horni

Pflanzer Tomáš (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
26.9.2020 8:30 Ledoborci 2 2 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Ledoborci Juniors 9
21.3.2020 12:30 Ledoborci 2 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Zápasy o 1. ligu
Ledoborci Juniors
1.3.2020 15:00 Dion VIP 10 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 3
29.2.2020 18:00 Dion XY 12 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 2
29.2.2020 11:30 Kolibris 3 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 11
19.1.2020 15:00 Ledoborci 2 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 6
19.1.2020 8:30 Zbraslav M 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
18.1.2020 15:00 Ledoborci 2 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Troublemakers 0
18.1.2020 8:30 Troublemakers 0 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 1
8.12.2019 15:00 Ledoborci 2 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 3
8.12.2019 8:30 Klub z Viktorky 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
3.11.2019 18:00 Ledoborci 2 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 5
3.11.2019 11:30 Ledoborci 2 10 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 6
2.11.2019 15:00 Ledoborci 2 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 5
2.11.2019 11:30 Zbraslav L 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 6
27.10.2019 15:00 Ledoborci 2 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Klub z Viktorky 8
26.10.2019 15:00 Ledoborci 2 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion XY 3
26.10.2019 8:30 Kamenný Újezd 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
10.3.2019 15:30 PLC GUERERA 8 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 3
10.3.2019 8:30 Savona 6 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 2
13.1.2019 15:30 PLC S&K 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 8
13.1.2019 8:30 Ledoborci 2 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 11
12.1.2019 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 10
12.1.2019 8:30 Brno - Západ 10 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 7
11.11.2018 18:30 Ledoborci 2 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 3
11.11.2018 11:30 Ledoborci 2 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 8
10.11.2018 18:30 Ledoborci 2 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 2
10.11.2018 11:30 Ledoborci 2 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 9
14.10.2018 15:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 5
14.10.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 5
13.10.2018 15:30 Ledoborci 2 3 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 6
13.10.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 6
14.4.2018 10:30 Zbraslav M 4 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Baráž
Ledoborci 2 8
30.3.2018 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 13
30.3.2018 8:30 Letící kameny 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 4
21.1.2018 18:30 Ledoborci 2 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 7
21.1.2018 11:30 Dion 1 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 4
20.1.2018 18:30 Ledoborci 2 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 3
20.1.2018 11:30 Brno - Východ 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 6
5.11.2017 15:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 5
5.11.2017 8:30 Brno - Západ 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 3
4.11.2017 15:30 Ledoborci 2 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 6
4.11.2017 8:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
1.10.2017 18:30 Zbraslav OH 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 0
1.10.2017 11:30 PLC S&K 10 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 2
30.9.2017 18:30 Ledoborci 2 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 6
30.9.2017 11:30 Ledoborci 2 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 4
16.4.2017 20:00 Ledoborci 2 8 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 7
16.4.2017 12:00 Ledoborci 2 7 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav L 4
15.4.2017 12:00 Ledoborci 7 11 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Ledoborci 2 3
2.4.2017 8:30 Brno - Západ 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 2 5
1.4.2017 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 11
1.4.2017 8:30 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 2 4
22.1.2017 18:30 Ledoborci 2 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 8
22.1.2017 11:30 Brno - Východ 11 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 2 1
21.1.2017 18:30 Ledoborci 2 10 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav L 1
21.1.2017 11:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 12
20.11.2016 11:30 PLC GUERERA 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 2
19.11.2016 18:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 10
19.11.2016 11:30 Dion YB 9 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 1
25.9.2016 15:30 Ledoborci 2 0 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 8
25.9.2016 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 3
24.9.2016 15:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
24.9.2016 8:30 Brno - Západ 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 6
17.1.2016 11:15 Ledoborci 2 6 dráha A Muži divize E :
Ledoborci Juniors 3
16.1.2016 17:15 Ledoborci 2 4 dráha B Muži divize E :
Demion 5
16.1.2016 8:30 Ledoborci 2 8 dráha A Muži divize E :
Kolibris 5 4
3.1.2016 20:00 Karviná 4 dráha 2. Muži divize E :
Ledoborci 2 7
3.1.2016 14:00 Ledoborci 2 12 dráha 4. Muži divize E :
Dion 1 3
3.1.2016 8:30 Ledoborci 2 5 dráha 3. Muži divize E :
Zbraslav L 2
2.1.2016 17:15 Ledoborci 2 9 dráha 2. Muži divize E :
Brno - Východ 6
2.1.2016 11:15 Ledoborci 2 2 dráha 1. Muži divize E :
PLC GUERERA 7
22.11.2015 17:15 PLC ICEBREAKERS 2 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
21.11.2015 17:15 Ledoborci 2 2 dráha A Muži divize C :Základní část
Troublemakers 8
21.11.2015 8:30 Ledoborci 2 6 dráha B Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 7
28.9.2015 14:30 Ledoborci 2 1 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 0
28.9.2015 8:30 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 4
26.9.2015 20:00 Klub z Viktorky 3 dráha B Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 6
26.9.2015 11:15 Ledoborci 2 3 dráha A Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 8
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo