horni

Pláničková Lenka (CC KLADNO)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 18:30 PLC 2 dráha 1. Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Metla Kladno
15.3.2020 11:30 RPK Brno dráha 2. Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Metla Kladno
14.3.2020 18:30 Zlatá Praha dráha 1. Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Metla Kladno
14.3.2020 11:30 Tee Party dráha 4. Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Metla Kladno
19.1.2020 18:30 Dion SG1 12 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 0
19.1.2020 11:30 Metla Kladno 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 2 4
18.1.2020 18:30 Metla Kladno 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
18.1.2020 11:30 Metla Kladno 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 8
15.12.2019 15:00 RPK Brno 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 7
14.12.2019 15:00 Tee Party 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
8.12.2019 18:30 Dion XX 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 4
8.12.2019 11:30 Metla Kladno 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion 7D 8
13.10.2019 18:00 Metla Kladno 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 9
13.10.2019 8:30 Valící se šutráky 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
17.3.2019 18:30 Liboc 5 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 12
17.3.2019 11:30 Savona I 11 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 3
16.3.2019 18:30 Metla Kladno 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 1
16.3.2019 11:30 Tee Party 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 9
9.2.2019 19:30 Metla Kladno 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
9.2.2019 12:00 Zlatá Praha 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 8
12.1.2019 18:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 10
12.1.2019 8:30 Metla Kladno 11 dráha A Ženy divize :Základní část
Liboc 5 1
9.12.2018 15:30 Metla Kladno 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 11
9.12.2018 11:30 RPK Brno 5 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 7
21.10.2018 18:30 Metla Kladno 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party 8
21.10.2018 11:30 Dion SG1 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 7
20.10.2018 18:30 Metla Kladno 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
20.10.2018 11:30 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
7.4.2018 18:00 Dion SG1 9 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Metla Kladno 0
7.4.2018 8:00 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Skupina 1
CC RIPER 9
20.1.2018 20:15 Metla Kladno 3 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 9
20.1.2018 14:00 Metla Kladno 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 10
20.1.2018 8:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Savona I 5
7.1.2018 18:30 Metla Kladno 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
7.1.2018 11:30 Ledoborky 3 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 8
6.1.2018 18:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 4
6.1.2018 11:30 Metla Kladno 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 10
12.11.2017 15:30 Tee Party 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 11
12.11.2017 8:30 RPK Brno 1 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
11.11.2017 17:30 CC RIPER 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
11.11.2017 11:15 Metla Kladno 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
29.10.2017 15:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
29.10.2017 8:30 Zbraslav TP 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
26.2.2017 11:30 Tee Party 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
25.2.2017 19:30 Dion RUM 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledolamky 10
25.2.2017 12:00 Dion RUM 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ice Cats 6
5.2.2017 15:30 Dion RUM 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 9
5.2.2017 8:30 Dion RUM 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 14
4.2.2017 8:30 RPK Brno 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 8
13.11.2016 16:00 Metla Kladno 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 0
13.11.2016 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
12.11.2016 16:00 Zlatá Praha 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
12.11.2016 8:30 Savona I 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
23.10.2016 11:30 Dion RUM 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 11
22.10.2016 18:30 Dion RUM 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 7
16.1.2016 20:00 Tee Party 8 dráha 2. Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 6
16.1.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 7
16.1.2016 8:30 VSK Přírodověda 10 dráha 4. Ženy divize Q :
Citadela 11
3.1.2016 17:15 VSK Přírodověda 3 dráha 1. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 10
3.1.2016 11:15 VSK Přírodověda 7 dráha 4. Ženy divize Q :
Metla Kladno 8
2.1.2016 20:00 Zlatá Praha 12 dráha A Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 5
2.1.2016 11:15 VSK Přírodověda 2 dráha B Ženy divize Q :
Valící se šutráky 9
22.11.2015 14:00 VSK Přírodověda 3 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 11
28.9.2015 11:15 Ledoborky 3 2 dráha B Ženy divize X :Základní část
VSK Přírodověda 9
27.9.2015 20:00 Metla Kladno 12 dráha A Ženy divize X :Základní část
VSK Přírodověda 7
27.9.2015 14:00 Ice Cats 1 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
VSK Přírodověda 14
27.9.2015 8:30 VSK Přírodověda 8 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 6
26.9.2015 14:00 VSK Přírodověda 2 dráha A Ženy divize X :Základní část
Zlatá Praha 8
10.5.2015 8:00 UK 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2015 :1/4 finále
UK 1 13
9.5.2015 16:00 UK 2 15 dráha 3. Akademické MČR 2015 :Skupina A
UK 3 3
9.5.2015 8:00 UK 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina A
UK 5 9
8.5.2015 17:30 ČVUT 17 dráha 2. Akademické MČR 2015 :Skupina A
UK 3 0
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo