horni

Samueli Jan (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
10.3.2019 15:30 Zbraslav R 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 7
10.3.2019 8:30 Zbraslav R 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 3
13.1.2019 15:30 Zbraslav R 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 5
13.1.2019 8:30 PLC GUERERA 3 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 11
12.1.2019 15:30 Savona 6 1 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 6
12.1.2019 8:30 Kolibris 2 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 2
11.11.2018 18:30 Ledoborci 2 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 3
11.11.2018 11:30 PLC S&K 6 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 4
10.11.2018 18:30 Dion CÉLINE 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 6
10.11.2018 11:30 Brno - Západ 2 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 10
14.10.2018 15:30 Zbraslav R 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 5
14.10.2018 8:30 Zbraslav R 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 3
13.10.2018 15:30 Zbraslav R 1 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 9
13.10.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 6
30.3.2018 18:30 Zbraslav R 0 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 1
30.3.2018 11:30 Zbraslav R 0 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 1
21.1.2018 15:30 Zbraslav R 1 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
21.1.2018 8:30 Kolibris 5 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 8
20.1.2018 15:30 Dion VIP 4 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 7
20.1.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
5.11.2017 18:30 PLC GUERERA 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 4
5.11.2017 11:30 Ledoborci 7 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 5
4.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 2 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 6
4.11.2017 11:30 Ledoborci 1 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
1.10.2017 15:30 Zbraslav R 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 0
1.10.2017 8:30 Zbraslav R 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 8
30.9.2017 15:30 Cherry Stones 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
30.9.2017 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 6
17.9.2017 9:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Dion YB 6
16.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
PLC LEDO 2
16.9.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
15.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 4
15.9.2017 14:45 Liboc 5 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
16.4.2017 16:30 Zbraslav R 0 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Savona 5 10
16.4.2017 8:30 Zbraslav OH 7 dráha 4. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Zbraslav R 12
2.4.2017 11:30 Zbraslav R 5 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 6
1.4.2017 18:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 6
1.4.2017 11:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 3
22.1.2017 15:30 Morning star Přírodověda 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 8
22.1.2017 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
21.1.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 8
21.1.2017 8:30 Zbraslav R 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 6
20.11.2016 8:30 Brno - Východ 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 8
19.11.2016 15:30 Zbraslav R 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 5
19.11.2016 8:30 Zbraslav R 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 3
25.9.2016 18:30 PLC S&K 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 7
25.9.2016 11:30 Zbraslav R 16 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 2
24.9.2016 18:30 Morning star Přírodověda 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 10
24.9.2016 11:30 Zbraslav R 11 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 0
12.3.2016 19:00 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
12.3.2016 12:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 4
31.1.2016 15:30 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 5
31.1.2016 8:30 Duhoví Jednorožci 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
30.1.2016 15:30 Zbraslav R 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
30.1.2016 8:30 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
1.11.2015 18:30 Zbraslav R 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 6
1.11.2015 12:00 Dion YB 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 6
31.10.2015 18:30 Liboc 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 1
31.10.2015 12:00 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
11.10.2015 15:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
11.10.2015 8:30 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
10.10.2015 15:30 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
10.10.2015 8:30 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 4
15.3.2015 13:00 Zbraslav OH 5 dráha 2. Baráž o extraligu 2015/16 - muži :
Zbraslav R 6
15.3.2015 9:00 Zbraslav R 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
14.3.2015 19:00 Savona 5 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 4
14.3.2015 12:00 Liboc 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 2
18.1.2015 15:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
18.1.2015 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
17.1.2015 15:30 Zbraslav R 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
17.1.2015 8:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 8
2.11.2014 18:30 Zbraslav R 2 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
2.11.2014 12:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
1.11.2014 18:30 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
1.11.2014 12:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 8
12.10.2014 15:30 Zbraslav R 1 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
12.10.2014 8:30 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 6
11.10.2014 15:30 Zbraslav R 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
11.10.2014 8:30 Duh.jedn. 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 5
3.5.2014 20:25 Zbraslav R (T.Válek) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 8
3.5.2014 14:25 Zbraslav R (T.Válek) 3 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 5
3.5.2014 8:25 Zbraslav R (T.Válek) 9 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 4
2.5.2014 18:25 Zbraslav R (T.Válek) 2 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2014 8:25 Zbraslav R (T.Válek) 10 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M (L.Navrátilová) 2
2.2.2014 10:00 Liboc 10 dráha 1. Baráž o extraligu 2014/15 - muži :Baráž o Finále MČR 2013/14
Zbraslav R 3
1.2.2014 19:00 Zbraslav R 1 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
1.2.2014 11:30 Dion X 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 8
19.1.2014 16:00 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 10
19.1.2014 8:30 Savona 5 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 3
18.1.2014 16:00 Zbraslav R 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 6
18.1.2014 8:30 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 9
3.11.2013 19:00 Duh.jedn. 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 4
3.11.2013 11:30 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 5
2.11.2013 19:00 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 7
2.11.2013 11:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 9
13.10.2013 16:00 Zbraslav R 7 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 6
13.10.2013 8:30 Savona 4 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 7
12.10.2013 16:00 Zbraslav R 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 8
12.10.2013 8:30 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 9
4.5.2013 19:00 Kolibris 1 (D.Šik) 8 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Zbraslav R (T.Válek) 2
4.5.2013 15:15 Trutnov (M.Hoferka) 4 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 5
3.5.2013 20:15 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 2 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 9
3.5.2013 15:15 Tee Party (Š.Zubercová) 4 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 10
3.5.2013 10:15 Zbraslav R (T.Válek) 2 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 5
19.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 10
18.4.2013 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 4
18.4.2013 8:00 Zbraslav R 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 4
17.4.2013 16:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 8
17.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 5
23.2.2013 19:00 Sem Tam Brno 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 1
23.2.2013 11:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 5
3.2.2013 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 2
3.2.2013 8:30 Duhoví jednorožci 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 10
2.2.2013 16:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 6
2.2.2013 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 5
18.11.2012 19:00 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 8
18.11.2012 11:30 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 8
17.11.2012 19:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 6
17.11.2012 11:30 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 5
4.11.2012 16:00 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 3
4.11.2012 8:30 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 4
3.11.2012 16:00 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 2
3.11.2012 8:30 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 11
13.5.2012 15:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :O 3. místo
Trutnov 1 4
13.5.2012 11:45 Zbraslav R 4 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Semifinále
Aritma 1 9
13.5.2012 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Zbraslav H 2
12.5.2012 18:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zbraslav R 6
12.5.2012 13:30 Ledoborci 2 3 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zbraslav R 7
12.5.2012 8:30 Zbraslav R 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Aritma 5 7
26.2.2012 13:00 Aritma 1 10 dráha 4. Baráž o extraligu 2012 - muži :Baráž o Playoff 2012
Zbraslav R 5
26.2.2012 9:00 Zbraslav R 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 7
25.2.2012 19:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
25.2.2012 11:30 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
5.2.2012 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 4
5.2.2012 8:30 Aritma 2 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
4.2.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 7
4.2.2012 8:30 Zbraslav R 11 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 1
20.11.2011 19:00 Zbraslav R 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 7
20.11.2011 11:30 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 6
19.11.2011 19:00 Zbraslav R 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 7
19.11.2011 11:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 4
30.10.2011 16:00 Zbraslav R 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 6
30.10.2011 8:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 8
29.10.2011 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 8
29.10.2011 8:30 Savona 5 0 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 9
22.5.2011 14:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Finále
Aritma 2 7
22.5.2011 11:30 Savona 5 6 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Zbraslav R 7
22.5.2011 8:30 Zbraslav R 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Zlatá Praha 1 2
21.5.2011 19:50 Aritma 4 2 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Zbraslav R 8
21.5.2011 15:30 Zbraslav R 8 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Kolibris 3 3
21.5.2011 10:10 Aritma 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Zbraslav R 6
25.4.2011 10:00 Zbraslav R 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Sem Tam Brno 6
24.4.2011 18:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Sem Tam Brno 8
24.4.2011 12:00 Zbraslav R 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Savona 4 7
23.4.2011 8:00 Dion X 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 8
22.4.2011 16:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
22.4.2011 8:00 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 9
21.4.2011 16:00 Savona 4 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 10
21.4.2011 8:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 1
19.3.2011 18:30 Aritma 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 6
19.3.2011 12:00 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 8
13.2.2011 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 3
13.2.2011 9:00 Zbraslav R 12 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 3
12.2.2011 15:30 Zbraslav R 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
12.2.2011 9:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 7
7.11.2010 18:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
7.11.2010 12:00 Zbraslav R 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 10
6.11.2010 18:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 5
6.11.2010 12:00 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 6
10.10.2010 15:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
10.10.2010 9:00 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 2
9.10.2010 15:30 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 5
9.10.2010 9:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
23.5.2010 18:00 Aritma 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav R 5
23.5.2010 14:30 Zbraslav H 3 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav R 7
23.5.2010 11:00 S&K Tee Party 1 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 10
22.5.2010 20:00 Zbraslav R 8 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 4 0
22.5.2010 14:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 1
22.5.2010 8:00 Aritma 5 0 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 19
1.5.2010 17:30 Savona (T.Paul) 9 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2010 13:15 Kolibris 17 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 5
30.4.2010 17:45 Valící se šutráky 3 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 9
30.4.2010 10:45 1.CK Brno (B.Henzlová) 3 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 7
15.2.2010 18:00 Aritma 2 6 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 4
14.2.2010 18:40 Zbraslav R 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Aritma 2 7
14.2.2010 14:00 Aritma 2 2 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 7
14.2.2010 10:00 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 10
13.2.2010 18:00 Zbraslav R 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 7
13.2.2010 11:30 Zbraslav R 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 7
17.1.2010 15:00 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 4
17.1.2010 8:30 Savona 4 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 5
16.1.2010 15:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 10
16.1.2010 8:30 Trutnov 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
8.11.2009 18:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
8.11.2009 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 7
7.11.2009 18:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 7
7.11.2009 11:30 Zbraslav R 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 7
11.10.2009 15:00 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 11
11.10.2009 8:30 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 3
10.10.2009 15:00 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
10.10.2009 8:30 Dion X 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
23.5.2009 19:00 Zbraslav R 9 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :O 3. místo
Dion X 1
23.5.2009 15:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 1.-4.
Aritma 1 5
23.5.2009 12:00 Dion RM 2 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Zbraslav R 10
23.5.2009 8:00 Kolibris 3 6 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Zbraslav R 7
3.5.2009 8:30 Savona(David) 0 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (K.Knížková) 9
2.5.2009 8:00 Savona(David) 0 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
RPK Brno (D.Ženatý) 9
1.5.2009 17:45 Savona(David) 0 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
1.CK Brno (H.Kavická) 9
1.5.2009 8:30 Valící se šutráky (M.Kubera) 9 dráha B MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Savona(David) 0
14.2.2009 11:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :2. semifinále - 2. v 3.
Zbraslav R 4
13.2.2009 16:00 Zbraslav R 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále - 1. v 2. - 3. v 4.
Sem Tam Brno 7
12.2.2009 18:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :Tie break - o 2. pozici
Zbraslav R 5
12.2.2009 8:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 3
11.2.2009 16:00 Zbraslav R 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
11.2.2009 8:00 Savona 4 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 9
10.2.2009 16:00 Zbraslav R 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 5
10.2.2009 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 7
7.2.2009 15:00 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 6
7.2.2009 8:30 Zbraslav R 1 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 5
18.1.2009 18:15 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 3
18.1.2009 11:30 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
17.1.2009 18:15 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 10
17.1.2009 11:45 Dion X 4 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 11
2.11.2008 15:00 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 6
2.11.2008 8:30 Aritma 1 10 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 8
1.11.2008 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
1.11.2008 8:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 8
12.10.2008 18:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
12.10.2008 11:30 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 6
11.10.2008 18:00 Zbraslav R 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 7
11.10.2008 11:30 Kolibris 2 3 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 4
27.4.2008 11:25 Zbraslav R 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Sem Tam Brno 6
26.4.2008 16:25 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :2.část turnaje - 1.v 2.
Zbraslav R 5
25.4.2008 12:25 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 4
24.4.2008 20:25 Zbraslav R 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 7
24.4.2008 12:25 Trutnov 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 7
23.4.2008 20:25 Zbraslav R 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Sem Tam Brno 8
23.4.2008 12:25 Kolibris 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 10
19.4.2008 15:25 Letící kameny 2 dráha 2. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Zbraslav R 4
19.4.2008 8:55 Zbraslav R 10 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Letící kameny 2
17.2.2008 9:30 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga - muži :Tie breaky
Kolibris 2 8
16.2.2008 18:25 Trutnov 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 2
16.2.2008 11:55 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 6
13.1.2008 15:25 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 7
13.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
12.1.2008 15:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 3
12.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
4.11.2007 18:25 Aritma 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
4.11.2007 11:55 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 9
3.11.2007 18:25 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 6
3.11.2007 11:55 Kolibris 1 10 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 2
14.10.2007 15:25 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
14.10.2007 8:55 Zbraslav R 10 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 3
13.10.2007 15:25 Dion Silver 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 8
13.10.2007 8:55 Zbraslav R 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 7
9.4.2006 16:00 Savona (P.Šulc) 3 dráha A MČR mixy 2007 :Finále
1.CK Brno (M.Snítil) 13
9.4.2006 11:15 Zbraslav (R.Klíma) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (P.Šulc) 6
8.4.2006 17:15 Valící se šutráky 5 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (P.Šulc) 5
7.4.2006 20:00 Savona (P.Šulc) 10 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5
7.4.2006 13:00 Savona (P.Šulc) 7 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
CC Hamster team (Müller) 5
12.3.2006 14:55 CC Savona 3 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "B"
Hungary 9
12.3.2006 8:55 CC Savona 3 2 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 7
19.2.2006 20:55 Kolibris 1 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
CC Savona 3 9
19.2.2006 17:55 CC Savona 3 4 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 5
19.2.2006 11:55 CC Savona 3 7 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 2 4
29.1.2006 14:55 CC Savona 3 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 3 7
29.1.2006 8:55 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 2
15.1.2006 20:55 Aritma 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 6
15.1.2006 14:55 RSC Zbraslav 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 8
15.1.2006 8:55 CC Savona 3 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 3
14.1.2006 17:55 CC Savona 3 3 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
14.1.2006 11:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 4
13.11.2005 15:00 CC Savona 3 0 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 3.- 8.místo
Aritma 1 9
13.11.2005 8:00 CC Savona 3 8 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
RSC Zbraslav 7
12.11.2005 19:15 CC Savona 3 5 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Citadela 3
12.11.2005 14:45 Kolibris 3 4 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Základní část
CC Savona 3 4
12.11.2005 10:15 CC Savona 3 9 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
CC Aritma 2Ž 3
24.4.2005 17:55 Kolibris 3 10 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Savona 3 6
24.4.2005 11:55 CC Savona 3 6 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "B"
Letící kameny 4
10.4.2005 16:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. MČR mixy 2006 :Finále
Savona - Šup 9
10.4.2005 13:30 Cajzli z Práglu 3 dráha A MČR mixy 2006 :4.kolo
Savona - Šup 11
9.4.2005 15:00 1.CK Brno C 3 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
Savona - Šup 12
9.4.2005 10:15 Savona - Šup 3 dráha 1. MČR mixy 2006 :2.kolo
CC Dion 6
8.4.2005 17:45 Savona - Šup 7 dráha 2. MČR mixy 2006 :1.kolo
CC KOHO 4
13.3.2005 20:55 CC Savona 3 0 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 2 9
13.3.2005 14:55 CC Savona 3 11 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 5 2
13.3.2005 8:55 CC Savona 3 3 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 3 4
6.2.2005 17:55 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 1
6.2.2005 11:55 CC Savona 3 6 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 5
16.1.2005 17:55 Aritma 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 7
16.1.2005 11:55 Savona 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 2
15.1.2005 20:55 CC Savona 3 3 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 7
15.1.2005 14:55 CC Savona 3 4 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 3 3
15.1.2005 8:55 CC Savona 3 3 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 4
14.11.2004 15:10 CC Savona 3 8 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Dion RM 6
14.11.2004 10:30 CC Savona 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Savona 1 3
13.11.2004 18:50 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
CC Savona 3 5
13.11.2004 12:20 Trutnov 2 3 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
CC Savona 3 12
17.10.2004 14:25 CC Savona 3 8 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Finále
Kolibris 2 4
17.10.2004 11:25 CC Savona 3 16 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Semifinále
Kolibris 3 6
16.10.2004 9:55 Trutnov 1 3 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
CC Savona 3 10
15.10.2004 17:55 CC Savona 3 16 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
10.10.2004 14:55 CC Savona 3 15 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 4
10.10.2004 8:55 CC Savona 3 5 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 2 5
9.10.2004 14:55 CC Savona 3 13 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Forma roste 1
9.10.2004 8:55 CC Savona 3 6 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 3
3.10.2004 20:55 Kolibris 3 0 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Savona 3 9
3.10.2004 17:55 Kolibris 2 2 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Savona 3 7
3.10.2004 11:55 Trutnov 1 2 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Savona 3 13
14.3.2004 14:55 CC Savona 3 0 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "A"
Trutnov 1 9
14.3.2004 8:55 Savona 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "A"
CC Savona 3 0
7.2.2004 17:55 CC Savona 3 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 7
7.2.2004 11:55 CC Savona 3 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 4
18.1.2004 17:55 CC Aritma 10 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 2
18.1.2004 11:55 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 3
17.1.2004 20:55 Kolibris 1 13 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 3
17.1.2004 14:55 CC Savona 3 7 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Letící kameny 9
17.1.2004 8:55 CC Savona 3 3 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 8
14.12.2003 16:15 Kolibris 1 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Trutnov 1 7
14.12.2003 13:15 Trutnov 1 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Savona M 5
14.12.2003 9:15 Trutnov 1 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Kolibris 3 4
16.11.2003 16:00 CC Savona 3 14 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Savona I 0
15.11.2003 20:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
CC Savona 3 6
15.11.2003 7:30 CC Savona 3 11 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Nord Star 3
9.3.2003 14:25 Savona 1 3 dráha 2. MČRJ 2003 - junioři :Finále
1.KCK Trutnov A 6
9.3.2003 11:05 Savona 1 8 dráha 1. MČRJ 2003 - junioři :Semifinále
1.CK Brno 1 3
8.3.2003 18:45 Savona 1 9 dráha 1. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
1.CK Brno 2 0
8.3.2003 13:35 Savona 1 12 dráha 4. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
Kolibris 1 3
8.3.2003 8:30 Savona 1 15 dráha 2. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
Savona 2 1
9.2.2003 11:00 CC Savona 3 8 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 6
9.2.2003 8:15 CC Savona 3 7 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Kolibris 4M 7
2.2.2003 21:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 10
2.2.2003 18:45 RSC Zbraslav 13 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 1
2.2.2003 13:35 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 5
17.11.2002 16:10 CC Aritma 2 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 8
17.11.2002 11:00 CC Savona 3 4 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 5
17.11.2002 8:15 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 12
3.11.2002 21:30 CC Savona 3 5 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Kolibris 4M 8
3.11.2002 18:45 RSC Zbraslav 2 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 10
3.11.2002 13:35 CC Savona 3 5 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 1 8
6.10.2002 16:10 CC Savona 3 6 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Aritma 7
6.10.2002 11:00 CC Savona 3 7 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Kolibris 2 9
6.10.2002 8:15 CC Savona 3 2 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 9
29.9.2002 17:10 Trutnov 1 7 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona 3 4
29.9.2002 13:30 CC Savona L 8 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona 3 5
29.9.2002 9:50 CC Savona 3 8 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Aritma 1 6
30.3.2002 17:25 Brno - Východ 6 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
CC Savona 3 9
30.3.2002 11:30 Brno - Východ 3 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
CC Savona 3 14
10.3.2002 15:00 CC Savona 3 7 dráha 3. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Trutnov 1 2
10.3.2002 8:15 CC Savona 3 10 dráha 2. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 1
9.3.2002 16:25 CC Savona 3 10 dráha 3. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
1.CK Brno 2 4
9.3.2002 10:25 CC Savona 3 11 dráha 1. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
CC Dion TR 4
16.2.2002 18:10 Trutnov 1 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 9
16.2.2002 14:00 CC Savona 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Dion Ž 5
16.2.2002 11:00 Kolibris 3Ž 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 8
10.2.2002 16:05 Zlatá Praha 2 8 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 5
10.2.2002 13:20 CC Aritma 3 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 10
26.1.2002 16:00 Trutnov 1 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 1 5
26.1.2002 11:45 Kolibris 1 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 1 9
20.1.2002 15:40 CC Savona 3 4 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 5
20.1.2002 11:00 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 1
20.1.2002 8:15 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 6
16.12.2001 16:00 Savona 1 14 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 1
16.12.2001 11:45 Savona 1 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Dion Ž 2
18.11.2001 20:45 CC Kolibris 4M 6 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 9
18.11.2001 18:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 4
18.11.2001 13:20 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 2
4.11.2001 15:40 Kolibris 2 2 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 8
4.11.2001 11:00 Kolibris 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 4
4.11.2001 8:45 CC Kolibris 4M 5 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 3
27.10.2001 14:00 Savona 1 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 2 3
27.10.2001 9:45 Savona 1 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 1 0
7.10.2001 20:45 CC Aritma 4 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 9
7.10.2001 18:00 Zlatá Praha 2 8 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 4
7.10.2001 13:20 CC Savona 3 8 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
Savona 2 4
30.9.2001 17:50 CC Savona 3 8 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Trutnov 1 4
30.9.2001 12:00 CC Savona 3 1 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 8
30.9.2001 8:00 CC Savona 3 9 dráha 4. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
1.CK Brno Ž 0
29.9.2001 16:00 Savona 1 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Trutnov 1 3
29.9.2001 11:45 Zlatá Praha Ž 0 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 1 9
4.2.2001 14:15 Savona 1 10 dráha 3. MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 4
4.2.2001 8:00 Savona 1 17 dráha 1. MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři
1.CK Brno M 1
3.2.2001 15:30 Savona 1 8 dráha 3. MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři
Trutnov 1 3
3.2.2001 9:00 Savona 2 2 dráha 4. MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 15
13.1.2001 14:15 Savona 2 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Trutnov 1 1
13.1.2001 12:00 Savona 1 1 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 2 6
13.1.2001 9:45 Savona 2 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 2 1
12.1.2001 14:00 Savona 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 4 5
12.1.2001 9:45 Kolibris 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 1 8
10.12.2000 14:15 CC Savona 3 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 5
10.12.2000 12:00 Savona 4 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 4
10.12.2000 9:45 Trutnov 1 2 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 5
4.11.2000 18:00 1.CK Brno M 9 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Savona 1 0
4.11.2000 13:20 Savona 1 0 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Klub z Viktorky 9
28.10.2000 14:15 Savona 2 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 4
28.10.2000 12:00 Zlatá Praha Ž 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 2 13
28.10.2000 9:45 Savona 2 2 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 3Ž 0
7.10.2000 15:40 Savona 1 0 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Dion 1 9
7.10.2000 11:00 Savona 1 0 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Kolibris 3 9
7.10.2000 8:15 CC Kolibris 4M 9 dráha 2. 1.liga - muži :1.hrací den
Savona 1 0
30.9.2000 12:30 Savona 2 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 2 9
30.9.2000 10:20 Kolibris 1 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 2 7
5.3.2000 14:30 Savona 2 5 dráha 4. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 7
5.3.2000 8:30 Savona 2 5 dráha 1. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Kolibris 1 3
4.3.2000 15:30 Savona 2 8 dráha 2. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Trutnov 1 8
4.3.2000 12:15 Savona 1 6 dráha 1. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 7
4.3.2000 9:00 Savona 2 11 dráha 4. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Letící kameny 3
12.2.2000 14:20 Savona 2 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Savona 3 1
12.2.2000 12:00 CC Savona 3 14 dráha A Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 2 2
12.2.2000 9:40 Savona 4 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Savona 3 7
15.1.2000 16:00 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 2 3
15.1.2000 13:50 CC Savona 3 5 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 2
15.1.2000 9:40 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 3
20.11.1999 16:00 CC Savona 3 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 1
20.11.1999 13:20 CC Savona 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 1 7
20.11.1999 9:40 CC Savona 3 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
30.10.1999 16:00 1.CK Brno 3 2 dráha A Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 9
30.10.1999 13:50 CC Savona 3 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 7 3
16.10.1999 13:50 CC Savona 3 6 dráha B Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 7 2
16.10.1999 9:40 1.CK Brno 3 9 dráha A Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona 3 0
21.3.1999 15:00 Letící kameny 11 dráha 2. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 6
21.3.1999 13:00 1.CK Brno M 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 9
21.3.1999 10:30 CC Savona 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 9
21.3.1999 8:30 Savona 2 1 dráha 2. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 11
7.3.1999 8:30 Savona 2 6 dráha 2. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
CC Kolibris 6
6.3.1999 12:15 Savona 2 5 dráha 4. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
Letící kameny 5
6.3.1999 9:00 Savona 1 7 dráha 1. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 6
6.2.1999 15:30 Kolibris 2 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona mix 5
6.2.1999 12:30 Letící kameny 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona mix 5
6.2.1999 9:30 CC Savona B 1 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona mix 12
21.11.1998 12:45 CC Savona mix 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 4
21.11.1998 9:45 CC Savona mix 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona B 5
31.10.1998 15:45 CC Savona mix 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
31.10.1998 12:45 CC Savona mix 2 dráha A Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Letící kameny 5
31.10.1998 9:30 CC Savona O 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona mix 8
10.10.1998 12:30 CC Savona mix 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona B 3
10.10.1998 9:45 Letící kameny 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona mix 11
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo