horni

Sedláčková Markéta (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
7.4.2018 11:00 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Ledoborky 3 1
21.1.2018 15:30 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
21.1.2018 8:30 Tee Party 1 dráha A Ženy divize :Skupina 2
Dion RUM 0
20.1.2018 17:30 Dion RUM 0 dráha A Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 1
7.1.2018 15:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
7.1.2018 8:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 8
6.1.2018 8:30 Tee Party 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
12.11.2017 8:30 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
11.11.2017 17:30 Dion RUM 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
11.11.2017 11:15 Metla Kladno 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
22.10.2017 15:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
22.10.2017 8:30 Ledoborky 3 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion RUM 8
21.10.2017 18:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 14
21.10.2017 11:30 Dion RUM 11 dráha A Ženy divize :Základní část
RPK Brno 1
27.5.2017 18:00 ČSC 2 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
UK Praha 10
27.5.2017 11:30 Ledomakers W 5 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
ČSC 3
26.5.2017 15:30 ČVUT 5 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
ČSC 3
3.4.2016 17:15 PLC SHOOLANCE 9 dráha 3. Ženy divize Z :
Dion RUM 2
3.4.2016 11:15 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize Z :
Dion RUM 9
2.4.2016 20:00 RPK Brno 8 dráha 4. Ženy divize Z :
Dion RUM 6
2.4.2016 8:30 Třešňovka D 0 dráha 4. Ženy divize Z :
Dion RUM 1
17.1.2016 8:30 Ice Cats 7 dráha A Ženy divize Z :
Dion RUM 9
16.1.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha A Ženy divize Z :
Dion RUM 11
22.11.2015 20:00 Dion RUM 4 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Tee Party 10
22.11.2015 8:30 Dion RUM 1 dráha B Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 0
21.11.2015 14:00 Třešňovka D 4 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 12
28.9.2015 17:15 Dion RUM 2 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Tee Party 5
28.9.2015 11:15 Dion RUM 9 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
RIPER Hradec Králové 2
27.9.2015 20:00 Dion ICE 7 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 3
27.9.2015 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 4
26.9.2015 14:00 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 8
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo