datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
1.3.2020 |
15:30 |
Cherry Stones
6
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Dion 1
8
|
1.3.2020 |
8:30 |
Cherry Stones
6
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
PLC S&K
5
|
15.2.2020 |
19:25 |
Liboc
9
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Cherry Stones
3
|
15.2.2020 |
15:05 |
Cherry Stones
1
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Lucky Stones
8
|
15.2.2020 |
10:15 |
Cherry Stones
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Liboc 3
8
|
12.1.2020 |
15:30 |
Cherry Stones
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Brno - Západ
8
|
12.1.2020 |
8:30 |
Ledoborci OS
6
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Cherry Stones
1
|
11.1.2020 |
15:30 |
Morning star Přírodověda
8
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Cherry Stones
3
|
11.1.2020 |
8:30 |
Ledoborci 7
11
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Cherry Stones
1
|
15.12.2019 |
18:30 |
Zbraslav R
2
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Cherry Stones
9
|
15.12.2019 |
11:30 |
PLC S&K
6
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Cherry Stones
5
|
14.12.2019 |
18:30 |
Brno - Západ
6
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Cherry Stones
4
|
14.12.2019 |
11:30 |
Dion 1
9
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Cherry Stones
3
|
3.11.2019 |
15:30 |
Cherry Stones
3
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Ledoborci OS
6
|
3.11.2019 |
8:30 |
Cherry Stones
5
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Morning star Přírodověda
6
|
2.11.2019 |
15:30 |
Cherry Stones
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Ledoborci 7
6
|
2.11.2019 |
8:30 |
Cherry Stones
6
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Zbraslav R
7
|
9.3.2019 |
15:30 |
Klub z Viktorky
6
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina B |
Cherry Stones
11
|
9.3.2019 |
8:30 |
Cherry Stones
4
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina B |
Ledoborci Juniors
9
|
24.2.2019 |
15:30 |
Cherry Stones
6
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina B |
Morning star Přírodověda
3
|
24.2.2019 |
8:30 |
Cherry Stones
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Skupina B |
Letící kameny
5
|
23.2.2019 |
15:30 |
Ledoborci 1
8
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina B |
Cherry Stones
1
|
23.2.2019 |
8:30 |
Cherry Stones
8
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina B |
Kolibris 5
2
|
11.11.2018 |
15:30 |
Dion 1
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina B |
Cherry Stones
5
|
11.11.2018 |
8:30 |
Ledoborci Juniors
5
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina B |
Cherry Stones
4
|
10.11.2018 |
15:30 |
Letící kameny
5
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina B |
Cherry Stones
6
|
10.11.2018 |
8:30 |
Morning star Přírodověda
5
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Skupina B |
Cherry Stones
9
|
14.10.2018 |
18:30 |
Cherry Stones
7
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina B |
Klub z Viktorky
4
|
14.10.2018 |
11:30 |
Cherry Stones
9
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Skupina B |
Ledoborci 1
3
|
13.10.2018 |
18:30 |
Kolibris 5
8
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina B |
Cherry Stones
6
|
13.10.2018 |
11:30 |
Cherry Stones
1
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina B |
Dion 1
7
|
14.4.2018 |
15:30 |
Cherry Stones
0
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu |
Zbraslav OH
1
|
14.4.2018 |
10:30 |
Cherry Stones
6
|
dráha 2. |
1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B) |
Letící kameny
2
|
30.3.2018 |
18:30 |
Cherry Stones
6
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina A |
Dion CÉLINE
3
|
30.3.2018 |
11:30 |
Cherry Stones
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina A |
Ledoborci 1
5
|
21.1.2018 |
15:30 |
Cherry Stones
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina A |
PLC GUERERA
3
|
21.1.2018 |
8:30 |
Ledoborci 7
4
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina A |
Cherry Stones
2
|
20.1.2018 |
15:30 |
Kolibris 5
3
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina A |
Cherry Stones
9
|
20.1.2018 |
8:30 |
Zbraslav R
5
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina A |
Cherry Stones
6
|
5.11.2017 |
18:30 |
Dion VIP
6
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina A |
Cherry Stones
8
|
5.11.2017 |
11:30 |
Ledoborci 1
5
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina A |
Cherry Stones
6
|
4.11.2017 |
18:30 |
PLC GUERERA
2
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina A |
Cherry Stones
9
|
4.11.2017 |
11:30 |
Dion CÉLINE
4
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina A |
Cherry Stones
5
|
1.10.2017 |
15:30 |
Cherry Stones
3
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina A |
Ledoborci 7
7
|
1.10.2017 |
8:30 |
Cherry Stones
7
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina A |
Kolibris 5
2
|
30.9.2017 |
15:30 |
Cherry Stones
8
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina A |
Zbraslav R
11
|
30.9.2017 |
8:30 |
Cherry Stones
8
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina A |
Dion VIP
5
|
16.9.2017 |
20:00 |
Savona 6
6
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2017 :Skupina B |
Cherry Stones
7
|
16.9.2017 |
15:30 |
Cherry Stones
3
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2017 :Skupina B |
Zbraslav R
4
|
16.9.2017 |
10:15 |
Cherry Stones
5
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2017 :Skupina B |
Liboc
5
|
15.9.2017 |
14:45 |
PLC LEDO
8
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2017 :Skupina B |
Cherry Stones
3
|
2.4.2017 |
11:30 |
Dion YB
8
|
dráha 1. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Cherry Stones
1
|
1.4.2017 |
18:30 |
Cherry Stones
8
|
dráha 3. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Letící kameny
7
|
1.4.2017 |
11:30 |
Dion CÉLINE
12
|
dráha 4. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Cherry Stones
7
|
22.1.2017 |
15:30 |
Cherry Stones
4
|
dráha 2. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
PLC GUERERA
2
|
22.1.2017 |
8:30 |
Zbraslav R
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Cherry Stones
6
|
21.1.2017 |
15:30 |
Cherry Stones
6
|
dráha 3. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
PLC S&K
3
|
21.1.2017 |
8:30 |
Morning star Přírodověda
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N1) |
Cherry Stones
6
|
20.11.2016 |
11:30 |
Dion CÉLINE
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Cherry Stones
6
|
19.11.2016 |
18:30 |
Cherry Stones
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Brno - Západ
4
|
19.11.2016 |
11:30 |
PLC GUERERA
4
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Cherry Stones
5
|
25.9.2016 |
15:30 |
Cherry Stones
2
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Dion YB
4
|
25.9.2016 |
8:30 |
Cherry Stones
6
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Ledoborci 1
4
|
24.9.2016 |
15:30 |
Ledoborci 2
4
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Cherry Stones
5
|
24.9.2016 |
8:30 |
Cherry Stones
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Dion VIP
1
|
10.9.2016 |
17:45 |
Savona 6
3
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Cherry Stones
7
|
10.9.2016 |
10:15 |
Cherry Stones
7
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Sokolky
2
|
9.9.2016 |
15:30 |
Kolibris 1
11
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Cherry Stones
5
|
9.9.2016 |
10:15 |
Cherry Stones
4
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina D |
Savona 5
6
|
12.3.2016 |
15:30 |
Zlatá Praha 1
7
|
dráha 4. |
1.liga - muži :Základní část |
Ledoborci 1
2
|
12.3.2016 |
8:30 |
Dion CÉLINE
7
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
4
|
31.1.2016 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
5
|
dráha 2. |
1.liga - muži :Základní část |
PLC S&K
7
|
31.1.2016 |
12:00 |
Trutnov 1
5
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
6
|
30.1.2016 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
0
|
dráha 2. |
1.liga - muži :Základní část |
Zbraslav OH
5
|
30.1.2016 |
12:00 |
Savona 6
5
|
dráha 4. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
8
|
1.11.2015 |
15:30 |
Zlatá Praha 1
1
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
Letící kameny
11
|
1.11.2015 |
8:30 |
Ledoborci 1
6
|
dráha 2. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
3
|
31.10.2015 |
15:30 |
Zlatá Praha 1
5
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
Dion CÉLINE
8
|
31.10.2015 |
8:30 |
PLC S&K
4
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
7
|
11.10.2015 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 4. |
1.liga - muži :Základní část |
Trutnov 1
6
|
11.10.2015 |
12:00 |
Zbraslav OH
7
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
8
|
10.10.2015 |
19:00 |
Zlatá Praha 1
11
|
dráha 2. |
1.liga - muži :Základní část |
Savona 6
3
|
10.10.2015 |
12:00 |
Letící kameny
5
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
Zlatá Praha 1
4
|
12.9.2015 |
13:45 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina A |
Morning star Přírodověda
8
|
12.9.2015 |
8:45 |
Liboc 3
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina A |
Zlatá Praha 1
5
|
11.9.2015 |
19:30 |
Ledoborci Juniors
2
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina A |
Zlatá Praha 1
10
|
11.9.2015 |
13:45 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina A |
Trutnov 1
8
|
6.4.2015 |
11:00 |
Zbraslav ONI
4
|
dráha 3. |
Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Klub z Viktorky
3
|
6.4.2015 |
8:00 |
Karviná
4
|
dráha 1. |
Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Zbraslav ONI
8
|
5.4.2015 |
17:00 |
Zbraslav ONI
4
|
dráha 4. |
Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
PLC S&K
5
|
5.4.2015 |
11:00 |
Brno - Západ
10
|
dráha 2. |
Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Zbraslav ONI
4
|
4.4.2015 |
15:00 |
Zbraslav ONI
5
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Kolibris 5
6
|
4.4.2015 |
8:30 |
Ledoborci Juniors
4
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
5
|
8.2.2015 |
18:00 |
Zbraslav ONI
9
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Dion VIP
4
|
8.2.2015 |
11:30 |
Brno - Východ
8
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
9
|
7.2.2015 |
20:00 |
Zbraslav ONI
7
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav M
0
|
7.2.2015 |
8:00 |
Zbraslav L
2
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
12
|
17.11.2014 |
20:00 |
Zbraslav ONI
6
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 7
5
|
17.11.2014 |
13:30 |
Ledoborci 5
3
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
4
|
17.11.2014 |
8:00 |
Kolibris 5
7
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
4
|
15.11.2014 |
20:00 |
Dion VIP
4
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
7
|
15.11.2014 |
8:00 |
Zbraslav ONI
2
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav L
8
|
28.9.2014 |
16:30 |
Zbraslav ONI
1
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ
0
|
28.9.2014 |
10:30 |
Zbraslav M
3
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
11
|
27.9.2014 |
19:00 |
Zbraslav ONI
9
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci Juniors
3
|
27.9.2014 |
13:00 |
Zbraslav ONI
5
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 5
7
|
27.9.2014 |
8:00 |
Ledoborci 7
3
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
11
|
3.5.2014 |
11:25 |
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)
3
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
ČSC 2 (P.Mareš)
7
|
2.5.2014 |
15:25 |
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)
4
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 2 (J.Splavec)
7
|
2.5.2014 |
11:25 |
Kolibris (D.Šik)
11
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)
2
|
23.3.2014 |
17:00 |
Dion YB
9
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
6
|
23.3.2014 |
11:00 |
Zbraslav ONI
1
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD
9
|
22.3.2014 |
20:00 |
Zbraslav ONI
9
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
WHEELCHAIR
5
|
22.3.2014 |
11:00 |
Zbraslav ONI
7
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Karviná
2
|
16.3.2014 |
17:00 |
Zbraslav ONI
2
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Guerera TP
6
|
16.3.2014 |
11:00 |
Zbraslav ONI
11
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4
1
|
15.3.2014 |
14:00 |
WHEELCHAIR
8
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
4
|
21.12.2013 |
21:15 |
S&K Tee Party
5
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2013 :Skupina C |
Zbraslav ONI
6
|
21.12.2013 |
16:15 |
Zbraslav ONI
0
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2013 :Skupina C |
Trutnov 1
8
|
21.12.2013 |
10:30 |
Dion X
7
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2013 :Skupina C |
Zbraslav ONI
1
|
15.12.2013 |
17:00 |
Brno - Východ
10
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
8
|
15.12.2013 |
11:00 |
Dion VIP
6
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
8
|
14.12.2013 |
14:00 |
Zbraslav ONI
4
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Dion YB
7
|
14.12.2013 |
8:00 |
Ledoborci 4
7
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
11
|
27.10.2013 |
20:00 |
Guerera TP
8
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
3
|
27.10.2013 |
14:00 |
Zbraslav ONI
1
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ
13
|
27.10.2013 |
8:00 |
Zbraslav ONI
5
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Dion VIP
8
|
26.10.2013 |
17:00 |
RIPER Hradec Králové HD
6
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
4
|
26.10.2013 |
11:00 |
Karviná
6
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Zbraslav ONI
4
|
4.5.2013 |
10:15 |
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)
7
|
dráha 2. |
MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá) |
Tee Party (Š.Zubercová)
10
|
3.5.2013 |
20:15 |
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)
2
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá) |
Zbraslav R (T.Válek)
9
|
3.5.2013 |
15:15 |
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)
2
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá) |
Ledoborci 1 (J. Marša)
8
|
3.5.2013 |
10:15 |
Trutnov (M.Hoferka)
9
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá) |
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)
4
|
7.4.2013 |
11:00 |
Zbraslav ING
8
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Tee Party M
12
|
6.4.2013 |
14:00 |
Ledoborci 5
9
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING
1
|
20.1.2013 |
20:00 |
Zbraslav ING
5
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Kolibris 3
7
|
20.1.2013 |
8:00 |
Zbraslav L
10
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING
2
|
19.1.2013 |
11:00 |
Zbraslav ING
6
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
RIPER Hradec Králové
3
|
18.1.2013 |
17:00 |
Grey Wolves Team
3
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING
6
|
9.12.2012 |
20:00 |
Zbraslav ING
8
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
RIPER Hradec Králové HD
9
|
9.12.2012 |
8:00 |
Kolibris 5
7
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING
8
|
28.10.2012 |
20:00 |
Zbraslav ING
12
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Loupežníci Jičín
0
|
28.10.2012 |
8:00 |
Dion 1
2
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING
7
|
30.9.2012 |
20:00 |
Zbraslav ING
1
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
9
|
30.9.2012 |
14:00 |
Klub z Viktorky
9
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING
4
|
29.9.2012 |
20:00 |
Zbraslav ING
1
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Ledoborci 4
9
|
29.9.2012 |
14:00 |
WHEELCHAIR
9
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING
2
|
23.9.2012 |
11:00 |
Ledoborci 2
10
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING
2
|
22.9.2012 |
20:00 |
Zbraslav ING
1
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Karviná
13
|
22.9.2012 |
8:00 |
Ledoborci 3
1
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav ING
0
|
7.5.2012 |
14:25 |
Aritma 3
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
5
|
7.5.2012 |
8:25 |
Zbraslav OH
5
|
dráha 3. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
3
|
6.5.2012 |
20:25 |
Zbraslav R
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona H
6
|
6.5.2012 |
14:25 |
Aritma 3
6
|
dráha 1. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
2
|
6.5.2012 |
8:25 |
Zbraslav R
8
|
dráha 4. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona M
6
|
5.5.2012 |
17:25 |
Aritma 1
7
|
dráha 3. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
3
|
5.5.2012 |
8:25 |
Aritma 3
5
|
dráha 2. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav R
6
|
8.4.2012 |
11:30 |
Modřany TP
2
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav ING
7
|
18.3.2012 |
17:30 |
Ledoborci 4
5
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav ING
8
|
18.3.2012 |
11:30 |
Zbraslav ING
4
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav M
6
|
4.12.2011 |
14:30 |
Klub z Viktorky
5
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav ING
8
|
4.12.2011 |
8:30 |
Zbraslav ING
3
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Dion 1
8
|
3.12.2011 |
14:30 |
RIPER Hradec Králové
1
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav ING
9
|
3.12.2011 |
8:30 |
Zbraslav ING
3
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Grey Wolves Team
6
|
6.11.2011 |
17:30 |
Karviná
8
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav ING
3
|
6.11.2011 |
11:30 |
Zbraslav ING
7
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Kolibris 5
4
|
5.11.2011 |
17:30 |
Zlatá Praha 2
6
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav ING
2
|
5.11.2011 |
11:30 |
Zbraslav ING
4
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Ledo Dion
9
|
2.10.2011 |
14:30 |
Ledoborci 2
1
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav ING
6
|
2.10.2011 |
8:30 |
Zbraslav ING
6
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
RIPER Hradec Králové HD
7
|
1.10.2011 |
14:30 |
Zbraslav ING
1
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Ledoborci 3
8
|
1.10.2011 |
8:30 |
Zbraslav L
10
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav ING
4
|
10.4.2011 |
14:30 |
Zbraslav ING
1
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Dion VIP
10
|
10.4.2011 |
8:30 |
Aritma 3
7
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav ING
4
|
30.1.2011 |
14:30 |
Karviná
12
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav ING
1
|
30.1.2011 |
8:30 |
Zbraslav ING
4
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Modřany TP
6
|
29.1.2011 |
17:30 |
Ledoborci 2
10
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav ING
2
|
29.1.2011 |
11:30 |
Zbraslav ING
9
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav M
8
|
31.10.2010 |
14:30 |
Kolibris 5
9
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav ING
1
|
31.10.2010 |
8:30 |
Zbraslav ING
2
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Dion 1
7
|
30.10.2010 |
17:30 |
RIPER Hradec Králové
11
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav ING
3
|
30.10.2010 |
11:30 |
Zbraslav ING
6
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav L
2
|
17.10.2010 |
17:30 |
Zbraslav ING
4
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Ledoborci 4
6
|
17.10.2010 |
11:30 |
Zbraslav SK
14
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav ING
2
|
16.10.2010 |
20:30 |
Brno - Západ
14
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav ING
1
|
16.10.2010 |
14:30 |
Zbraslav ING
1
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zlatá Praha 2
16
|
16.10.2010 |
8:30 |
Ledoborci 3
11
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav ING
2
|