horni

Pavelková Martina (VALÍCÍ SE ŠUTRÁKY)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 18:30 Kolibris 7 dráha 4. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Valící se šutráky
15.3.2020 11:30 Dion SG1 dráha 4. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Valící se šutráky
14.3.2020 18:30 Valící se šutráky dráha 3. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3
14.3.2020 11:30 Dion 7D dráha 2. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Valící se šutráky
23.2.2020 8:30 Valící se šutráky 4 dráha A Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX 12
19.1.2020 18:30 Zlatá Praha 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
19.1.2020 11:30 RPK Brno 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
18.1.2020 18:30 Dion SG1 11 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 9
18.1.2020 11:30 PLC 2 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
14.12.2019 18:00 Dion 7D 13 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
14.12.2019 11:30 Valící se šutráky 5 dráha A Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 4
13.10.2019 15:00 Valící se šutráky 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX 5
13.10.2019 8:30 Valící se šutráky 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
12.10.2019 15:00 Valící se šutráky 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
12.10.2019 8:30 Valící se šutráky 5 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 7
17.3.2019 15:30 Liboc 1 0 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 10
17.3.2019 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
16.3.2019 15:30 Trutnov 2 12 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
16.3.2019 8:30 Valící se šutráky 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 9
10.2.2019 19:30 Kolibris 1 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 9
10.2.2019 12:00 Valící se šutráky 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 8
16.12.2018 19:30 Letící kameny 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 1
16.12.2018 12:00 Valící se šutráky 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 2
15.12.2018 19:30 Citadela 10 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
15.12.2018 12:00 Zbraslav TP 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 5
21.10.2018 15:30 Valící se šutráky 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 10
21.10.2018 8:30 Valící se šutráky 4 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
20.10.2018 15:30 Liboc 4 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
20.10.2018 8:30 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
14.4.2018 15:30 Valící se šutráky 1 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :Baráž
PLC SHOOLANCE 0
7.4.2018 15:00 Valící se šutráky 2 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 10
7.4.2018 8:00 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 5
21.1.2018 18:30 CC RIPER 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 6
21.1.2018 11:30 Savona I 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 8
20.1.2018 14:00 Metla Kladno 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 10
7.1.2018 11:30 Valící se šutráky 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 3
6.1.2018 18:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 4
6.1.2018 11:30 Valící se šutráky 2 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 9
12.11.2017 15:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
12.11.2017 8:30 CC RIPER 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 1
11.11.2017 17:30 Zlatá Praha 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
11.11.2017 11:15 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 6
22.10.2017 11:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
21.10.2017 18:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 14
21.10.2017 11:30 Valící se šutráky 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
25.2.2017 19:30 Tee Party 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
25.2.2017 12:00 PLC SHOOLANCE 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 0
5.2.2017 15:30 CC RIPER 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 11
5.2.2017 8:30 Ledolamky 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 3
4.2.2017 15:30 Valící se šutráky 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ice Cats 0
4.2.2017 8:30 Valící se šutráky 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 6
13.11.2016 16:00 Valící se šutráky 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
13.11.2016 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
12.11.2016 16:00 Valící se šutráky 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
12.11.2016 8:30 Valící se šutráky 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
22.10.2016 18:30 Zlatá Praha 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 12
22.10.2016 11:30 Savona I 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
17.1.2016 20:00 Valící se šutráky 0 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 1
16.1.2016 20:00 Valící se šutráky 5 dráha 3. Ženy divize Q :
Citadela 6
16.1.2016 14:00 Zlatá Praha 7 dráha 4. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 6
16.1.2016 8:30 Metla Kladno 9 dráha 2. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 3
3.1.2016 17:15 Tee Party 5 dráha 4. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 7
3.1.2016 11:15 Dion ICE 7 dráha 3. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 8
2.1.2016 17:15 Valící se šutráky 8 dráha A Ženy divize Q :
Zbraslav TP 9
2.1.2016 11:15 VSK Přírodověda 2 dráha B Ženy divize Q :
Valící se šutráky 9
22.11.2015 14:00 Citadela 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 5
22.11.2015 8:30 Dion ICE 4 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 10
21.11.2015 14:00 Tee Party 4 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 7
28.9.2015 11:15 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Třešňovka D 1
27.9.2015 20:00 Valící se šutráky 5 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 10
27.9.2015 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 4
26.9.2015 14:00 Valící se šutráky 16 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
5.4.2015 8:00 Valící se šutráky 4 dráha 4. Divize - finálový turnaj (ženy) :3. vs 4.
PLC 11
22.3.2015 18:00 RPK Brno 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 7
22.3.2015 11:30 Dion RUM 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 7
21.3.2015 8:00 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
23.11.2014 20:00 Valící se šutráky 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 4
23.11.2014 13:30 Citadela 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 4
22.11.2014 17:15 PLC 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
16.11.2014 20:00 Valící se šutráky 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 3
15.11.2014 17:15 Ledoborky 3 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 11
15.11.2014 10:45 Valící se šutráky 9 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 4
5.10.2014 19:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 1
5.10.2014 12:00 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 9
4.10.2014 13:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 3
6.4.2014 17:00 Tee Party Z 0 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 1
6.4.2014 11:00 Steel TP 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
5.4.2014 20:00 Valící se šutráky 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Martin TP 2
5.4.2014 14:00 RPK Brno 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
5.4.2014 8:00 Zlatá Praha 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
16.3.2014 20:00 Trutnov 2 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
16.3.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 12
16.3.2014 8:00 Valící se šutráky 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 6
15.12.2013 14:00 Valící se šutráky 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Steel TP 6
15.12.2013 8:00 Valící se šutráky 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 11
14.12.2013 17:00 Valící se šutráky 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 1
14.12.2013 11:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 4
27.10.2013 11:00 Valící se šutráky 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
26.10.2013 20:00 Valící se šutráky 11 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
26.10.2013 14:00 Martin TP 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
26.10.2013 8:00 Falcon Praha 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
8.5.2013 13:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu žen
Valící se šutráky 4
31.3.2013 9:00 Liboc 1 11 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 7
30.3.2013 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 10
30.3.2013 8:30 Valící se šutráky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
10.2.2013 19:30 Liboc 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 6
10.2.2013 12:00 Letící kameny 12 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
9.2.2013 19:30 Valící se šutráky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 5
9.2.2013 12:00 Trutnov 2 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
11.11.2012 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 7
11.11.2012 8:30 Sokolky 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
10.11.2012 16:00 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
10.11.2012 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 10
21.10.2012 19:30 Valící se šutráky 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 8
21.10.2012 12:00 Tee Party 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 7
20.10.2012 19:30 Zbraslav SK 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 11
20.10.2012 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 8
14.4.2012 8:30 Citadela 0 dráha 2. Baráže 2012 :Baráž o 1. žen mužů 2012/13
Valící se šutráky 1
7.4.2012 14:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 7
7.4.2012 8:30 Valící se šutráky 8 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party Z 1
18.3.2012 14:30 RPK Brno 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 1
18.3.2012 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 4
17.3.2012 14:30 Ledoborky 1 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
17.3.2012 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 6
4.12.2011 17:30 Aritma 4 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 3
4.12.2011 11:30 Valící se šutráky 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party 3
3.12.2011 11:30 RPK Brno J 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 6
23.10.2011 17:30 Tee Party Z 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 3
23.10.2011 11:30 Valící se šutráky 2 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno 7
22.10.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
22.10.2011 11:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 1
25.9.2011 14:30 Zbraslav TP 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 7
25.9.2011 8:30 Valící se šutráky 13 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 2
24.9.2011 14:30 Tee Party 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
7.5.2011 17:40 1.CK Brno 5 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 4
6.5.2011 17:40 Tee Party S K 11 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 4
6.5.2011 12:20 Kolibris 11 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 5
6.5.2011 8:00 Savona 3 4 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 5
10.4.2011 11:30 Aritma 5 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 6
9.4.2011 8:30 Valící se šutráky 12 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 3
30.1.2011 17:30 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
30.1.2011 11:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 1
29.1.2011 20:30 Zbraslav SK 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
29.1.2011 14:30 RPK Brno J 0 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 12
29.1.2011 8:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
28.11.2010 17:30 Aritma 4 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
28.11.2010 11:30 Tee Party Z 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
27.11.2010 17:30 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
27.11.2010 11:30 RPK Brno 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 10
17.10.2010 14:30 Valící se šutráky 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 6
17.10.2010 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 3
16.10.2010 17:30 Demion 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 9
16.10.2010 11:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 2
1.5.2010 15:00 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
1.CK Brno (P.Kovač) 9
1.5.2010 10:15 1.CK Brno (P.Kovač) 9 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
RPK Brno (L.Merta) 7
30.4.2010 17:45 1.CK Brno (B.Henzlová) 5 dráha A MČR mixy 2010 :Skupina B
1.CK Brno (P.Kovač) 5
30.4.2010 10:45 1.CK Brno (P.Kovač) 4 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina B
Kolibris 15
18.4.2010 8:30 Dion DJ 6 dráha 1. Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu
Valící se šutráky 4
17.4.2010 18:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu
Dion DJ 1
17.4.2010 12:00 Dion DJ 10 dráha 2. Baráž o 1. ligu - ženy :baráž o 1. ligu
Valící se šutráky 4
6.2.2010 15:00 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 7
6.2.2010 8:30 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 7
24.1.2010 18:30 Valící se šutráky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 9
24.1.2010 12:00 Valící se šutráky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 3
23.1.2010 18:30 Ledo TP 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 3
23.1.2010 12:00 Valící se šutráky 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 4
15.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 2
15.11.2009 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 6
14.11.2009 15:00 Valící se šutráky 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 10
14.11.2009 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 4
25.10.2009 18:30 Citadela 12 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 5
25.10.2009 12:00 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
24.10.2009 18:30 Kolibris 1 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 5
24.10.2009 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
3.5.2009 16:15 1.CK Brno (P.Kovač) 7 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 9
3.5.2009 10:45 1.CK Brno (P.Kovač) 9 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov (V.Zinga) 0
2.5.2009 15:00 Zbraslav (T.Válek) 5 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (P.Kovač) 6
2.5.2009 10:15 Dion (J.Halad) 2 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (P.Kovač) 5
1.5.2009 17:45 Zbraslav (R.Klíma) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
1.CK Brno (P.Kovač) 4
1.5.2009 10:45 1.CK Brno (P.Kovač) 7 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Aritma (J.Candra) 5
24.1.2009 18:30 Valící se šutráky 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Ledoborky 1 5
24.1.2009 12:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona M 13
11.1.2009 15:00 Trutnov 1 0 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 8
11.1.2009 8:30 Toxic RKC 0 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 12
10.1.2009 15:00 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 4
10.1.2009 8:30 Savona I 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 5
9.11.2008 18:30 Valící se šutráky 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 7
9.11.2008 12:00 Ledoborky 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 7
8.11.2008 18:30 Savona M 7 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 3
8.11.2008 12:00 Valící se šutráky 8 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 1 9
5.10.2008 15:00 Valící se šutráky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Toxic RKC 5
5.10.2008 8:30 Kolibris 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 6
4.10.2008 15:00 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 7
4.10.2008 8:30 1.CC Bratislava 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
9.2.2008 15:25 Zlatá Praha Ž 0 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 9
9.2.2008 8:55 Valící se šutráky 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 4
20.1.2008 18:25 Valící se šutráky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 8
20.1.2008 11:55 Aritma 1 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 7
19.1.2008 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 4
19.1.2008 11:55 Kolibris 3Ž 12 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
11.11.2007 15:25 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
11.11.2007 8:55 Valící se šutráky 9 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 6
10.11.2007 15:25 Kolibris 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
10.11.2007 8:55 Letící kameny 10 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 3
28.10.2007 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 9
28.10.2007 11:55 Savona I 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 6
27.10.2007 18:25 Valící se šutráky 11 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 7
27.10.2007 11:55 Valící se šutráky 9 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 5
11.2.2007 18:55 Citadela 11 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Valící se šutráky 6
11.2.2007 12:25 1.CC Bratislava 1 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Valící se šutráky 9
10.2.2007 18:55 Trutnov 2 5 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Valící se šutráky 6
10.2.2007 12:25 Valící se šutráky 12 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Smazat 9
21.1.2007 15:25 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona K 10
20.1.2007 15:25 Valící se šutráky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 11
20.1.2007 8:55 Zlatá Praha Ž 4 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Valící se šutráky 6
19.11.2006 12:25 Valící se šutráky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 10
18.11.2006 18:55 Citadela 12 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Valící se šutráky 5
18.11.2006 12:25 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Valící se šutráky 5
29.10.2006 15:25 Valící se šutráky 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona K 13
29.10.2006 8:55 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 3Ž 3
28.10.2006 15:25 Zbraslav D 10 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Valící se šutráky 5
28.10.2006 8:55 Trutnov 2 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Valící se šutráky 8
9.4.2006 13:30 1.CC Bratislava (Kocian) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
1.CK Brno (P.Kovač) 8
8.4.2006 15:00 Trutnov 8 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
1.CK Brno (P.Kovač) 6
8.4.2006 10:15 1.CK Brno (P.Kovač) 2 dráha 1. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Savona (J.Valíček) 9
7.4.2006 17:45 1.CK Brno (P.Kovač) 12 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Zlatá Praha (D.Jurčík) 5
11.3.2006 17:55 Valící se šutráky 11 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
Frozens Kladno 1
11.3.2006 11:55 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
Kolibris 3Ž 9
18.2.2006 14:55 Valící se šutráky 10 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "A"
CC Aritma 2Ž 0
18.2.2006 8:55 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Zbraslav D 8
28.1.2006 17:55 Savona D 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
28.1.2006 11:55 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Citadela 6
11.12.2005 17:55 Valící se šutráky 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 5
11.12.2005 11:55 Valící se šutráky 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 11
10.12.2005 20:55 Savona I 7 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 8
10.12.2005 14:55 CC Aritma 2Ž 10 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
10.12.2005 8:55 Zlatá Praha Ž 0 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 12
13.11.2005 12:30 Trutnov 1 9 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Valící se šutráky 1
12.11.2005 21:30 Valící se šutráky 5 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Savona I 6
12.11.2005 17:00 CC Aritma 2Ž 6 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Valící se šutráky 7
12.11.2005 10:15 Kolibris 3 12 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Valící se šutráky 3
24.4.2005 20:55 Aritma 3 13 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 4
24.4.2005 14:55 Citadela 8 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 9
24.4.2005 8:55 Dion SJ 14 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 4
10.4.2005 16:00 1.CK Brno 8 dráha 4. MČR mixy 2006 :Finále
Zbraslav R 3
10.4.2005 11:15 CC Dion 5 dráha 4. MČR mixy 2006 :4.kolo
1.CK Brno 8
9.4.2005 17:15 Savona - VAJ 6 dráha 1. MČR mixy 2006 :3.kolo
1.CK Brno 5
9.4.2005 10:15 1.CK Brno 6 dráha 3. MČR mixy 2006 :2.kolo
CC KOHO 3
8.4.2005 17:45 1.CK Brno 5 dráha A MČR mixy 2006 :1.kolo
Zlatopražská směska 3
12.3.2005 20:55 Valící se šutráky 2 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "A"
Hungary Ž 7
12.3.2005 17:55 N.E.W. Trutnov 4 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "A"
Valící se šutráky 10
12.3.2005 11:55 Kolibris 3Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
Valící se šutráky 9
5.2.2005 14:55 Klub z Viktorky Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 5
5.2.2005 8:55 Savona D 16 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 7
23.1.2005 20:55 Valící se šutráky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 11
23.1.2005 14:55 Valící se šutráky 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Trutnov 2 3
23.1.2005 8:55 Valící se šutráky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 8
22.1.2005 17:55 Zlatá Praha Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 5
22.1.2005 11:55 Valící se šutráky 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 12
14.11.2004 15:10 Valící se šutráky 9 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
CC Kolibris 4M 0
14.11.2004 10:30 Kolibris 2 7 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Valící se šutráky 4
13.11.2004 16:40 Valící se šutráky 9 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Frozens Kladno 3
13.11.2004 10:10 Kolibris 2 7 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Valící se šutráky 2
2.10.2004 20:55 Valící se šutráky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "B"
CK Zlatá Praha 2 5
2.10.2004 14:55 Valící se šutráky 12 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "B"
Nord Star 2
2.10.2004 8:55 Valící se šutráky 10 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
Frozens Kladno 5
13.3.2004 21:10 Valící se šutráky 14 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Aritma 3 1
13.3.2004 17:55 Trutnov 2 11 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "A"
Valící se šutráky 2
13.3.2004 11:55 Valící se šutráky 6 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
1.CK Brno juniorky 4
14.2.2004 14:55 CK Zlatá Praha 2 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 6
14.2.2004 8:55 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
25.1.2004 20:55 Valící se šutráky 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 8
25.1.2004 14:55 Valící se šutráky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Trutnov 2 5
25.1.2004 8:55 Valící se šutráky 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 3
24.1.2004 17:55 Klub z Viktorky Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 7
24.1.2004 11:55 Valící se šutráky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 8
9.2.2002 8:15 Savona M 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 3
19.1.2002 20:45 Aritma 1 21 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 2
19.1.2002 18:00 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 9
19.1.2002 13:20 Trutnov 2 12 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 0
17.11.2001 15:40 CC Dion Ž 9 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 4
17.11.2001 11:00 CK Zlatá Praha 3 9 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 5
3.11.2001 20:45 Aritma 1 10 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 7
3.11.2001 18:00 1.CK Brno juniorky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 7
3.11.2001 13:20 Trutnov 2 4 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 4
6.10.2001 15:40 CC Dion Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 5
6.10.2001 11:00 Savona M 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 2
6.10.2001 8:15 CK Zlatá Praha 3 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 4
10.2.2001 18:00 CK Zlatá Praha 2 0 dráha 1. 1.liga - ženy :6.hrací den
Valící se šutráky 9
10.2.2001 10:35 Savona 4 5 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Valící se šutráky 6
20.1.2001 15:40 Savona 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 7
20.1.2001 11:00 Valící se šutráky 0 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 16
20.1.2001 8:15 CC Dion Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 3
18.11.2000 20:45 Trutnov 2 8 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 6
18.11.2000 18:00 1.CK Brno juniorky 8 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 3
18.11.2000 13:20 CC Savona 3 6 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 5
4.11.2000 15:40 CK Zlatá Praha 2 7 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 7
4.11.2000 8:15 Savona 2 6 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 9
7.10.2000 20:45 CC Dion Ž 15 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 4
7.10.2000 18:00 Kolibris 3Ž 16 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 0
7.10.2000 13:20 Savona 4 6 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 9
1.10.2000 15:40 Kolibris 3Ž 0 dráha 4. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Valící se šutráky 9
1.10.2000 11:50 Trutnov 1 9 dráha 4. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Valící se šutráky 0
1.10.2000 8:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Valící se šutráky 2
30.9.2000 17:00 Trutnov 2 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 14
30.9.2000 14:20 1.CK Brno juniorky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 5
30.9.2000 8:00 CC Savona 3 11 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 3
19.2.2000 15:40 CC Dion Ž 11 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 7
19.2.2000 11:00 Aritma 1 12 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 2
5.2.2000 20:45 1.CK Brno juniorky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 8
5.2.2000 18:00 Trutnov 2 13 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 0
5.2.2000 13:20 Savona 2 6 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 3
22.1.2000 11:00 TJ Junior 1Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 6
22.1.2000 8:15 CC Dion Ž 21 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 2
6.11.1999 20:45 1.CK Brno juniorky 8 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 4
6.11.1999 18:00 Trutnov 2 14 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 5
6.11.1999 13:20 Savona 2 11 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 1
25.9.1999 11:00 Aritma 1 10 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 2
25.9.1999 8:15 TJ Junior 1Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo