horni

Paulová (Hájková) Zuzana (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
20.9.2020 12:30 Zbraslav Z dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H
20.9.2020 8:00 Zbraslav H 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Blues Turtle 3
19.9.2020 18:00 Dion WC 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 5
19.9.2020 12:30 Zbraslav H 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledo Diamond 6
19.9.2020 8:00 Zbraslav ST 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 9
3.2.2020 18:00 Savona 5 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Zbraslav H 1
3.2.2020 14:00 Savona 5 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Zbraslav H 8
2.2.2020 13:30 Savona H 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 10
2.2.2020 9:30 Zbraslav H 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona 5 5
1.2.2020 17:30 Ledoborci 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 14
1.2.2020 13:30 Zbraslav H 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona M 4
1.2.2020 9:30 Dion YB 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 10
26.1.2020 16:30 Zbraslav W 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
26.1.2020 8:15 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
25.1.2020 16:30 Zbraslav W 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 3
25.1.2020 8:15 Savona H 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
7.12.2019 16:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
6.12.2019 16:30 Zbraslav W 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
6.12.2019 8:15 Ledolamky 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 0
2.12.2019 16:00 Savona 5 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 1. místo
Zbraslav H 1
2.12.2019 12:30 Zbraslav H 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Dion YB 2
2.12.2019 9:00 Zbraslav H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Ledoborci 0
1.12.2019 11:25 Dion YB 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 9
30.11.2019 16:55 Real Party Club Brno 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 11
30.11.2019 11:25 Zbraslav H 13 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Liboc 3
28.10.2019 20:15 Sokolky 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
28.10.2019 12:00 Zbraslav W 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 1
27.10.2019 20:15 PLC LEDO 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
27.10.2019 12:00 Liboc 1 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
26.10.2019 12:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
30.9.2019 16:00 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - O 1. místo
Savona H 3
30.9.2019 12:30 Zbraslav H 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Savona M 5
30.9.2019 9:00 Zbraslav H 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Savona 5 3
29.9.2019 19:20 Zbraslav H 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Shooters 2
29.9.2019 11:25 Savona H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 9
28.9.2019 16:55 Dion 13 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 11
28.9.2019 11:25 Zbraslav H 12 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Vometáci z Brna 2
8.4.2019 16:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 6
8.4.2019 10:00 Liboc 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Zbraslav W 6
7.4.2019 9:00 Zbraslav W 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Liboc 3 9
6.4.2019 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona H 8
6.4.2019 9:00 Savona M 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
5.4.2019 16:00 Liboc 3 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
5.4.2019 10:00 Savona H 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
4.4.2019 19:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona M 5
10.2.2019 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
10.2.2019 8:30 Zbraslav W 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
3.2.2019 13:00 Zbraslav H 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Savona 1 2
3.2.2019 9:00 Savona 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Zbraslav H 7
2.2.2019 13:00 Savona M 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 9
2.2.2019 9:00 Savona 1 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 6
1.2.2019 17:00 Zbraslav H 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Dion CÉLINE 1
1.2.2019 13:00 1.CK Brno 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 12
1.2.2019 9:00 Zbraslav H 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :Finálový turnaj - základní část
Dion JB 1
27.1.2019 16:30 Zbraslav W 12 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 5
27.1.2019 8:15 Savona H 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
26.1.2019 16:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 6
26.1.2019 8:15 Liboc 3 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
16.12.2018 16:00 Zbraslav W 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 4
16.12.2018 8:30 Sokolky 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
15.12.2018 16:00 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
15.12.2018 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
2.12.2018 21:00 Liboc YB 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - O 5. místo
Zbraslav H 10
2.12.2018 18:30 PLC LEDO 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále 2
Zbraslav H 10
2.12.2018 16:00 Savona 1 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Zbraslav H 7
2.12.2018 13:00 Trutnov 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav H 7
1.12.2018 21:00 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 0
1.12.2018 13:00 Dion CÉLINE 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav H 10
30.11.2018 21:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Kolibris 99 1
30.11.2018 13:00 Blues Turtle 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav H 16
28.10.2018 20:15 PLC LEDO 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
28.10.2018 12:00 Ledolamky 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
27.10.2018 20:15 Zbraslav W 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
27.10.2018 12:00 Savona M 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
30.9.2018 20:45 Dion JB 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - O 3. místo
Zbraslav H 1
30.9.2018 18:30 Zbraslav H 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále 1
Savona 1 8
30.9.2018 16:15 Zbraslav H 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
PLC LEDO 4
30.9.2018 8:30 Kolibris 99 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 6
29.9.2018 16:15 Zbraslav H 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion CÉLINE 6
29.9.2018 8:30 Liboc YB 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 7
28.9.2018 16:15 Zbraslav H 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Liboc MANA 6
28.9.2018 8:30 Rolling Stones 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 19
6.4.2018 16:00 Zbraslav W 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 1
6.4.2018 10:00 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 2
5.4.2018 16:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 11
5.4.2018 10:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
4.4.2018 16:00 Zbraslav W 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 6
4.4.2018 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
31.3.2018 15:30 Liboc 3 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.3.2018 9:30 Sokolky 0 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
4.3.2018 13:00 Zbraslav H 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - finále (na 2 výhry)
PLC LEDO 4
4.3.2018 9:00 Zbraslav H 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - finále (na 2 výhry)
PLC LEDO 5
3.3.2018 17:00 Zbraslav H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - semifinále
Savona M 7
3.3.2018 13:00 Trutnov 1 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 9
3.3.2018 9:00 Zbraslav H 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav Z 5
2.3.2018 17:00 PLC LEDO 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 4
2.3.2018 13:00 Zbraslav H 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Savona M 5
2.3.2018 9:00 Liboc 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 8
4.2.2018 15:30 Zbraslav W 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 12
4.2.2018 9:30 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
3.2.2018 16:30 Trutnov 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
3.2.2018 8:15 Zbraslav W 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
17.12.2017 20:15 Savona M 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
17.12.2017 12:00 Savona H 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
16.12.2017 20:15 Zbraslav W 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 7
16.12.2017 12:00 PLC LEDO 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
3.12.2017 15:30 Zbraslav H 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Zápas o 5. místo
Zbraslav Z 1
3.12.2017 12:15 Zbraslav H 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Poražení ze Čtvrtfinále
Savona 1 4
3.12.2017 9:00 Zbraslav H 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 1 9
2.12.2017 20:45 Zbraslav H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 2 2
2.12.2017 13:00 Zbraslav KO 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 5
2.12.2017 8:30 Zbraslav H 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion CÉLINE 4
1.12.2017 18:30 Trutnov 2 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 10
22.10.2017 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
22.10.2017 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
21.10.2017 16:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.10.2017 8:30 Zbraslav W 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 10
15.10.2017 15:30 Zbraslav Z 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Finále
Zbraslav H 8
15.10.2017 12:15 Zbraslav Srnery 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Zbraslav H 7
15.10.2017 9:00 Liboc 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Zbraslav H 8
14.10.2017 20:45 Zbraslav H 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav KO 4
14.10.2017 10:45 Zbraslav H 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav Z 7
13.10.2017 20:45 Ledoborci 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 6
13.10.2017 13:00 Ledoborci 2 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 10
13.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 3
12.5.2017 11:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
11.5.2017 17:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
11.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
10.5.2017 17:00 Liboc 3 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
10.5.2017 11:00 PLC LEDO 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
9.5.2017 19:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 8
8.4.2017 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
8.4.2017 11:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 3
29.1.2017 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
29.1.2017 8:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
28.1.2017 16:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 4
28.1.2017 8:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
4.12.2016 17:00 Zbraslav H 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Finále
Savona 4 6
4.12.2016 13:30 Zbraslav Tabery 3 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Semifinále
Zbraslav H 7
4.12.2016 10:00 Zbraslav R 5 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále
Zbraslav H 9
3.12.2016 20:15 Zbraslav Z 6 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Zbraslav H 8
3.12.2016 14:15 Zbraslav H 5 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Liboc 2 6
2.12.2016 21:00 PLC LEDO 4 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Zbraslav H 8
2.12.2016 14:15 Zbraslav H 12 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Savona 3 0
6.11.2016 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
6.11.2016 11:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
5.11.2016 19:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
5.11.2016 11:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
2.10.2016 16:00 Zbraslav W 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
2.10.2016 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
1.10.2016 16:00 Zbraslav W 13 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
1.10.2016 8:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
11.9.2016 10:15 Kolibris 1 9 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Zbraslav W 3
10.9.2016 17:45 Letící kameny 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 9
10.9.2016 10:15 Zbraslav W 3 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Sem Tam Brno 9
9.9.2016 20:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 4
9.9.2016 10:15 Savona I 2 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 6
11.4.2016 8:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
PLC LEDO 4
10.4.2016 16:00 Liboc 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 6
10.4.2016 8:00 Savona M 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 4
9.4.2016 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 12
9.4.2016 8:00 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 2
20.2.2016 19:00 Liboc 1 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
20.2.2016 12:00 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
24.1.2016 15:30 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 11
24.1.2016 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
23.1.2016 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
23.1.2016 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 4
6.12.2015 10:00 Liboc 3 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále
Zbraslav H 7
5.12.2015 18:15 Zbraslav M 6 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Zbraslav H 10
5.12.2015 14:15 Duhoví jednorožci 5 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G
Zbraslav H 7
4.12.2015 21:00 PLC 2 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G
Zbraslav H 8
4.12.2015 14:15 Zbraslav H 9 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G
Liboc 1 3
8.11.2015 18:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
8.11.2015 12:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 5
7.11.2015 18:30 Zbraslav W 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
7.11.2015 12:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
17.10.2015 10:00 Liboc 3 10 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 7
16.10.2015 10:00 Liboc 3 7 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
15.10.2015 18:00 Zbraslav W 4 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Savona M 6
4.10.2015 15:30 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
4.10.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
3.10.2015 15:30 Savona H 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
3.10.2015 8:30 Zbraslav W 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
3.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 1 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Finále
Savona 2 (L.Klíma) 5
3.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 5
3.5.2015 11:25 Zbraslav H (T.Paul) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 9 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 3
2.5.2015 15:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 6
2.5.2015 8:25 Dion RUM (A.Pokorná) 0 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 8
1.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 8
1.5.2015 8:25 Zbraslav H (T.Paul) 11 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2
25.4.2015 12:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 4
24.4.2015 20:00 Zbraslav W 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 1 1
24.4.2015 12:00 Zbraslav W 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 10
23.4.2015 20:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona H 4
23.4.2015 12:00 Zbraslav W 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 8
22.4.2015 20:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
22.4.2015 12:00 Liboc 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
21.2.2015 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.2.2015 12:00 Zbraslav W 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
1.2.2015 15:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
1.2.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 4
31.1.2015 15:30 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.1.2015 8:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
9.11.2014 19:00 Liboc 1 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
9.11.2014 12:00 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
8.11.2014 19:00 Savona H 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
8.11.2014 12:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 1
19.10.2014 15:30 Kolibris 1 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
19.10.2014 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
18.10.2014 15:30 PLC LEDO 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
18.10.2014 8:30 Zbraslav W 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 3
14.9.2014 17:15 Zbraslav W 9 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Finále
Dion X 4
14.9.2014 15:00 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Semifinále
Zbraslav W 6
14.9.2014 12:15 Duh.jedn. 1 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Zbraslav W 7
14.9.2014 7:30 Liboc 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Zbraslav W 5
13.9.2014 17:15 Ledo Dion 4 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
Zbraslav W 7
13.9.2014 7:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
PLC MARTIN 3
11.5.2014 16:00 UK 3 6 dráha 3. Akademické MČR 2014 :O 3. místo
UK 1 5
11.5.2014 13:15 UK 3 3 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Semifinále
UK 2 8
11.5.2014 8:00 ČVUT 2 5 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
UK 3 11
10.5.2014 21:00 UK 3 6 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina C
ČVUT 1 3
10.5.2014 13:15 UK 6 3 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 3 7
9.5.2014 19:45 ČVUT 4 0 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 3 14
19.4.2014 16:00 Savona M 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 5
19.4.2014 8:00 Savona M 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 16:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 9
18.4.2014 8:00 Liboc 3 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 6
17.4.2014 16:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2014 8:00 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 4
29.3.2014 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 5
29.3.2014 11:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
26.1.2014 16:00 Savona M 13 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 5
26.1.2014 8:30 Liboc 3 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
25.1.2014 16:00 Savona H 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
25.1.2014 8:30 Savona M 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
8.12.2013 16:30 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Finále
Savona 1 3
8.12.2013 13:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Semifinále
Zbraslav D 7
8.12.2013 10:00 Zbraslav H 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále
Kolibris 1 7
7.12.2013 18:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Zbraslav R 6
7.12.2013 12:30 Zbraslav D 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Zbraslav H 2
6.12.2013 21:00 Zbraslav H 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Trutnov 1 1
6.12.2013 12:00 Zbraslav H 13 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Ledoborci 6 1
10.11.2013 19:00 Letící kameny 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
10.11.2013 11:30 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 6
9.11.2013 19:00 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
9.11.2013 11:30 Ledo TP 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 8
20.10.2013 19:30 Liboc 3 8 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 14:00 Liboc 3 7 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 8:30 Zbraslav W 7 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 5
19.10.2013 16:00 Liboc 3 9 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 8
19.10.2013 10:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 2
6.10.2013 16:00 Savona M 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 6
6.10.2013 8:30 Savona M 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 7
5.10.2013 16:00 Kolibris 1 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 11
5.10.2013 8:30 Savona M 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 3
12.5.2013 15:15 Savona M 5 dráha 3. Akademické MČR 2013 – ženy :Finále
Zbraslav W 2
12.5.2013 8:00 Savona M 9 dráha 2. Akademické MČR 2013 – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
11.5.2013 8:00 VSK Přírodověda Z 1 dráha 4. Akademické MČR 2013 – ženy :Základní část
Savona M 15
19.4.2013 12:00 Zbraslav W 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 3
18.4.2013 20:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 5
18.4.2013 12:00 Savona M 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 8
17.4.2013 20:00 Savona M 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 4
17.4.2013 12:00 Ledo TP 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 8
30.3.2013 19:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 2
30.3.2013 11:30 Dion DJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 7
16.2.2013 15:30 Savona Z 14 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Dion DJ 7
16.2.2013 10:00 Trutnov 1 dráha 1. MČRJ 2013 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Savona Z 18
10.2.2013 16:00 Savona M 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 11
10.2.2013 8:30 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 9
9.2.2013 16:00 Ledo TP 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 1
9.2.2013 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 4
27.1.2013 13:00 Savona Z 10 dráha 4. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Trutnov 4
26.1.2013 17:00 Dion DJ 6 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Savona Z 3
16.12.2012 16:30 Zbraslav H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Finále
MD CC Savona 3 4
16.12.2012 13:00 Zbraslav H 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Semifinále
Dion VIP 8
16.12.2012 10:00 Zbraslav R 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Čtvrtfinále
Zbraslav H 6
15.12.2012 16:00 Ledoborci 2 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Zbraslav H 9
14.12.2012 20:00 Zbraslav H 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Trutnov 2 3
14.12.2012 13:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Savona 5 3
11.11.2012 19:00 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 4
11.11.2012 11:30 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 6
10.11.2012 19:00 Savona H 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 11
10.11.2012 11:30 Savona M 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 4
21.10.2012 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 11
21.10.2012 8:30 Savona M 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 4
20.10.2012 16:00 Aritma 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 3
20.10.2012 8:30 Savona M 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 6
22.4.2012 16:00 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 7
22.4.2012 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Dion SJ 6
21.4.2012 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 8
21.4.2012 12:00 Savona M 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Savona H 5
20.4.2012 8:00 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 5
19.4.2012 16:00 Savona M 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
19.4.2012 8:00 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 11
18.4.2012 16:00 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 7
31.3.2012 19:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 8
31.3.2012 11:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 4
19.2.2012 14:25 Dion DJ 4 dráha 3. MČRJ 2012 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Savona Z 8
12.2.2012 16:00 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
12.2.2012 8:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
11.2.2012 16:00 Ledo TP 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
11.2.2012 8:30 Savona M 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 0
29.1.2012 11:30 Dion DJ 1 dráha 2. MČRJ 2012 - juniorky :Základní část
Savona Z 7
28.1.2012 17:00 Savona Z 17 dráha 3. MČRJ 2012 - juniorky :Základní část
Trutnov 1
18.12.2011 9:00 Prague Tee Party 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Zbraslav H 1
17.12.2011 19:45 Zbraslav H 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Dion X 4
17.12.2011 16:15 Zbraslav D 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Zbraslav H 9
17.12.2011 8:00 Prague Tee Party S&K 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Zbraslav H 8
16.12.2011 18:00 Zbraslav H 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Trutnov 1 2
16.12.2011 10:00 Zbraslav H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Ledoborci 1 3
13.11.2011 19:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 4
13.11.2011 11:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 7
12.11.2011 19:00 Savona M 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 11
12.11.2011 11:30 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 5
16.10.2011 16:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 6
16.10.2011 8:30 Savona M 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 3
15.10.2011 16:00 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 6
15.10.2011 8:30 Kolibris 1 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 10
21.5.2011 19:50 Savona M 0 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 9
21.5.2011 15:30 Savona M 7 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Zlatá Praha 1 7
21.5.2011 10:10 Savona M 1 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 8
7.5.2011 19:50 Savona 3 4 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Tee Party S K 3
7.5.2011 8:00 Kolibris 9 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Savona 3 2
6.5.2011 17:40 Savona 3 15 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 2
6.5.2011 8:00 Savona 3 4 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 5
25.4.2011 10:00 Savona M 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 6
24.4.2011 18:00 Savona M 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
24.4.2011 12:00 Savona M 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Kolibris 2 8
22.4.2011 20:00 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 4
22.4.2011 12:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 3
21.4.2011 20:00 Savona M 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 7
21.4.2011 12:00 Savona M 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 8
2.4.2011 18:30 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 1
2.4.2011 12:00 Letící kameny 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
6.2.2011 14:25 Dion DJ 2 dráha 3. MČRJ 2011 - juniorky (finálový turnaj) :finále
Savona Z 10
23.1.2011 15:30 Savona M 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 5
23.1.2011 9:00 Savona M 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
22.1.2011 15:30 Trutnov 2 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 9
22.1.2011 9:00 Aritma 3 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 8
16.1.2011 11:30 Dion DJ 3 dráha 4. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
Savona Z 6
15.1.2011 17:00 Savona Z 22 dráha 4. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
GML Brno 2 0
15.1.2011 11:30 Savona Z 11 dráha 1. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
Trutnov 1
18.12.2010 20:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
1.CK Brno - východ 5
18.12.2010 16:00 Zbraslav H 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
CC Letící kameny 5
18.12.2010 10:00 Zbraslav OH 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav H 6
17.12.2010 10:00 Ledoborci 3 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav H 4
21.11.2010 18:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
21.11.2010 12:00 Aritma 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 6
20.11.2010 18:30 Savona H 14 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 6
20.11.2010 12:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
24.10.2010 15:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 5
24.10.2010 9:00 Savona M 12 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 4
23.10.2010 15:30 Savona M 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 3
23.10.2010 9:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 5
1.5.2010 17:30 Savona (T.Paul) 9 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2010 10:15 Ledoborci (J. Marša) 4 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (T.Paul) 8
30.4.2010 20:00 Savona (T.Paul) 5 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 8
30.4.2010 13:15 1.CK Brno (J.Zingová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Savona (T.Paul) 7
4.4.2010 14:00 Aritma 3 0 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky - Finále
Savona M 0
3.4.2010 16:00 Dion DJ 1 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky (1. semifinále)
Savona M 12
21.3.2010 8:00 Savona M 6 dráha 4. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Dion DJ 5
20.3.2010 19:00 Savona M 11 dráha 1. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Trutnov 1
20.3.2010 10:00 Aritma 3 3 dráha 4. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Savona M 8
21.2.2010 11:00 Savona M 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále
Aritma 3 8
20.2.2010 16:00 Savona M 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Savona H 3
20.2.2010 11:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Tie break
Savona M 5
19.2.2010 8:00 Savona M 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 10
18.2.2010 16:00 Savona M 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 1 6
18.2.2010 8:00 Savona H 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona M 6
17.2.2010 16:00 Kolibris 2 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona M 8
17.2.2010 8:00 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 4
6.2.2010 18:00 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 12
6.2.2010 11:30 Savona M 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 8
24.1.2010 15:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 5
24.1.2010 8:30 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 6
23.1.2010 15:00 Savona M 13 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 4
23.1.2010 8:30 Zbraslav D 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 9
20.12.2009 17:30 Ledoborci 2 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD Bronze medal game
Zbraslav H 7
20.12.2009 15:00 Aritma 2 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD Semifinále
Zbraslav H 4
20.12.2009 12:00 Zbraslav H 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD Čtvrtfinále
Kolibris 1 6
19.12.2009 20:00 Zbraslav H 14 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Savona M 7
19.12.2009 10:00 Zbraslav A 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Zbraslav H 9
18.12.2009 18:00 Aritma 2 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Zbraslav H 2
18.12.2009 12:00 Zbraslav H 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Dion VIP 4
15.11.2009 18:00 Savona H 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 7
15.11.2009 11:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 9
14.11.2009 18:00 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 5
14.11.2009 11:30 Savona M 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
25.10.2009 15:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 6
25.10.2009 8:30 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 7
24.10.2009 15:00 Savona M 12 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 4
24.10.2009 8:30 Savona M 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 9
3.5.2009 16:15 1.CK Brno (P.Kovač) 7 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 9
3.5.2009 10:45 Kladno (L.Šafránková) 4 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 10
2.5.2009 18:00 Savona (J.Bareš) 8 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 3
2.5.2009 12:30 Aritma (M.Vařečková) 3 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 11
1.5.2009 20:00 Savona (J.Kováč) 10 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (B.Henzlová) 4
1.5.2009 13:00 Ledoborci (J. Marša) 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Savona (J.Kováč) 8
19.4.2009 14:00 Zbraslav H 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina E
Savona M 1
19.4.2009 8:30 Dion DJ 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina E
Savona M 7
18.4.2009 11:00 Zlatá Praha 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina C
Savona M 8
18.4.2009 8:30 Savona M 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina C
Dion RM 1
12.4.2009 10:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Savona M 5
11.4.2009 16:00 Dion DJ 2 dráha 2. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 2. semifinále
Savona M 10
11.4.2009 10:00 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 1. semifinále
Savona M 2
28.3.2009 20:10 Savona Z 3 dráha 4. Mixed Doubles - Jaro '09 :Poslední kolo (o 3. místo)
Savona L 7
28.3.2009 13:45 Savona H 11 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Savona Z 12
28.3.2009 10:15 Savona Z 7 dráha 3. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Kolibris 1 6
22.3.2009 10:00 Savona M 11 dráha 4. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Dion DJ 3
21.3.2009 16:00 Trutnov 0 dráha 1. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Savona M 20
21.3.2009 10:00 Savona M 7 dráha 4. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Aritma 3 2
14.2.2009 11:00 Aritma 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále - 2. v 3.
Dion SJ 8
13.2.2009 16:00 Dion SJ 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále - 1.v 2. - 3. v 4.
Savona H 9
12.2.2009 12:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
11.2.2009 20:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 5
11.2.2009 12:00 Dion SJ 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav D 8
10.2.2009 20:00 Letící kameny 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 4
10.2.2009 12:00 Savona H 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 8
24.1.2009 15:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
24.1.2009 8:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
11.1.2009 18:00 Dion SJ 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
11.1.2009 11:30 Zbraslav D 4 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
10.1.2009 18:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
10.1.2009 11:30 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
9.11.2008 15:00 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 5
9.11.2008 8:30 Savona H 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
8.11.2008 15:00 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 5
8.11.2008 8:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
18.10.2008 15:00 Savona M 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Savona 5 5
18.10.2008 11:30 Savona M 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav H 4
5.10.2008 18:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 5
5.10.2008 11:30 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
4.10.2008 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 4
4.10.2008 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 5
3.5.2008 14:15 Dion DJ 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Kolibris 3 0
3.5.2008 11:30 Dion DJ 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Dion HJ 8
3.5.2008 9:00 Dion DJ 13 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Zbraslav O 3
27.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Savona H 5
26.4.2008 16:25 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje - 1. v 2.
Dion SJ 10
25.4.2008 8:25 Dion SJ 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 7
24.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Zbraslav D 3
24.4.2008 8:25 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 5
23.4.2008 16:25 Wallis 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 10
23.4.2008 8:25 Savona H 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 1
12.4.2008 15:25 1.CK Brno juniorky 13 dráha 1. MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Dion DJ 4
28.3.2008 16:15 Savona Z 1 dráha 4. Mixed Doubles - Jaro '09 :5. kolo (skupin AB)
Aritma 3 8
24.3.2008 11:55 Zbraslav D 8 dráha 2. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Dion DJ 4
23.3.2008 17:55 Dion DJ 12 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 5
23.3.2008 11:55 Dion DJ 3 dráha 1. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Aritma 3 8
22.3.2008 14:55 1.CK Brno juniorky 7 dráha 4. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Dion DJ 4
9.2.2008 18:25 Wallis 2 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
9.2.2008 11:55 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
20.1.2008 15:25 Zbraslav D 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
20.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 2
19.1.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 3
19.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
22.12.2007 18:15 Dion SJ 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Kolibris 1 8
22.12.2007 12:15 Dion SJ 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Zbraslav M 2
22.12.2007 8:15 Aritma 1 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Dion SJ 6
21.12.2007 16:15 Citadela 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Dion SJ 8
21.12.2007 10:15 Dion SJ 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Letící kameny 2 11
2.12.2007 14:00 Dion DJ 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
SCM Team 5
2.12.2007 11:00 Dion DJ 13 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Zlatá Praha 1
2.12.2007 8:30 Dion DJ 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Kolibris 3 8
18.11.2007 13:30 Dion DJ 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona M 3
18.11.2007 8:00 Dion DJ 12 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Trutnov 1 3
17.11.2007 14:30 Zbraslav D 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Dion DJ 4
17.11.2007 11:30 Savona M 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Dion DJ 5
11.11.2007 18:25 Savona M 1 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 6
11.11.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 3
10.11.2007 18:25 Savona H 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
10.11.2007 11:55 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 7
28.10.2007 15:25 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 11
28.10.2007 8:55 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 12
27.10.2007 15:25 Citadela 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 6
27.10.2007 8:55 Dion SJ 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 2
9.9.2007 15:00 Dion DJ 1 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Juniorky
CC Kolibris 4 10
9.9.2007 12:00 Dion DJ 10 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Juniorky
Zbraslav D 0
8.9.2007 14:00 Zbraslav D 1 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři :Juniorky
Dion DJ 4
8.9.2007 11:30 Dion DJ 3 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Juniorky
CC Kolibris 4 4
8.9.2007 9:00 Dion DJ 5 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři :Juniorky
Savona M 3
12.5.2007 14:00 Kolibris 3 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Savona 4 10
12.5.2007 11:00 Savona 4 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Dion DJ 1
12.5.2007 8:30 Savona 4 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
1.CK Brno juniorky 5
14.4.2007 15:55 Savona M 11 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Dion DJ 2
14.4.2007 9:00 Trutnov 2 5 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Tie breaky
Dion DJ 9
13.4.2007 14:55 Dion DJ 10 dráha 4. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 0
25.3.2007 14:55 Aritma 3 12 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 3
25.3.2007 8:55 Dion DJ 4 dráha 4. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Savona M 9
24.3.2007 14:55 Zbraslav D 18 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 1
24.3.2007 8:55 Trutnov 2 0 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 15
23.3.2007 18:25 Dion DJ 13 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
1.CK Brno juniorky 5
11.2.2007 15:25 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 8
11.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 7
10.2.2007 15:25 Savona H 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 3
10.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 4
28.1.2007 11:55 1.CK Brno juniorky 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 3.- 6.místo
Dion DJ 3
27.1.2007 16:55 Dion DJ 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 7
27.1.2007 12:55 Dion DJ 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion HJ 3
27.1.2007 8:55 Zlatá Praha 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion DJ 2
21.1.2007 18:25 Wallis 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 6
20.1.2007 18:25 Zbraslav D 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 9
20.1.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 7
19.11.2006 8:55 Savona H 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 10
18.11.2006 8:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 3 7
12.11.2006 13:00 Dion DJ 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 9.- 13.místo
1.KCK Trutnov 1 9
11.11.2006 14:00 1.CK Brno juniorky 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Dion DJ 9
11.11.2006 9:00 Dion DJ 0 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Savona K 19
29.10.2006 18:25 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 11
29.10.2006 11:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
28.10.2006 18:25 Wallis 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 13
28.10.2006 11:55 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
1.10.2006 14:30 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Finále
Dion SJ 3
1.10.2006 8:55 Trutnov 1 2 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Dion SJ 9
30.9.2006 17:30 Dion SJ 6 dráha 1. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Trutnov 2 5
30.9.2006 11:55 Dion SJ 6 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Kolibris 3 5
24.9.2006 14:55 Trutnov 1 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 3.-8.místo
Dion SJ 6
24.9.2006 8:55 CC Kladno Ž 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion SJ 6
23.9.2006 14:55 Dion SJ 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion RM 8
23.9.2006 8:55 1.CK Brno M 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion SJ 6
8.5.2006 14:30 Zbraslav D 9 dráha 1. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Dion DJ 0
8.5.2006 8:55 Dion DJ 2 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 12
7.5.2006 14:30 Savona D 12 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Dion DJ 0
7.5.2006 8:55 1.CK Brno juniorky 1 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Dion DJ 17
6.5.2006 8:55 Dion DJ 10 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 4
5.5.2006 16:40 Dion DJ 9 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 0
30.4.2006 12:40 Dion SJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 9.- 10.místo
Dion DJ 4
29.4.2006 16:55 Kolibris 3 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 2
29.4.2006 9:55 Zbraslav H 18 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
23.4.2006 16:25 Savona H 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
22.4.2006 16:25 Dion SJ 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Savona H 4
21.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
20.4.2006 16:25 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
20.4.2006 8:25 Hungary Ž 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
19.4.2006 16:25 Dion SJ 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 6
19.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 6
26.2.2006 15:55 Dion DJ 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Trutnov 1 0
26.2.2006 12:40 Savona Z 13 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Dion DJ 5
25.2.2006 16:55 Dion DJ 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 2 5
18.12.2005 11:30 Dion SJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 9.- 11.místo
Dion DJ 7
18.12.2005 11:30 CK Zlatá Praha 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 9.- 11.místo
Dion DJ 9
17.12.2005 16:45 Dion DJ 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 12
17.12.2005 11:30 Zlatá Praha 2 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion DJ 4
6.11.2005 11:00 Dion DJ 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 9.- 11.místo
Dion HJ 7
6.11.2005 8:30 1.CK Brno juniorky 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 9.- 11.místo
Dion DJ 15
5.11.2005 16:00 Naďa team 11 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
5.11.2005 11:00 CK Zlatá Praha 1 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion DJ 0
16.10.2005 17:25 Savona D 7 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Finále
Dion DJ 6
16.10.2005 11:25 Aritma 3 3 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Semifinále
Dion DJ 8
15.10.2005 17:55 Dion DJ 0 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Savona D 9
15.10.2005 11:55 Aritma 3 12 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 6
14.10.2005 18:55 Dion DJ 8 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 5
9.10.2005 17:55 Zlatá Praha Ž 2 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 13
9.10.2005 11:55 Dion DJ 13 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 1
8.10.2005 17:55 CC Kladno Ž 0 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 9
19.3.2005 16:45 Savona 4 12 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion DJ 5
19.3.2005 11:35 Zbraslav D 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion DJ 5
25.2.2005 9:55 Zbraslav H 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
9.1.2005 14:10 Trutnov 2 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion DJ 5
9.1.2005 9:00 Aritma 3 14 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion DJ 1
11.12.2004 16:45 Dion DJ 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 0
11.12.2004 11:35 Dion DJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 10
25.9.2004 16:45 Kolibris 2 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion DJ 3
25.9.2004 11:35 Savona D 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion DJ 2
6.3.2004 16:45 CC Savona B 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Dion Ž 6
6.3.2004 11:35 CC Dion Ž 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 6
11.1.2004 16:45 CC Dion Ž 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 5
11.1.2004 11:35 CC Savona F 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
13.12.2003 17:35 Kolibris 2 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Dion Ž 2
13.12.2003 9:00 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
CC Dion Ž 9
23.11.2003 14:00 Forma roste 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 12
23.11.2003 9:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 2
22.11.2003 16:30 CC Savona B 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
22.11.2003 11:30 Trutnov 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 14
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo