horni

Selnekovičová Anna (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 18:30 PLC 2 dráha 1. Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Metla Kladno
7.3.2020 8:30 PLC 2 4 dráha 3. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 8
23.2.2020 11:30 Zlatá Praha 3 dráha B Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
PLC 2 10
22.2.2020 15:00 Tee Party 1 dráha A Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
PLC 2 11
22.2.2020 8:30 RPK Brno 4 dráha A Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
PLC 2 5
9.2.2020 15:00 Ledolamky 8 dráha 4. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
PLC 2 2
9.2.2020 8:30 PLC 2 1 dráha 2. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 7
8.2.2020 8:30 PLC 2 8 dráha 1. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Zbraslav Polární lišky 7
7.2.2020 15:00 Dion XX 5 dráha 2. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
PLC 2 6
19.1.2020 18:30 PLC 2 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion 7D 3
19.1.2020 11:30 Metla Kladno 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 2 4
18.1.2020 18:30 PLC 2 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party 7
18.1.2020 11:30 PLC 2 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
5.1.2020 12:45 Ledoborci 1 4 dráha B MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá)
PLC 1 6
4.1.2020 20:30 Ledo Juniors 7 dráha B MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá)
PLC 1 6
4.1.2020 12:45 PLC 1 1 dráha B MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá)
Ledoborci 3 0
15.12.2019 18:00 Zlatá Praha 1 dráha B Ženy divize :Základní část
PLC 2 13
14.12.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha B Ženy divize :Základní část
PLC 2 13
8.12.2019 18:30 Ledoborky 3 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 2 0
8.12.2019 11:30 Kolibris 7 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
PLC 2 7
17.11.2019 10:30 PLC 2 0 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina C
Ledoborci Juniors 13
16.11.2019 16:15 CZE 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina C
PLC 2 2
16.11.2019 10:30 PLC 2 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina C
Zbraslav Lední medvědi 4
13.10.2019 15:00 PLC 2 10 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
13.10.2019 8:30 PLC 2 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion XX 9
22.9.2019 13:20 Dion XX 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :5th place
PLC 2 1
22.9.2019 8:20 PLC 2 3 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Quarter Final
Zbraslav Polární lišky 7
21.9.2019 16:50 PLC 2 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B)
Třešňovka D 0
21.9.2019 10:50 Zbraslav Lední medvědi 10 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B)
PLC 2 0
11.5.2019 15:00 PLC 2 9 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 6
7.4.2019 19:20 Zbraslav Sobi 7 dráha 3. Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 8
7.4.2019 12:20 Loupežníci Jičín 5 dráha 3. Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 3
6.4.2019 15:20 Liboc 2 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 4
6.4.2019 10:20 Dion DJ 5 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 3
24.3.2019 13:20 PLC 2 3 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Ledoborci NG 12
24.3.2019 8:20 PLC 2 9 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 7
3.3.2019 15:00 Ledolamky 13 dráha 4. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 2 1
3.3.2019 8:30 PLC 2 1 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 17
2.3.2019 8:30 PLC 2 0 dráha 1. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Dion XX 16
1.3.2019 18:00 PLC 1 9 dráha 4. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 2 1
26.1.2019 15:20 Ledoborci NG 10 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 3
26.1.2019 10:20 PLC 2 7 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 4
20.1.2019 8:20 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :12 vs. 13
PLC 2 5
19.1.2019 19:20 PLC 2 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři D
Kolibris 7 8
19.1.2019 8:20 Ledolamky 10 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři D
PLC 2 0
4.11.2018 13:20 PLC 2 0 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Slovenia 20
4.11.2018 10:20 PLC 2 3 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 6
27.5.2018 13:50 PLC 1 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
PLC 2 7
27.5.2018 8:20 Ledoborci NG 14 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
PLC 2 2
26.5.2018 16:20 PLC 2 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
PLC 1 4
26.5.2018 10:50 PLC 2 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Savona 6 17
6.5.2018 13:50 PLC 2 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Dion DJ 5
6.5.2018 10:50 PLC 2 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Ledoborci Army 10
5.5.2018 16:20 PLC 2 6 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 14
5.5.2018 10:50 PLC 2 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Ledoborci NG 15
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo