horni

Pešková Jaroslava (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
26.9.2020 16:30 Ledoborky 3 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga – ženy :
Citadela
15.3.2020 18:30 Dion XX dráha 2. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3
15.3.2020 11:30 Dion 7D dráha 1. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3
14.3.2020 18:30 Valící se šutráky dráha 3. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3
23.2.2020 8:30 Kolibris 7 7 dráha B Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3 3
22.2.2020 11:30 Dion SG1 3 dráha A Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3 9
19.1.2020 18:30 Ledoborky 3 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
19.1.2020 11:30 Ledoborky 3 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 10
15.12.2019 15:00 Dion 7D 1 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
15.12.2019 8:30 Ledoborky 3 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 4
14.12.2019 8:30 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 6
8.12.2019 18:30 Ledoborky 3 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 2 0
8.12.2019 11:30 Dion XX 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
13.10.2019 18:00 Metla Kladno 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 9
12.10.2019 15:00 Ledoborky 3 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 4
12.10.2019 8:30 Valící se šutráky 5 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 7
17.3.2019 18:30 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
17.3.2019 11:30 Tee Party 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 6
16.3.2019 18:30 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
16.3.2019 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 8
9.2.2019 19:30 Ledoborky 3 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 9
9.2.2019 12:00 Ledoborky 3 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 6
12.1.2019 18:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 10
12.1.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 4
9.12.2018 18:30 Ledoborky 3 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 5
9.12.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
2.12.2018 8:00 Rolling Stones 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Liboc YB 2 8
1.12.2018 16:00 Morning star Přírodověda 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Rolling Stones 1
1.12.2018 8:00 Rolling Stones 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 6
30.11.2018 16:00 Liboc 1 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Rolling Stones 4
30.11.2018 8:00 Rolling Stones 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion JB 9
21.10.2018 18:30 Ledoborky 3 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
21.10.2018 11:30 Savona I 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 5
20.10.2018 18:30 Liboc 5 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 8
20.10.2018 11:30 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
30.9.2018 8:30 Rolling Stones 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion CÉLINE 6
29.9.2018 16:15 Liboc MANA 11 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Rolling Stones 0
29.9.2018 8:30 Rolling Stones 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Kolibris 99 8
28.9.2018 16:15 Liboc YB 2 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Rolling Stones 1
28.9.2018 8:30 Rolling Stones 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 19
7.4.2018 11:00 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Ledoborky 3 1
21.1.2018 15:30 Tee Party 8 dráha A Ženy divize :Skupina 2
Ledoborky 3 4
21.1.2018 8:30 Ledoborky 3 4 dráha B Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 11
20.1.2018 11:15 Ledoborky 3 2 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
7.1.2018 18:30 Zlatá Praha 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
7.1.2018 11:30 Ledoborky 3 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 8
6.1.2018 18:30 CC RIPER 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
6.1.2018 11:30 Valící se šutráky 2 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 9
12.11.2017 15:30 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
12.11.2017 8:30 Zbraslav TP 11 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
11.11.2017 17:30 RPK Brno 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
29.10.2017 11:30 Ledoborky 3 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 7
22.10.2017 15:30 Ledoborky 3 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
22.10.2017 8:30 Ledoborky 3 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion RUM 8
4.3.2017 19:50 Zbraslav Tabery (K.Tabery) 1 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina B
Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 7
4.3.2017 13:50 Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 4 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
RPK Brno Z (Z.Vlčková) 9
4.3.2017 8:20 Dion VIP (V.Černovský) 12 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina B
Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 2
3.3.2017 20:20 Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 7 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 5
26.2.2017 11:30 Ledoborky 3 6 dráha A Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 9
25.2.2017 19:30 Ledoborky 3 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ice Cats 0
25.2.2017 12:00 Ledoborky 3 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 11
5.2.2017 8:30 Dion RUM 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 14
4.2.2017 15:30 RPK Brno 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 3
4.2.2017 8:30 Metla Kladno 11 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
3.12.2016 10:00 Ledoborci 7 4 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Ledoborci 2 6
2.12.2016 19:00 Ledoborci 2 4 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Zbraslav Tabery 7
2.12.2016 10:00 Zbraslav SK 9 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Ledoborci 2 5
13.11.2016 16:00 Valící se šutráky 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
13.11.2016 8:30 Zlatá Praha 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
12.11.2016 16:00 Savona I 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
12.11.2016 8:30 Ledoborky 3 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 8
23.10.2016 11:30 Ledoborky 3 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 9
22.10.2016 11:30 Ledoborky 3 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledolamky 11
30.4.2016 16:00 Liboc 3 (A.Kubešková) 11 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 7
30.4.2016 9:00 1.CK Brno (P.Kovač) 11 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 4
29.4.2016 16:00 Ledoborci 1 (D.Jirounek) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Kolibris (P.Štěpánek) 6
3.4.2016 11:15 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize Z :
Dion RUM 9
2.4.2016 8:30 Ledoborky 3 1 dráha 1. Ženy divize Z :
RPK Brno 0
17.1.2016 20:00 Ice Cats 5 dráha B Ženy divize Z :
Ledoborky 3 8
17.1.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha A Ženy divize Z :
Ledoborky 3 9
3.1.2016 14:00 Ledoborky 3 11 dráha A Ženy divize Z :
Třešňovka D 1
2.1.2016 14:00 PLC SHOOLANCE 8 dráha B Ženy divize Z :
Ledoborky 3 2
22.11.2015 14:00 Ledoborky 3 2 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
Zlatá Praha 12
22.11.2015 8:30 Ledoborky 3 5 dráha 2. Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 11
28.9.2015 11:15 Ledoborky 3 2 dráha B Ženy divize X :Základní část
VSK Přírodověda 9
27.9.2015 14:00 Metla Kladno 6 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Ledoborky 3 2
27.9.2015 8:30 Ice Cats 4 dráha 4. Ženy divize X :Základní část
Ledoborky 3 6
26.9.2015 14:00 RPK Brno 1 dráha B Ženy divize X :Základní část
Ledoborky 3 9
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo