datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
8.5.2013 |
13:30 |
Ledoborky 1
7
|
dráha 2. |
MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu žen |
Valící se šutráky
4
|
7.4.2013 |
20:00 |
Ledoborky 1
8
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Martin TP
7
|
7.4.2013 |
14:00 |
RIPER Hradec Králové
1
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
10
|
7.4.2013 |
8:00 |
Ledoborky 1
8
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav TP
6
|
24.3.2013 |
20:00 |
Zbraslav TP
7
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
4
|
24.3.2013 |
14:00 |
Ledoborky 1
6
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party Z
4
|
24.3.2013 |
8:00 |
Falcon Praha
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
7
|
23.3.2013 |
14:00 |
Ledoborky 1
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
3
|
20.1.2013 |
17:00 |
Ledoborky 2
11
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
4
|
20.1.2013 |
11:00 |
Zlatá Praha
4
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
5
|
19.1.2013 |
20:00 |
Ledoborky 1
8
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Steel TP
2
|
19.1.2013 |
14:00 |
Citadela
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
6
|
28.10.2012 |
17:00 |
Ledoborky 1
10
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RIPER Hradec Králové
3
|
27.10.2012 |
20:00 |
Martin TP
3
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
7
|
27.10.2012 |
8:00 |
Ledoborky 1
3
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 2
9
|
14.10.2012 |
17:00 |
Ledoborky 1
11
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha
1
|
14.10.2012 |
11:00 |
Tee Party Z
5
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
8
|
13.10.2012 |
14:00 |
Ledoborky 1
6
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Falcon Praha
0
|
13.10.2012 |
8:00 |
RPK Brno J
6
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
7
|
23.9.2012 |
20:00 |
Ledoborky 1
1
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno
0
|
23.9.2012 |
8:00 |
Steel TP
0
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
1
|
22.9.2012 |
17:00 |
Ledoborky 1
8
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Citadela
9
|
9.4.2011 |
8:30 |
Demion
6
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 5
5
|
30.1.2011 |
17:30 |
Aritma 4
4
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion
5
|
30.1.2011 |
11:30 |
Demion
0
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno
11
|
29.1.2011 |
20:30 |
Tee Party Z
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion
7
|
29.1.2011 |
14:30 |
Zbraslav SK
8
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion
5
|
29.1.2011 |
8:30 |
Valící se šutráky
10
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion
5
|
28.11.2010 |
17:30 |
RPK Brno J
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion
9
|
28.11.2010 |
11:30 |
RPK Brno
5
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion
6
|
27.11.2010 |
17:30 |
Aritma 4
4
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion
6
|
27.11.2010 |
11:30 |
Aritma 5
6
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion
4
|
17.10.2010 |
14:30 |
Demion
2
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Tee Party Z
8
|
17.10.2010 |
8:30 |
Demion
1
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK
9
|
16.10.2010 |
17:30 |
Demion
4
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky
9
|
16.10.2010 |
11:30 |
Demion
16
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J
1
|
11.4.2010 |
8:00 |
Ledoborky 2
5
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Demion
9
|
10.4.2010 |
17:00 |
Zbraslav Z
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Demion
6
|
7.3.2010 |
17:00 |
Dion DJ
7
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Demion
6
|
7.3.2010 |
11:00 |
Demion
8
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
RPK Brno
0
|
9.1.2010 |
17:00 |
Zbraslav TP
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Demion
5
|
22.11.2009 |
17:00 |
Aritma 4
5
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Demion
9
|
22.11.2009 |
11:00 |
Demion
6
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledoborky 2
5
|
21.11.2009 |
17:00 |
Demion
8
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav Z
7
|
21.11.2009 |
11:00 |
Demion
6
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Dion DJ
7
|
1.11.2009 |
14:00 |
RPK Brno
4
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Demion
10
|
1.11.2009 |
8:00 |
Demion
5
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav TP
6
|
12.9.2009 |
11:00 |
Demion
10
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 4
8
|
23.5.2009 |
17:00 |
Demion
1
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 9.-12. |
Dion RM
10
|
23.5.2009 |
12:00 |
Demion
1
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B |
Aritma 1
8
|
23.5.2009 |
10:00 |
Demion
3
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B |
Letící kameny
12
|
5.4.2009 |
8:00 |
Demion
10
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :základní část |
Aritma 4
3
|
4.4.2009 |
14:00 |
Zbraslav Z
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :základní část |
Demion
9
|
8.3.2009 |
14:00 |
Zlatá Praha Ž
8
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :základní část |
Demion
4
|
7.3.2009 |
20:00 |
Demion
10
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :základní část |
RPK Brno
2
|
7.3.2009 |
11:00 |
Trutnov 2
10
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :základní část |
Demion
6
|
22.2.2009 |
11:00 |
Demion
6
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :základní část |
Zbraslav TP
4
|
21.2.2009 |
17:00 |
Demion
2
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :základní část |
Aritma 5
5
|
21.2.2009 |
8:00 |
Aritma 4
9
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :základní část |
Demion
4
|
23.11.2008 |
17:00 |
Demion
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :základní část |
Trutnov 2
8
|
23.11.2008 |
8:00 |
Demion
14
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :základní část |
Zlatá Praha Ž
9
|
22.11.2008 |
14:00 |
RPK Brno
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :základní část |
Demion
5
|
28.9.2008 |
14:00 |
Demion
14
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :základní část |
Zbraslav Z
2
|
27.9.2008 |
20:00 |
Zbraslav TP
5
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :základní část |
Demion
8
|
27.9.2008 |
11:00 |
Aritma 5
8
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :základní část |
Demion
4
|