horni

Šafránková Lenka (CC CITADELA)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 15:30 Kolibris 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
15.3.2020 8:30 Savona I dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
14.3.2020 15:30 Citadela dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
14.3.2020 8:30 Citadela dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
19.1.2020 15:30 Kolibris 1 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 2
19.1.2020 8:30 Citadela 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 9
18.1.2020 15:30 Zbraslav TP 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 5
18.1.2020 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
8.12.2019 15:30 Citadela 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
8.12.2019 8:30 Trutnov 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
13.10.2019 15:30 Citadela 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 9
13.10.2019 8:30 Citadela 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 1
12.10.2019 15:30 Liboc 4 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
12.10.2019 8:30 Citadela 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
5.5.2019 10:15 Citadela 4 dráha 3. MČR 2019 – seniorky :Semifinále
Liboc 1 5
4.5.2019 17:15 Citadela 3 dráha 4. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Sokolky 5
4.5.2019 11:15 Liboc 1 11 dráha 2. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Citadela 2
17.3.2019 15:30 Trutnov 2 0 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
17.3.2019 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
16.3.2019 15:30 Citadela 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
16.3.2019 8:30 Citadela 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
10.2.2019 19:30 Zbraslav TP 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
10.2.2019 12:00 Citadela 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
16.12.2018 19:30 Liboc 4 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
16.12.2018 12:00 Liboc 1 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
15.12.2018 19:30 Citadela 10 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
15.12.2018 12:00 Kolibris 1 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
21.10.2018 15:30 Citadela 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
21.10.2018 8:30 Citadela 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
20.10.2018 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
20.10.2018 8:30 Citadela 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 5
13.5.2018 17:15 Falcon Praha 8 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Finále
Citadela 6
12.5.2018 14:15 Sokolky 4 dráha 4. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Citadela 6
12.5.2018 8:45 Citadela 11 dráha 2. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Savona I 2
11.5.2018 19:15 Citadela 6 dráha 4. MČR 2018 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 3
11.5.2018 14:15 Falcon Praha 9 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Citadela 8
8.4.2018 13:00 Citadela 4 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 8
7.4.2018 13:00 Citadela 5 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 9
11.2.2018 16:00 Citadela 4 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 3
11.2.2018 8:30 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 5
10.2.2018 16:00 Citadela 7 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 9
10.2.2018 8:30 Ledoborky 2 2 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 7
10.12.2017 15:30 Citadela 8 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 5
10.12.2017 8:30 Falcon Praha 5 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 4
9.12.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 4 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 6
9.12.2017 8:30 Citadela 2 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 5
22.10.2017 19:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 5
22.10.2017 12:00 Ledolamky 5 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 11
21.10.2017 19:30 Citadela 3 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 9
21.10.2017 12:00 Kolibris 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 7
16.9.2017 17:45 Zbraslav OH 7 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Citadela 5
16.9.2017 8:00 Citadela 8 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 5 4
15.9.2017 17:45 Kolibris 1 10 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Citadela 3
15.9.2017 12:30 Citadela 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 15
8.4.2017 16:00 Citadela 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
8.4.2017 8:30 Kolibris 1 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
29.1.2017 19:30 Citadela 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 8
29.1.2017 12:00 Dion ICE 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
28.1.2017 19:30 Citadela 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
28.1.2017 12:00 Sokolky 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
6.11.2016 16:00 Citadela 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
6.11.2016 8:30 Falcon Praha 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
5.11.2016 16:00 Citadela 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 8
5.11.2016 8:30 Citadela 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
2.10.2016 19:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
2.10.2016 12:00 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
1.10.2016 19:30 Citadela 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
1.10.2016 12:00 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
8.5.2016 14:00 Falcon Praha 4 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :Finále
Citadela 6
7.5.2016 18:00 Liboc 1 2 dráha 2. MČR 2016 – seniorky :
Citadela 8
7.5.2016 11:30 Citadela 11 dráha 4. MČR 2016 – seniorky :
LEDO PRAHA 3
6.5.2016 16:00 Citadela 9 dráha 1. MČR 2016 – seniorky :
Falcon Praha 5
30.4.2016 20:00 1.CK Brno (P.Kovač) 2 dráha 2. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Dion YB (J.Vedral) 7
30.4.2016 16:00 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina D
1.CK Brno (P.Kovač) 5
30.4.2016 9:00 1.CK Brno (P.Kovač) 11 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 4
29.4.2016 16:00 1.CK Brno (P.Kovač) 3 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Liboc 3 (A.Kubešková) 5
3.4.2016 17:15 Citadela 6 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 1
3.4.2016 11:15 Dion ICE 3 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Citadela 10
2.4.2016 14:00 Citadela 13 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Metla Kladno 0
16.1.2016 20:00 Valící se šutráky 5 dráha 3. Ženy divize Q :
Citadela 6
16.1.2016 14:00 Zbraslav TP 7 dráha 2. Ženy divize Q :
Citadela 5
16.1.2016 8:30 VSK Přírodověda 10 dráha 4. Ženy divize Q :
Citadela 11
3.1.2016 17:15 Zlatá Praha 9 dráha 3. Ženy divize Q :
Citadela 8
3.1.2016 11:15 Tee Party 4 dráha 1. Ženy divize Q :
Citadela 6
2.1.2016 20:00 Metla Kladno 4 dráha B Ženy divize Q :
Citadela 12
2.1.2016 11:15 Dion ICE 8 dráha A Ženy divize Q :
Citadela 2
22.11.2015 14:00 Citadela 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 5
21.11.2015 14:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 20
28.9.2015 11:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 9
27.9.2015 20:00 Třešňovka D 1 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 15
27.9.2015 14:00 Citadela 3 dráha A Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 5
27.9.2015 8:30 Citadela 8 dráha A Ženy divize Y :Základní část
Tee Party 2
26.9.2015 14:00 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 8
10.5.2015 18:45 Liboc 1 7 dráha 1. MČR 2015 – seniorky :Finále
Citadela 5
10.5.2015 10:30 Citadela 7 dráha 3. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Ledoborky 3 3
9.5.2015 18:30 Liboc 1 6 dráha 1. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Citadela 5
9.5.2015 10:30 Falcon Praha 2 dráha 3. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Citadela 9
5.4.2015 14:00 PLC 10 dráha 1. Divize - finálový turnaj (ženy) :Semifinále
Citadela 7
5.4.2015 8:00 Citadela 7 dráha 3. Divize - finálový turnaj (ženy) :1. vs 2.
Falcon Praha 9
22.3.2015 18:00 Citadela 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
22.3.2015 11:30 Citadela 18 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
21.3.2015 20:00 Tee Party Z 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 10
13.12.2014 11:30 1.CK Brno 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Liboc 2 8
12.12.2014 17:00 1.CK Brno 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina H
Liboc 5 9
12.12.2014 10:00 Liboc 4 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina H
1.CK Brno 7
23.11.2014 20:00 Falcon Praha 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 5
23.11.2014 13:30 Citadela 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 4
23.11.2014 8:00 Citadela 9 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
22.11.2014 10:45 Citadela 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 9
16.11.2014 20:00 Dion RUM 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Citadela 12
16.11.2014 8:00 PLC 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Citadela 10
15.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 7
4.10.2014 19:00 Citadela 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
4.10.2014 8:00 Dion ICE 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Citadela 11
11.5.2014 16:00 Savona I 4 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Finále
Falcon Praha 8
11.5.2014 10:30 Savona I 8 dráha 3. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Demionky 4
10.5.2014 15:45 Liboc 1 4 dráha 1. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Savona I 5
10.5.2014 10:30 Falcon Praha 6 dráha 4. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Savona I 7
29.3.2014 16:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
29.3.2014 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 10
26.1.2014 19:30 Ledoborky 2 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 5
26.1.2014 12:00 Liboc 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 4
25.1.2014 19:30 Sokolky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
25.1.2014 12:00 Savona I 11 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 7
7.12.2013 12:30 Ledoborci 5 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
Zbraslav R 10
6.12.2013 19:00 1.CK Brno 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
Ledoborci 5 3
6.12.2013 12:00 Ledoborci 5 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
Trutnov 2 8
10.11.2013 16:00 Savona I 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
10.11.2013 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
9.11.2013 16:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 9
9.11.2013 8:30 Savona I 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
6.10.2013 19:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 7
6.10.2013 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
5.10.2013 19:30 CC Kladno 2 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 13
5.10.2013 12:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
12.5.2013 15:15 Liboc 1 10 dráha 2. MČR 2013 – seniorky :Finále
Falcon Praha 2
12.5.2013 10:15 Falcon Praha 7 dráha 1. MČR 2013 – seniorky :Semifinále
Savona I 3
11.5.2013 20:15 Falcon Praha 4 dráha 4. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Liboc 1 5
11.5.2013 15:15 Savona I 3 dráha 1. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 8
11.5.2013 10:15 Falcon Praha 7 dráha 3. MČR 2013 – seniorky :Základní část
CC Ledoborky 6
4.5.2013 13:00 Citadela (J.Kováč) 3 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Duhoví jednorožci (L.Klíma) 8
4.5.2013 8:00 Savona 1 (J.Bareš) 7 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Citadela (J.Kováč) 1
3.5.2013 18:00 Citadela (J.Kováč) 11 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Zbraslav M (O.Kotouč) 2
3.5.2013 8:00 RIPER HK (V.Hubálek) 6 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Citadela (J.Kováč) 5
7.4.2013 14:00 Citadela 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 3
6.4.2013 17:00 Falcon Praha 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 7
6.4.2013 11:00 Citadela 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 5
5.4.2013 20:00 Zlatá Praha 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 4
24.3.2013 14:00 Citadela 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 2
24.3.2013 8:00 Citadela 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 5
23.3.2013 20:00 Zbraslav TP 12 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 9
23.3.2013 8:00 Citadela 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 9
19.1.2013 20:00 Martin TP 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 9
19.1.2013 14:00 Citadela 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 6
19.1.2013 8:00 Citadela 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 8
15.12.2012 11:00 Savona 2 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina C (modrá)
Citadela 5
14.12.2012 18:00 Citadela 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina C (modrá)
Dion X 8
14.12.2012 11:00 Citadela 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina C (modrá)
CC RIPER HD 5
28.10.2012 17:00 Tee Party Z 1 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 7
28.10.2012 11:00 Citadela 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 1
27.10.2012 14:00 RPK Brno J 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 5
14.10.2012 17:00 Citadela 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno 0
13.10.2012 20:00 Steel TP 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 8
13.10.2012 14:00 Ledoborky 2 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 1
23.9.2012 20:00 Citadela 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 5
23.9.2012 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 16
23.9.2012 8:00 Citadela 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 0
22.9.2012 17:00 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 9
14.4.2012 8:30 Citadela 0 dráha 2. Baráže 2012 :Baráž o 1. žen mužů 2012/13
Valící se šutráky 1
31.3.2012 16:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 5
31.3.2012 8:30 Citadela 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 9
12.2.2012 19:30 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 1
12.2.2012 12:00 Citadela 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 10
11.2.2012 19:30 Citadela 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 6
11.2.2012 12:00 Citadela 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 10
13.11.2011 16:00 Citadela 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 14
13.11.2011 8:30 Citadela 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
12.11.2011 16:00 Zbraslav D 10 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 4
12.11.2011 8:30 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
16.10.2011 19:30 Aritma 1 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 2
16.10.2011 12:00 Dion DJ 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 3
15.10.2011 19:30 Aritma 5 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 8
15.10.2011 12:00 Zbraslav SK 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 10
7.5.2011 19:50 Valící se šutráky 7 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 5
7.5.2011 12:20 Zbraslav OH 9 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 1
6.5.2011 19:50 Zbraslav D 15 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 0
6.5.2011 10:10 Savona 1 14 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 2
2.4.2011 15:30 Citadela 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 11
2.4.2011 9:00 Citadela 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 8
27.3.2011 12:45 Demion 5 dráha 4. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
26.3.2011 13:15 Savona I 5 dráha 1. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Demion 8
26.3.2011 8:15 Demion 4 dráha 3. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
23.1.2011 19:00 Citadela 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 3
23.1.2011 12:30 Zbraslav TP 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 8
22.1.2011 19:00 Dion DJ 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 6
22.1.2011 12:30 Zbraslav D 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 9
18.12.2010 20:00 Prague Tee Party 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Ledoborci 2 5
18.12.2010 16:00 Ledoborci 2 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Zbraslav D 9
18.12.2010 8:00 Trutnov 2 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Ledoborci 2 7
17.12.2010 12:00 Ledoborci 2 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
CC RIPER 1 5
21.11.2010 15:30 Savona I 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 4
21.11.2010 9:00 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 7
20.11.2010 15:30 Kolibris 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 2
20.11.2010 9:00 Ledo TP 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 6
24.10.2010 19:00 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 2
24.10.2010 12:30 Citadela 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 5
23.10.2010 19:00 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 8
23.10.2010 12:30 Citadela 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 5
2.5.2010 9:00 Kolibris (V.Pořt) 3 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (L.Navrátilová) 6
1.5.2010 8:00 RPK Brno (D.Ženatý) 7 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (L.Navrátilová) 4
30.4.2010 20:00 Zbraslav (L.Navrátilová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 6
30.4.2010 13:15 Zbraslav (L.Navrátilová) 5 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 7
28.3.2010 12:30 Savona I 7 dráha 2. MČR 2010 - seniorky :finále
Demion 9
27.3.2010 13:00 Aritma 4 3 dráha 3. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Savona I 10
27.3.2010 8:00 Savona I 11 dráha 4. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Demion 0
7.2.2010 17:00 Letící kameny 6 dráha 1. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Extraligu
Citadela 5
7.2.2010 13:30 Citadela 2 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Extraligu
Letící kameny 9
7.2.2010 9:30 Kolibris 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Tie-break
Citadela 6
6.2.2010 15:00 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 1
6.2.2010 8:30 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 7
24.1.2010 18:30 Citadela 10 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 4
24.1.2010 12:00 Valící se šutráky 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 3
23.1.2010 18:30 Citadela 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 3
23.1.2010 12:00 Aritma 5 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 5
15.11.2009 15:00 Citadela 0 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 0
15.11.2009 8:30 Ledo TP 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 1
14.11.2009 15:00 Citadela 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 5
14.11.2009 8:30 Savona I 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 1
25.10.2009 18:30 Citadela 12 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 5
25.10.2009 12:00 Ledoborky 1 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 4
24.10.2009 18:30 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 2
24.10.2009 12:00 Trutnov 2 10 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 5
23.5.2009 19:00 Citadela 0 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :O 7. místo
Kolibris 3 7
23.5.2009 15:00 Dion SJ 5 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 5.-8.
Citadela 2
23.5.2009 10:00 Zbraslav A 4 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina C
Citadela 8
23.5.2009 8:00 Citadela 4 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina C
Dion X 5
3.5.2009 10:45 Kladno (L.Šafránková) 4 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 10
2.5.2009 18:00 Kladno (L.Šafránková) 8 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (R.Klíma) 3
2.5.2009 10:15 Tee Party (L.Marková) 3 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Kladno (L.Šafránková) 14
1.5.2009 20:00 Kladno (L.Šafránková) 10 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Ledoborci (J. Marša) 3
1.5.2009 13:00 Dion (J.Halad) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Kladno (L.Šafránková) 4
24.1.2009 15:00 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 9
24.1.2009 8:30 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 5
11.1.2009 18:00 Kolibris 2 12 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 1
11.1.2009 11:30 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 12
10.1.2009 18:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
10.1.2009 11:30 Citadela 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 11
6.12.2008 17:00 Ledoborci 1 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále
Citadela 2
6.12.2008 10:00 Zbraslav R 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Citadela 9
5.12.2008 18:00 Citadela 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Ledoborci 4 3
5.12.2008 14:00 Savona 2 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Citadela 9
5.12.2008 10:00 Citadela 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Kolibris 1 2
9.11.2008 15:00 Zbraslav D 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 5
9.11.2008 8:30 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 8
8.11.2008 15:00 Aritma 3 15 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 8
8.11.2008 8:30 Aritma 1 11 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 2
5.10.2008 18:00 Citadela 1 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 10
5.10.2008 11:30 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
4.10.2008 18:00 Savona H 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 2
4.10.2008 11:30 Citadela 1 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 10
20.4.2008 8:55 Citadela 11 dráha 4. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 2
19.4.2008 15:25 Aritma 1 9 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Citadela 3
19.4.2008 8:55 Citadela 7 dráha 2. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 6
9.2.2008 18:25 Citadela 5 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 4
9.2.2008 11:55 Zbraslav D 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
20.1.2008 15:25 Citadela 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
20.1.2008 8:55 Aritma 3 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 8
19.1.2008 15:25 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 3
19.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
22.12.2007 18:15 Citadela 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Zbraslav M 8
22.12.2007 14:15 MD CC Letící kameny 2 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Citadela 4
22.12.2007 8:15 Kolibris 1 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Citadela 7
21.12.2007 16:15 Citadela 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Dion SJ 8
21.12.2007 10:15 Citadela 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 1 7
11.11.2007 18:25 Citadela 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 11
11.11.2007 11:55 Savona H 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 6
10.11.2007 18:25 Citadela 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 10
10.11.2007 11:55 Kolibris 2 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 4
28.10.2007 15:25 Citadela 1 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 11
28.10.2007 8:55 Savona M 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 12
27.10.2007 15:25 Citadela 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 6
27.10.2007 8:55 Wallis 15 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 6
5.5.2007 19:00 Dion Silver 2 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Citadela 2
5.5.2007 15:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Citadela 4
5.5.2007 10:00 Citadela 11 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Demion 1
5.5.2007 8:00 Citadela 9 dráha 4. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Ledoborky 1 4
11.2.2007 18:55 Citadela 11 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Valící se šutráky 6
11.2.2007 12:25 Savona K 2 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 12
10.2.2007 18:55 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
1.CC Bratislava 5
10.2.2007 12:25 Citadela 11 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 4
21.1.2007 15:25 Zlatá Praha Ž 1 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 11
20.1.2007 15:25 Trutnov 2 0 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 0
20.1.2007 8:55 Citadela 16 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Smazat 3
19.11.2006 12:25 Trutnov 2 0 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 11
18.11.2006 18:55 Citadela 12 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Valící se šutráky 5
18.11.2006 12:25 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona K 8
29.10.2006 15:25 Zbraslav D 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 1
29.10.2006 8:55 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 6
28.10.2006 15:25 Zlatá Praha Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 4
28.10.2006 8:55 Citadela 13 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 3Ž 2
1.10.2006 11:30 Citadela 13 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Demion 3
30.9.2006 20:00 Aritma 3 9 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Citadela 4
30.9.2006 17:30 Trutnov 1 8 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Citadela 2
30.9.2006 8:55 Trutnov 2 5 dráha 1. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Citadela 8
12.3.2006 20:55 Zbraslav D 0 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Citadela 9
12.3.2006 17:55 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona D 6
12.3.2006 11:55 Aritma 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Citadela 7
19.2.2006 14:55 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 1
19.2.2006 8:55 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 7
28.1.2006 17:55 Citadela 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
28.1.2006 11:55 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Citadela 6
11.12.2005 17:55 Citadela 9 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zlatá Praha Ž 0
11.12.2005 11:55 Citadela 12 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 1
10.12.2005 20:55 CC Aritma 2Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Citadela 4
10.12.2005 14:55 Aritma 3 11 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Citadela 7
10.12.2005 8:55 Citadela 11 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona D 4
13.11.2005 10:15 Savona 4 9 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Citadela 5
12.11.2005 19:15 CC Savona 3 5 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Citadela 3
12.11.2005 12:30 Savona H 6 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Citadela 4
12.11.2005 8:00 Savona I 6 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Citadela 9
24.4.2005 14:55 Citadela 8 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 9
24.4.2005 8:55 Trutnov 2 12 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Citadela 9
13.3.2005 17:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 1
13.3.2005 11:55 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Letící kameny 8
6.2.2005 14:55 Citadela 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 6
6.2.2005 8:55 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 3
16.1.2005 20:55 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 2
16.1.2005 14:55 Citadela 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 9
16.1.2005 8:55 Savona I 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 6
15.1.2005 17:55 Kolibris 1 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 2
15.1.2005 11:55 Citadela 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
5.11.2004 8:25 Citadela 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 8
4.11.2004 16:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Citadela 4
4.11.2004 8:25 Citadela 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 4
3.11.2004 16:25 CC Savona L 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Citadela 3
3.11.2004 8:25 Citadela 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 3
14.3.2004 20:55 Kolibris 1 0 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 9
14.3.2004 17:55 Citadela 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 4
14.3.2004 11:55 Citadela 9 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 1 3
7.2.2004 14:55 Citadela 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
CC Savona L 8
7.2.2004 8:55 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 5
18.1.2004 20:55 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 6
18.1.2004 14:55 Citadela 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 2
18.1.2004 8:55 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 10
17.1.2004 17:55 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 4
17.1.2004 11:55 Citadela 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 13
16.11.2003 18:00 Letící kameny 3 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 5.- 6.místo
Citadela 6
16.11.2003 13:45 Kolibris 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 5. - 8.místo
Citadela 14
16.11.2003 9:30 Citadela 1 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo
Savona 2 8
15.11.2003 17:50 Citadela 7 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Letící kameny 4
15.11.2003 13:40 Citadela 6 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Savona I 3
30.3.2003 17:15 CC Savona L 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Citadela 8
30.3.2003 13:45 CC Savona L 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Finále
Citadela 6
30.3.2003 9:45 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Citadela 4
29.3.2003 14:15 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
Citadela 6
29.3.2003 8:15 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Citadela 10
9.2.2003 16:20 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 6
9.2.2003 13:35 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Aritma 2Ž 4
2.2.2003 16:10 Citadela 13 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Aritma 1 7
2.2.2003 11:00 Citadela 8 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
CK Zlatá Praha 1 5
2.2.2003 8:15 Citadela 3 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 8
17.11.2002 21:30 CC Savona L 9 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Citadela 6
17.11.2002 18:45 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Citadela 11
17.11.2002 13:35 Kolibris 1 11 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Citadela 5
3.11.2002 16:10 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Citadela 1
3.11.2002 11:00 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Savona L 5
3.11.2002 8:15 Citadela 11 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 5
6.10.2002 21:30 Citadela 4 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Aritma 1 5
6.10.2002 18:45 Citadela 10 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Aritma 2Ž 3
6.10.2002 13:35 Citadela 11 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
CK Zlatá Praha 1 4
29.9.2002 15:20 Citadela 2 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 10
29.9.2002 11:40 Savona 2 12 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Citadela 4
29.9.2002 8:00 Citadela 13 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Valící se šutráky 1
31.3.2002 14:25 Citadela 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Finále
Kolibris 2 5
31.3.2002 10:55 Citadela 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Kolibris 2 3
30.3.2002 14:10 Citadela 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Savona L 4
30.3.2002 8:15 Citadela 12 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Savona L 5
10.2.2002 11:00 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Savona L 3
10.2.2002 8:15 Citadela 5 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 2 8
20.1.2002 20:45 Citadela 10 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 4
20.1.2002 18:00 Citadela 8 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 6
20.1.2002 13:20 Citadela 11 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
CK Zlatá Praha 2 2
18.11.2001 15:40 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 2
18.11.2001 11:00 Citadela 4 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Aritma 2Ž 9
18.11.2001 8:15 Citadela 10 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Savona L 8
4.11.2001 20:45 Citadela 4 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Aritma 2Ž 7
4.11.2001 18:00 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 0
4.11.2001 13:20 Citadela 9 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
CK Zlatá Praha 2 5
7.10.2001 15:40 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 6
7.10.2001 11:00 Citadela 6 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 2 4
7.10.2001 8:15 Citadela 11 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 3
30.9.2001 20:00 Citadela 0 dráha 3. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Letící kameny 9
30.9.2001 16:00 Dion RM 7 dráha 4. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Citadela 10
30.9.2001 12:00 Citadela 9 dráha 3. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
1.CK Brno Ž 0
30.9.2001 8:00 Citadela 5 dráha 3. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 6
1.4.2001 17:55 Citadela 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Savona 1 4
1.4.2001 14:25 Citadela 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Finále
Savona 1 5
1.4.2001 10:55 Citadela 0 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Savona 1 9
31.3.2001 14:10 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Kolibris 2 3
31.3.2001 8:15 Citadela 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
Kolibris 2 5
11.2.2001 16:05 Citadela 8 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Zlatá Praha Ž 4
11.2.2001 13:20 Citadela 8 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 4
21.1.2001 15:40 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Letící kameny 9
21.1.2001 11:00 Citadela 4 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 6
21.1.2001 8:15 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
CC Aritma 2Ž 1
19.11.2000 20:45 Citadela 11 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Aritma 1 3
19.11.2000 18:00 Citadela 5 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 9
19.11.2000 13:20 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Zlatá Praha Ž 7
5.11.2000 15:40 Citadela 5 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 4
5.11.2000 11:00 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 5
5.11.2000 8:15 Citadela 9 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Aritma 1 2
8.10.2000 20:45 Citadela 3 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Aritma 2Ž 7
8.10.2000 18:00 Citadela 4 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Letící kameny 10
8.10.2000 13:20 Citadela 5 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 2 6
1.10.2000 15:40 Citadela 5 dráha 2. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Trutnov 2 5
1.10.2000 13:40 Citadela 4 dráha 3. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Savona 4 5
1.10.2000 9:50 Citadela 7 dráha A Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Dion RM 5
16.4.2000 12:00 M Aritma - Citadela 3 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 12
16.4.2000 9:30 M Aritma - Citadela 6 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Kolibris 1 7
15.4.2000 15:25 M Aritma - Citadela 6 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
M Savona - Junior 2 3
15.4.2000 8:00 M Aritma - Citadela 7 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
1.KCK Trutnov 8
20.2.2000 18:00 Citadela 10 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 3
20.2.2000 13:20 Citadela 6 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 2 7
6.2.2000 20:45 Citadela 3 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
CC Aritma 2Ž 9
6.2.2000 18:00 Citadela 2 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 7
6.2.2000 13:20 Citadela 4 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 8
23.1.2000 15:40 Citadela 10 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Zlatá Praha Ž 5
23.1.2000 11:00 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 8
23.1.2000 8:15 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Aritma 2Ž 3
16.1.2000 12:55 Citadela 12 dráha 4. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Kolibris 1 3
16.1.2000 8:15 Citadela 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Kolibris 2 8
7.11.1999 20:45 Citadela 8 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 9
7.11.1999 18:00 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Zlatá Praha Ž 5
7.11.1999 13:20 Citadela 11 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 3Ž 4
31.10.1999 19:20 CC Savona 3 4 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo
Citadela 4
31.10.1999 14:10 Savona 1 4 dráha 4. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
Citadela 9
31.10.1999 9:10 Citadela 6 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
Trutnov 2 7
26.9.1999 8:15 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Savona 1 11
25.4.1999 16:40 Aritma 1 9 dráha 2. MČR mixy 1999 :2.hrací den
M Citadela 6
25.4.1999 14:20 M Citadela 10 dráha 4. MČR mixy 1999 :2.hrací den
Kolibris 1 2
25.4.1999 8:00 M XXL 4 dráha 2. MČR mixy 1999 :2.hrací den
M Citadela 8
24.4.1999 14:00 M Citadela 9 dráha 3. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Montáž 9
24.4.1999 8:00 M Citadela 5 dráha 2. MČR mixy 1999 :1.hrací den
Savona 1 6
28.3.1999 15:00 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 1
28.3.1999 12:00 Citadela 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
Kolibris 2 6
28.3.1999 9:00 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 6
27.3.1999 17:55 Citadela 7 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 2
27.3.1999 13:05 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
Kolibris 2 4
27.3.1999 8:15 Citadela 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 11
14.2.1999 19:00 Kolibris 2 6 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
Citadela 6
14.2.1999 16:05 Aritma 1 6 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
Citadela 6
14.2.1999 13:20 Citadela 11 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
Zlatá Praha Ž 6
30.1.1999 17:40 Kolibris 1 7 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Citadela 0
30.1.1999 15:50 Savona 2 10 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Citadela 2
30.1.1999 10:50 Citadela 9 dráha 3. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Trutnov 2 1
24.1.1999 15:40 CC Letící kameny 1 7 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 13
24.1.1999 11:00 CK Montáž Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 12
24.1.1999 8:15 CC Savona V 5 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 6
8.11.1998 20:45 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
Kolibris 2 4
8.11.1998 18:00 CC Aritma 2Ž 3 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
Citadela 8
8.11.1998 13:20 Aritma 1 4 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
Citadela 12
25.10.1998 15:40 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 4
25.10.1998 11:00 CC Aritma 2Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 2
4.10.1998 20:45 CC Savona V 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 15
4.10.1998 18:00 CC Letící kameny 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 9
4.10.1998 13:20 CK Montáž Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 7
7.3.1998 10:50 Citadela 6 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Letící kameny 2Ž 6
7.3.1998 8:15 CK Montáž Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
Citadela 5
8.2.1998 11:00 Citadela 3 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma 2Ž 9
8.2.1998 8:15 Citadela 8 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Letící kameny 1 6
24.1.1998 20:00 CK Montáž 6 dráha 4. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Citadela 5
24.1.1998 18:00 Kolibris 3Ž 3 dráha 2. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Citadela 9
24.1.1998 12:00 Citadela 7 dráha 4. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 1 7
24.1.1998 8:00 Citadela 5 dráha 2. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
CK Montáž 6
18.1.1998 20:45 Citadela 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 8
18.1.1998 13:20 Citadela 5 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona V 8
2.11.1997 15:40 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 7
2.11.1997 11:00 Citadela 7 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
Aritma 1 7
2.11.1997 8:15 Citadela 9 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Aritma 2Ž 4
19.10.1997 20:45 Citadela 13 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Aritma 1 9
19.10.1997 13:20 Citadela 8 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 6
28.9.1997 15:40 Citadela 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 5
28.9.1997 11:00 Citadela 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Letící kameny 1 9
28.9.1997 8:15 Citadela 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Letící kameny 2Ž 12
30.3.1997 17:55 CC Aritma 2Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 7
30.3.1997 13:05 Citadela 10 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 2
30.3.1997 8:15 Citadela 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 9
29.3.1997 17:55 CC Aritma 2Ž 12 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 3
29.3.1997 13:05 Citadela 6 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 6
29.3.1997 8:15 Citadela 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 6
2.3.1997 15:15 Citadela 14 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
BCC S 1
2.3.1997 10:35 Citadela 9 dráha 1. 1.liga - ženy :Dohrávka
Aritma 1 0
1.3.1997 17:35 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
BCC H 2
1.3.1997 12:55 Citadela 7 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
CK Montáž Ž 2
1.3.1997 8:15 BCC S 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
Citadela 13
8.2.1997 18:00 Citadela 7 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
Aritma 1 5
8.2.1997 13:20 Citadela 0 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma 2Ž 9
25.1.1997 20:50 CC Aritma 2Ž 3 dráha 3. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Citadela 6
25.1.1997 18:50 Citadela 11 dráha 2. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CK Montáž 0
25.1.1997 15:00 Citadela 7 dráha 1. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Kolibris 2 6
25.1.1997 11:30 Citadela 7 dráha 4. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CC Savona V 0
25.1.1997 8:00 Citadela 7 dráha 2. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CK Montáž 7
12.1.1997 15:40 Citadela 4 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC H 7
12.1.1997 11:00 BCC S 0 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 9
12.1.1997 8:15 Citadela 6 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
Aritma 1 9
14.12.1996 20:45 Citadela 3 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Aritma 2Ž 9
14.12.1996 18:00 Citadela 6 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC H 6
14.12.1996 13:20 Citadela 10 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 6
12.10.1996 18:00 Citadela 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 3
12.10.1996 13:20 Citadela 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Aritma 2Ž 6
21.4.1996 12:50 M Citadela 1 10 dráha 1. MČR mixy 1996 :Mixy
M Montáž 7
20.4.1996 14:00 M Aritma - Zlatá Praha 5 dráha 2. MČR mixy 1996 :Mixy
M Citadela 1 1
20.4.1996 8:00 M Citadela 1 9 dráha 4. MČR mixy 1996 :Mixy
M BCC 6 0
31.3.1996 17:55 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
Aritma 1 3
31.3.1996 13:05 Citadela 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 12
31.3.1996 8:15 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 5
30.3.1996 17:55 Citadela 6 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
Aritma 1 5
30.3.1996 13:05 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 8
30.3.1996 8:15 Citadela 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 10
3.3.1996 16:00 Citadela 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Dohrávka
Aritma 1 8
3.3.1996 10:40 Citadela 2 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
BCC S 9
2.3.1996 16:15 Citadela 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
CK Montáž Ž 3
2.3.1996 10:40 Citadela 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 5
10.2.1996 16:15 Citadela 7 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
Aritma 1 2
10.2.1996 11:10 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
Citadela 12
10.2.1996 8:15 BCC H 9 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
Citadela 4
27.1.1996 18:55 Citadela 2 dráha 4. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Kolín T 7
27.1.1996 16:55 Citadela 9 dráha A Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
Zlatá Praha Ž 0
27.1.1996 11:30 Citadela 2 dráha 4. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 10
27.1.1996 9:45 Citadela 7 dráha A Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Montáž 1
2.12.1995 16:15 BCC S 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
Citadela 6
2.12.1995 11:10 Citadela 11 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
Aritma 1 5
2.12.1995 8:15 BCC H 6 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
Citadela 9
12.11.1995 16:15 CK Montáž Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 11
12.11.1995 11:10 BCC H 3 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 13
12.11.1995 8:15 BCC S 2 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 7
14.10.1995 16:15 CK Montáž Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 13
14.10.1995 8:15 Zlatá Praha Ž 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 8
23.4.1995 13:45 M Citadela 2 5 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
M Montáž 1 6
22.4.1995 17:45 M Citadela 2 4 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
M Aritma - Citadela 6
22.4.1995 13:45 M Citadela 2 2 dráha 4. MČR mixy 1995 :Mixy
Savona 2 11
5.3.1995 17:15 Citadela 3 dráha 1. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
CC Aritma 2Ž 6
5.3.1995 12:40 Citadela 12 dráha 1. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
CC Aritma 2Ž 6
11.2.1995 15:30 Citadela 2 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC H 7
11.2.1995 10:30 CC Savona Ž 4 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
Citadela 9
11.2.1995 8:00 Citadela 5 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC S 7
15.1.1995 15:30 CK Montáž Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 10
15.1.1995 10:30 Zlatá Praha Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 8
15.1.1995 8:00 CC Savona Ž 8 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 3
12.11.1994 15:30 Citadela 6 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC S 8
12.11.1994 10:30 Citadela 4 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 9
12.11.1994 8:00 Citadela 12 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC H 3
23.10.1994 15:30 Citadela 4 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 5
23.10.1994 10:30 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
CK Montáž Ž 12
23.10.1994 8:00 CC Savona Ž 12 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 5
24.9.1994 18:00 BCC S 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 8
24.9.1994 15:50 Citadela 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 2
14.9.1994 10:30 Citadela 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC H 8
27.3.1994 16:45 CK Montáž Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 12
27.3.1994 14:00 Citadela 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 5
27.3.1994 10:45 BCC M 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 9
26.3.1994 18:15 CC Savona Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 10
26.3.1994 15:30 CK Montáž Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 6
26.3.1994 10:15 BCC M 3 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 11
19.2.1994 16:15 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC S 2
19.2.1994 11:00 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma Ž 4
19.2.1994 8:00 BCC M 8 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
Citadela 8
5.2.1994 16:15 CK Montáž Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 12
5.2.1994 11:00 Citadela 3 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona Ž 8
5.2.1994 8:00 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Aritma Ž 6
8.1.1994 14:00 Citadela 5 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC M 5
8.1.1994 11:00 Citadela 11 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona Ž 4
8.1.1994 8:00 Citadela 5 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC S 6
27.11.1993 16:15 Citadela 4 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
CK Montáž Ž 5
27.11.1993 11:00 Citadela 11 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona Ž 9
27.11.1993 8:00 CC Aritma Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 5
21.11.1993 15:00 M Citadela 1 3 dráha 2. MČR mixy 1993 :Mixy
M Aritma - Citadela 5
21.11.1993 8:00 M Citadela 1 5 dráha 3. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 4
20.11.1993 17:30 M Citadela 1 10 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
Aritma 1 3
20.11.1993 10:15 M Citadela 1 11 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Zlatá Praha 2 3
9.10.1993 16:15 Citadela 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC M 3
9.10.1993 11:00 Citadela 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC S 6
9.10.1993 8:00 CK Montáž Ž 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 8
25.10.1992 12:00 CC Savona Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :MČR ženy
BCC 11
25.10.1992 9:00 BCC 10 dráha 2. 1.liga - ženy :MČR ženy
CC TJ ÚDDM Ž 6
24.10.1992 16:30 BCC 13 dráha 2. 1.liga - ženy :MČR ženy
Zbraslav 2 7
24.10.1992 13:00 Zbraslav 1 6 dráha 1. 1.liga - ženy :MČR ženy
BCC 7
24.10.1992 10:30 BCC 12 dráha 2. 1.liga - ženy :MČR ženy
CK Montáž Ž 3
28.10.1991 13:00 Zbraslav Z 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC 12
27.10.1991 8:30 BCC 3 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Zbraslav Z 9
26.10.1991 14:00 BCC 11 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CSC 6
26.10.1991 10:00 BCC 10 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo