horni

Pětová Anna

datum čas zápas dráha soutěž
4.3.2017 19:50 Ledoborci 3 (M.Votava) 9 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina A
RPK Brno V (L.Merta) 2
4.3.2017 8:20 RPK Brno V (L.Merta) 6 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina A
Dion YB (J.Vedral) 10
3.3.2017 20:20 Přírodověda (D.Miklík) 2 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina A
RPK Brno V (L.Merta) 8
3.3.2017 14:50 1.CK Brno (J.Bareš) 1 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina A
RPK Brno V (L.Merta) 6
3.4.2016 17:15 Ice Cats 4 dráha 4. Ženy divize Z :
RPK Brno 7
3.4.2016 11:15 PLC SHOOLANCE 3 dráha 2. Ženy divize Z :
RPK Brno 9
2.4.2016 20:00 RPK Brno 8 dráha 4. Ženy divize Z :
Dion RUM 6
2.4.2016 8:30 Ledoborky 3 1 dráha 1. Ženy divize Z :
RPK Brno 0
17.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 7 dráha B Ženy divize Z :
RPK Brno 8
16.1.2016 14:00 Třešňovka D 8 dráha B Ženy divize Z :
RPK Brno 9
22.11.2015 20:00 Zlatá Praha 1 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 0
22.11.2015 14:00 RPK Brno 3 dráha 4. Ženy divize X :Základní část
Metla Kladno 9
22.11.2015 8:30 RPK Brno 9 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Ice Cats 7
27.9.2015 20:00 Zlatá Praha 0 dráha 4. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 1
27.9.2015 14:00 Zbraslav TP 8 dráha 2. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 1
27.9.2015 8:30 VSK Přírodověda 8 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 6
26.9.2015 14:00 RPK Brno 1 dráha B Ženy divize X :Základní část
Ledoborky 3 9
22.3.2015 18:00 RPK Brno 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 7
22.3.2015 11:30 RPK Brno 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
21.3.2015 20:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
21.3.2015 13:30 RPK Brno 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 9
23.11.2014 8:00 RPK Brno 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 9
22.11.2014 10:45 Dion RUM 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
16.11.2014 13:30 Tee Party Z 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
15.11.2014 17:15 RPK Brno 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 9
15.11.2014 10:45 Falcon Praha 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
5.10.2014 19:00 RPK Brno 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 7
4.10.2014 19:00 Citadela 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
4.10.2014 13:00 PLC 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
6.4.2014 17:00 Steel TP 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 9
6.4.2014 11:00 RPK Brno 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 6
5.4.2014 20:00 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 5
5.4.2014 14:00 RPK Brno 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
5.4.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 12
16.3.2014 14:00 Zlatá Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
16.3.2014 8:00 Tee Party Z 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
15.12.2013 20:00 Martin TP 13 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
15.12.2013 14:00 RPK Brno 9 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
14.12.2013 17:00 Falcon Praha 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 6
14.12.2013 11:00 RPK Brno 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Steel TP 9
8.12.2013 16:30 1.CK Brno 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Bronz game
Zbraslav D 13
8.12.2013 13:00 1.CK Brno 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Semifinále
Savona 1 10
8.12.2013 10:00 1.CK Brno 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále
Trutnov 2 5
7.12.2013 18:00 1.CK Brno 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Ledoborci 1 5
7.12.2013 12:30 Trutnov 2 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
1.CK Brno 1
6.12.2013 19:00 1.CK Brno 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
Ledoborci 5 3
6.12.2013 12:00 Zbraslav R 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
1.CK Brno 2
27.10.2013 17:00 RPK Brno 0 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 1
27.10.2013 11:00 Valící se šutráky 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
26.10.2013 20:00 Trutnov 2 19 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 0
26.10.2013 14:00 RPK Brno 2 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 9
26.10.2013 8:00 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Martin TP 8
7.4.2013 8:00 RPK Brno J 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 9
6.4.2013 17:00 Ledoborky 2 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 5
6.4.2013 11:00 Citadela 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 5
5.4.2013 20:00 RPK Brno J 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 4
24.3.2013 20:00 RPK Brno J 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 1
24.3.2013 14:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 3
23.3.2013 14:00 Ledoborky 1 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 3
23.3.2013 8:00 RPK Brno J 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 16
20.1.2013 17:00 RPK Brno J 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 10
19.1.2013 20:00 Tee Party Z 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 5
19.1.2013 8:00 RPK Brno J 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 7
28.10.2012 11:00 RPK Brno J 1 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno 0
27.10.2012 20:00 Steel TP 2 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 9
27.10.2012 14:00 RPK Brno J 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 5
27.10.2012 8:00 Zbraslav TP 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 4
14.10.2012 11:00 RPK Brno J 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
13.10.2012 20:00 Martin TP 1 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 8
13.10.2012 8:00 RPK Brno J 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.9.2012 14:00 Zlatá Praha 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 9
23.9.2012 8:00 RPK Brno J 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 6
22.9.2012 12:45 Falcon Praha 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 9
6.5.2012 20:25 Savona Z 2 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
6.5.2012 17:25 Savona M 2 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 5
6.5.2012 11:25 Zbraslav M 5 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 7
6.5.2012 8:25 Aritma 3 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 3
5.5.2012 17:25 Zbraslav H 6 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 5
5.5.2012 8:25 Savona M 4 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 7
7.4.2012 14:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 7
7.4.2012 8:30 RPK Brno J 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 10
18.3.2012 14:30 Tee Party Z 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 5
18.3.2012 8:30 RPK Brno J 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 9
17.3.2012 14:30 RPK Brno 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 11
17.3.2012 8:30 RPK Brno J 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party 11
4.12.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 9
3.12.2011 17:30 Ledoborky 1 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 8
3.12.2011 11:30 RPK Brno J 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 6
23.10.2011 17:30 Zbraslav TP 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 2
23.10.2011 11:30 RPK Brno J 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party Z 11
22.10.2011 17:30 Aritma 4 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 2
22.10.2011 11:30 RPK Brno J 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno 5
25.9.2011 14:30 Tee Party 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 6
25.9.2011 8:30 RPK Brno J 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
24.9.2011 8:30 RPK Brno J 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 12
16.1.2011 11:30 GML Brno 2 0 dráha 2. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
Trutnov 8
15.1.2011 17:00 Savona Z 22 dráha 4. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
GML Brno 2 0
15.1.2011 11:30 GML Brno 2 1 dráha 3. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
Dion DJ 16
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo