horni

Petránek Matěj (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:00 Troublemakers 0 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 1
1.3.2020 11:30 Kamenný Újezd 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 9
29.2.2020 15:00 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 7
19.1.2020 15:00 Zbraslav L 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Klub z Viktorky 7
19.1.2020 8:30 Klub z Viktorky 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 7
18.1.2020 18:00 Zbraslav L 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 4
18.1.2020 11:30 Kolibris 3 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 11
8.12.2019 15:00 Ledoborci 2 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 3
8.12.2019 8:30 Zbraslav L 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion XY 10
3.11.2019 15:00 Zbraslav M 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
3.11.2019 8:30 Zbraslav L 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
2.11.2019 11:30 Zbraslav L 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 6
27.10.2019 18:00 Zbraslav L 13 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 0
27.10.2019 8:30 Dion XY 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
26.10.2019 18:00 Zbraslav L 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Troublemakers 4
26.10.2019 11:30 Dion VIP 11 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
14.4.2019 8:30 Zbraslav L 2 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 9
13.4.2019 11:30 Zbraslav L 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 8
10.3.2019 18:30 CC RIPER 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
10.3.2019 11:30 Zbraslav L 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 7
9.3.2019 18:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 5
9.3.2019 11:30 Ledoborci 4 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 4
13.1.2019 15:00 Zbraslav L 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 7
13.1.2019 8:30 Ledoborci 8 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 7
9.12.2018 19:30 Lucky Stones 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
8.12.2018 20:15 Ledoborci NG 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 8
21.10.2018 15:00 Zbraslav L 4 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
21.10.2018 11:30 Dion VIP 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 4
20.10.2018 18:00 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 5
20.10.2018 8:30 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo