horni

Píšová Beáta (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
26.9.2020 18:00 Kolibris 6 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2020 :Žáci play-off
Kolibris 8
26.9.2020 10:45 Kolibris 8 2 dráha B Pohár ČSC žáci 2020 :Základní část
Kolibris 6 6
6.9.2020 13:15 Zbraslav Bílí tygři 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2020 :Základní část
Kolibris 8 6
6.9.2020 8:15 Kolibris 8 8 dráha A Pohár ČSC žáci 2020 :Základní část
Kolibris 4 3
5.9.2020 10:45 Loupežníci Jičín 8 dráha A Pohár ČSC žáci 2020 :Základní část
Kolibris 8 2
7.3.2020 16:00 Zbraslav Bílí tygři 6 dráha 3. MČR žáků 2020 :Finále
Kolibris 8 4
7.3.2020 8:30 Kolibris 4 1 dráha 1. MČR žáků 2020 :Semifinále
Kolibris 8 9
9.2.2020 15:00 Zbraslav Bílí tygři 7 dráha 1. MČR žáků 2020 :Základní část
Kolibris 8 0
9.2.2020 8:30 Kolibris 8 6 dráha 4. MČR žáků 2020 :Základní část
Kolibris 4 4
8.2.2020 15:00 Kolibris 8 7 dráha 2. MČR žáků 2020 :Základní část
Loupežníci Jičín 5
7.2.2020 8:30 Kolibris 6 4 dráha 4. MČR žáků 2020 :Základní část
Kolibris 8 3
17.11.2019 10:15 Loupežníci Jičín 8 dráha A Pohár ČSC žáci 2019 :O páté místo
Kolibris 8 5
16.11.2019 15:15 Kolibris 8 6 dráha A Pohár ČSC žáci 2019 :Skupina B
Zbraslav Bílí tygři 8
16.11.2019 10:15 Oberstdorf 7 dráha A Pohár ČSC žáci 2019 :Skupina B
Kolibris 8 3
22.9.2019 16:50 Kolibris 8 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16
Geising 7
21.9.2019 19:20 Kolibris 4 5 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16
Kolibris 8 1
21.9.2019 13:20 Oberstdorf 9 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16
Kolibris 8 0
21.9.2019 8:20 Kolibris 8 1 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16
Zbraslav Bílí tygři 5
11.5.2019 8:30 Kolibris 6 5 dráha 2. MČR žáků 2019 :Základní část
Zbraslav Polární lišky 10
6.4.2019 8:20 Kolibris 4 3 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
23.3.2019 19:20 Kolibris 6 2 dráha 3. Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Tučňáci 10
23.3.2019 12:20 Kolibris 6 2 dráha 2. Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 18
3.3.2019 8:30 Ledožáci 7 dráha 1. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 6 3
2.3.2019 15:00 Kolibris 6 5 dráha 4. MČR žáků 2019 :Základní část
Loupežníci Jičín 4
1.3.2019 18:00 Kolibris 4 0 dráha 3. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 6 11
1.3.2019 11:30 Kolibris 6 1 dráha 3. MČR žáků 2019 :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 7
17.2.2019 13:20 Kolibris 6 1 dráha B Žákovská liga :Základní část
Germany 9
27.1.2019 15:50 Zbraslav Lední medvědi 4 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
27.1.2019 10:50 Zbraslav Polární lišky 3 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
26.1.2019 17:50 Zbraslav Tučňáci 11 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 0
26.1.2019 12:50 Germany 8 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
20.1.2019 8:20 Kolibris 6 8 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :3.kolo
Kolibris 4 3
19.1.2019 16:50 Kolibris 6 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2018 :2.kolo
Ledožáci 8
19.1.2019 10:50 Zbraslav Polární lišky 19 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2018 :Základní část
Kolibris 6 0
3.11.2018 15:50 Kolibris 6 1 dráha B Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Polární lišky 13
3.11.2018 10:50 Kolibris 6 4 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo