horni

Pešanová Věra (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 15:30 Trutnov 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP
15.3.2020 8:30 Zbraslav TP dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4
14.3.2020 15:30 Kolibris 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP
14.3.2020 8:30 Zbraslav TP dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
19.1.2020 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 14
19.1.2020 8:30 Savona I 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
18.1.2020 15:30 Zbraslav TP 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 5
18.1.2020 8:30 Zbraslav TP 4 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 8
8.12.2019 15:30 Liboc 4 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
8.12.2019 8:30 Letící kameny 11 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
13.10.2019 15:30 Zbraslav TP 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
13.10.2019 8:30 Kolibris 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
12.10.2019 15:30 Zbraslav TP 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
12.10.2019 8:30 Citadela 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
5.5.2019 10:15 UK BioDemo 3 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :O 3. místo
Liboc 5 6
4.5.2019 19:45 Liboc 5 3 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Semifinále
Ledoborci 8 6
4.5.2019 14:45 Liboc 5 0 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Základní část
Liboc 2 13
4.5.2019 8:45 UK BioDemo 2 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Základní část
Liboc 5 11
3.5.2019 17:15 Ledoborci 8 9 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Základní část
Liboc 5 6
17.3.2019 18:30 Liboc 5 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 12
17.3.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 4
16.3.2019 18:30 Liboc 5 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
16.3.2019 11:30 Dion SG1 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 8
9.2.2019 19:30 Liboc 5 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 12
9.2.2019 12:00 Ledoborky 3 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 6
12.1.2019 18:30 Liboc 5 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 10
12.1.2019 8:30 Metla Kladno 11 dráha A Ženy divize :Základní část
Liboc 5 1
9.12.2018 15:30 Liboc 5 4 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 16
9.12.2018 8:30 Tee Party 16 dráha A Ženy divize :Základní část
Liboc 5 0
21.10.2018 18:30 Liboc 5 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
21.10.2018 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 7
20.10.2018 18:30 Liboc 5 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 8
20.10.2018 11:30 Savona I 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 3
13.5.2018 9:15 UK 1 5 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :O 5. místo
ČVUT 2 2
12.5.2018 16:45 UK 2 6 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
UK 1 5
12.5.2018 11:15 UK 1 1 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
Dion 12
11.5.2018 16:45 ČVUT 1 0 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
UK 1 17
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo