datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
17.10.2004 |
14:25 |
CC Aritma Ž
5
|
dráha 1. |
MČRJ 2004 - juniorky :Utkání o 3.místo |
Savona D
8
|
17.10.2004 |
8:25 |
Kolibris 1
15
|
dráha 4. |
MČRJ 2004 - juniorky :Semifinále |
Savona D
2
|
16.10.2004 |
12:55 |
Savona D
4
|
dráha 3. |
MČRJ 2004 - juniorky :Základní část |
CC Aritma Ž
9
|
10.10.2004 |
11:55 |
Savona D
12
|
dráha 1. |
MČRJ 2004 - juniorky :Základní část |
Zbraslav 2
4
|
9.10.2004 |
17:55 |
Kolibris 1
9
|
dráha 2. |
MČRJ 2004 - juniorky :Základní část |
Savona D
3
|
9.10.2004 |
11:55 |
Savona D
6
|
dráha 3. |
MČRJ 2004 - juniorky :Základní část |
CC Dion Ž
6
|
6.3.2004 |
16:45 |
CC Savona F
9
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C |
Zlatá Praha Ž
0
|
6.3.2004 |
11:35 |
CC Savona B
9
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C |
Zlatá Praha Ž
0
|
11.1.2004 |
16:45 |
CC Dion Ž
9
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A |
Zlatá Praha Ž
5
|
11.1.2004 |
11:35 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A |
Zlatá Praha Ž
1
|
13.12.2003 |
17:35 |
Zlatá Praha Ž
9
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C |
Aritma 3
6
|
13.12.2003 |
11:35 |
1.CK Brno 2
0
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B |
Zlatá Praha Ž
9
|
23.11.2003 |
16:30 |
Aritma 3
7
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
Zlatá Praha Ž
7
|
23.11.2003 |
11:30 |
Kolibris 3
4
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
Zlatá Praha Ž
8
|
22.11.2003 |
14:00 |
Trutnov 1
8
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
Zlatá Praha Ž
12
|
22.11.2003 |
9:00 |
CC Savona F
4
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B |
Zlatá Praha Ž
8
|
25.1.2003 |
17:00 |
CC Aritma Ž
5
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo |
Zlatá Praha Ž
2
|
25.1.2003 |
13:05 |
Savona 1
13
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo |
Zlatá Praha Ž
1
|
25.1.2003 |
9:15 |
1.KCK Trutnov B
12
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo |
Zlatá Praha Ž
1
|
15.12.2002 |
17:00 |
1.CK Brno 3
0
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D |
Zlatá Praha Ž
9
|
15.12.2002 |
14:50 |
Kolibris 1
2
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D |
Zlatá Praha Ž
6
|
9.11.2002 |
14:00 |
Zlatá Praha Ž
2
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A |
1.KCK Trutnov B
9
|
9.11.2002 |
9:45 |
Zlatá Praha Ž
4
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A |
CC Aritma Ž
5
|
26.10.2002 |
11:45 |
Savona 2
7
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A |
Zlatá Praha Ž
2
|
26.10.2002 |
9:45 |
Zlatá Praha Ž
10
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A |
Kolibris 1
4
|
28.9.2002 |
14:00 |
1.CK Brno 1
3
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A |
Zlatá Praha Ž
4
|
28.9.2002 |
9:45 |
Dion 1
4
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A |
Zlatá Praha Ž
3
|
16.12.2001 |
14:00 |
Zlatá Praha Ž
0
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
CC Aritma Ž
9
|
16.12.2001 |
9:45 |
Kolibris 3Ž
9
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Zlatá Praha Ž
0
|
27.10.2001 |
14:00 |
Zlatá Praha Ž
8
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
1.CK Brno 2
3
|
27.10.2001 |
9:45 |
Trutnov 1
5
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Zlatá Praha Ž
3
|
29.9.2001 |
16:00 |
Zlatá Praha Ž
0
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.CK Brno 1
9
|
29.9.2001 |
11:45 |
Zlatá Praha Ž
0
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Savona 1
9
|
4.2.2001 |
11:15 |
Kolibris 2
0
|
dráha 1. |
MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Zlatá Praha Ž
9
|
4.2.2001 |
8:00 |
Zlatá Praha Ž
11
|
dráha 2. |
MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky |
1.CK Brno juniorky
3
|
3.2.2001 |
17:45 |
Kolibris 1
12
|
dráha 4. |
MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Zlatá Praha Ž
1
|
3.2.2001 |
12:30 |
Savona 2
12
|
dráha 2. |
MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Zlatá Praha Ž
4
|
13.1.2001 |
14:15 |
Zlatá Praha Ž
5
|
dráha B |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Kolibris 2
2
|
13.1.2001 |
12:00 |
1.CK Brno 3
6
|
dráha A |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Zlatá Praha Ž
5
|
13.1.2001 |
9:45 |
Zlatá Praha Ž
5
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 1
3
|
12.1.2001 |
16:00 |
Zlatá Praha Ž
6
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Savona 4
4
|
12.1.2001 |
11:45 |
CC Savona 3
13
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Zlatá Praha Ž
0
|
10.12.2000 |
14:15 |
Kolibris 3Ž
3
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Zlatá Praha Ž
5
|
10.12.2000 |
12:00 |
Zlatá Praha Ž
5
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Kolibris 1
5
|
10.12.2000 |
9:45 |
Zlatá Praha Ž
2
|
dráha B |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Kolibris 2
2
|
28.10.2000 |
14:15 |
Kolibris 1
2
|
dráha A |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Zlatá Praha Ž
5
|
28.10.2000 |
12:00 |
Zlatá Praha Ž
3
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Savona 2
13
|
28.10.2000 |
9:45 |
1.CK Brno 2
4
|
dráha A |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Zlatá Praha Ž
3
|
30.9.2000 |
12:30 |
CC Savona 3
7
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Zlatá Praha Ž
4
|
30.9.2000 |
10:20 |
Zlatá Praha Ž
3
|
dráha A |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Kolibris 3Ž
9
|