017 15:30 Kolibris 2 3 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 5
9.12.2017 8:30 Citadela 2 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 5
22.10.2017 19:30 Kolibris 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 3
22.10.2017 12:00 Kolibris 2 9 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 2
21.10.2017 19:30 Falcon Praha 0 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 9
21.10.2017 12:00 Kolibris 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 3
8.4.2017 16:00 Kolibris 2 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
8.4.2017 8:30 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
4.3.2017 17:05 Dion X (P.Štěpánek) 3 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina C
Savona 2 (L.Klíma) 8
4.3.2017 11:05 RIPER HK (V.Hubálek) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina C
Dion X (P.Štěpánek) 9
3.3.2017 17:35 Dion X (P.Štěpánek) 4 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 6
29.1.2017 19:30 Kolibris 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
29.1.2017 12:00 Zbraslav TP 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
28.1.2017 19:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
28.1.2017 12:00 Kolibris 2 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
3.12.2016 12:15 Kolibris 3 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina E
Savona 4 7
2.12.2016 19:00 CK Zlatá Praha 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina E
Kolibris 4
2.12.2016 12:15 Kolibris 0 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina E
Ledoborci 8 1
6.11.2016 16:00 Citadela 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
6.11.2016 8:30 Dion ICE 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 8
5.11.2016 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
5.11.2016 8:30 Kolibris 2 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 3
2.10.2016 19:30 Letící kameny 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 11
2.10.2016 12:00 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 5
1.10.2016 19:30 Kolibris 1 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 10
1.10.2016 12:00 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
1.5.2016 9:00 Kolibris (P.Štěpánek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Savona 1 (J.Bareš) 6
30.4.2016 20:00 Ledoborci Juniors (A.Podolka) 4 dráha 1. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Kolibris (P.Štěpánek) 6
30.4.2016 16:00 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina D
1.CK Brno (P.Kovač) 5
30.4.2016 9:00 Kolibris (P.Štěpánek) 1 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Liboc 3 (A.Kubešková) 8
29.4.2016 16:00 Ledoborci 1 (D.Jirounek) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Kolibris (P.Štěpánek) 6
20.2.2016 19:00 Savona H 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
20.2.2016 12:00 PLC LEDO 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
24.1.2016 15:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
24.1.2016 8:30 Savona M 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
23.1.2016 15:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 2
23.1.2016 8:30 Liboc 1 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 1
6.12.2015 10:00 Dion X 6 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 8
5.12.2015 20:15 Dion 1 5 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Dion X 6
5.12.2015 12:15 Dion X 10 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Ledoborci 7 0
4.12.2015 19:00 Dion X 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
CK Zlatá Praha 1 5
4.12.2015 12:15 Savona 4 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Dion X 7
8.11.2015 18:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
8.11.2015 12:00 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
7.11.2015 18:30 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
7.11.2015 12:00 Ledoborky 2 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
4.10.2015 15:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
4.10.2015 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
3.10.2015 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
3.10.2015 8:30 Zbraslav W 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
3.5.2015 15:25 Kolibris (P.Štěpánek) 1 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 0
3.5.2015 11:25 Kolibris (P.Štěpánek) 2 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 2 (L.Klíma) 7
2.5.2015 18:25 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 3
2.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris (P.Štěpánek) 1
1.5.2015 18:25 Savona 2 (L.Klíma) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris (P.Štěpánek) 5
1.5.2015 11:25 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci Juniors (D.Verner) 2
24.4.2015 12:00 Savona H 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
23.4.2015 20:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 9
23.4.2015 12:00 Liboc 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
22.4.2015 20:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
22.4.2015 12:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
21.2.2015 19:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
21.2.2015 12:00 PLC LEDO 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
1.2.2015 15:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
1.2.2015 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
31.1.2015 15:30 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.1.2015 8:30 Savona M 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
13.12.2014 13:30 Liboc 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Dion X 1
12.12.2014 21:00 Dion X 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina I
Savona 2 8
12.12.2014 17:00 CC RIPER 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina I
Dion X 8
9.11.2014 19:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 2
9.11.2014 12:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
8.11.2014 19:00 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
8.11.2014 12:00 Liboc 1 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
19.10.2014 15:30 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
19.10.2014 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
18.10.2014 15:30 Kolibris 2 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
18.10.2014 8:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 7
4.5.2014 15:25 Kolibris (D.Šik) 0 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 1
4.5.2014 11:25 Kolibris (D.Šik) 6 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 8
3.5.2014 17:25 Kolibris (D.Šik) 7 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 1
3.5.2014 14:25 Kolibris (D.Šik) 4 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov (M.Hoferka) 7
2.5.2014 18:25 Kolibris (D.Šik) 7 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 4
2.5.2014 11:25 Kolibris (D.Šik) 11 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 2
19.4.2014 8:00 Savona M 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 16:00 Zbraslav W 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 8:00 Kolibris 2 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 1
17.4.2014 16:00 Kolibris 2 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 8
17.4.2014 8:00 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 7
29.3.2014 19:00 Ledo TP 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
29.3.2014 11:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
26.1.2014 16:00 Kolibris 2 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 10
26.1.2014 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
25.1.2014 16:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
25.1.2014 8:30 Savona H 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 1
10.11.2013 19:00 Kolibris 2 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 9
10.11.2013 11:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 6
9.11.2013 19:00 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
9.11.2013 11:30 Zbraslav W 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
6.10.2013 16:00 Letící kameny 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
6.10.2013 8:30 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 12
5.10.2013 16:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 10
5.10.2013 8:30 Liboc 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
19.4.2013 12:00 Aritma 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
18.4.2013 20:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 5
18.4.2013 12:00 Ledo TP 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
17.4.2013 20:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2013 12:00 Savona H 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
31.3.2013 13:00 Kolibris 2 0 dráha 3. Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13
Letící kameny 0
31.3.2013 9:00 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 4
30.3.2013 19:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 2
30.3.2013 11:30 Zbraslav W 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 1
10.2.2013 16:00 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 11
10.2.2013 8:30 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
9.2.2013 16:00 Kolibris 2 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
9.2.2013 8:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 8
16.12.2012 16:30 Kolibris 1 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Hra o 3. místo
Dion VIP 10
16.12.2012 13:00 Kolibris 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Semifinále
MD CC Savona 3 8
16.12.2012 10:00 Dion X 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Čtvrtfinále
Kolibris 1 10
15.12.2012 16:00 Ledoborci 3 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Kolibris 1 8
14.12.2012 20:00 Kolibris 1 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Liboc 1 8
14.12.2012 13:00 Kolibris 1 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Trutnov 1 5
11.11.2012 19:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 11
11.11.2012 11:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 9
10.11.2012 19:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 6
10.11.2012 11:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 11
21.10.2012 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 11
21.10.2012 8:30 Dion DJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 4
20.10.2012 16:00 Ledo TP 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 8
20.10.2012 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 9
7.5.2012 17:25 Kolibris 1 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Finále
Aritma 1 1
7.5.2012 14:25 Kolibris 1 5 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H 3
6.5.2012 14:25 Kolibris 1 6 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 4
5.5.2012 17:25 Kolibris 1 8 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris 2 4
5.5.2012 11:25 Kolibris 1 11 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M 5
20.4.2012 8:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
19.4.2012 16:00 Savona M 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
19.4.2012 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
18.4.2012 8:00 Savona H 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
31.3.2012 19:00 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 7
31.3.2012 11:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 4
12.2.2012 16:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
12.2.2012 8:30 Ledo TP 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 9
11.2.2012 16:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 10
11.2.2012 8:30 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 3
18.12.2011 16:00 Zbraslav R 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - o 3. místo
Dion X 8
18.12.2011 12:45 Zbraslav TP 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Semifinále
Dion X 2
17.12.2011 19:45 Zbraslav H 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Dion X 4
17.12.2011 8:00 Ledoborci 2 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Dion X 8
16.12.2011 18:00 Dion X 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
1.CK Brno 2
16.12.2011 10:00 Dion X 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Trutnov 3 3
13.11.2011 19:00 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 9
13.11.2011 11:30 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 1
12.11.2011 19:00 Aritma 3 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 5
12.11.2011 11:30 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 5
16.10.2011 16:00 Kolibris 2 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 3
16.10.2011 8:30 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 5
15.10.2011 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
15.10.2011 8:30 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 4
8.5.2011 18:15 Kolibris 4 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Finále)
Aritma 1 6
8.5.2011 15:00 Tee Party S K 5 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Semifinále)
Kolibris 7
8.5.2011 12:20 Kolibris 5 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Second chance)
Tee Party Z 3
8.5.2011 9:15 Kolibris 3 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Zbraslav D 2
7.5.2011 12:20 Kolibris 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Tee Party S K 7
7.5.2011 8:00 Kolibris 9 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Savona 3 2
6.5.2011 12:20 Kolibris 11 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 5
6.5.2011 8:00 Kolibris 11 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 1
24.4.2011 12:00 Savona M 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Kolibris 2 8
23.4.2011 12:00 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 10
22.4.2011 20:00 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 4
22.4.2011 12:00 Aritma 3 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
21.4.2011 20:00 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
2.4.2011 18:30 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 9
2.4.2011 12:00 Kolibris 2 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 8
23.1.2011 15:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 6
23.1.2011 9:00 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 7
22.1.2011 15:30 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 9
22.1.2011 9:00 Dion SJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 11
21.11.2010 18:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
21.11.2010 12:00 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 7
20.11.2010 18:30 Kolibris 2 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 3
20.11.2010 12:00 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 6
24.10.2010 15:30 Savona H 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 7
24.10.2010 9:00 Aritma 3 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 4
23.10.2010 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 9
23.10.2010 9:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 5
21.5.2010 20:25 Kolibris 7 dráha 4. MČR mixy 2010 :FINÁLE
Dion (P.Horák) 8
1.5.2010 17:30 Aritma (K.Kubeška) 2 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Kolibris 4
1.5.2010 13:15 Kolibris 17 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 5
30.4.2010 17:45 Kolibris 5 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina B
Savona (J.Bareš) 4
30.4.2010 10:45 1.CK Brno (P.Kovač) 4 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina B
Kolibris 15
19.2.2010 8:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 9
18.2.2010 16:00 Savona H 12 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Kolibris 2 2
18.2.2010 8:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 8
17.2.2010 16:00 Kolibris 2 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona M 8
17.2.2010 8:00 Aritma 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Kolibris 2 4
6.2.2010 18:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 12
6.2.2010 11:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 11
24.1.2010 15:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 5
24.1.2010 8:30 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 11
23.1.2010 15:00 Aritma 3 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 9
23.1.2010 8:30 Kolibris 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
15.11.2009 18:00 Zbraslav D 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 13
15.11.2009 11:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 9
14.11.2009 18:00 Kolibris 2 13 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 10
14.11.2009 11:30 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 9
25.10.2009 15:00 Savona H 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 6
25.10.2009 8:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 11
24.10.2009 15:00 Dion SJ 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 3
24.10.2009 8:30 Kolibris 2 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 1
3.5.2009 16:15 Kolibris 4 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 9
3.5.2009 10:45 Kolibris 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 18:00 Kolibris 9 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Valící se šutráky (M.Kubera) 7
2.5.2009 12:30 Kolibris (K.Hradec) 4 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Kolibris 8
1.5.2009 17:45 Aritma (M.Vařečková) 8 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Kolibris 5
1.5.2009 10:45 Zbraslav (L.Navrátilová) 2 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Kolibris 14
12.2.2009 18:00 Kolibris 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky - o postup
Aritma 3 7
12.2.2009 12:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
11.2.2009 20:00 Zbraslav D 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 3
11.2.2009 12:00 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 4
10.2.2009 20:00 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
10.2.2009 12:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 9
25.1.2009 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Tie breaky
Aritma 3 9
24.1.2009 15:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
24.1.2009 8:30 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 7
11.1.2009 18:00 Kolibris 2 12 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 1
11.1.2009 11:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
10.1.2009 18:00 Zbraslav D 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
10.1.2009 11:30 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 2
9.11.2008 15:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 7
9.11.2008 8:30 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 8
8.11.2008 15:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 11
8.11.2008 8:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
5.10.2008 18:00 Savona H 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
5.10.2008 11:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
4.10.2008 18:00 Aritma 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
4.10.2008 11:30 Aritma 3 13 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 3
26.4.2008 16:25 Zbraslav D 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje - 3.v 4.
Kolibris 2 5
25.4.2008 18:25 Aritma 3 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie break - o postup
Kolibris 2 8
25.4.2008 8:25 Dion SJ 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 7
24.4.2008 16:25 Wallis 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 10
24.4.2008 8:25 Kolibris 2 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Savona H 8
23.4.2008 16:25 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 11
23.4.2008 8:25 Zbraslav D 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 5
9.2.2008 18:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 4
9.2.2008 11:55 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 4
20.1.2008 15:25 Citadela 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
20.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 2
19.1.2008 15:25 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 2
19.1.2008 8:55 Savona H 10 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 4
23.12.2007 9:15 CC Letící kameny 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Kolibris 1 1
22.12.2007 18:15 Dion SJ 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Kolibris 1 8
22.12.2007 14:15 Aritma 1 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Kolibris 1 5
22.12.2007 8:15 Kolibris 1 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Citadela 7
21.12.2007 16:15 Kolibris 1 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Letící kameny 2 3
21.12.2007 12:15 Kolibris 1 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Zbraslav M 7
11.11.2007 18:25 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 7
11.11.2007 11:55 Savona M 5 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 10
10.11.2007 18:25 Aritma 3 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.11.2007 11:55 Kolibris 2 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 4
28.10.2007 15:25 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 11
28.10.2007 8:55 Wallis 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 8
27.10.2007 15:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 12
27.10.2007 8:55 Zbraslav D 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 7
27.5.2007 16:20 CC Kolibris 9 dráha 1. Akademici 2007 :Akademici ženy
Savona K 6
27.5.2007 14:00 RPK Brno 2 dráha 1. Akademici 2007 :Akademici ženy
CC Kolibris 12
21.4.2007 11:25 Zbraslav D 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky
Kolibris 2 5
20.4.2007 18:25 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky
Aritma 3 4
20.4.2007 12:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 4
19.4.2007 20:25 Zbraslav D 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Kolibris 2 7
19.4.2007 12:25 Wallis 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Kolibris 2 5
18.4.2007 20:25 Kolibris 2 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 12
18.4.2007 12:25 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Savona H 11
11.2.2007 15:25 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Wallis 6
11.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 7
10.2.2007 15:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 4
10.2.2007 8:55 Kolibris 2 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 7
21.1.2007 18:25 Aritma 3 0 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 0
20.1.2007 18:25 Letící kameny 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 13
20.1.2007 11:55 Kolibris 2 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 5
19.11.2006 8:55 Aritma 3 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
18.11.2006 15:25 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
18.11.2006 8:55 Letící kameny 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 2
29.10.2006 18:25 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Wallis 4
28.10.2006 18:25 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
28.10.2006 11:55 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
9.4.2006 16:00 Valící se šutráky 2 dráha 3. MČR mixy 2007 :Finále
Kolibris 14
9.4.2006 11:15 Savona (Vojtuš) 3 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Kolibris 9
8.4.2006 15:00 Kolibris 10 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
Kolibris (K.Hradec) 4
7.4.2006 20:00 Kolibris 4 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
Dion (V.Černovský) 6
7.4.2006 13:00 Kolibris 15 dráha 1. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
Airport Bratislava (Kuťka 4
12.3.2006 20:55 Kolibris 1 0 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 2 9
12.3.2006 17:55 Aritma 3 5 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 2 3
12.3.2006 11:55 Kolibris 2 12 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Trutnov 2 4
19.2.2006 20:55 Aritma 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 2 0
19.2.2006 14:55 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 1
19.2.2006 8:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 2 6
29.1.2006 17:55 Hungary Ž 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
29.1.2006 11:55 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 10
15.1.2006 17:55 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 5
15.1.2006 11:55 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 12
14.1.2006 20:55 Trutnov 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 12
14.1.2006 14:55 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
14.1.2006 8:55 Kolibris 2 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 5
30.10.2005 11:25 Kolibris 2 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Hungary Ž 9
29.10.2005 16:25 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část - 1.kolo
Kolibris 2 3
28.10.2005 8:25 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 4
27.10.2005 16:25 Kolibris 2 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 5
27.10.2005 8:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 2
26.10.2005 16:25 Hungary Ž 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 9
26.10.2005 8:25 Savona H 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 4
16.10.2005 17:25 Savona D 7 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Finále
Dion DJ 6
16.10.2005 11:25 Aritma 3 3 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Semifinále
Dion DJ 8
15.10.2005 17:55 Dion DJ 0 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Savona D 9
15.10.2005 11:55 Aritma 3 12 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 6
14.10.2005 18:55 Dion DJ 8 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 5
9.10.2005 17:55 Zlatá Praha Ž 2 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 13
9.10.2005 11:55 Dion DJ 13 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 1
8.10.2005 17:55 CC Kladno Ž 0 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 9
25.9.2005 14:00 Dion DJ 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2005 :Slupina o 3.- 8.místo
CC Kladno Ž 0
25.9.2005 8:30 Savona 4 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo
Dion DJ 1
24.9.2005 14:00 Dion DJ 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Savona D 4
24.9.2005 8:30 Dion DJ 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav H 0
10.4.2005 16:00 Kolibris 1 1 dráha 2. MČR mixy 2006 :Finále
Kolibris XP 7
10.4.2005 11:15 Kolibris 1 6 dráha 3. MČR mixy 2006 :4.kolo
1.KCK Trutnov 3
9.4.2005 17:15 Kolibris 1 8 dráha 2. MČR mixy 2006 :3.kolo
Savona - Zbraslav 7
9.4.2005 10:15 Tee Party 3 dráha 4. MČR mixy 2006 :2.kolo
Kolibris 1 5
8.4.2005 17:45 Kolibris 1 16 dráha 1. MČR mixy 2006 :1.kolo
New Castle Kings 2
6.2.2005 20:55 Aritma 1 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Tie break
Kolibris 2 10
6.2.2005 14:55 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
6.2.2005 8:55 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 3
16.1.2005 20:55 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 8
16.1.2005 14:55 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 7
16.1.2005 8:55 Savona H 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 3
15.1.2005 17:55 Savona I 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 9
15.1.2005 11:55 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
14.11.2004 15:10 Kolibris 2 6 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Savona 1 4
14.11.2004 10:30 Kolibris 2 7 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Valící se šutráky 4
13.11.2004 14:30 CC Kolibris 4M 4 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Kolibris 2 5
13.11.2004 10:10 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Klub z Viktorky 7
7.11.2004 16:25 CC Savona L 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Kolibris 2 6
7.11.2004 11:25 CC Aritma 2Ž 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Kolibris 2 9
6.11.2004 16:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Čtvrtfinále
Kolibris 1 6
5.11.2004 8:25 Kolibris 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 7
4.11.2004 16:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Citadela 4
4.11.2004 8:25 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 7
3.11.2004 16:25 Dion SJ 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 10
3.11.2004 8:25 CC Savona L 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
17.10.2004 14:25 Kolibris 1 8 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Finále
CC Dion Ž 3
17.10.2004 8:25 Kolibris 1 15 dráha 4. MČRJ 2004 - juniorky :Semifinále
Savona D 2
10.10.2004 17:55 Kolibris 1 11 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 4
10.10.2004 11:55 Kolibris 1 10 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Aritma Ž 6
9.10.2004 17:55 Kolibris 1 9 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
Savona D 3
9.10.2004 11:55 Kolibris 1 17 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
Zbraslav 2 2
7.2.2004 14:55 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
7.2.2004 8:55 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 5
18.1.2004 20:55 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 2
18.1.2004 14:55 Kolibris 2 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
18.1.2004 8:55 CC Savona L 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 3
17.1.2004 17:55 Savona M 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
17.1.2004 11:55 CC Aritma 2Ž 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 11
14.12.2003 16:15 Kolibris 1 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Trutnov 1 7
14.12.2003 13:15 Savona 4 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Kolibris 1 7
14.12.2003 9:15 Kolibris 1 12 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Aritma 3 2
16.11.2003 18:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 7. - 8.místo
Kolibris 1 4
16.11.2003 13:45 Letící kameny 7 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 5. - 8.místo
Kolibris 2 6
16.11.2003 9:30 CC Savona L 10 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo
Kolibris 2 3
15.11.2003 22:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Dion RM 7
15.11.2003 13:40 Kolibris 2 11 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Trutnov 1 3
9.3.2003 14:25 Kolibris 3Ž 11 dráha 3. MČRJ 2003 - juniorky :Finále
Savona M 0
8.3.2003 16:10 Kolibris 3Ž 7 dráha 3. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
1.KCK Trutnov B 3
8.3.2003 11:05 Kolibris 3Ž 8 dráha 1. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 7
7.3.2003 20:40 Kolibris 3Ž 16 dráha 1. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
CC Aritma Ž 3
7.3.2003 17:55 Kolibris 3Ž 7 dráha 3. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Savona M 6
15.2.2003 15:15 CC Kolibris 4Ž 12 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
CC Aritma Ž 4
15.2.2003 11:45 CC Kolibris 4Ž 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
1.KCK Trutnov A 3
15.2.2003 9:15 CC Kolibris 4Ž 12 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
1.CK Brno M 0
9.2.2003 16:20 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 2 9
9.2.2003 13:35 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
CK Zlatá Praha 1 1
2.2.2003 16:10 CC Savona L 8 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 5
2.2.2003 11:00 Letící kameny 4 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 8
2.2.2003 8:15 Citadela 3 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 8
17.11.2002 21:30 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
17.11.2002 18:45 Kolibris 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 2 8
17.11.2002 13:35 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Aritma 1 3
3.11.2002 16:10 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
CK Zlatá Praha 1 7
3.11.2002 11:00 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 9
3.11.2002 8:15 Citadela 11 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 5
6.10.2002 21:30 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Aritma 2Ž 7
6.10.2002 18:45 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 5
6.10.2002 13:35 Kolibris 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 9
10.3.2002 13:00 Savona M 5 dráha 2. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 6
10.3.2002 11:30 CC Savona L 5 dráha 3. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 11
9.3.2002 13:40 Kolibris 1 7 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
Trutnov 2 4
9.3.2002 10:25 Kolibris 1 12 dráha 4. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
1.CK Brno juniorky 0
16.2.2002 16:10 Kolibris 2 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 8
16.2.2002 14:00 Kolibris 1 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Savona M 7
16.2.2002 9:00 Kolibris 1 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Aritma Ž 5
10.2.2002 11:00 Kolibris 3Ž 6 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
CK Zlatá Praha 2 7
10.2.2002 8:15 CC Savona L 11 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 1
26.1.2002 16:00 Kolibris 1 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 2 1
26.1.2002 11:45 Kolibris 1 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 1 9
20.1.2002 20:45 Citadela 10 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 4
20.1.2002 18:00 Kolibris 2 13 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 4
20.1.2002 13:20 CC Aritma 2Ž 10 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 6
16.12.2001 16:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Dion Ž 2
16.12.2001 11:45 Kolibris 1 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 1
18.11.2001 15:40 Kolibris 3Ž 7 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 8
18.11.2001 11:00 Kolibris 3Ž 4 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 10
18.11.2001 8:15 Kolibris 3Ž 3 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
CK Zlatá Praha 2 6
4.11.2001 20:45 Kolibris 3Ž 10 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 7
4.11.2001 18:00 CC Savona L 4 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 3Ž 9
4.11.2001 13:20 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 5
27.10.2001 14:00 Trutnov 1 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 1 9
27.10.2001 9:45 Kolibris 1 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 2 0
7.10.2001 15:40 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 6
7.10.2001 11:00 CC Aritma 2Ž 3 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 6
7.10.2001 8:15 Kolibris 2 14 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 2
29.9.2001 16:00 Trutnov 2 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 1 6
29.9.2001 11:45 Savona 2 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 1 1
4.2.2001 14:45 Trutnov 2 3 dráha 1. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 13
4.2.2001 11:15 Savona 1 5 dráha 4. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 5
3.2.2001 17:45 Kolibris 1 12 dráha 4. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 1
3.2.2001 9:00 Savona 2 7 dráha 3. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 5
13.1.2001 14:15 Kolibris 1 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 3Ž 1
13.1.2001 12:00 1.CK Brno 1 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 2
13.1.2001 9:45 Kolibris 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 2 6
12.1.2001 14:00 Kolibris 1 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 2 1
12.1.2001 9:45 Kolibris 1 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 4 8
10.12.2000 14:15 Kolibris 1 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 0
10.12.2000 12:00 Zlatá Praha Ž 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 1 5
10.12.2000 9:45 1.CK Brno 1 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 1 5
28.10.2000 14:15 Kolibris 1 2 dráha A Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zlatá Praha Ž 5
28.10.2000 12:00 1.CK Brno 2 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 1 2
28.10.2000 9:45 Kolibris 1 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 6
30.9.2000 12:30 Kolibris 1 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 3Ž 4
30.9.2000 10:20 Kolibris 1 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 2 7
5.3.2000 14:30 CC TJ Junior Praha Ž 6 dráha 1. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 5
5.3.2000 8:30 Kolibris 1 6 dráha 4. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 10
4.3.2000 15:30 Kolibris 1 13 dráha 1. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona M 1
4.3.2000 12:15 Kolibris 1 9 dráha 4. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 2 5
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo