horni

Paldus Jan (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:00 Zbraslav M 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 3
1.3.2020 11:30 Troublemakers 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 13
29.2.2020 18:00 Zbraslav M 15 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 1
29.2.2020 11:30 Klub z Viktorky 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 6
19.1.2020 15:00 Ledoborci 2 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 6
19.1.2020 8:30 Zbraslav M 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
18.1.2020 18:00 Dion VIP 3 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 9
18.1.2020 11:30 Zbraslav M 11 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 2
8.12.2019 11:30 Zbraslav M 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion XY 10
3.11.2019 15:00 Zbraslav M 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
3.11.2019 8:30 Zbraslav L 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
2.11.2019 15:00 Kamenný Újezd 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 14
2.11.2019 8:30 Kolibris 3 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 14
27.10.2019 15:00 Dion XY 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 5
27.10.2019 8:30 Zbraslav M 9 dráha A Muži divize B :Základní část
Klub z Viktorky 4
26.10.2019 11:30 Zbraslav M 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Troublemakers 0
14.4.2019 11:30 Ledoborci 3 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 11
13.4.2019 15:30 Zbraslav M 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 8
13.4.2019 8:30 Troublemakers 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
24.2.2019 18:30 Kolibris 3 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 4
24.2.2019 11:30 Zbraslav M 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 11
23.2.2019 18:30 Zbraslav M 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
23.2.2019 11:30 Kamenný Újezd 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 9
13.1.2019 11:30 Zbraslav M 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 10
12.1.2019 18:30 Ledoborci Army 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 6
12.1.2019 11:30 Zbraslav M 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 6
8.12.2018 15:00 Zbraslav M 5 dráha B Muži divize A :Základní část
PLC 4
8.12.2018 8:30 PLC 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
14.10.2018 18:00 Zbraslav M 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 4
14.10.2018 8:30 Brno - Východ 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 0
13.10.2018 18:00 Karviná 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
13.10.2018 8:30 Zbraslav M 10 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
14.4.2018 10:30 Zbraslav M 4 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Baráž
Ledoborci 2 8
8.4.2018 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
11.3.2018 18:30 Ledoborci 3 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 1
11.3.2018 11:30 Zbraslav M 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 6
10.3.2018 18:30 Loupežníci Jičín 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 3
10.3.2018 11:30 Zbraslav M 1 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
3.3.2018 8:30 Zbraslav M 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 0
11.2.2018 18:30 Liboc 2 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
11.2.2018 11:30 Kolibris 3 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 6
10.2.2018 15:30 Zbraslav M 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 10
10.2.2018 8:30 CC RIPER 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 5
11.11.2017 14:00 Zbraslav M 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
28.10.2017 16:00 Zbraslav M 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 6
28.10.2017 8:30 Zbraslav M 15 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
15.10.2017 11:30 Zbraslav M 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
14.10.2017 15:30 Ledoborci NG 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 7
14.10.2017 8:30 Kamenný Újezd 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 18
16.4.2017 12:00 Kolibris 5 6 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav M 5
15.4.2017 12:00 Dion 1 9 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav M 2
2.4.2017 8:30 Dion VIP 13 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 2
1.4.2017 15:30 Zbraslav M 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Západ 9
1.4.2017 8:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 8
22.1.2017 18:30 Ledoborci 2 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 8
22.1.2017 11:30 Zbraslav L 8 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 2
21.1.2017 18:30 Zbraslav M 5 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 7
21.1.2017 11:30 Ledoborci 1 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 4
20.11.2016 8:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 3
19.11.2016 15:30 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 7
19.11.2016 8:30 Zbraslav R 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 3
25.9.2016 18:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 3
25.9.2016 11:30 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 5
24.9.2016 18:30 Zbraslav M 1 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
PLC S&K 9
24.9.2016 11:30 Brno - Východ 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 1
17.1.2016 14:00 Klub z Viktorky 3 dráha 3. Muži divize D :
Zbraslav M 6
17.1.2016 8:30 Brno - Západ 7 dráha 1. Muži divize D :
Zbraslav M 4
16.1.2016 17:15 Ledoborci 7 4 dráha 4. Muži divize D :
Zbraslav M 7
16.1.2016 11:15 PLC ICEBREAKERS 0 dráha 3. Muži divize D :
Zbraslav M 1
3.1.2016 17:15 Morning star Přírodověda 10 dráha B Muži divize D :
Zbraslav M 2
3.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha A Muži divize D :
Zbraslav M 6
2.1.2016 14:00 Zbraslav M 6 dráha 4. Muži divize D :
Dion VIP 9
2.1.2016 8:30 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize D :
Zbraslav M 6
22.11.2015 17:15 Zlatá Praha 3 0 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 1
21.11.2015 17:15 Zbraslav M 5 dráha B Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 7
21.11.2015 11:15 Zbraslav M 8 dráha A Muži divize C :Základní část
Troublemakers 2
28.9.2015 14:30 Zbraslav L 6 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 8
28.9.2015 8:30 PLC ICEBREAKERS 0 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 9
26.9.2015 17:15 Zbraslav M 9 dráha A Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 6
26.9.2015 11:15 Ledoborci 2 3 dráha A Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 8
6.4.2015 11:00 PLC S&K 7 dráha 1. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav M 3
6.4.2015 8:00 Zbraslav M 7 dráha 3. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Brno - Západ 8
5.4.2015 17:00 Karviná 6 dráha 2. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav M 3
5.4.2015 11:00 Zbraslav M 10 dráha 4. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Klub z Viktorky 8
4.4.2015 8:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
8.2.2015 18:00 Zbraslav M 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 5
8.2.2015 11:30 Zbraslav M 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 5
7.2.2015 20:00 Zbraslav ONI 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 0
7.2.2015 13:30 Zbraslav M 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 3
7.2.2015 8:00 Kolibris 5 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
17.11.2014 20:00 Ledoborci 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 10
17.11.2014 13:30 Zbraslav M 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
15.11.2014 20:00 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 5
15.11.2014 13:30 Ledoborci 7 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 6
15.11.2014 8:00 Zbraslav M 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 3
28.9.2014 16:30 Zbraslav L 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 7
28.9.2014 10:30 Zbraslav M 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
27.9.2014 19:00 Zbraslav M 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
27.9.2014 13:00 Brno - Východ 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
27.9.2014 8:00 Zbraslav M 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 6
1.2.2014 16:00 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 6
1.2.2014 8:30 Zbraslav M 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 4
19.1.2014 19:30 Zbraslav M 11 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
19.1.2014 12:00 Zbraslav M 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 5
18.1.2014 19:30 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 7
18.1.2014 12:00 Ledoborci 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 4
3.11.2013 16:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 2
3.11.2013 8:30 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 1
2.11.2013 16:00 Ledo Dion 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 4
2.11.2013 8:30 Trutnov 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 5
13.10.2013 19:30 Liboc 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 4
13.10.2013 12:00 Zbraslav M 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 8
12.10.2013 19:30 Zbraslav M 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 8
12.10.2013 12:00 Zbraslav M 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 9
23.2.2013 16:00 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 5
23.2.2013 8:30 Zbraslav M 2 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 6
3.2.2013 19:30 S&K Tee Party 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 11
3.2.2013 12:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 3
2.2.2013 19:30 Zbraslav M 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 11
2.2.2013 12:00 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 4
18.11.2012 16:00 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 4
18.11.2012 8:30 Zbraslav M 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 6
17.11.2012 16:00 Ledoborci 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 2
17.11.2012 8:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 6
4.11.2012 19:30 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 12
4.11.2012 12:00 Kolibris 2 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 6
3.11.2012 19:30 Zbraslav M 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 10
3.11.2012 12:00 Guerera TP 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 4
6.5.2012 11:25 Zbraslav M 5 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 7
5.5.2012 14:25 Savona H 11 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M 3
5.5.2012 11:25 Kolibris 1 11 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M 5
8.4.2012 11:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 3
18.3.2012 17:30 Zbraslav M 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 3
18.3.2012 11:30 Zbraslav ING 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
22.1.2012 14:30 Zlatá Praha 2 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
22.1.2012 8:30 Zbraslav M 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 7
21.1.2012 14:30 Karviná 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 10
21.1.2012 8:30 Zbraslav M 14 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 2
23.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 7
23.10.2011 8:30 Zbraslav M 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 5
22.10.2011 14:30 Klub z Viktorky 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
22.10.2011 8:30 Zbraslav M 10 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 4
2.10.2011 14:30 Zbraslav M 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Modřany TP 3
2.10.2011 8:30 Ledoborci 3 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
1.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové HD 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 9
1.10.2011 8:30 Ledoborci 4 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 8
7.5.2011 19:50 Aritma 2 9 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav M 0
7.5.2011 12:20 Zbraslav R 6 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav M 6
6.5.2011 19:50 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav M 6
6.5.2011 10:10 Tee Party Z 7 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav M 7
9.4.2011 17:30 Kolibris 5 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 10
9.4.2011 11:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 3
30.1.2011 14:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 6
30.1.2011 8:30 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 3
29.1.2011 17:30 Zbraslav M 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 8
29.1.2011 11:30 Zbraslav ING 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 8
28.11.2010 14:30 Zbraslav M 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 2
28.11.2010 8:30 Aritma 3 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 10
27.11.2010 14:30 Zbraslav M 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 10
27.11.2010 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 8
3.10.2010 17:30 Zbraslav M 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
3.10.2010 11:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 12
2.10.2010 20:30 Zbraslav M 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 10
2.10.2010 14:30 Modřany TP 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 5
2.10.2010 8:30 Zbraslav M 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 1
2.5.2010 9:00 Kolibris (V.Pořt) 3 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (L.Navrátilová) 6
1.5.2010 8:00 RPK Brno (D.Ženatý) 7 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (L.Navrátilová) 4
30.4.2010 20:00 Zbraslav (L.Navrátilová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 6
30.4.2010 13:15 Zbraslav (L.Navrátilová) 5 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 7
10.4.2010 14:00 Tee Party 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 3 6
7.3.2010 14:00 Tee Party 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Modřany TP 6
7.3.2010 8:00 Ledoborci 2 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 6
6.3.2010 14:00 Zbraslav A 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 6
10.1.2010 17:00 Brno - Západ 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 3
10.1.2010 11:00 Dion 1 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 8
9.1.2010 14:00 Tee Party 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 11
9.1.2010 8:00 Tee Party 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 5
5.12.2009 20:00 Zlatá Praha 2 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 7
5.12.2009 14:00 Dion VIP 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 3
5.12.2009 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 4
22.11.2009 14:00 Aritma 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 5
21.11.2009 20:00 Modřany TP 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 8
21.11.2009 14:00 Tee Party 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 4
1.11.2009 17:00 Tee Party 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav A 5
31.10.2009 20:00 Tee Party 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Západ 6
31.10.2009 14:00 Tee Party 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 7
13.9.2009 20:00 Tee Party 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 5
13.9.2009 14:00 Guerera TP 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 4
13.9.2009 8:00 Karviná 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 5
12.9.2009 14:00 Tee Party 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 2 5
12.9.2009 8:00 Tee Party 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 9
2.5.2009 15:00 Zbraslav (L.Navrátilová) 4 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (K.Mošová) 11
2.5.2009 8:00 Zbraslav (L.Navrátilová) 12 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Ledoborci (J. Marša) 3
1.5.2009 17:45 Zbraslav (L.Navrátilová) 6 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Aritma (J.Candra) 13
1.5.2009 10:45 Zbraslav (L.Navrátilová) 2 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Kolibris 14
5.4.2009 11:00 Tee Party 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga muži - tie break (o 2.-3. místo)
Dion VIP 9
4.4.2009 17:00 Tee Party 7 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 2 2
4.4.2009 8:00 Zbraslav OH 3 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Tee Party 10
8.3.2009 8:00 Tee Party 3 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Karviná 10
7.3.2009 14:00 Zbraslav A 4 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Tee Party 5
21.2.2009 20:00 Tee Party 15 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Kamenný Újezd 1
21.2.2009 11:00 RPK Brno 3 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Tee Party 7
22.11.2008 17:00 Tee Party 6 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 3
22.11.2008 8:00 Guerera TP 9 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Tee Party 4
28.9.2008 8:00 Tee Party 3 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 12
27.9.2008 14:00 Brno - Západ 6 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Tee Party 10
6.4.2008 10:45 Zbraslav M 3 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Klub z Viktorky 7
5.4.2008 15:45 Zbraslav M 6 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kolibris 5 13
5.4.2008 10:45 Guerera TP 9 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Zbraslav M 8
16.3.2008 18:15 Kladno The Bush 4 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Zbraslav M 6
16.3.2008 8:15 Zbraslav M 5 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Brno - Západ 6
15.3.2008 15:45 Ledoborci 2 3 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Zbraslav M 4
27.1.2008 13:15 Zbraslav M 4 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
RPK Brno 5
26.1.2008 15:45 Kamenný Újezd 3 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Zbraslav M 9
26.1.2008 8:15 Zbraslav M 5 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Dion TP 3
25.11.2007 18:15 Ledoborci 2 5 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Zbraslav M 7
25.11.2007 8:15 Guerera TP 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Zbraslav M 3
24.11.2007 15:45 Zbraslav M 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Zlatá Praha 3 8
24.11.2007 10:45 Kolibris 5 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Zbraslav M 8
30.9.2007 15:45 Dion 1 14 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zbraslav M 3
30.9.2007 8:15 Zbraslav M 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zlatá Praha 2 5
29.9.2007 13:15 Kolibris 5 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zbraslav M 3
28.9.2007 18:15 RPK Brno 0 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zbraslav M 0
28.9.2007 8:15 Kolibris 3 15 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zbraslav M 2
28.4.2007 17:55 Zbraslav M 0 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
RPK Brno 0
8.4.2007 11:55 Zbraslav M 5 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Klub z Viktorky 8
7.4.2007 17:55 El Greco 9 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 2
18.3.2007 20:55 Zlatá Praha 3 9 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 4
18.3.2007 14:55 Brno - Západ 12 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 1
17.3.2007 17:55 Zbraslav M 0 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Kamenný Újezd 0
4.2.2007 20:55 HU.Kingfishers 6 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 1
3.2.2007 20:55 Zbraslav M 1 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Dion 1 14
3.2.2007 14:55 KCK Piechowice 9 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 3
17.12.2006 8:55 El Greco 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 5
16.12.2006 11:55 Zbraslav M 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zlatá Praha 3 9
25.11.2006 20:55 RPK Brno 6 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 5
25.11.2006 8:55 Zbraslav M 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Kamenný Újezd 7
8.10.2006 8:55 Brno - Západ 6 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 2
7.10.2006 11:55 Klub z Viktorky 11 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 6
24.9.2006 17:55 Zbraslav M 5 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
KCK Piechowice 9
23.9.2006 17:55 Zbraslav H 15 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo