horni

Rabochová (Samueliová) Kateřina (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
26.1.2020 16:30 Zbraslav W 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
26.1.2020 8:15 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
25.1.2020 16:30 Zbraslav W 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 3
25.1.2020 8:15 Savona H 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
7.12.2019 16:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
6.12.2019 16:30 Zbraslav W 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
6.12.2019 8:15 Ledolamky 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 0
28.10.2019 20:15 Sokolky 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
28.10.2019 12:00 Zbraslav W 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 1
27.10.2019 20:15 PLC LEDO 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
27.10.2019 12:00 Liboc 1 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
26.10.2019 12:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
8.4.2019 16:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 6
8.4.2019 10:00 Liboc 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Zbraslav W 6
7.4.2019 9:00 Zbraslav W 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Liboc 3 9
6.4.2019 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona H 8
6.4.2019 9:00 Savona M 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
5.4.2019 16:00 Liboc 3 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
5.4.2019 10:00 Savona H 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
4.4.2019 19:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona M 5
10.2.2019 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
10.2.2019 8:30 Zbraslav W 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
27.1.2019 16:30 Zbraslav W 12 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 5
27.1.2019 8:15 Savona H 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
26.1.2019 16:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 6
26.1.2019 8:15 Liboc 3 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
16.12.2018 16:00 Zbraslav W 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 4
16.12.2018 8:30 Sokolky 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
15.12.2018 16:00 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
15.12.2018 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
28.10.2018 20:15 PLC LEDO 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
28.10.2018 12:00 Ledolamky 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
27.10.2018 20:15 Zbraslav W 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
27.10.2018 12:00 Savona M 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
6.4.2018 16:00 Zbraslav W 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 1
6.4.2018 10:00 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 2
5.4.2018 16:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 11
5.4.2018 10:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
4.4.2018 16:00 Zbraslav W 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 6
4.4.2018 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
31.3.2018 15:30 Liboc 3 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.3.2018 9:30 Sokolky 0 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
4.2.2018 15:30 Zbraslav W 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 12
4.2.2018 9:30 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
3.2.2018 16:30 Trutnov 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
3.2.2018 8:15 Zbraslav W 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
28.1.2018 14:30 Zbraslav W 5 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 11
28.1.2018 9:30 Zbraslav W 7 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 4
27.1.2018 14:30 Zbraslav W 4 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 5
27.1.2018 9:30 Zbraslav W 8 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Semifinále
Savona H 6
26.1.2018 19:30 Zbraslav W 2 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Savona H 7
26.1.2018 9:30 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
25.1.2018 19:30 Savona H 5 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
25.1.2018 9:30 Zbraslav W 9 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
17.12.2017 20:15 Savona M 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
17.12.2017 12:00 Savona H 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
16.12.2017 20:15 Zbraslav W 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 7
16.12.2017 12:00 PLC LEDO 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
22.10.2017 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
22.10.2017 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
21.10.2017 16:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.10.2017 8:30 Zbraslav W 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 10
13.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 3
12.5.2017 11:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
11.5.2017 17:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
11.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
10.5.2017 17:00 Liboc 3 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
10.5.2017 11:00 PLC LEDO 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
9.5.2017 19:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 8
8.4.2017 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
8.4.2017 11:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 3
29.1.2017 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
29.1.2017 8:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
28.1.2017 16:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 4
28.1.2017 8:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
6.11.2016 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
6.11.2016 11:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
5.11.2016 19:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
5.11.2016 11:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
2.10.2016 16:00 Zbraslav W 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
2.10.2016 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
1.10.2016 16:00 Zbraslav W 13 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
1.10.2016 8:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
11.9.2016 10:15 Kolibris 1 9 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Zbraslav W 3
10.9.2016 17:45 Letící kameny 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 9
10.9.2016 10:15 Zbraslav W 3 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Sem Tam Brno 9
9.9.2016 20:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 4
9.9.2016 10:15 Savona I 2 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 6
11.4.2016 8:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
PLC LEDO 4
10.4.2016 16:00 Liboc 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 6
10.4.2016 8:00 Savona M 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 4
9.4.2016 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 12
9.4.2016 8:00 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 2
20.2.2016 19:00 Liboc 1 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
20.2.2016 12:00 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
24.1.2016 15:30 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 11
24.1.2016 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
23.1.2016 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
23.1.2016 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 4
8.11.2015 18:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
8.11.2015 12:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 5
7.11.2015 18:30 Zbraslav W 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
7.11.2015 12:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
17.10.2015 10:00 Liboc 3 10 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 7
16.10.2015 10:00 Liboc 3 7 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
15.10.2015 18:00 Zbraslav W 4 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Savona M 6
4.10.2015 15:30 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
4.10.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
3.10.2015 15:30 Savona H 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
3.10.2015 8:30 Zbraslav W 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
25.4.2015 12:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 4
24.4.2015 20:00 Zbraslav W 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 1 1
24.4.2015 12:00 Zbraslav W 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 10
23.4.2015 20:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona H 4
23.4.2015 12:00 Zbraslav W 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 8
22.4.2015 20:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
22.4.2015 12:00 Liboc 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
21.2.2015 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.2.2015 12:00 Zbraslav W 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
1.2.2015 15:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
1.2.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 4
31.1.2015 15:30 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.1.2015 8:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
9.11.2014 19:00 Liboc 1 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
9.11.2014 12:00 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
8.11.2014 19:00 Savona H 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
8.11.2014 12:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 1
19.10.2014 15:30 Kolibris 1 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
19.10.2014 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
18.10.2014 15:30 PLC LEDO 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
18.10.2014 8:30 Zbraslav W 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 3
14.9.2014 17:15 Zbraslav W 9 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Finále
Dion X 4
14.9.2014 15:00 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Semifinále
Zbraslav W 6
14.9.2014 12:15 Duh.jedn. 1 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Zbraslav W 7
14.9.2014 7:30 Liboc 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Zbraslav W 5
13.9.2014 17:15 Ledo Dion 4 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
Zbraslav W 7
13.9.2014 7:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
PLC MARTIN 3
21.4.2014 8:30 Liboc 3 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Zbraslav W 8
20.4.2014 18:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Liboc 3 6
19.4.2014 8:00 Liboc 3 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 3
18.4.2014 16:00 Zbraslav W 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 8:00 Savona H 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2014 16:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2014 8:00 Zbraslav W 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
29.3.2014 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 5
29.3.2014 11:30 Zbraslav W 12 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 5
26.1.2014 16:00 Kolibris 2 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 10
26.1.2014 8:30 Savona H 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
25.1.2014 16:00 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 12
25.1.2014 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
10.11.2013 19:00 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
10.11.2013 11:30 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 6
9.11.2013 19:00 Ledo TP 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 11
9.11.2013 11:30 Zbraslav W 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
20.10.2013 19:30 Liboc 3 8 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 14:00 Liboc 3 7 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 8:30 Zbraslav W 7 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 5
19.10.2013 16:00 Liboc 3 9 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 8
19.10.2013 10:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 2
6.10.2013 16:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 12
6.10.2013 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 7
5.10.2013 16:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 9
5.10.2013 8:30 Zbraslav W 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
21.4.2013 10:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálový turnaj MČR - ženy 2012/13 FINÁLE (na dvě vítězství)
Aritma 3 9
20.4.2013 18:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálový turnaj MČR - ženy 2012/13 FINÁLE (na dvě vítězství)
Zbraslav W 3
19.4.2013 20:00 Aritma 3 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
19.4.2013 12:00 Zbraslav W 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 3
18.4.2013 20:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Ledo TP 7
18.4.2013 12:00 Zbraslav W 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 7
17.4.2013 20:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2013 12:00 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 6
30.3.2013 19:00 Zbraslav W 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 8
30.3.2013 11:30 Zbraslav W 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 1
10.2.2013 16:00 Zbraslav W 14 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
10.2.2013 8:30 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 3
9.2.2013 16:00 Zbraslav W 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 3
9.2.2013 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 4
11.11.2012 19:00 Savona H 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 7
11.11.2012 11:30 Dion DJ 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 12
10.11.2012 19:00 Zbraslav W 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 9
10.11.2012 11:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 11
21.10.2012 16:00 Ledo TP 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 8
21.10.2012 8:30 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 8
20.10.2012 16:00 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 6
20.10.2012 8:30 Savona M 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 6
22.4.2012 16:00 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 7
22.4.2012 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Dion SJ 6
21.4.2012 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 8
20.4.2012 8:00 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 5
19.4.2012 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
18.4.2012 16:00 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 6
18.4.2012 8:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 6
31.3.2012 19:00 Dion SJ 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 4
31.3.2012 11:30 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 8
12.2.2012 16:00 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
12.2.2012 8:30 Kolibris 1 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 8
11.2.2012 16:00 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 1
11.2.2012 8:30 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 3
13.11.2011 19:00 Aritma 3 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
13.11.2011 11:30 Ledo TP 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 8
12.11.2011 19:00 Savona M 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 11
12.11.2011 11:30 Savona H 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 5
16.10.2011 16:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 6
16.10.2011 8:30 Dion SJ 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
15.10.2011 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
15.10.2011 8:30 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 2
3.5.2009 8:30 Savona(David) 0 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (K.Knížková) 9
2.5.2009 8:00 Savona(David) 0 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
RPK Brno (D.Ženatý) 9
1.5.2009 17:45 Savona(David) 0 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
1.CK Brno (H.Kavická) 9
1.5.2009 8:30 Valící se šutráky (M.Kubera) 9 dráha B MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Savona(David) 0
24.1.2009 15:00 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 9
24.1.2009 8:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
11.1.2009 18:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 9
11.1.2009 11:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 4
10.1.2009 18:00 Aritma 1 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 2
10.1.2009 11:30 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 2
9.11.2008 15:00 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 5
9.11.2008 8:30 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 9
8.11.2008 15:00 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 10
8.11.2008 8:30 Aritma 1 11 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 2
5.10.2008 18:00 Zbraslav D 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 6
5.10.2008 11:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 2
4.10.2008 18:00 Aritma 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
4.10.2008 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 5
25.5.2008 15:30 Prague TP M 7 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Aritma 1 5
25.5.2008 8:00 Zbraslav H 0 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Aritma 1 9
24.5.2008 16:30 Aritma 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina A
Savona M 10
24.5.2008 11:30 Aritma 1 6 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Demion 8
20.4.2008 8:55 Citadela 11 dráha 4. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 2
19.4.2008 15:25 Aritma 1 9 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Citadela 3
19.4.2008 8:55 Citadela 7 dráha 2. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 6
9.2.2008 15:25 Aritma 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 2
9.2.2008 8:55 Kolibris 3Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 18:25 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 11:55 Aritma 1 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 7
19.1.2008 18:25 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 5
19.1.2008 11:55 Aritma 1 15 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
11.11.2007 15:25 Kolibris 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 6
11.11.2007 8:55 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 5
10.11.2007 15:25 Aritma 1 10 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 4
10.11.2007 8:55 Aritma 1 9 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 1
28.10.2007 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 9
28.10.2007 11:55 Aritma 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 5
27.10.2007 18:25 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
27.10.2007 11:55 Aritma 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 6
11.2.2007 15:25 Aritma 1 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 0
11.2.2007 8:55 Aritma 1 0 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Wallis 0
10.2.2007 15:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 4
10.2.2007 8:55 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 8
21.1.2007 18:25 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 8
20.1.2007 18:25 Aritma 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 5
20.1.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 7
19.11.2006 8:55 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Wallis 9
18.11.2006 15:25 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
18.11.2006 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 5
29.10.2006 18:25 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 11
29.10.2006 11:55 Aritma 3 12 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
28.10.2006 11:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 3
22.4.2006 16:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Aritma 1 4
21.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
20.4.2006 16:25 Aritma 1 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 5
20.4.2006 8:25 Letící kameny 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
19.4.2006 16:25 Aritma 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 11
19.4.2006 8:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 8
9.4.2006 16:00 Savona (P.Šulc) 3 dráha A MČR mixy 2007 :Finále
1.CK Brno (M.Snítil) 13
9.4.2006 11:15 Zbraslav (R.Klíma) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (P.Šulc) 6
8.4.2006 17:15 Valící se šutráky 5 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (P.Šulc) 5
7.4.2006 20:00 Savona (P.Šulc) 10 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5
7.4.2006 13:00 Savona (P.Šulc) 7 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
CC Hamster team (Müller) 5
12.3.2006 17:55 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Aritma 1 9
12.3.2006 11:55 Aritma 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Citadela 7
19.2.2006 20:55 Aritma 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 2 0
19.2.2006 14:55 Aritma 1 8 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Trutnov 2 4
19.2.2006 8:55 Aritma 1 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 9
29.1.2006 17:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 3
29.1.2006 11:55 Aritma 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
15.1.2006 17:55 Aritma 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Trutnov 2 4
15.1.2006 11:55 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 12
14.1.2006 20:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 10
14.1.2006 14:55 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 12
14.1.2006 8:55 Hungary Ž 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 4
28.10.2005 8:25 Kolibris 1 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 2
27.10.2005 16:25 Dion SJ 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 8
27.10.2005 8:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 2
26.10.2005 16:25 Letící kameny 12 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 3
26.10.2005 8:25 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 7
24.4.2005 14:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Trutnov 2 6
24.4.2005 8:55 Dion SJ 14 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 4
10.4.2005 16:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. MČR mixy 2006 :Finále
Savona - Šup 9
10.4.2005 13:30 Cajzli z Práglu 3 dráha A MČR mixy 2006 :4.kolo
Savona - Šup 11
9.4.2005 15:00 1.CK Brno C 3 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
Savona - Šup 12
9.4.2005 10:15 Savona - Šup 3 dráha 1. MČR mixy 2006 :2.kolo
CC Dion 6
8.4.2005 17:45 Savona - Šup 7 dráha 2. MČR mixy 2006 :1.kolo
CC KOHO 4
13.3.2005 20:55 Dion SJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 3
13.3.2005 17:55 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 2
13.3.2005 11:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 3
6.2.2005 14:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 5
6.2.2005 8:55 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 3
16.1.2005 20:55 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 2
16.1.2005 14:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 11
16.1.2005 8:55 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
15.1.2005 17:55 Aritma 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
15.1.2005 11:55 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
17.10.2004 14:25 Kolibris 1 8 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Finále
CC Dion Ž 3
17.10.2004 8:25 CC Dion Ž 9 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Semifinále
CC Aritma Ž 3
16.10.2004 12:55 CC Dion Ž 15 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
Zbraslav 2 2
10.10.2004 17:55 Kolibris 1 11 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 4
9.10.2004 17:55 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 10
9.10.2004 11:55 Savona D 6 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 6
3.10.2004 14:55 Savona M 7 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 3Ž 6
3.10.2004 8:55 Savona I 6 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona M 5
14.3.2004 17:55 Savona M 2 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 8
14.3.2004 11:55 Savona M 2 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
CC Aritma 2Ž 6
6.3.2004 16:45 CC Savona B 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Dion Ž 6
6.3.2004 11:35 CC Dion Ž 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 6
7.2.2004 14:55 Savona M 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 0
7.2.2004 8:55 CC Aritma 2Ž 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
18.1.2004 20:55 CC Savona L 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
18.1.2004 14:55 Letící kameny 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 0
18.1.2004 8:55 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 10
17.1.2004 17:55 Savona M 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
17.1.2004 11:55 Savona M 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 9
11.1.2004 16:45 CC Dion Ž 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 5
11.1.2004 11:35 CC Savona F 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
14.12.2003 16:15 Dion SJ 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Savona M 3
14.12.2003 13:15 Trutnov 1 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Savona M 5
14.12.2003 9:15 Savona M 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Kolibris 2 6
13.12.2003 17:35 Kolibris 2 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Dion Ž 2
13.12.2003 9:00 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
CC Dion Ž 9
23.11.2003 14:00 Forma roste 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 12
23.11.2003 9:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 2
22.11.2003 16:30 CC Savona B 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
22.11.2003 11:30 Trutnov 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 14
2.11.2003 16:10 Savona M 4 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Trutnov 2 5
2.11.2003 8:15 Savona M 8 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 1 6
9.3.2003 14:25 Kolibris 3Ž 11 dráha 3. MČRJ 2003 - juniorky :Finále
Savona M 0
9.3.2003 8:30 Savona M 9 dráha 1. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
1.KCK Trutnov B 4
8.3.2003 16:10 CC Aritma Ž 6 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Savona M 19
7.3.2003 20:40 Savona M 15 dráha 2. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 3
7.3.2003 17:55 Kolibris 3Ž 7 dráha 3. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Savona M 6
8.2.2003 18:45 Savona M 9 dráha 4. 1.liga - ženy :7.hrací den
CSC Sušice Ž 0
8.2.2003 16:00 1.CK Brno juniorky 0 dráha 4. 1.liga - ženy :7.hrací den
Savona M 9
8.2.2003 10:50 Savona M 11 dráha 3. 1.liga - ženy :7.hrací den
CC Dion DK 4
1.2.2003 16:10 Savona M 7 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
Trutnov 2 5
1.2.2003 8:15 Savona M 6 dráha 1. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 1 5
25.1.2003 17:00 1.CK Brno 3 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Savona 1 8
25.1.2003 13:05 Savona 1 13 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Zlatá Praha Ž 1
25.1.2003 9:15 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Dion 1 8
11.1.2003 21:30 Savona M 1 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 10
11.1.2003 18:45 Dion SJ 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona M 2
11.1.2003 13:35 CK Zlatá Praha 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona M 12
15.12.2002 17:00 CC Aritma Ž 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Savona 1 7
15.12.2002 12:55 1.KCK Trutnov A 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Savona 1 1
15.12.2002 9:15 Savona 1 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Kolibris 3 3
16.11.2002 21:30 Savona M 16 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
Klub z Viktorky Ž 3
16.11.2002 18:45 Savona M 13 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
16.11.2002 13:35 CC Dion DK 2 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona M 9
9.11.2002 16:00 Savona 1 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
Kolibris 2 0
9.11.2002 11:45 Savona 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
1.KCK Trutnov A 3
27.10.2002 16:10 Savona M 14 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 4
27.10.2002 11:00 Dion SJ 13 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona M 4
27.10.2002 8:15 CK Zlatá Praha 2 3 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona M 14
26.10.2002 14:00 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 9
26.10.2002 9:45 Savona 1 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
1.CK Brno 3 2
5.10.2002 18:45 CSC Sušice Ž 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona M 19
5.10.2002 13:45 Klub z Viktorky Ž 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona M 13
28.9.2002 16:00 Savona 1 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
1.CK Brno 2 0
28.9.2002 11:45 Savona 1 11 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
Kolibris 3 4
10.3.2002 13:00 Savona M 5 dráha 2. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 6
10.3.2002 11:30 Savona M 10 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
Trutnov 2 1
9.3.2002 16:35 Savona M 8 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 3
9.3.2002 13:40 Savona M 6 dráha 4. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Aritma Ž 5
9.3.2002 8:00 Savona M 5 dráha 2. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Savona L 4
9.2.2002 11:00 Savona M 12 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 5
9.2.2002 8:15 Savona M 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 3
26.1.2002 16:00 1.CK Brno 4 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 2 11
26.1.2002 11:45 Trutnov 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 2 3
19.1.2002 20:45 CK Zlatá Praha 3 8 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona M 2
19.1.2002 13:20 Savona M 10 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
16.12.2001 16:00 1.CK Brno 4 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 4
16.12.2001 11:45 Savona 2 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 3
17.11.2001 15:40 Aritma 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona M 4
17.11.2001 11:00 Savona M 6 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Trutnov 2 6
17.11.2001 8:15 Savona M 10 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Dion Ž 4
3.11.2001 20:45 CK Zlatá Praha 3 4 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona M 9
3.11.2001 13:20 Savona M 0 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
27.10.2001 14:00 Savona 1 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 2 3
27.10.2001 9:45 Trutnov 2 1 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 2 8
6.10.2001 15:40 Aritma 1 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona M 4
6.10.2001 11:00 Savona M 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 2
6.10.2001 8:15 Trutnov 2 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona M 5
30.9.2001 17:50 CC Dion TR 5 dráha 2. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Savona M 8
30.9.2001 13:50 Letící kameny 7 dráha 3. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Savona M 3
30.9.2001 9:50 Kolibris 1 10 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Savona M 1
29.9.2001 16:00 Savona 2 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 2 0
29.9.2001 11:45 Savona 2 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 1 1
10.2.2001 18:00 1.CK Brno juniorky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 2 18
10.2.2001 15:15 Savona 2 10 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
Trutnov 2 4
10.2.2001 10:35 CK Zlatá Praha 2 11 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 2 2
4.2.2001 14:45 Savona 1 12 dráha 2. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 2 1
4.2.2001 11:15 Trutnov 2 8 dráha 3. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 2 5
3.2.2001 12:30 Savona 2 12 dráha 2. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 4
3.2.2001 9:00 Savona 2 7 dráha 3. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 5
20.1.2001 15:40 Savona 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 7
20.1.2001 11:00 Savona 2 9 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 6
20.1.2001 8:15 Savona 4 2 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 2 7
13.1.2001 14:15 Savona 4 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona 3 8
13.1.2001 12:00 Savona 4 4 dráha B Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 2 2
13.1.2001 9:45 Trutnov 1 6 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 3
12.1.2001 14:00 Savona 2 15 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 0
12.1.2001 9:45 Savona 2 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Dion Ž 1
10.12.2000 14:15 Savona 1 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 7
10.12.2000 12:00 Savona 4 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 4
10.12.2000 9:45 Savona 4 15 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 0
18.11.2000 18:00 CC Savona 3 2 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 10
18.11.2000 13:20 Kolibris 3Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 8
4.11.2000 15:40 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 2 7
4.11.2000 11:00 Savona 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Trutnov 2 6
4.11.2000 8:15 Savona 2 6 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 9
28.10.2000 14:15 1.CK Brno 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 5
28.10.2000 12:00 Savona 4 3 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 1 3
28.10.2000 9:45 Savona 4 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Trutnov 1 1
7.10.2000 20:45 Savona 4 4 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 2 8
7.10.2000 18:00 Savona 2 12 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion Ž 6
7.10.2000 13:20 CK Zlatá Praha 2 8 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 2 7
30.9.2000 14:20 CC Savona 3 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 2 10
30.9.2000 8:00 Kolibris 3Ž 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 2 1
16.4.2000 16:45 M Gilldas 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 4
16.4.2000 12:00 M Aritma - Citadela 3 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 12
15.4.2000 17:40 M Savona - Junior 1 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 10
15.4.2000 13:20 M Kolibris 2 9 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 6
15.4.2000 11:05 Letící kameny (M.Plzák) 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 5
5.3.2000 8:30 Kolibris 2 2 dráha 2. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona M 8
4.3.2000 15:30 Kolibris 1 13 dráha 1. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona M 1
4.3.2000 12:15 Savona M 8 dráha 2. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
19.2.2000 15:40 Savona 2 0 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
19.2.2000 11:00 Savona 2 0 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Trutnov 2 6
19.2.2000 8:15 TJ Junior 1Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 2 0
12.2.2000 14:20 Savona 4 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 2 2
12.2.2000 12:00 Savona 2 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 4 2
12.2.2000 9:40 Savona 4 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Savona 3 7
5.2.2000 20:45 Aritma 1 10 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 6
5.2.2000 13:20 Savona 2 6 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 3
22.1.2000 15:50 TJ Junior 1Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 2 5
22.1.2000 11:00 Savona 2 2 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Dion Ž 11
22.1.2000 8:15 Savona 2 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
15.1.2000 16:00 Savona 1 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 4
15.1.2000 13:50 Savona 2 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 6
15.1.2000 9:40 1.CK Brno 3 1 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 9
5.12.1999 16:10 Savona 1 1 dráha A Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
1.CK Brno M 7
5.12.1999 14:00 Savona 1 2 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Letící kameny 10
5.12.1999 11:10 Savona 1 7 dráha A Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
1.CK Brno M 3
5.12.1999 9:00 Savona 1 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 4
20.11.1999 16:00 Savona 1 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 4
20.11.1999 13:20 Savona 2 10 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 1
20.11.1999 9:40 1.CK Brno 3 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 14
6.11.1999 20:45 Aritma 1 9 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 2 7
6.11.1999 13:20 Savona 2 11 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 1
31.10.1999 17:40 Kolibris 2 4 dráha 4. Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo
CC Savona 2Ž 11
31.10.1999 12:30 CC Savona 2Ž 9 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
Kolibris 3Ž 0
31.10.1999 7:30 CC Savona 3 8 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
CC Savona 2Ž 2
30.10.1999 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 2
30.10.1999 13:50 1.CK Brno 4 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 9
30.10.1999 9:40 1.CK Brno 5 3 dráha A Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 9
16.10.1999 16:00 1.CK Brno 5 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 4 1
16.10.1999 13:50 1.CK Brno 4 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 4 7
16.10.1999 9:40 Savona 4 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
25.9.1999 11:00 Savona 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Trutnov 2 6
25.9.1999 8:15 Savona 2 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
CC Dion Ž 4
25.4.1999 12:10 M Schythe 8 dráha 3. MČR mixy 1999 :2.hrací den
Savona 2 3
25.4.1999 8:00 M Montáž 0 dráha 4. MČR mixy 1999 :2.hrací den
Savona 2 9
24.4.1999 16:00 Savona 2 3 dráha 1. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Dion A 9
24.4.1999 10:00 Aritma 2 4 dráha 1. MČR mixy 1999 :1.hrací den
Savona 2 4
27.3.1999 15:30 CC Savona V 8 dráha 3. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Kolibris 1 2
27.3.1999 10:40 CC Savona V 8 dráha 4. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Kolibris 1 5
13.3.1999 8:15 CC Savona V 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
Kolibris 2 9
7.3.1999 8:30 CC Savona 3 1 dráha 3. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 10
6.3.1999 18:00 CC Savona V 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Aritma 2Ž 10
6.3.1999 12:15 CC Savona 3 6 dráha 1. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
6.3.1999 9:00 CC Savona 3 5 dráha 2. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 4 7
14.2.1999 19:00 CC Savona V 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 11
14.2.1999 13:20 CC Savona V 4 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
Aritma 1 8
6.2.1999 15:30 Letící kameny 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona B 4
6.2.1999 12:30 CC Savona B 3 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 2 9
6.2.1999 9:30 CC Savona B 1 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona mix 12
30.1.1999 17:40 CC Savona V 5 dráha 3. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CC Dion M 6
30.1.1999 14:10 Letící kameny 5 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CC Savona V 4
30.1.1999 9:10 CC Savona V 5 dráha 3. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Kolibris 3 2
24.1.1999 15:40 CC Savona V 7 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 6
24.1.1999 11:00 CC Letící kameny 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona V 7
24.1.1999 8:15 CC Savona V 5 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 6
21.11.1998 12:45 CC TJ Junior Praha Ž 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona B 6
21.11.1998 9:45 CC Savona mix 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona B 5
8.11.1998 20:45 CC Savona V 5 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 8
8.11.1998 18:00 CC Savona V 8 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
Kolibris 2 7
8.11.1998 13:20 CC Aritma 2Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona V 6
31.10.1998 15:45 CC Savona O 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona B 3
31.10.1998 12:45 Kolibris 2 3 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona B 5
31.10.1998 9:30 Letící kameny 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona B 4
25.10.1998 11:00 CK Montáž Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 9
25.10.1998 8:15 CC Letící kameny 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 5
10.10.1998 15:30 CC Savona B 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 2 5
10.10.1998 12:30 CC Savona mix 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona B 3
10.10.1998 9:45 CC Savona B 10 dráha B Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 1 4
4.10.1998 20:45 CC Savona V 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 15
4.10.1998 13:20 CC Savona V 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Aritma 1 5
29.3.1998 17:55 CK Montáž Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona V 0
29.3.1998 13:05 CC Savona V 1 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 10
29.3.1998 8:15 CC Savona V 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 6
28.3.1998 17:55 CK Montáž Ž 11 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona V 7
28.3.1998 13:05 CC Savona V 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 12
28.3.1998 8:15 CC Savona V 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 10
22.3.1998 8:30 Savona 1 7 dráha 3. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 9
21.3.1998 15:30 Savona 1 13 dráha 4. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 2 4
21.3.1998 12:15 Savona 1 5 dráha 1. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 9
21.3.1998 9:00 Savona 1 9 dráha 2. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 2 8
8.3.1998 18:05 Zlatá Praha Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Savona V 7
8.2.1998 11:00 CC Savona V 7 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
Zlatá Praha Ž 3
8.2.1998 8:15 CC Letící kameny 2Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Savona V 8
18.1.1998 20:45 CK Montáž Ž 8 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona V 5
18.1.1998 18:00 Aritma 1 11 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona V 9
18.1.1998 13:20 Citadela 5 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona V 8
2.11.1997 15:40 CC Letící kameny 1 11 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona V 4
2.11.1997 11:00 CC Aritma 2Ž 8 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona V 3
19.10.1997 20:45 CC Letící kameny 2Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 9
19.10.1997 18:00 Aritma 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 10
19.10.1997 13:20 Citadela 8 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 6
28.9.1997 15:40 CC Letící kameny 1 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona V 9
28.9.1997 11:00 CK Montáž Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona V 3
28.9.1997 8:15 CC Aritma 2Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona V 6
29.3.1997 20:20 CC Savona V 8 dráha 2. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha Ž 5
29.3.1997 15:30 CC Savona V 5 dráha 1. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha Ž 6
29.3.1997 10:40 CC Savona V 15 dráha 3. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha Ž 8
23.3.1997 8:15 CC Kolibris 15 dráha 3. MČRJ 1997 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona D 4
21.3.1997 16:30 CC Kolibris 21 dráha 1. MČRJ 1997 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona D 0
2.3.1997 19:55 Kolibris 2 4 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
CC Savona V 12
2.3.1997 15:15 CC Savona V 9 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 1 0
1.3.1997 17:35 Savona M 2 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
CC Savona V 12
1.3.1997 12:55 TJ Junior 1Ž 5 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
CC Savona V 16
1.3.1997 8:15 TJ Junior 2Ž 5 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
CC Savona V 8
9.2.1997 11:00 Zlatá Praha Ž 5 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
CC Savona V 11
9.2.1997 8:15 Kolibris 3Ž 5 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
CC Savona V 9
1.2.1997 11:00 CC Kolibris 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona D 9
1.2.1997 8:00 Savona D 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Kolibris 0
25.1.1997 16:45 CC Savona V 3 dráha 1. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CK Montáž 4
25.1.1997 11:30 Citadela 7 dráha 4. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CC Savona V 0
25.1.1997 9:45 Kolibris 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CC Savona V 3
11.1.1997 18:00 Kolibris 1 6 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
CC Savona V 5
11.1.1997 13:20 TJ Junior 1Ž 4 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
CC Savona V 9
15.12.1996 15:40 Zlatá Praha Ž 3 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
CC Savona V 4
15.12.1996 11:00 CC Savona V 9 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Savona M 4
15.12.1996 8:15 Kolibris 3Ž 2 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
CC Savona V 17
8.12.1996 9:00 CC TJ Junior Praha 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona D 4
7.12.1996 13:00 Kolibris 1 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona D 7
7.12.1996 9:00 CC TJ Junior Praha 11 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona D 2
2.12.1996 19:30 Savona D 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona H 11
18.11.1996 19:30 Savona D 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona M 13
10.11.1996 13:00 Savona D 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC TJ Junior Praha 11
9.11.1996 9:00 CC Savona P 16 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona D 2
2.11.1996 18:00 Kolibris 2 7 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
CC Savona V 5
2.11.1996 13:20 TJ Junior 2Ž 5 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
CC Savona V 13
6.10.1996 13:00 Savona D 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 6
5.10.1996 13:00 Savona D 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Kolibris 6
15.9.1996 13:00 Savona D 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 9
14.9.1996 13:00 Savona D 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona H 7
23.4.1995 15:40 Aritma 2 5 dráha 3. MČR mixy 1995 :Mixy
Savona 2 10
23.4.1995 9:55 Savona 2 4 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
M BCC 2 7
22.4.1995 15:45 M Zlatá Praha - Kolín 5 dráha 2. MČR mixy 1995 :Mixy
Savona 2 9
22.4.1995 13:45 M Citadela 2 2 dráha 4. MČR mixy 1995 :Mixy
Savona 2 11
22.4.1995 9:45 M Junior D 4 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
Savona 2 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo