horni

Resl Jiří (1.KCK TRUTNOV)

datum čas zápas dráha soutěž
10.3.2019 15:30 Zbraslav R 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 7
10.3.2019 8:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 11
13.1.2019 15:30 Kolibris 2 9 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 3
13.1.2019 8:30 PLC S&K 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 5
12.1.2019 15:30 PLC GUERERA 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 0
12.1.2019 8:30 Brno - Západ 10 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 7
11.11.2018 18:30 Brno - Západ 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 3
11.11.2018 11:30 Dion CÉLINE 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 7
10.11.2018 18:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 6
10.11.2018 11:30 Brno - Západ 2 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 10
14.10.2018 15:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 1
14.10.2018 8:30 Brno - Západ 8 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 10
13.10.2018 15:30 Ledoborci 2 3 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 6
13.10.2018 8:30 Savona 6 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 8
12.5.2018 19:15 CC RIPER 8 dráha 4. MČR 2018 – senioři :Čtvrtfinále
1.CK Brno 3
12.5.2018 14:15 CC Ledoborci 8 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Skupina E
1.CK Brno 4
11.5.2018 19:15 1.CK Brno 10 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Skupina E
Demion 8
30.3.2018 15:30 Brno - Západ 3 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
30.3.2018 8:30 Dion 1 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 2
21.1.2018 18:30 Ledoborci 2 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 7
21.1.2018 11:30 Brno - Východ 0 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 1
20.1.2018 18:30 Brno - Západ 1 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 8
20.1.2018 11:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 8
5.11.2017 15:30 Brno - Západ 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 6
5.11.2017 8:30 Brno - Západ 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 3
4.11.2017 15:30 Brno - Západ 10 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 2
4.11.2017 8:30 Brno - Západ 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 3
1.10.2017 18:30 Letící kameny 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 2
1.10.2017 11:30 Zbraslav OH 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 4
30.9.2017 18:30 Brno - Západ 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 7
30.9.2017 11:30 PLC S&K 5 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 8
28.5.2017 14:00 1.CK Brno 4 dráha 2. MČR 2017 – senioři :Finále
Trutnov 8
28.5.2017 10:00 Trutnov 10 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Semifinále
Dion VIP 1
27.5.2017 21:00 Kolibris 5 3 dráha 3. MČR 2017 – senioři :1/4 finále
Trutnov 11
27.5.2017 8:30 Trutnov 8 dráha 3. MČR 2017 – senioři :Senioři C
1.CK Brno 6
26.5.2017 19:30 Demion 10 dráha 3. MČR 2017 – senioři :Senioři C
Trutnov 6
19.3.2017 16:00 CC RIPER 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
19.3.2017 8:30 CC RIPER 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 6
18.3.2017 16:00 Ledoborci 8 9 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 2
18.3.2017 8:30 Ledoborci 7 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
26.2.2017 19:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
26.2.2017 12:00 PLC ICEBREAKERS 9 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
5.2.2017 11:30 CC RIPER 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 6
4.2.2017 18:30 CC RIPER 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.2.2017 11:30 Kolibris 3 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
11.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 15
11.12.2016 8:30 CC RIPER 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 7
10.12.2016 15:30 CC RIPER 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 8
10.12.2016 8:30 CC RIPER 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 6
9.10.2016 19:30 CC RIPER 1 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 0
8.10.2016 19:30 Demion 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
8.10.2016 12:00 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
10.9.2016 20:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
PLC S&K 2
10.9.2016 15:30 RIPER Hradec Králové 4 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Ledoborci 1 6
10.9.2016 8:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Trutnov 2 2
9.9.2016 17:45 RIPER Hradec Králové 3 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 10
17.1.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 4. Muži divize D :
Brno - Západ 6
17.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 3. Muži divize D :
Ledoborci 7 9
16.1.2016 17:15 PLC ICEBREAKERS 0 dráha 2. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 1
16.1.2016 11:15 Morning star Přírodověda 8 dráha 4. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 0
3.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha A Muži divize D :
Zbraslav M 6
2.1.2016 20:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 12
2.1.2016 14:00 Ledoborci 3 4 dráha 3. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 7
2.1.2016 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha 4. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 2
21.11.2015 17:15 RIPER Hradec Králové 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 4
21.11.2015 8:30 RIPER Hradec Králové 11 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
28.9.2015 17:15 RIPER Hradec Králové 1 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 7
28.9.2015 8:30 PLC GUERERA 4 dráha A Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
27.9.2015 17:15 Demion 8 dráha B Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
26.9.2015 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
26.9.2015 11:15 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Karviná 6
4.4.2015 18:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
PLC S&K 2
4.4.2015 11:30 Ledoborci 4 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
22.3.2015 15:00 WHEELCHAIR 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
22.3.2015 8:30 Zlatá Praha 3 8 dráha 3. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
21.3.2015 17:15 Dion 1 14 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
21.3.2015 10:45 RIPER Hradec Králové 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 6
17.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 8
17.11.2014 10:45 RIPER Hradec Králové 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Zlatá Praha 3 4
16.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion 1 0
16.11.2014 10:45 RIPER Hradec Králové 18 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 2
5.10.2014 15:30 Ledoborci 2 0 dráha 2. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
5.10.2014 8:30 PLC S&K 7 dráha 3. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
4.10.2014 16:30 RIPER Hradec Králové 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 4
4.10.2014 10:30 Brno - Západ 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 2
14.9.2014 7:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Savona 4 11
13.9.2014 15:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
Savona I 6
13.9.2014 9:45 PLC LEDO 6 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
RIPER Hradec Králové 3
23.3.2014 20:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
S&K Tee Party 7
23.3.2014 14:00 Dion 1 7 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 6
23.3.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Savona 3 9
22.3.2014 17:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 8
16.2.2014 20:00 Kolibris 5 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
16.2.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 7
16.2.2014 8:00 Ledoborci 5 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
15.2.2014 17:00 S&K Tee Party 11 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
15.2.2014 11:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 5
17.11.2013 17:00 Savona 3 12 dráha 3. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
17.11.2013 11:00 Brno - Západ 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2013 20:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 11
16.11.2013 14:00 Ledoborci 3 12 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
16.11.2013 8:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 5 4
4.5.2013 15:15 Tee Party (Š.Zubercová) 4 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 6
4.5.2013 10:15 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Tee Party (Š.Zubercová) 10
3.5.2013 20:15 Trutnov (M.Hoferka) 8 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Tee Party (Š.Zubercová) 5
3.5.2013 15:15 Tee Party (Š.Zubercová) 4 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 10
7.4.2013 11:00 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 3
6.4.2013 14:00 RIPER Hradec Králové HD 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 3
20.1.2013 20:00 Savona 3 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 1
20.1.2013 8:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 5
19.1.2013 11:00 Ledoborci 4 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 1
18.1.2013 17:00 RIPER Hradec Králové HD 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 5
9.12.2012 20:00 Zbraslav ING 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 9
9.12.2012 8:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 6
28.10.2012 20:00 Ledoborci 3 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 7
28.10.2012 8:00 RIPER Hradec Králové HD 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Tee Party M 10
30.9.2012 20:00 Ledoborci 5 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 8
30.9.2012 14:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 3 8
29.9.2012 20:00 Zbraslav L 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 3
29.9.2012 14:00 RIPER Hradec Králové HD 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
23.9.2012 17:00 Grey Wolves Team 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 3
22.9.2012 20:00 RIPER Hradec Králové HD 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 5
22.9.2012 8:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo