horni

Samueliová Alena (CC SAVONA)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 15:30 Letící kameny dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I
15.3.2020 8:30 Savona I dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
14.3.2020 15:30 Kolibris 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I
14.3.2020 8:30 Savona I dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1
19.1.2020 15:30 Trutnov 2 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 2
19.1.2020 8:30 Savona I 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
18.1.2020 15:30 Liboc 4 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 9
18.1.2020 8:30 Savona I 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
8.12.2019 15:30 Citadela 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
8.12.2019 8:30 Kolibris 1 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 8
13.10.2019 15:30 Savona I 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 7
13.10.2019 8:30 Savona I 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
12.10.2019 15:30 Zbraslav TP 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
12.10.2019 8:30 Savona I 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 8
17.3.2019 18:30 Dion SG1 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 4
17.3.2019 11:30 Savona I 11 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 3
16.3.2019 18:30 Zlatá Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Savona I 7
16.3.2019 11:30 Savona I 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 6
9.2.2019 19:30 Ledoborky 3 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 9
9.2.2019 12:00 Savona I 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party 10
12.1.2019 18:30 Liboc 5 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 10
12.1.2019 8:30 Savona I 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
9.12.2018 15:30 Metla Kladno 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 11
9.12.2018 8:30 Savona I 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
21.10.2018 18:30 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 8
21.10.2018 11:30 Savona I 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 5
20.10.2018 18:30 Tee Party 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 8
20.10.2018 11:30 Savona I 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 3
12.5.2018 19:15 Savona I 0 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Sokolky 1
12.5.2018 14:15 LEDO PRAHA 0 dráha 3. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Savona I 11
12.5.2018 8:45 Citadela 11 dráha 2. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Savona I 2
11.5.2018 19:15 Savona I 0 dráha 3. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 1
7.4.2018 15:00 CC RIPER 1 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Savona I 12
21.1.2018 18:30 Savona I 8 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 9
21.1.2018 11:30 Savona I 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 8
20.1.2018 20:15 Dion SG1 0 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Savona I 1
20.1.2018 8:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Savona I 5
7.1.2018 15:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
7.1.2018 8:30 Savona I 10 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
6.1.2018 11:30 Metla Kladno 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 10
11.11.2017 17:30 Tee Party 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 11
29.10.2017 18:30 Savona I 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 7
29.10.2017 11:30 Ledoborky 3 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 7
22.10.2017 18:30 RPK Brno 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 7
22.10.2017 11:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
21.10.2017 15:30 Dion SG1 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 12
21.10.2017 8:30 Savona I 12 dráha B Ženy divize :Základní část
CC RIPER 2
28.5.2017 14:00 Savona I 2 dráha 4. MČR 2017 – seniorky :Finále
Falcon Praha 9
28.5.2017 10:00 Savona I 9 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 4
27.5.2017 14:30 Savona I 3 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 8
27.5.2017 8:30 LEDO PRAHA 1 dráha 4. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Savona I 11
26.5.2017 15:30 Falcon Praha 2 dráha 3. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Savona I 7
25.2.2017 19:30 Savona I 13 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
5.2.2017 15:30 Tee Party 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Savona I 4
5.2.2017 8:30 PLC SHOOLANCE 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 5
4.2.2017 15:30 CC RIPER 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 9
4.2.2017 8:30 Ledolamky 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Savona I 4
13.11.2016 16:00 Ice Cats 2 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 12
13.11.2016 8:30 Třešňovka D 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 12
12.11.2016 16:00 Savona I 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
12.11.2016 8:30 Savona I 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
23.10.2016 18:30 Savona I 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 6
23.10.2016 11:30 Savona I 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 3
22.10.2016 11:30 Savona I 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
10.9.2016 17:45 Ledoborci 3 4 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Savona I 5
10.9.2016 10:15 Savona I 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Letící kameny 6
9.9.2016 15:30 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Savona I 2
9.9.2016 10:15 Savona I 2 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 6
8.5.2016 10:00 Falcon Praha 8 dráha 4. MČR 2016 – seniorky :Semifinále
Liboc 1 6
7.5.2016 18:00 Liboc 1 2 dráha 2. MČR 2016 – seniorky :
Citadela 8
7.5.2016 11:30 Falcon Praha 7 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :
Liboc 1 4
6.5.2016 16:00 Liboc 1 13 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :
LEDO PRAHA 2
3.4.2016 17:15 Citadela 6 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 1
2.4.2016 14:00 Zbraslav TP 8 dráha 1. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 2
2.4.2016 8:30 Metla Kladno 5 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 8
21.2.2016 10:30 Savona I 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 7
20.2.2016 15:30 Savona I 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
20.2.2016 8:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
24.1.2016 19:00 Sokolky 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
24.1.2016 12:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
23.1.2016 19:00 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
23.1.2016 12:00 Savona I 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
8.11.2015 15:30 Falcon Praha 1 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 11
8.11.2015 8:30 Kolibris 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 2
7.11.2015 15:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
7.11.2015 8:30 Savona I 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
4.10.2015 19:00 Trutnov 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 4
4.10.2015 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 7
3.10.2015 19:00 PLC 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
3.10.2015 12:00 Savona I 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 11
22.2.2015 16:30 Savona I 1 dráha 3. Baráž o extraligu 2015/16 - ženy :
PLC LEDO 6
22.2.2015 13:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
22.2.2015 9:30 Ledoborky 1 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 10
21.2.2015 15:30 Savona I 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 5
21.2.2015 8:30 PLC MARTIN 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 7
1.2.2015 19:00 Savona I 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.2.2015 12:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
31.1.2015 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
31.1.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 9
9.11.2014 15:30 Savona I 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
9.11.2014 8:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 8
8.11.2014 15:30 Savona I 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 8
8.11.2014 8:30 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
19.10.2014 19:00 Savona I 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 7
19.10.2014 12:00 Sokolky 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
18.10.2014 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
18.10.2014 12:00 Ledoborky 2 11 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
14.9.2014 15:00 Savona I 7 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.)
Loupežníci Jičín 4
13.9.2014 19:30 Savona I 2 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
PLC LEDO 10
13.9.2014 15:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
Savona I 6
11.5.2014 16:00 Savona I 4 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Finále
Falcon Praha 8
11.5.2014 10:30 Savona I 8 dráha 3. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Demionky 4
10.5.2014 15:45 Liboc 1 4 dráha 1. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Savona I 5
10.5.2014 10:30 Falcon Praha 6 dráha 4. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Savona I 7
29.3.2014 16:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
29.3.2014 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 10
26.1.2014 19:30 Ledoborky 2 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 5
26.1.2014 12:00 Liboc 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 4
25.1.2014 19:30 Sokolky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
25.1.2014 12:00 Savona I 11 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 7
10.11.2013 16:00 Savona I 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
10.11.2013 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
9.11.2013 16:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 9
9.11.2013 8:30 Savona I 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
6.10.2013 19:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 7
6.10.2013 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
5.10.2013 19:30 CC Kladno 2 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 13
5.10.2013 12:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
12.5.2013 10:15 Falcon Praha 7 dráha 1. MČR 2013 – seniorky :Semifinále
Savona I 3
11.5.2013 20:15 CC Ledoborky 3 dráha 3. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Savona I 8
11.5.2013 15:15 Savona I 3 dráha 1. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 8
11.5.2013 10:15 Savona I 4 dráha 4. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Liboc 1 5
31.3.2013 9:00 Savona I 0 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 1
30.3.2013 16:00 Letící kameny 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
30.3.2013 8:30 Valící se šutráky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
10.2.2013 19:30 Savona I 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 4
10.2.2013 12:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 11
9.2.2013 19:30 Liboc 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 7
9.2.2013 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 9
11.11.2012 16:00 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 4
11.11.2012 8:30 Savona I 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 7
10.11.2012 16:00 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
10.11.2012 8:30 Trutnov 2 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 4
21.10.2012 19:30 Sokolky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 7
21.10.2012 12:00 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 14
20.10.2012 19:30 Tee Party 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 9
20.10.2012 12:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 6
1.4.2012 13:00 Savona I 3 dráha 2. Baráž o extraligu 2012 - ženy :Baráž o účast v extralize žen
Ledo TP 8
1.4.2012 9:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :Tie break
Dion DJ 8
31.3.2012 16:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 5
31.3.2012 8:30 Savona I 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 4
25.3.2012 11:45 Demion 8 dráha 1. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Savona I 2
24.3.2012 16:45 Demion 4 dráha 2. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Savona I 7
24.3.2012 10:45 Savona I 5 dráha 3. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Demion 7
12.2.2012 19:30 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 4
12.2.2012 12:00 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
11.2.2012 19:30 Aritma 5 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
11.2.2012 12:00 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 9
13.11.2011 16:00 Zbraslav D 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 7
13.11.2011 8:30 Citadela 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
12.11.2011 16:00 Dion DJ 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
12.11.2011 8:30 Aritma 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
16.10.2011 19:30 Savona I 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
16.10.2011 12:00 Savona I 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 12
15.10.2011 19:30 Savona I 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 4
15.10.2011 12:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 5
2.4.2011 15:30 Zbraslav TP 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 9
2.4.2011 9:00 Ledoborky 1 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 7
27.3.2011 12:45 Demion 5 dráha 4. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
26.3.2011 13:15 Savona I 5 dráha 1. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Demion 8
26.3.2011 8:15 Demion 4 dráha 3. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
23.1.2011 19:00 Dion DJ 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 7
23.1.2011 12:30 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 6
22.1.2011 19:00 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 2
22.1.2011 12:30 Ledo TP 10 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 3
21.11.2010 15:30 Savona I 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 4
21.11.2010 9:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 5
20.11.2010 15:30 Savona I 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 5
20.11.2010 9:00 Savona I 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 2
24.10.2010 19:00 Kolibris 1 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 4
24.10.2010 12:30 Zbraslav D 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 9
23.10.2010 19:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 7
23.10.2010 12:30 Citadela 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 5
28.3.2010 12:30 Savona I 7 dráha 2. MČR 2010 - seniorky :finále
Demion 9
27.3.2010 13:00 Aritma 4 3 dráha 3. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Savona I 10
27.3.2010 8:00 Savona I 11 dráha 4. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Demion 0
6.2.2010 15:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 5
6.2.2010 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
24.1.2010 18:30 Citadela 10 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 4
24.1.2010 12:00 Savona I 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 8
23.1.2010 18:30 Kolibris 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 4
23.1.2010 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 7
15.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 2
15.11.2009 8:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
14.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 7
14.11.2009 8:30 Savona I 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 1
25.10.2009 18:30 Ledo TP 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 3
25.10.2009 12:00 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 7
24.10.2009 18:30 Trutnov 2 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 1
24.10.2009 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
24.1.2009 18:30 Toxic RKC 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 7
24.1.2009 12:00 1.CC Bratislava 7 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
11.1.2009 15:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Ledoborky 1 4
11.1.2009 8:30 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona M 10
10.1.2009 15:00 Trutnov 1 0 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 0
10.1.2009 8:30 Savona I 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 5
9.11.2008 18:30 Kolibris 1 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 1
9.11.2008 12:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Toxic RKC 5
8.11.2008 18:30 Savona I 12 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 5
8.11.2008 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 9
5.10.2008 15:00 Savona M 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 2
5.10.2008 8:30 Savona I 10 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 1 2
4.10.2008 15:00 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 7
4.10.2008 8:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 7
10.2.2008 15:25 Savona I 8 dráha 1. 1.liga - ženy :Tie breaky
Kolibris 1 2
9.2.2008 15:25 Kolibris 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 9
9.2.2008 8:55 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
20.1.2008 18:25 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 11:55 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 5
19.1.2008 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 4
19.1.2008 11:55 Savona I 4 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 8
11.11.2007 15:25 Zlatá Praha Ž 10 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
11.11.2007 8:55 Savona I 6 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 3
10.11.2007 15:25 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 8
10.11.2007 8:55 Aritma 1 9 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 1
28.10.2007 18:25 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 11
28.10.2007 11:55 Savona I 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 6
27.10.2007 18:25 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 6
27.10.2007 11:55 Savona I 11 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 4
11.2.2007 18:55 Savona I 0 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 0
11.2.2007 12:25 Savona I 12 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Smazat 3
10.2.2007 18:55 Savona I 2 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona K 10
10.2.2007 12:25 Citadela 11 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 4
21.1.2007 15:25 1.CC Bratislava 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 7
20.1.2007 15:25 Valící se šutráky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 11
20.1.2007 8:55 Savona I 0 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Trutnov 2 0
19.11.2006 12:25 Valící se šutráky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 10
18.11.2006 18:55 Zlatá Praha Ž 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 7
18.11.2006 12:25 Savona I 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 3Ž 3
29.10.2006 15:25 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Trutnov 2 5
29.10.2006 8:55 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 6
28.10.2006 15:25 Savona I 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona K 10
28.10.2006 8:55 Zbraslav D 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 4
9.4.2006 16:00 Savona (J.Valíček) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Finále
Dion (P.Horák) 9
9.4.2006 13:30 Savona (J.Valíček) 7 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
Trutnov 6
8.4.2006 17:15 Aritma (K.Kubeška) 9 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (J.Valíček) 5
8.4.2006 10:15 1.CK Brno (P.Kovač) 2 dráha 1. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Savona (J.Valíček) 9
7.4.2006 17:45 Savona (J.Valíček) 9 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Zbraslav (L.Klímová) 8
11.3.2006 20:55 Savona I 14 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 0
11.3.2006 17:55 Savona I 10 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "B"
Kolibris 3Ž 9
11.3.2006 11:55 Savona I 6 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
Frozens Kladno 3
18.2.2006 20:55 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "A"
RPK Brno 0
18.2.2006 14:55 Savona I 3 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
Zbraslav D 6
18.2.2006 8:55 Savona I 7 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "A"
CC Aritma 2Ž 5
28.1.2006 17:55 Citadela 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
28.1.2006 11:55 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 8
11.12.2005 17:55 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 6
11.12.2005 11:55 Zlatá Praha Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
10.12.2005 20:55 Savona I 7 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 8
10.12.2005 14:55 Savona D 1 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 11
10.12.2005 8:55 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 5
13.11.2005 12:30 Klub z Viktorky 8 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Savona I 4
12.11.2005 21:30 Valící se šutráky 5 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Savona I 6
12.11.2005 14:45 Savona I 3 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Zbraslav H 6
12.11.2005 8:00 Savona I 6 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Citadela 9
24.4.2005 20:55 Trutnov 2 7 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 5
24.4.2005 14:55 Savona I 3 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Hungary Ž 5
24.4.2005 8:55 Aritma 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 6
10.4.2005 16:00 Savona - VAJ 4 dráha 1. MČR mixy 2006 :Finále
Zlapra 9
10.4.2005 11:15 Kolibris XP 7 dráha A MČR mixy 2006 :4.kolo
Savona - VAJ 3
9.4.2005 17:15 Savona - VAJ 6 dráha 1. MČR mixy 2006 :3.kolo
1.CK Brno 5
8.4.2005 20:00 Cajzli z Práglu 5 dráha 2. MČR mixy 2006 :2.kolo
Savona - VAJ 8
8.4.2005 13:00 Zlapra 6 dráha 4. MČR mixy 2006 :1.kolo
Savona - VAJ 9
13.3.2005 17:55 Savona I 4 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Trutnov 2 5
13.3.2005 11:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 3
6.2.2005 14:55 Savona I 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 5
6.2.2005 8:55 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 3
16.1.2005 20:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 3
16.1.2005 14:55 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 5
16.1.2005 8:55 Savona I 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 6
15.1.2005 17:55 Savona I 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 9
15.1.2005 11:55 Savona I 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 11
14.11.2004 17:20 RSC Zbraslav 0 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
Savona I 9
14.11.2004 12:40 Savona I 3 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
Savona 2 11
14.11.2004 8:00 Aritma 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo
Savona I 4
13.11.2004 18:50 Savona I 2 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
CC Aritma 8
13.11.2004 12:20 Savona I 15 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Frozens Kladno 1
3.10.2004 20:55 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 9
3.10.2004 14:55 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 5
3.10.2004 8:55 Savona I 6 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona M 5
14.3.2004 17:55 Savona M 2 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 8
14.3.2004 11:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 4
14.2.2004 14:55 Savona I 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Trutnov 2 8
14.2.2004 8:55 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
25.1.2004 20:55 Dion SJ 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 11
25.1.2004 14:55 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Klub z Viktorky Ž 6
25.1.2004 8:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 9
24.1.2004 17:55 CK Zlatá Praha 2 3 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 9
24.1.2004 11:55 Savona I 14 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 3
16.11.2003 16:00 CC Savona 3 14 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Savona I 0
15.11.2003 17:50 El Greco 4 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Savona I 9
15.11.2003 13:40 Citadela 6 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Savona I 3
2.11.2003 11:00 Savona 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
2.11.2003 8:15 Savona M 8 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 1 6
30.3.2003 9:45 Savona 1 1 dráha 4. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 11
29.3.2003 17:15 Savona 1 6 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 7
29.3.2003 11:15 Savona 1 7 dráha 1. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 4
16.2.2003 8:15 Dion SJ 0 dráha 1. 1.liga - ženy :8.hrací den
Savona 1 9
8.2.2003 18:45 Savona 1 8 dráha 3. 1.liga - ženy :7.hrací den
Valící se šutráky 6
8.2.2003 16:00 Savona 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :7.hrací den
CK Zlatá Praha 2 8
8.2.2003 10:50 Savona 1 4 dráha 1. 1.liga - ženy :7.hrací den
Trutnov 2 9
1.2.2003 11:00 Savona 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 1
1.2.2003 8:15 Savona M 6 dráha 1. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 1 5
11.1.2003 21:30 Klub z Viktorky Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 1 7
11.1.2003 13:35 Savona 1 10 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion DK 5
16.11.2002 21:30 Savona 1 12 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
CSC Sušice Ž 2
16.11.2002 18:45 CK Zlatá Praha 2 3 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 1 12
16.11.2002 13:35 Trutnov 2 4 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 1 8
27.10.2002 16:10 Klub z Viktorky Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 1 14
27.10.2002 8:15 Savona 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion DK 5
5.10.2002 21:30 CSC Sušice Ž 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 1 23
5.10.2002 18:45 Savona 1 12 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 5
5.10.2002 13:45 Dion SJ 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 1 7
29.9.2002 15:20 Letící kameny 8 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Savona I 4
29.9.2002 9:50 CC Aritma 8 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Savona I 6
1.4.2001 17:55 Citadela 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Savona 1 4
1.4.2001 14:25 Citadela 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Finále
Savona 1 5
1.4.2001 10:55 Citadela 0 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Savona 1 9
31.3.2001 20:05 Savona 1 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Letící kameny 5
31.3.2001 14:10 Savona 1 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
Letící kameny 4
31.3.2001 8:15 Savona 1 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Letící kameny 11
11.2.2001 16:05 CC Aritma 2Ž 7 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Savona 1 6
11.2.2001 13:20 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Savona 1 6
21.1.2001 15:40 Zlatá Praha Ž 7 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 6
21.1.2001 11:00 Aritma 1 6 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 8
21.1.2001 8:15 Letící kameny 6 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 9
19.11.2000 20:45 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 8
19.11.2000 18:00 Citadela 5 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 9
19.11.2000 13:20 CC Aritma 2Ž 5 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 9
5.11.2000 15:40 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 7
5.11.2000 11:00 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 5
5.11.2000 8:15 Zlatá Praha Ž 5 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 7
8.10.2000 20:45 Savona 1 8 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 8
8.10.2000 18:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Savona 1 5
8.10.2000 13:20 Aritma 1 2 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Savona 1 7
2.4.2000 15:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Savona 1 7
2.4.2000 12:00 Savona 1 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 2
2.4.2000 9:00 Savona 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 7
1.4.2000 17:55 Kolibris 2 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Savona 1 3
1.4.2000 13:05 Savona 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 6
1.4.2000 8:15 Savona 1 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 14
20.2.2000 18:00 CC Aritma 2Ž 6 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
Savona 1 4
20.2.2000 13:20 Savona 1 12 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 2
6.2.2000 20:45 Letící kameny 10 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 3
6.2.2000 18:00 Citadela 2 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 7
6.2.2000 13:20 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 3
23.1.2000 15:40 Savona 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 4
23.1.2000 11:00 Kolibris 2 13 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 2
23.1.2000 8:15 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 10
16.1.2000 12:55 Zlatá Praha Ž 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Savona 1 7
16.1.2000 8:15 CC Aritma 2Ž 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Savona 1 8
7.11.1999 20:45 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 9
7.11.1999 18:00 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 9
7.11.1999 13:20 Savona 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 5
31.10.1999 14:10 Savona 1 4 dráha 4. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
Citadela 9
31.10.1999 9:10 Savona 1 6 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
Kolibris 5 6
26.9.1999 8:15 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Savona 1 11
21.3.1999 15:00 1.CK Brno M 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Savona 1 0
21.3.1999 10:30 Savona 1 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Letící kameny 8
21.3.1999 10:30 Kolibris 2 0 dráha 3. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Savona 1 9
21.3.1999 8:30 Savona 1 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 0
27.4.1997 9:00 M Savona 5 5 dráha 2. MČR mixy 1997 :2.kolo
M Kolibris 3 10
26.4.1997 14:00 M Savona 5 4 dráha 2. MČR mixy 1997 :1.kolo
Savona 2 8
26.4.1997 9:55 M Zlatá Praha 1 8 dráha 3. MČR mixy 1997 :1.kolo
M Savona 5 5
21.4.1996 9:00 M Savona J 13 dráha 3. MČR mixy 1996 :Mixy
M Junior 1 6
20.4.1996 15:55 M BCC 3 13 dráha 4. MČR mixy 1996 :Mixy
M Savona J 2
20.4.1996 9:55 M BCC 2 11 dráha 1. MČR mixy 1996 :Mixy
M Savona J 4
30.3.1996 20:20 BCC S 8 dráha 2. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
CC Savona Ž 4
30.3.1996 15:30 BCC S 5 dráha 1. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
CC Savona Ž 6
30.3.1996 10:40 BCC S 7 dráha 3. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
CC Savona Ž 2
10.3.1996 11:50 Savona 1 2 dráha 3. MČRJ 1996 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Aritma Ž 20
9.3.1996 11:50 BCC 11 dráha 3. MČRJ 1996 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 1 2
9.3.1996 9:00 Savona 1 3 dráha 2. MČRJ 1996 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 2 9
3.3.1996 16:00 CC Aritma 2Ž 7 dráha 2. 2.liga - ženy :Dohrávka
CC Savona Ž 6
3.3.1996 13:20 CC Savona Ž 7 dráha 3. 2.liga - ženy :Dohrávka
CC TJ Junior Praha Ž 7
11.2.1996 18:40 CC Savona Ž 3 dráha 3. 2.liga - ženy :5.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 7
11.2.1996 11:10 CC Savona Ž 4 dráha 1. 2.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma 2Ž 11
13.1.1996 13:35 CC Savona Ž 9 dráha 1. 2.liga - ženy :4.kolo
BCC K 4
13.1.1996 11:10 CC Savona Ž 19 dráha 2. 2.liga - ženy :4.kolo
CK Kolín Ž 5
3.12.1995 18:15 CC Savona Ž 6 dráha 4. 2.liga - ženy :3.kolo
BCC K 3
11.11.1995 16:15 CC Savona Ž 13 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
CK Kolín Ž 2
11.11.1995 11:10 CC Savona Ž 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 4
15.10.1995 18:40 CC Savona Ž 18 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
CK Kolín Ž 1
15.10.1995 13:35 CC Savona Ž 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
BCC K 5
15.10.1995 8:15 CC Savona Ž 1 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
CC Aritma 2Ž 11
11.2.1995 15:30 CC Savona Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
CK Montáž Ž 6
11.2.1995 10:30 CC Savona Ž 4 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
Citadela 9
11.2.1995 8:00 CC Savona Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
Zlatá Praha Ž 5
15.1.1995 15:30 BCC S 11 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona Ž 3
15.1.1995 10:30 BCC H 6 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona Ž 6
15.1.1995 8:00 CC Savona Ž 8 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 3
12.11.1994 15:30 CK Montáž Ž 10 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona Ž 4
12.11.1994 10:30 BCC H 9 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona Ž 3
12.11.1994 8:00 CC Savona Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
Zlatá Praha Ž 10
23.10.1994 15:30 CC Savona Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC S 6
23.10.1994 10:30 CC Savona Ž 4 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 5
23.10.1994 8:00 CC Savona Ž 12 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 5
24.9.1994 19:50 BCC H 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona Ž 3
24.9.1994 15:50 CC Savona Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC S 8
14.9.1994 10:30 CK Montáž Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona Ž 5
27.3.1994 16:45 BCC M 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 5
27.3.1994 14:00 Citadela 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 5
27.3.1994 10:45 CK Montáž Ž 14 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 4
26.3.1994 18:15 CC Savona Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 10
26.3.1994 15:30 BCC M 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 7
26.3.1994 10:15 CK Montáž Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 7
12.3.1994 11:00 CC Aritma Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Savona Ž 11
19.2.1994 16:15 CC Savona Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma Ž 6
19.2.1994 11:00 CC Savona Ž 4 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
CK Montáž Ž 10
19.2.1994 8:00 CC Savona Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC S 5
5.2.1994 16:15 BCC M 6 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona Ž 4
5.2.1994 11:00 Citadela 3 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona Ž 8
5.2.1994 8:00 CC Savona Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
CK Montáž Ž 7
8.1.1994 11:00 Citadela 11 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona Ž 4
8.1.1994 8:00 CC Savona Ž 4 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC M 10
27.11.1993 16:15 CC Savona Ž 13 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC S 0
27.11.1993 11:00 Citadela 11 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona Ž 9
27.11.1993 8:00 CC Savona Ž 2 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC M 8
20.11.1993 17:30 Savona 1 5 dráha 2. MČR mixy 1993 :Mixy
M Zlatá Praha 1 7
20.11.1993 15:00 M BCC 1 6 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
Savona 1 7
20.11.1993 12:45 M Montáž 9 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
Savona 1 5
20.11.1993 8:00 M ÚDDM 2 6 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
Savona 1 8
9.10.1993 16:15 CC Savona Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 4
9.10.1993 11:00 CC Aritma Ž 1 dráha A 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona Ž 15
9.10.1993 8:00 BCC S 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona Ž 5
25.10.1992 12:00 CC Savona Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :MČR ženy
BCC 11
25.10.1992 9:00 CC Savona Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :MČR ženy
CK Montáž Ž 4
24.10.1992 16:30 CC Savona Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :MČR ženy
CC TJ ÚDDM Ž 6
24.10.1992 10:30 Zbraslav 1 6 dráha 3. 1.liga - ženy :MČR ženy
CC Savona Ž 10
24.10.1992 8:00 CC Savona Ž 8 dráha 1. 1.liga - ženy :MČR ženy
Zbraslav 2 1
28.10.1991 13:00 CC Savona Ž 13 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CSC 2
27.10.1991 8:30 Petřiny 0 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona Ž 17
26.10.1991 14:00 CC Savona Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
CC TJ ÚDDM Ž 6
26.10.1991 10:00 CC Savona Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Petřiny 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo