datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
15.2.2020 |
19:25 |
Lucky Stones
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Liboc 3
7
|
15.2.2020 |
15:05 |
Cherry Stones
1
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Lucky Stones
8
|
15.2.2020 |
10:15 |
Lucky Stones
2
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Liboc
6
|
26.1.2020 |
20:15 |
Lucky Stones
6
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Dion CÉLINE
7
|
26.1.2020 |
12:00 |
Zbraslav OH
7
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Lucky Stones
4
|
25.1.2020 |
20:15 |
Lucky Stones
7
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Liboc
9
|
25.1.2020 |
12:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Lucky Stones
6
|
7.12.2019 |
12:00 |
Kolibris 1
8
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Lucky Stones
1
|
6.12.2019 |
20:15 |
Lucky Stones
6
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB
10
|
6.12.2019 |
12:00 |
Dion CÉLINE
12
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Lucky Stones
4
|
28.10.2019 |
16:30 |
Lucky Stones
4
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav OH
5
|
28.10.2019 |
8:15 |
Lucky Stones
3
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2
9
|
27.10.2019 |
16:30 |
Liboc
13
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Lucky Stones
7
|
26.10.2019 |
16:30 |
Lucky Stones
2
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
9
|
26.10.2019 |
8:15 |
Dion YB
10
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Lucky Stones
11
|
14.4.2019 |
15:30 |
Ledoborci NG
0
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones
1
|
14.4.2019 |
8:30 |
Zbraslav L
2
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones
9
|
13.4.2019 |
11:30 |
Lucky Stones
1
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
0
|
10.3.2019 |
18:30 |
Dion VIP
0
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones
1
|
10.3.2019 |
11:30 |
Lucky Stones
9
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín
1
|
9.3.2019 |
18:30 |
Ledoborci 8
1
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones
8
|
13.1.2019 |
18:00 |
Lucky Stones
6
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 4
3
|
13.1.2019 |
11:30 |
Ledoborci 4
1
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones
12
|
9.12.2018 |
19:30 |
Lucky Stones
8
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Zbraslav L
6
|
8.12.2018 |
20:15 |
CC RIPER
5
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones
6
|
8.12.2018 |
12:00 |
Lucky Stones
0
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG
1
|
21.10.2018 |
18:00 |
Lucky Stones
5
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
Dion VIP
3
|
21.10.2018 |
8:30 |
Loupežníci Jičín
4
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones
5
|
20.10.2018 |
15:00 |
Lucky Stones
10
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
1
|
22.9.2018 |
20:00 |
Lucky Stones
5
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina D |
CZE 1 juniorky
6
|
22.9.2018 |
15:30 |
Morning star Přírodověda
7
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina D |
Lucky Stones
5
|
21.9.2018 |
20:00 |
Lucky Stones
6
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina D |
Trutnov 1
4
|
21.9.2018 |
14:45 |
Liboc
8
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina D |
Lucky Stones
7
|
16.4.2017 |
16:30 |
Zbraslav R
0
|
dráha 2. |
Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži : |
Savona 5
10
|
16.4.2017 |
8:30 |
Zbraslav OH
7
|
dráha 4. |
Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži : |
Zbraslav R
12
|
2.4.2017 |
11:30 |
Zbraslav R
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
PLC S&K
6
|
1.4.2017 |
18:30 |
Dion CÉLINE
10
|
dráha 2. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Zbraslav R
6
|
1.4.2017 |
11:30 |
Zbraslav R
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Letící kameny
3
|
22.1.2017 |
15:30 |
Morning star Přírodověda
4
|
dráha 4. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Zbraslav R
8
|
22.1.2017 |
8:30 |
Zbraslav R
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Cherry Stones
6
|
21.1.2017 |
15:30 |
PLC GUERERA
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Zbraslav R
8
|
21.1.2017 |
8:30 |
Zbraslav R
4
|
dráha 4. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Dion YB
6
|
20.11.2016 |
8:30 |
Brno - Východ
4
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav R
8
|
19.11.2016 |
15:30 |
Zbraslav R
1
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Letící kameny
5
|
19.11.2016 |
8:30 |
Zbraslav R
6
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav M
3
|
25.9.2016 |
18:30 |
PLC S&K
2
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav R
7
|
25.9.2016 |
11:30 |
Zbraslav R
16
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav L
2
|
24.9.2016 |
18:30 |
Morning star Přírodověda
3
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Zbraslav R
10
|
24.9.2016 |
11:30 |
Zbraslav R
11
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z2) |
Savona 6
0
|
30.4.2016 |
12:00 |
Savona 1 (J.Bareš)
9
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2016 :Skupina A |
Zbraslav H (T.Válek)
5
|
29.4.2016 |
20:00 |
Dion RUM (A.Pokorná)
6
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2016 :Skupina A |
Zbraslav H (T.Válek)
4
|
29.4.2016 |
13:00 |
Zbraslav H (T.Válek)
8
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2016 :Skupina A |
Savona 2 (S.Mokriš)
3
|
12.3.2016 |
19:00 |
Zbraslav R
4
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2
5
|
12.3.2016 |
12:00 |
Sem Tam Brno
7
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R
4
|
31.1.2016 |
15:30 |
Savona 5
6
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R
5
|
31.1.2016 |
8:30 |
Duhoví Jednorožci
8
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R
3
|
30.1.2016 |
15:30 |
Zbraslav R
5
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB
9
|
30.1.2016 |
8:30 |
Zbraslav R
5
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Liboc
6
|
1.11.2015 |
18:30 |
Zbraslav R
5
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
6
|
1.11.2015 |
12:00 |
Dion YB
5
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R
6
|
31.10.2015 |
18:30 |
Liboc
9
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R
1
|
31.10.2015 |
12:00 |
Zbraslav R
4
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5
5
|
11.10.2015 |
15:30 |
Zbraslav R
4
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci
7
|
11.10.2015 |
8:30 |
Kolibris 2
5
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R
3
|
10.10.2015 |
15:30 |
Zbraslav R
4
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno
8
|
10.10.2015 |
8:30 |
Kolibris 1
8
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R
4
|
14.3.2015 |
15:30 |
Zbraslav OH
7
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
8
|
14.3.2015 |
8:30 |
Ledo Dion
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
6
|
18.1.2015 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
3
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část |
Dion YB
6
|
18.1.2015 |
12:00 |
Dion X
2
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
6
|
17.1.2015 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část |
Savona 4
9
|
17.1.2015 |
12:00 |
Ledoborci 1
2
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
8
|
2.11.2014 |
15:30 |
Zlatá Praha 1
3
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část |
Letící kameny
6
|
2.11.2014 |
8:30 |
Zlatá Praha 1
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část |
Zbraslav OH
6
|
1.11.2014 |
15:30 |
Zlatá Praha 1
7
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část |
Ledo Dion
2
|
1.11.2014 |
8:30 |
Dion YB
4
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
8
|
12.10.2014 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
6
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část |
Dion X
5
|
12.10.2014 |
12:00 |
Savona 4
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
6
|
11.10.2014 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
9
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část |
Ledoborci 1
3
|
11.10.2014 |
12:00 |
Letící kameny
6
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
5
|
14.9.2014 |
9:45 |
Zlatá Praha 1
2
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2014 :Osmifinále |
Letící kameny
4
|
13.9.2014 |
17:15 |
Zlatá Praha 1
3
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2014 :Skupina D |
Savona 4
10
|
13.9.2014 |
12:00 |
Ledoborci Juniors
1
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2014 :Skupina D |
Zlatá Praha 1
10
|
2.2.2014 |
10:00 |
Ledo Dion
3
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
7
|
1.2.2014 |
16:00 |
Ledo Dion
7
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
4
|
1.2.2014 |
8:30 |
Zlatá Praha 1
9
|
dráha 4. |
1.liga - muži :Základní část |
Letící kameny
12
|
19.1.2014 |
19:30 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 2. |
1.liga - muži :Základní část |
Ledoborci 1
6
|
19.1.2014 |
12:00 |
Zbraslav OH
2
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
5
|
18.1.2014 |
19:30 |
Zlatá Praha 1
9
|
dráha 4. |
1.liga - muži :Základní část |
Liboc
2
|
18.1.2014 |
12:00 |
Trutnov 1
7
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
2
|
22.12.2013 |
10:00 |
Zlatá Praha 1
3
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále |
Kolibris 2
6
|
21.12.2013 |
18:45 |
Zlatá Praha 1
8
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2013 :Skupina B |
Kolibris 3
2
|
21.12.2013 |
13:00 |
Savona H
9
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2013 :Skupina B |
Zlatá Praha 1
4
|
21.12.2013 |
8:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2013 :Skupina B |
Zlatá Praha 1
3
|
3.11.2013 |
16:00 |
Zlatá Praha 1
7
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav M
2
|
3.11.2013 |
8:30 |
Zlatá Praha 1
7
|
dráha 4. |
1.liga - muži :Základní část |
Ledo Dion
3
|
2.11.2013 |
16:00 |
Letící kameny
6
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
4
|
2.11.2013 |
8:30 |
Ledoborci 1
8
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
3
|
13.10.2013 |
19:30 |
Zlatá Praha 1
3
|
dráha 2. |
1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav OH
9
|
13.10.2013 |
12:00 |
Liboc
10
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
2
|
12.10.2013 |
19:30 |
Zlatá Praha 1
8
|
dráha 4. |
1.liga - muži :Základní část |
Trutnov 1
6
|
12.10.2013 |
12:00 |
Zbraslav M
3
|
dráha 2. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
9
|
13.4.2013 |
9:00 |
Guerera TP
2
|
dráha 3. |
MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu mužů |
Zlatá Praha 1
10
|
24.3.2013 |
17:00 |
Ledo Dion
3
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1
7
|
24.3.2013 |
11:00 |
Zlatá Praha 1
8
|
dráha 2. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
RPK Brno
6
|
23.3.2013 |
17:00 |
Dion RM
4
|
dráha 3. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1
8
|
23.3.2013 |
11:00 |
Zlatá Praha 3
2
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1
6
|
9.12.2012 |
17:00 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Východ
8
|
9.12.2012 |
11:00 |
Zbraslav SK
0
|
dráha 3. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1
1
|
8.12.2012 |
20:00 |
Brno - Západ
6
|
dráha 2. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1
7
|
8.12.2012 |
14:00 |
Zlatá Praha 1
5
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Ledo Dion
10
|
8.12.2012 |
8:00 |
RPK Brno
1
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1
8
|
14.10.2012 |
20:00 |
Zlatá Praha 1
9
|
dráha 3. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Dion RM
5
|
14.10.2012 |
13:00 |
Zlatá Praha 1
2
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 3
5
|
14.10.2012 |
8:00 |
Zlatá Praha 1
7
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Brno - Západ
4
|
13.10.2012 |
17:00 |
Brno - Východ
11
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1
4
|
13.10.2012 |
11:00 |
Zbraslav SK
5
|
dráha 3. |
2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha 1
9
|
12.5.2012 |
18:30 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A |
Zbraslav R
6
|
12.5.2012 |
13:30 |
Aritma 5
8
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A |
Zlatá Praha 1
3
|
12.5.2012 |
8:30 |
Zlatá Praha 1
6
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A |
Ledoborci 2
4
|
7.5.2012 |
14:25 |
Aritma 3
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
5
|
7.5.2012 |
8:25 |
Zbraslav OH
5
|
dráha 3. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
3
|
6.5.2012 |
20:25 |
Zbraslav R
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona H
6
|
6.5.2012 |
14:25 |
Aritma 3
6
|
dráha 1. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
2
|
6.5.2012 |
8:25 |
Zbraslav R
8
|
dráha 4. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona M
6
|
5.5.2012 |
17:25 |
Aritma 1
7
|
dráha 3. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
3
|
5.5.2012 |
8:25 |
Aritma 3
5
|
dráha 2. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
6
|
25.2.2012 |
16:00 |
Aritma 1
7
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 1
2
|
25.2.2012 |
8:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 1
4
|
5.2.2012 |
19:30 |
Zlatá Praha 1
6
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav OH
10
|
5.2.2012 |
12:00 |
Dion RM
7
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 1
6
|
4.2.2012 |
19:30 |
Ledoborci 1
7
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 1
3
|
4.2.2012 |
12:00 |
Zlatá Praha 1
3
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
S&K Tee Party
8
|
20.11.2011 |
16:00 |
Zlatá Praha 1
7
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Trutnov 1
6
|
20.11.2011 |
8:30 |
Zlatá Praha 1
2
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 1
6
|
19.11.2011 |
16:00 |
Zlatá Praha 1
0
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Kolibris 2
7
|
19.11.2011 |
8:30 |
Zbraslav OH
11
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 1
5
|
30.10.2011 |
19:30 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Dion RM
8
|
30.10.2011 |
12:00 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Ledoborci 1
5
|
29.10.2011 |
19:30 |
S&K Tee Party
2
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 1
8
|
29.10.2011 |
12:00 |
Trutnov 1
2
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 1
5
|
22.5.2011 |
8:30 |
Zbraslav R
11
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále |
Zlatá Praha 1
2
|
21.5.2011 |
19:50 |
Zlatá Praha 1
1
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina |
Trutnov 1
7
|
21.5.2011 |
15:30 |
Savona M
7
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina |
Zlatá Praha 1
7
|
21.5.2011 |
10:10 |
Zlatá Praha 1
12
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina |
RIPER Hradec Králové
3
|
8.5.2011 |
9:15 |
Zbraslav R
2
|
dráha 1. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo) |
Savona 2
6
|
7.5.2011 |
17:40 |
Trutnov
5
|
dráha 3. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina |
Zbraslav R
6
|
7.5.2011 |
12:20 |
Zbraslav R
6
|
dráha 2. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina |
Zbraslav M
6
|
6.5.2011 |
19:50 |
Zbraslav R
8
|
dráha 4. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina |
Aritma 2
3
|
6.5.2011 |
15:30 |
Zbraslav R
4
|
dráha 3. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina |
Tee Party Z
5
|
19.3.2011 |
15:30 |
RPK Brno
10
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zlatá Praha 1
6
|
19.3.2011 |
9:00 |
Kolibris 3
7
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zlatá Praha 1
3
|
13.2.2011 |
19:00 |
Dion RM
5
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zlatá Praha 1
8
|
13.2.2011 |
12:30 |
Zlatá Praha 1
3
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Letící kameny
9
|
12.2.2011 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
10
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Kolibris 2
9
|
12.2.2011 |
12:30 |
Savona 5
4
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zlatá Praha 1
5
|
7.11.2010 |
15:30 |
Zlatá Praha 1
2
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Ledoborci 1
4
|
7.11.2010 |
9:00 |
Zlatá Praha 1
7
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
RPK Brno
1
|
6.11.2010 |
15:30 |
Zlatá Praha 1
8
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Kolibris 3
3
|
6.11.2010 |
9:00 |
Zlatá Praha 1
5
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Dion RM
4
|
10.10.2010 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
5
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Letící kameny
6
|
10.10.2010 |
12:30 |
Zlatá Praha 1
3
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Kolibris 2
7
|
9.10.2010 |
19:00 |
Savona 5
5
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zlatá Praha 1
6
|
9.10.2010 |
12:30 |
Zlatá Praha 1
9
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část) |
Ledoborci 1
2
|
23.5.2010 |
18:00 |
RPK Brno
0
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo |
Trutnov 1
0
|
23.5.2010 |
14:30 |
RPK Brno
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo |
Aritma 2
7
|
23.5.2010 |
11:00 |
Zbraslav H
8
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina |
RPK Brno
3
|
22.5.2010 |
20:00 |
RPK Brno
7
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina |
Dion SJ
6
|
22.5.2010 |
11:00 |
RPK Brno
4
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina |
Dion X
6
|
1.5.2010 |
15:00 |
Tee Party (L.Marková)
7
|
dráha A |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Zbraslav (V.Reitmajer)
7
|
1.5.2010 |
8:00 |
1.CK Brno (H.Kavická)
2
|
dráha B |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Zbraslav (V.Reitmajer)
15
|
30.4.2010 |
15:30 |
Zbraslav (V.Reitmajer)
2
|
dráha 4. |
MČR mixy 2010 :Skupina A |
Dion (P.Horák)
15
|
30.4.2010 |
8:30 |
Zbraslav (V.Reitmajer)
4
|
dráha 2. |
MČR mixy 2010 :Skupina A |
Aritma 1
10
|
28.3.2010 |
12:30 |
Zbraslav OH
3
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
RPK Brno
6
|
28.3.2010 |
9:00 |
Praha A
8
|
dráha 4. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
RPK Brno
1
|
27.3.2010 |
20:30 |
RPK Brno
6
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Zbraslav H
4
|
27.3.2010 |
15:30 |
RPK Brno
2
|
dráha 2. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Aritma 2
9
|
27.3.2010 |
10:30 |
Savona 4
9
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
RPK Brno
1
|
7.3.2010 |
14:00 |
Dion VIP
2
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
7
|
7.3.2010 |
8:00 |
Zbraslav A
5
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Dion 1
6
|
6.3.2010 |
14:00 |
Zbraslav A
8
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Tee Party
6
|
6.3.2010 |
8:00 |
Zbraslav A
6
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
3
|
10.1.2010 |
17:00 |
Aritma 3
4
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
7
|
10.1.2010 |
11:00 |
Zlatá Praha 2
0
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
0
|
9.1.2010 |
14:00 |
Zbraslav A
6
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Ledoborci 2
8
|
9.1.2010 |
8:00 |
Zbraslav A
1
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP
7
|
19.12.2009 |
20:00 |
Zbraslav A
3
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová) |
Aritma 2
11
|
19.12.2009 |
10:00 |
Zbraslav A
2
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová) |
Zbraslav H
9
|
18.12.2009 |
12:00 |
Savona M
9
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová) |
Zbraslav A
10
|
18.12.2009 |
8:00 |
Dion VIP
2
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová) |
Zbraslav A
12
|
6.12.2009 |
17:00 |
Zbraslav A
2
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav OH
16
|
5.12.2009 |
14:00 |
Brno - Západ
7
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
5
|
5.12.2009 |
8:00 |
Zbraslav A
0
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Karviná
10
|
21.11.2009 |
20:00 |
Zbraslav A
5
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Dion VIP
3
|
21.11.2009 |
14:00 |
Dion 1
3
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
10
|
1.11.2009 |
17:00 |
Tee Party
7
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
5
|
1.11.2009 |
11:00 |
Modřany TP
5
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
8
|
31.10.2009 |
20:00 |
Zbraslav A
11
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 3
3
|
31.10.2009 |
14:00 |
Zbraslav A
0
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zlatá Praha 2
0
|
13.9.2009 |
20:00 |
Ledoborci 2
6
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
10
|
13.9.2009 |
14:00 |
Karviná
6
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
2
|
13.9.2009 |
8:00 |
Guerera TP
7
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
5
|
12.9.2009 |
20:00 |
Zbraslav OH
4
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
7
|
12.9.2009 |
8:00 |
Zbraslav A
8
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Západ
5
|
24.5.2009 |
21:00 |
Zbraslav H
3
|
dráha 3. |
Akademici 2009 - muži :finále |
Praha A
6
|
24.5.2009 |
18:30 |
Zbraslav H
9
|
dráha 2. |
Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Praha A
0
|
24.5.2009 |
16:00 |
Zbraslav H
11
|
dráha 3. |
Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Zbraslav A
0
|
24.5.2009 |
11:00 |
Zbraslav H
10
|
dráha 4. |
Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Aritma 2
3
|
24.5.2009 |
8:30 |
Zbraslav H
9
|
dráha 1. |
Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Zbraslav OH
1
|
23.5.2009 |
17:00 |
Dion VIP
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 9.-12. |
Zbraslav A
5
|
23.5.2009 |
12:00 |
Zbraslav A
4
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina C |
Dion X
4
|
23.5.2009 |
10:00 |
Zbraslav A
4
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina C |
Citadela
8
|
3.5.2009 |
8:30 |
Zbraslav (V.Reitmajer)
4
|
dráha 2. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Ledoborci (K.Jiralová)
6
|
2.5.2009 |
10:15 |
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček)
8
|
dráha 4. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Zbraslav (V.Reitmajer)
4
|
1.5.2009 |
20:00 |
1.CK Brno (R.Adámková)
6
|
dráha B |
MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C |
Zbraslav (V.Reitmajer)
7
|
1.5.2009 |
13:00 |
Kolibris (K.Hradec)
14
|
dráha 2. |
MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C |
Zbraslav (V.Reitmajer)
1
|
4.4.2009 |
8:00 |
Zbraslav A
7
|
dráha 3. |
3.liga - muži :základní část |
Dion VIP
6
|
8.3.2009 |
17:00 |
RPK Brno
8
|
dráha 4. |
3.liga - muži :základní část |
Zbraslav A
5
|
7.3.2009 |
14:00 |
Zbraslav A
4
|
dráha 3. |
3.liga - muži :základní část |
Tee Party
5
|
22.2.2009 |
14:00 |
Ledoborci 2
5
|
dráha 1. |
3.liga - muži :základní část |
Zbraslav A
6
|
21.2.2009 |
20:00 |
Guerera TP
8
|
dráha 1. |
3.liga - muži :základní část |
Zbraslav A
6
|
21.2.2009 |
11:00 |
Zbraslav A
10
|
dráha 3. |
3.liga - muži :základní část |
Zbraslav OH
2
|
6.12.2008 |
14:00 |
Zbraslav A
4
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2008 :Skupina D |
Ledoborci 1
11
|
6.12.2008 |
8:00 |
Savona M
10
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2008 :Skupina D |
Zbraslav A
3
|
5.12.2008 |
14:00 |
Zbraslav A
5
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2008 :Skupina D |
Trutnov 2
7
|
5.12.2008 |
8:00 |
Aritma 1
15
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2008 :Skupina D |
Zbraslav A
2
|
22.11.2008 |
17:00 |
Brno - Západ
9
|
dráha 4. |
3.liga - muži :základní část |
Zbraslav A
5
|
22.11.2008 |
8:00 |
Zbraslav A
5
|
dráha 2. |
3.liga - muži :základní část |
Karviná
4
|
28.9.2008 |
8:00 |
Zlatá Praha 2
7
|
dráha 2. |
3.liga - muži :základní část |
Zbraslav A
3
|
27.9.2008 |
14:00 |
Kamenný Újezd
0
|
dráha 4. |
3.liga - muži :základní část |
Zbraslav A
0
|
6.4.2008 |
10:45 |
Zbraslav M
3
|
dráha 2. |
2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Klub z Viktorky
7
|
5.4.2008 |
15:45 |
Zbraslav M
6
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Kolibris 5
13
|
5.4.2008 |
10:45 |
Guerera TP
9
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Zbraslav M
8
|
16.3.2008 |
18:15 |
Kladno The Bush
4
|
dráha 2. |
2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Zbraslav M
6
|
16.3.2008 |
8:15 |
Zbraslav M
5
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Brno - Západ
6
|
15.3.2008 |
15:45 |
Ledoborci 2
3
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Zbraslav M
4
|
27.1.2008 |
13:15 |
Zbraslav M
4
|
dráha 3. |
2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
RPK Brno
5
|
26.1.2008 |
15:45 |
Kamenný Újezd
3
|
dráha 3. |
2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Zbraslav M
9
|
26.1.2008 |
8:15 |
Zbraslav M
5
|
dráha 2. |
2.liga - muži :2.liga B - 2.část |
Dion TP
3
|
22.12.2007 |
18:15 |
Citadela
6
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Zbraslav M
8
|
22.12.2007 |
12:15 |
Dion SJ
8
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Zbraslav M
2
|
22.12.2007 |
8:15 |
MD CC Letící kameny 2
10
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Zbraslav M
2
|
21.12.2007 |
16:15 |
Aritma 1
12
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Zbraslav M
2
|
21.12.2007 |
12:15 |
Kolibris 1
9
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Zbraslav M
7
|
25.11.2007 |
18:15 |
Ledoborci 2
5
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj |
Zbraslav M
7
|
25.11.2007 |
8:15 |
Guerera TP
4
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj |
Zbraslav M
3
|
24.11.2007 |
15:45 |
Zbraslav M
4
|
dráha 2. |
2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj |
Zlatá Praha 3
8
|
24.11.2007 |
10:45 |
Kolibris 5
7
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj |
Zbraslav M
8
|
30.9.2007 |
15:45 |
Dion 1
14
|
dráha 3. |
2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Zbraslav M
3
|
30.9.2007 |
8:15 |
Zbraslav M
4
|
dráha 2. |
2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Zlatá Praha 2
5
|
29.9.2007 |
13:15 |
Kolibris 5
3
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Zbraslav M
3
|
28.9.2007 |
18:15 |
RPK Brno
0
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Zbraslav M
0
|
28.9.2007 |
8:15 |
Kolibris 3
15
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj |
Zbraslav M
2
|
28.4.2007 |
17:55 |
Zbraslav M
0
|
dráha 1. |
2.liga - muži - skup.B :2.kolo |
RPK Brno
0
|
8.4.2007 |
11:55 |
Zbraslav M
5
|
dráha 2. |
2.liga - muži - skup.B :2.kolo |
Klub z Viktorky
8
|
7.4.2007 |
17:55 |
El Greco
9
|
dráha 1. |
2.liga - muži - skup.B :2.kolo |
Zbraslav M
2
|
18.3.2007 |
20:55 |
Zlatá Praha 3
9
|
dráha 4. |
2.liga - muži - skup.B :2.kolo |
Zbraslav M
4
|
18.3.2007 |
14:55 |
Brno - Západ
12
|
dráha 1. |
2.liga - muži - skup.B :2.kolo |
Zbraslav M
1
|
17.3.2007 |
17:55 |
Zbraslav M
0
|
dráha 1. |
2.liga - muži - skup.B :2.kolo |
Kamenný Újezd
0
|
4.2.2007 |
20:55 |
HU.Kingfishers
6
|
dráha 3. |
2.liga - muži - skup.B :2.kolo |
Zbraslav M
1
|
3.2.2007 |
20:55 |
Zbraslav M
1
|
dráha 3. |
2.liga - muži - skup.B :2.kolo |
Dion 1
14
|
3.2.2007 |
14:55 |
KCK Piechowice
9
|
dráha 2. |
2.liga - muži - skup.B :2.kolo |
Zbraslav M
3
|
17.12.2006 |
8:55 |
El Greco
4
|
dráha 4. |
2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zbraslav M
5
|
16.12.2006 |
11:55 |
Zbraslav M
4
|
dráha 4. |
2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zlatá Praha 3
9
|
25.11.2006 |
20:55 |
RPK Brno
6
|
dráha 2. |
2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zbraslav M
5
|
25.11.2006 |
8:55 |
Zbraslav M
4
|
dráha 4. |
2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Kamenný Újezd
7
|
8.10.2006 |
8:55 |
Brno - Západ
6
|
dráha 4. |
2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zbraslav M
2
|
7.10.2006 |
11:55 |
Klub z Viktorky
11
|
dráha 3. |
2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zbraslav M
6
|
24.9.2006 |
17:55 |
Zbraslav M
5
|
dráha 1. |
2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
KCK Piechowice
9
|
23.9.2006 |
17:55 |
Zbraslav H
15
|
dráha 4. |
2.liga - muži - skup.B :1.kolo |
Zbraslav M
2
|