datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
28.3.2020 |
8:30 |
Dion FST (T.Skokánek)
|
dráha 4. |
MČR mixy 2020 :Skupina B |
Ledoion (O.Zbytek)
|
27.3.2020 |
17:50 |
Ledoion (O.Zbytek)
|
dráha 1. |
MČR mixy 2020 :Skupina B |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
|
27.3.2020 |
11:30 |
Ledoion (O.Zbytek)
|
dráha 4. |
MČR mixy 2020 :Skupina B |
Savona M (D.Miklík)
|
1.3.2020 |
18:30 |
Ledoborci 8
7
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4
2
|
1.3.2020 |
11:30 |
Ledoborci 8
8
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 3
6
|
29.2.2020 |
18:30 |
Savona 6
8
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8
2
|
29.2.2020 |
11:30 |
Ledoborci 8
1
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Wheelchair team
0
|
23.2.2020 |
18:30 |
CC RIPER
0
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8
1
|
23.2.2020 |
11:30 |
Ledoborci 8
9
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Karviná
3
|
22.2.2020 |
11:30 |
Loupežníci Jičín Juniors
9
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8
4
|
12.1.2020 |
18:30 |
Ledoborci 4
4
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8
8
|
12.1.2020 |
11:30 |
Ledoborci 3
7
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8
9
|
11.1.2020 |
18:30 |
Ledoborci 8
6
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Savona 6
4
|
11.1.2020 |
11:30 |
Wheelchair team
10
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8
1
|
7.12.2019 |
18:00 |
Loupežníci Jičín
5
|
dráha A |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8
7
|
7.12.2019 |
11:30 |
Ledoborci 8
5
|
dráha A |
Muži divize A :Základní část |
Loupežníci Jičín
8
|
13.10.2019 |
18:30 |
Ledoborci 8
0
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
CC RIPER
1
|
13.10.2019 |
11:30 |
Karviná
6
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 8
1
|
12.10.2019 |
11:30 |
Ledoborci 8
0
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Loupežníci Jičín Juniors
8
|
5.5.2019 |
13:45 |
Liboc 2
6
|
dráha 2. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Finále |
Ledoborci 8
4
|
4.5.2019 |
19:45 |
Liboc 5
3
|
dráha 2. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Semifinále |
Ledoborci 8
6
|
4.5.2019 |
14:45 |
Ledoborci 8
9
|
dráha 4. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Základní část |
UK BioDemo
2
|
4.5.2019 |
8:45 |
Ledoborci 8
4
|
dráha 1. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Základní část |
Liboc 2
5
|
3.5.2019 |
17:15 |
Ledoborci 8
9
|
dráha 2. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2019 :Základní část |
Liboc 5
6
|
14.4.2019 |
15:30 |
Dion VIP
0
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
1
|
14.4.2019 |
8:30 |
Ledoborci NG
6
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
2
|
13.4.2019 |
18:30 |
Ledoborci 8
1
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
0
|
13.4.2019 |
11:30 |
Ledoborci 8
8
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín
5
|
10.3.2019 |
11:30 |
Ledoborci 4
3
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
8
|
9.3.2019 |
18:30 |
Ledoborci 8
1
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Lucky Stones
8
|
13.1.2019 |
15:00 |
Zbraslav L
6
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
7
|
13.1.2019 |
8:30 |
Ledoborci 8
4
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Zbraslav L
7
|
9.12.2018 |
19:30 |
Ledoborci 8
7
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci NG
6
|
9.12.2018 |
12:00 |
CC RIPER
6
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
4
|
8.12.2018 |
20:15 |
Loupežníci Jičín
5
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
6
|
8.12.2018 |
12:00 |
Ledoborci 8
6
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Dion VIP
3
|
21.10.2018 |
11:30 |
Ledoborci 8
7
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 4
5
|
20.10.2018 |
15:00 |
Lucky Stones
10
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
1
|
22.9.2018 |
17:45 |
Liboc 4
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina A |
Ledoborci 8
6
|
22.9.2018 |
12:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina A |
Ledoborci 8
2
|
22.9.2018 |
8:00 |
Ledoborci 8
3
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina A |
Liboc 4
6
|
21.9.2018 |
17:45 |
Sem Tam Brno
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina A |
Ledoborci 8
3
|
28.5.2017 |
14:00 |
ČVUT
2
|
dráha 1. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Finále |
Ledomakers W
7
|
28.5.2017 |
10:00 |
UK Praha
2
|
dráha 3. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Semifinále |
ČVUT
11
|
27.5.2017 |
18:00 |
ČVUT
3
|
dráha 1. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část |
Ledomakers W
9
|
27.5.2017 |
11:30 |
UK Praha
2
|
dráha 4. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část |
ČVUT
12
|
26.5.2017 |
15:30 |
ČVUT
5
|
dráha 1. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část |
ČSC
3
|
19.3.2017 |
16:00 |
Ledoborci 8
1
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Loupežníci Jičín
9
|
19.3.2017 |
8:30 |
Ledoborci 8
3
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
PLC ICEBREAKERS
8
|
18.3.2017 |
16:00 |
Ledoborci 8
9
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
CC RIPER
2
|
18.3.2017 |
8:30 |
Demion
4
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
8
|
26.2.2017 |
19:30 |
Ledoborci Juniors
7
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
4
|
26.2.2017 |
12:00 |
Kolibris 3
9
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
4
|
5.2.2017 |
18:30 |
WHEELCHAIR
3
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
8
|
4.2.2017 |
18:30 |
Ledoborci 8
4
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 7
10
|
4.2.2017 |
11:30 |
Loupežníci Jičín
1
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
11
|
11.12.2016 |
15:30 |
PLC ICEBREAKERS
8
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
7
|
11.12.2016 |
8:30 |
CC RIPER
6
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
7
|
10.12.2016 |
15:30 |
Ledoborci 8
4
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Demion
6
|
10.12.2016 |
8:30 |
Ledoborci 8
2
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci Juniors
8
|
9.10.2016 |
19:30 |
Ledoborci 8
11
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Kolibris 3
4
|
9.10.2016 |
12:00 |
Ledoborci 8
4
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR
8
|
8.10.2016 |
12:00 |
Ledoborci 7
8
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 8
6
|
7.5.2016 |
14:00 |
Dion RUM
5
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2016 : |
TÝM
4
|
7.5.2016 |
8:30 |
UK 1
9
|
dráha 2. |
Akademické MČR 2016 : |
TÝM
3
|
6.5.2016 |
20:00 |
TÝM
2
|
dráha 4. |
Akademické MČR 2016 : |
Dion YB
8
|
6.5.2016 |
13:00 |
TÝM
6
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2016 : |
UK 2
5
|
10.5.2014 |
18:30 |
UK 4
5
|
dráha 2. |
Akademické MČR 2014 :Skupina A |
ČVUT 5
9
|
10.5.2014 |
8:00 |
ČVUT 5
6
|
dráha 4. |
Akademické MČR 2014 :Skupina A |
Liboc 1
8
|
9.5.2014 |
17:15 |
UK 1
13
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2014 :Skupina A |
ČVUT 5
2
|