datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
20.3.2021 |
15:30 |
Sokolky
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3
|
20.3.2021 |
9:00 |
Ledoborky 3
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2
|
14.2.2021 |
15:30 |
Kolibris 1
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3
|
14.2.2021 |
9:00 |
Ledoborky 3
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Citadela
|
13.2.2021 |
15:30 |
Letící kameny
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3
|
13.2.2021 |
9:00 |
Ledoborky 3
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
|
6.12.2020 |
15:30 |
Dion XX
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3
|
6.12.2020 |
9:00 |
Ledoborky 3
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1
|
5.12.2020 |
15:30 |
Trutnov 2
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3
|
5.12.2020 |
9:00 |
Citadela
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3
|
11.10.2020 |
15:30 |
Ledoborky 3
2
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky
7
|
11.10.2020 |
9:00 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny
7
|
10.10.2020 |
15:30 |
Savona I
3
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 3
10
|
10.10.2020 |
9:00 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Dion XX
0
|
26.9.2020 |
16:30 |
Ledoborky 3
0
|
dráha 1. |
Barážový turnaj - Divize/1.liga – ženy : |
Citadela
1
|
15.3.2020 |
18:30 |
Dion XX
|
dráha 2. |
Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Ledoborky 3
|
15.3.2020 |
11:30 |
Dion 7D
|
dráha 1. |
Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Ledoborky 3
|
14.3.2020 |
18:30 |
Valící se šutráky
|
dráha 3. |
Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Ledoborky 3
|
23.2.2020 |
8:30 |
Kolibris 7
7
|
dráha B |
Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Ledoborky 3
3
|
22.2.2020 |
11:30 |
Dion SG1
3
|
dráha A |
Ženy divize :Nastavba (top 6) |
Ledoborky 3
9
|
19.1.2020 |
18:30 |
Ledoborky 3
6
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
3
|
19.1.2020 |
11:30 |
Ledoborky 3
7
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Dion SG1
10
|
15.12.2019 |
15:00 |
Dion 7D
1
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
0
|
15.12.2019 |
8:30 |
Ledoborky 3
8
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
4
|
14.12.2019 |
8:30 |
Tee Party
3
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
6
|
8.12.2019 |
18:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
PLC 2
0
|
8.12.2019 |
11:30 |
Dion XX
8
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
2
|
13.10.2019 |
18:00 |
Metla Kladno
3
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
9
|
12.10.2019 |
15:00 |
Ledoborky 3
10
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Kolibris 7
4
|
12.10.2019 |
8:30 |
Valící se šutráky
5
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
7
|
17.3.2019 |
18:30 |
Ledoborky 3
7
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|
17.3.2019 |
11:30 |
Tee Party
7
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
6
|
16.3.2019 |
18:30 |
Ledoborky 3
2
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Dion SG1
8
|
16.3.2019 |
11:30 |
Zlatá Praha
4
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
8
|
9.2.2019 |
19:30 |
Ledoborky 3
4
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
9
|
9.2.2019 |
12:00 |
Ledoborky 3
5
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Liboc 5
6
|
12.1.2019 |
18:30 |
Metla Kladno
6
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
10
|
12.1.2019 |
11:30 |
RPK Brno
9
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
4
|
9.12.2018 |
18:30 |
Ledoborky 3
11
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party
5
|
9.12.2018 |
11:30 |
Dion SG1
7
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
0
|
2.12.2018 |
8:00 |
Rolling Stones
3
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc YB 2
8
|
1.12.2018 |
16:00 |
Morning star Přírodověda
0
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Rolling Stones
1
|
1.12.2018 |
8:00 |
Rolling Stones
3
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
PLC LEDO
6
|
30.11.2018 |
16:00 |
Liboc 1
9
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Rolling Stones
4
|
30.11.2018 |
8:00 |
Rolling Stones
2
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion JB
9
|
21.10.2018 |
18:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
0
|
21.10.2018 |
11:30 |
Savona I
6
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
5
|
20.10.2018 |
18:30 |
Liboc 5
1
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
8
|
20.10.2018 |
11:30 |
Ledoborky 3
7
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
10
|
30.9.2018 |
8:30 |
Rolling Stones
7
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Dion CÉLINE
6
|
29.9.2018 |
16:15 |
Liboc MANA
11
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Rolling Stones
0
|
29.9.2018 |
8:30 |
Rolling Stones
0
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Kolibris 99
8
|
28.9.2018 |
16:15 |
Liboc YB 2
7
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Rolling Stones
1
|
28.9.2018 |
8:30 |
Rolling Stones
0
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav H
19
|
7.4.2018 |
11:00 |
Dion RUM
0
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 2 |
Ledoborky 3
1
|
21.1.2018 |
15:30 |
Tee Party
8
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 2 |
Ledoborky 3
4
|
21.1.2018 |
8:30 |
Ledoborky 3
4
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 2 |
RPK Brno
11
|
20.1.2018 |
11:15 |
Ledoborky 3
2
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 2 |
Zlatá Praha
7
|
7.1.2018 |
18:30 |
Zlatá Praha
1
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
0
|
7.1.2018 |
11:30 |
Ledoborky 3
4
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
8
|
6.1.2018 |
18:30 |
CC RIPER
6
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
0
|
6.1.2018 |
11:30 |
Valící se šutráky
2
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
9
|
12.11.2017 |
15:30 |
Ledoborky 3
12
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Dion SG1
4
|
12.11.2017 |
8:30 |
Zbraslav TP
11
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
0
|
11.11.2017 |
17:30 |
RPK Brno
11
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
2
|
29.10.2017 |
11:30 |
Ledoborky 3
3
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
7
|
22.10.2017 |
15:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party
0
|
22.10.2017 |
8:30 |
Ledoborky 3
9
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Dion RUM
8
|
4.3.2017 |
19:50 |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
1
|
dráha 1. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
Ledoborci 1 (M.Pospíšil)
7
|
4.3.2017 |
13:50 |
Ledoborci 1 (M.Pospíšil)
4
|
dráha 3. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
RPK Brno Z (Z.Vlčková)
9
|
4.3.2017 |
8:20 |
Dion VIP (V.Černovský)
12
|
dráha 4. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
Ledoborci 1 (M.Pospíšil)
2
|
3.3.2017 |
20:20 |
Ledoborci 1 (M.Pospíšil)
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
Loupežníci Jičín (K.Karásek)
5
|
26.2.2017 |
11:30 |
Ledoborky 3
6
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
PLC SHOOLANCE
9
|
25.2.2017 |
19:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ice Cats
0
|
25.2.2017 |
12:00 |
Ledoborky 3
3
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Třešňovka D
11
|
5.2.2017 |
8:30 |
Dion RUM
5
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
14
|
4.2.2017 |
15:30 |
RPK Brno
10
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
3
|
4.2.2017 |
8:30 |
Metla Kladno
11
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
1
|
3.12.2016 |
10:00 |
Ledoborci 7
4
|
dráha 4. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D |
Ledoborci 2
6
|
2.12.2016 |
19:00 |
Ledoborci 2
4
|
dráha 2. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D |
Zbraslav Tabery
7
|
2.12.2016 |
10:00 |
Zbraslav SK
9
|
dráha 4. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D |
Ledoborci 2
5
|
13.11.2016 |
16:00 |
Valící se šutráky
1
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
0
|
13.11.2016 |
8:30 |
Zlatá Praha
9
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
2
|
12.11.2016 |
16:00 |
Savona I
11
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
2
|
12.11.2016 |
8:30 |
Ledoborky 3
6
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party
8
|
23.10.2016 |
11:30 |
Ledoborky 3
6
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
CC RIPER
9
|
22.10.2016 |
11:30 |
Ledoborky 3
3
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Ledolamky
11
|
30.4.2016 |
16:00 |
Liboc 3 (A.Kubešková)
11
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2016 :Skupina D |
Ledoborci 1 (D.Jirounek)
7
|
30.4.2016 |
9:00 |
1.CK Brno (P.Kovač)
11
|
dráha 2. |
MČR Mixy 2016 :Skupina D |
Ledoborci 1 (D.Jirounek)
4
|
29.4.2016 |
16:00 |
Ledoborci 1 (D.Jirounek)
2
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2016 :Skupina D |
Kolibris (P.Štěpánek)
6
|
3.4.2016 |
11:15 |
Ledoborky 3
2
|
dráha 1. |
Ženy divize Z : |
Dion RUM
9
|
2.4.2016 |
8:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 1. |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
0
|
17.1.2016 |
20:00 |
Ice Cats
5
|
dráha B |
Ženy divize Z : |
Ledoborky 3
8
|
17.1.2016 |
14:00 |
RIPER Hradec Králové
4
|
dráha A |
Ženy divize Z : |
Ledoborky 3
9
|
3.1.2016 |
14:00 |
Ledoborky 3
11
|
dráha A |
Ženy divize Z : |
Třešňovka D
1
|
2.1.2016 |
14:00 |
PLC SHOOLANCE
8
|
dráha B |
Ženy divize Z : |
Ledoborky 3
2
|
22.11.2015 |
14:00 |
Ledoborky 3
2
|
dráha 3. |
Ženy divize X :Základní část |
Zlatá Praha
12
|
22.11.2015 |
8:30 |
Ledoborky 3
5
|
dráha 2. |
Ženy divize X :Základní část |
Zbraslav TP
11
|
28.9.2015 |
11:15 |
Ledoborky 3
2
|
dráha B |
Ženy divize X :Základní část |
VSK Přírodověda
9
|
27.9.2015 |
14:00 |
Metla Kladno
6
|
dráha 1. |
Ženy divize X :Základní část |
Ledoborky 3
2
|
27.9.2015 |
8:30 |
Ice Cats
4
|
dráha 4. |
Ženy divize X :Základní část |
Ledoborky 3
6
|
26.9.2015 |
14:00 |
RPK Brno
1
|
dráha B |
Ženy divize X :Základní část |
Ledoborky 3
9
|