horni

Sedlár (Sedlář) Jan (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
22.3.2020 9:00 Zbraslav OH dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Liboc
21.3.2020 16:00 Kolibris 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav OH
21.3.2020 9:00 Zbraslav OH dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav Klíma
20.3.2020 16:00 Liboc dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav OH
20.3.2020 10:00 Zbraslav OH dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Kolibris 1
19.3.2020 19:00 Zbraslav Klíma dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav OH
16.2.2020 9:15 Zbraslav OH 4 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Čtvrtfinále
Liboc 5
15.2.2020 17:15 Dion YB 7 dráha 2. Pohár ČSC 2019 :Skupina B
Zbraslav OH 1
15.2.2020 12:25 Zbraslav OH 9 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina B
Ledoborci OS 4
15.2.2020 8:05 Zbraslav OH 7 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina B
Savona H 4
26.1.2020 20:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
26.1.2020 12:00 Zbraslav OH 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 4
25.1.2020 20:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 5
7.12.2019 20:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
7.12.2019 12:00 Dion YB 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 7
6.12.2019 20:15 Zbraslav OH 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 6
6.12.2019 12:00 Liboc 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 9
28.10.2019 16:30 Lucky Stones 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 5
27.10.2019 16:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 7
27.10.2019 8:15 Kolibris 2 11 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
26.10.2019 16:30 Zbraslav OH 1 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
26.10.2019 8:15 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
9.2.2019 16:00 Liboc 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 7
9.2.2019 8:30 Zbraslav OH 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 1
27.1.2019 20:15 Dion YB 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
27.1.2019 12:00 Zbraslav OH 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
26.1.2019 20:15 Zbraslav OH 3 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 12
26.1.2019 12:00 Ledoborci 7 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 9
9.12.2018 16:00 Zbraslav OH 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 10
9.12.2018 8:30 Zbraslav OH 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 2
8.12.2018 16:00 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 10
8.12.2018 8:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 14
28.10.2018 16:30 Zbraslav OH 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
28.10.2018 8:15 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 3
27.10.2018 16:30 Zbraslav OH 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 11
27.10.2018 8:15 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 2
15.4.2018 10:30 Zbraslav OH 9 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :Baráž
Kolibris 2 1
14.4.2018 15:30 Cherry Stones 0 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Zbraslav OH 1
14.4.2018 10:30 Ledoborci 7 6 dráha 1. 1.liga – muži :O vítěze skupin (1. z A v 1. z B)
Zbraslav OH 4
30.3.2018 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 13
30.3.2018 8:30 Zbraslav OH 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 5
21.1.2018 18:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 3
21.1.2018 11:30 Zbraslav OH 13 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 0
20.1.2018 18:30 Brno - Západ 1 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 8
20.1.2018 11:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 6
5.11.2017 15:30 Letící kameny 3 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 4
5.11.2017 8:30 Dion 1 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 6
4.11.2017 15:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 4
4.11.2017 8:30 Brno - Východ 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 7
1.10.2017 18:30 Zbraslav OH 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 0
1.10.2017 11:30 Zbraslav OH 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 4
30.9.2017 18:30 PLC S&K 1 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 10
30.9.2017 11:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 3
16.9.2017 17:45 Zbraslav OH 7 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Citadela 5
16.9.2017 12:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Zbraslav OH 1
15.9.2017 17:45 Zbraslav OH 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 5 6
15.9.2017 12:30 Kolibris 1 6 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Zbraslav OH 4
16.4.2017 8:30 Zbraslav OH 7 dráha 4. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Zbraslav R 12
15.4.2017 16:00 Morning star Přírodověda 3 dráha 1. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Zbraslav OH 12
15.4.2017 8:30 Dion YB 10 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Zbraslav OH 8
18.3.2017 19:00 Zbraslav OH 10 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 12
18.3.2017 11:30 Kolibris 1 11 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 2
26.2.2017 16:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 7
26.2.2017 8:30 Trutnov 1 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 5
25.2.2017 16:00 Zbraslav OH 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
25.2.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
13.11.2016 19:00 Zbraslav OH 1 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 9
13.11.2016 11:30 Savona 5 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
12.11.2016 19:00 Zbraslav OH 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
12.11.2016 11:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
9.10.2016 16:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 5
9.10.2016 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 3
8.10.2016 16:00 Zbraslav OH 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
8.10.2016 8:30 Liboc 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 1
13.3.2016 12:00 Zbraslav OH 6 dráha 1. Baráž o extraligu 2016/17 – muži :Baráž o extraligu
Dion YB 5
13.3.2016 8:30 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 3
12.3.2016 15:30 Zbraslav OH 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 9
12.3.2016 8:30 Zbraslav OH 0 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
31.1.2016 19:00 Savona 6 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 10
31.1.2016 12:00 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 3
30.1.2016 19:00 Zlatá Praha 1 0 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 5
30.1.2016 12:00 Zbraslav OH 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 6
6.12.2015 10:00 Savona 4 3 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále
Savona 1 8
5.12.2015 20:15 Savona 4 12 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Ledoborci 4 1
5.12.2015 12:15 CK Zlatá Praha 1 3 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Savona 4 6
4.12.2015 19:00 Ledoborci 7 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Savona 4 12
4.12.2015 12:15 Savona 4 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E
Dion X 7
1.11.2015 15:30 PLC S&K 1 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 11
1.11.2015 8:30 Trutnov 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 3
31.10.2015 15:30 Letící kameny 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 7
31.10.2015 8:30 Zbraslav OH 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
11.10.2015 19:00 Ledoborci 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 6
11.10.2015 12:00 Zbraslav OH 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
10.10.2015 19:00 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 7
10.10.2015 12:00 Zbraslav OH 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 5
10.5.2015 18:45 UK 1 5 dráha 2. Akademické MČR 2015 :Finále
UK 2 6
10.5.2015 13:00 UK 1 7 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Semifinále
Liboc 1 4
10.5.2015 8:00 UK 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2015 :1/4 finále
UK 1 13
9.5.2015 16:00 UK 4 3 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 1 5
9.5.2015 8:00 UK 1 5 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Skupina B
Liboc 1 4
8.5.2015 17:30 UK 1 7 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina B
Dion RUM 4
15.3.2015 13:00 Zbraslav OH 5 dráha 2. Baráž o extraligu 2015/16 - muži :
Zbraslav R 6
14.3.2015 15:30 Zbraslav OH 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
14.3.2015 8:30 Dion YB 5 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 2
18.1.2015 19:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 5
18.1.2015 12:00 Savona 4 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 1
17.1.2015 19:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 0
17.1.2015 12:00 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 3
13.12.2014 17:00 Zbraslav OH 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00
Savona 3 8
13.12.2014 11:30 Zbraslav OH 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Dion YB 8
12.12.2014 17:00 Zbraslav OH 12 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina B
Ledoborci 3 1
12.12.2014 12:15 CK Zlatá Praha 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina B
Zbraslav OH 4
2.11.2014 15:30 Zbraslav OH 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Ledoborci 1 5
2.11.2014 8:30 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
1.11.2014 15:30 Zbraslav OH 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 5
1.11.2014 8:30 Ledo Dion 3 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
12.10.2014 19:00 Zbraslav OH 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 2
12.10.2014 12:00 Dion X 3 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 8
11.10.2014 19:00 Zbraslav OH 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 4
11.10.2014 12:00 Ledoborci 1 2 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 9
11.5.2014 16:00 UK 3 6 dráha 3. Akademické MČR 2014 :O 3. místo
UK 1 5
11.5.2014 13:15 UK 1 3 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Semifinále
Liboc 1 4
11.5.2014 8:00 ČVUT 1 3 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
UK 1 9
10.5.2014 18:30 Liboc 1 6 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Skupina A
UK 1 4
10.5.2014 8:00 UK 1 18 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina A
UK 4 0
9.5.2014 17:15 UK 1 13 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Skupina A
ČVUT 5 2
4.5.2014 18:25 Trutnov (M.Hoferka) 7 dráha 3. MČR Mixy 2014 :O 3. místo
Zbraslav OH (K.Klíma) 4
4.5.2014 15:25 Savona 3 (J.Bareš) 9 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 3
4.5.2014 11:25 Kolibris (D.Šik) 6 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 8
4.5.2014 8:25 Ledoborci 1 (J. Marša) 5 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 6
3.5.2014 20:25 Savona 2 (J.Splavec) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 8
3.5.2014 17:25 ČSC 2 (P.Mareš) 4 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 10
3.5.2014 11:25 ČSC 1 (A.Jiral) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 13
3.5.2014 8:25 Zbraslav R (T.Válek) 9 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 4
2.5.2014 15:25 Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 14
2.5.2014 8:25 Zbraslav OH (K.Klíma) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 7
1.2.2014 16:00 Zbraslav OH 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.2.2014 8:30 Ledoborci 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 5
19.1.2014 19:30 Letící kameny 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 6
19.1.2014 12:00 Zbraslav OH 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 5
18.1.2014 19:30 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 7
18.1.2014 12:00 Ledo Dion 0 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 9
22.12.2013 10:00 Savona H 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Zbraslav OH 2
21.12.2013 18:45 Zbraslav OH 5 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Dion YB 2
21.12.2013 13:00 Duh.jedn. 0 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Zbraslav OH 8
21.12.2013 8:00 Savona 5 5 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Zbraslav OH 4
8.12.2013 10:00 Savona 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále
Savona 3 2
7.12.2013 20:00 Savona 4 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Savona 3 8
7.12.2013 10:30 Savona 3 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina B
Savona 2 2
6.12.2013 17:00 Falcon 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina B
Savona 3 10
6.12.2013 8:00 Savona 3 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina B
Liboc 1 0
3.11.2013 16:00 Liboc 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 6
3.11.2013 8:30 Trutnov 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 5
2.11.2013 16:00 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 7
2.11.2013 8:30 Zbraslav OH 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
13.10.2013 19:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 9
13.10.2013 12:00 Zbraslav M 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 8
12.10.2013 19:30 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 7
12.10.2013 12:00 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 6
23.2.2013 16:00 Zbraslav OH 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 0
23.2.2013 8:30 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 3
3.2.2013 19:30 Zbraslav OH 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 5
3.2.2013 12:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 3
2.2.2013 19:30 Zbraslav OH 10 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 4
2.2.2013 12:00 Zbraslav OH 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 10
16.12.2012 16:30 Savona M 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Hra o 7. místo
Liboc 1 12
16.12.2012 13:00 Savona M 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Poražení ze čtvrtfinále
Zbraslav R 9
16.12.2012 10:00 MD CC Savona 3 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Čtvrtfinále
Savona M 0
15.12.2012 18:00 Zbraslav M 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Savona M 10
15.12.2012 9:00 Savona M 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Kolibris 2 4
14.12.2012 16:00 Savona M 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Duhoví jednorožci 4
14.12.2012 9:00 Dion VIP 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Savona M 5
18.11.2012 16:00 S&K Tee Party 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 6
18.11.2012 8:30 Ledoborci 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 5
17.11.2012 16:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 5
17.11.2012 8:30 Savona 5 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 7
4.11.2012 19:30 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 12
4.11.2012 12:00 Guerera TP 2 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 10
3.11.2012 19:30 Zbraslav OH 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 4
3.11.2012 12:00 Kolibris 2 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 6
13.5.2012 8:30 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Zbraslav OH 2
12.5.2012 15:45 Zbraslav OH 9 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina C
Ledo Dion 8
12.5.2012 10:45 Savona 5 7 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina C
Zbraslav OH 1
7.5.2012 14:25 Trutnov 1 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 0
7.5.2012 11:25 Zbraslav H 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 4
7.5.2012 8:25 Zbraslav OH 5 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 3
6.5.2012 17:25 Ledoborci 1 11 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 6
6.5.2012 14:25 Zbraslav OH 6 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 5
6.5.2012 8:25 Zbraslav OH 4 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris 2 3
5.5.2012 14:25 Ledoborci 3 2 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 5
5.5.2012 11:25 Zbraslav OH 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
25.3.2012 14:15 Zbraslav OH 6 dráha 1. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Hra o bronz
Zbraslav H 5
25.3.2012 9:15 Zbraslav OH 0 dráha 2. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Semifinále
Savona 4 7
24.3.2012 19:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Aritma 1 1
24.3.2012 8:15 Zbraslav A 7 dráha 4. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Zbraslav OH 3
25.2.2012 16:00 Zbraslav OH 9 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 1
25.2.2012 8:30 S&K Tee Party 8 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 1
5.2.2012 19:30 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 10
5.2.2012 12:00 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 9
4.2.2012 19:30 Zbraslav OH 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 2 10
4.2.2012 12:00 Ledoborci 1 10 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 8
20.11.2011 16:00 Aritma 1 11 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 3
20.11.2011 8:30 Dion RM 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 6
19.11.2011 16:00 Zbraslav OH 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 1
19.11.2011 8:30 Zbraslav OH 11 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
30.10.2011 19:30 Trutnov 1 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 8
30.10.2011 12:00 Kolibris 2 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 2
29.10.2011 19:30 Zbraslav OH 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 1 4
29.10.2011 12:00 Zbraslav OH 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 6
22.5.2011 8:30 Zbraslav OH 7 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Savona 5 8
21.5.2011 17:40 Trutnov 2 4 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Zbraslav OH 6
21.5.2011 12:20 Aritma 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Zbraslav OH 5
21.5.2011 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Dion 1 3
7.5.2011 17:40 Zbraslav OH 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav D 7
7.5.2011 12:20 Zbraslav OH 9 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 1
6.5.2011 19:50 Zbraslav OH 10 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Valící se šutráky 5
6.5.2011 15:30 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav OH 5
16.4.2011 12:30 Kolibris 3 2 dráha 3. Baráže MČR :Baráž o 1. ligu mužů
Zbraslav OH 8
9.4.2011 14:30 Guerera TP 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 5
27.3.2011 16:15 Kolibris 3 0 dráha 1. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - Bronze game
Zbraslav OH 0
27.3.2011 9:15 Zbraslav H 5 dráha 2. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - semifinále
Zbraslav OH 4
26.3.2011 20:45 Aritma 1 0 dráha 2. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. A
Zbraslav OH 0
26.3.2011 16:45 Zbraslav OH 8 dráha 4. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. A
Kolibris 3 7
19.12.2010 17:00 Zbraslav OH 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Finále
CC Letící kameny 6
19.12.2010 14:00 Zbraslav OH 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/2 finále
Savona 1 8
19.12.2010 10:45 Zbraslav OH 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/4 finále
Trutnov 2 5
19.12.2010 8:00 Zbraslav OH 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Ledoborci 3 3
18.12.2010 16:00 1.CK Brno - východ 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav OH 7
18.12.2010 10:00 Zbraslav OH 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav H 6
17.12.2010 16:00 CC Letící kameny 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav OH 7
5.12.2010 17:30 Zbraslav OH 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 3 0
5.12.2010 11:30 Brno - Východ 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 12
4.12.2010 17:30 Zbraslav OH 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 6
4.12.2010 11:30 Zbraslav OH 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 1
31.10.2010 17:30 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 7
31.10.2010 11:30 Klub z Viktorky 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 7
30.10.2010 20:30 Zlatá Praha 3 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 4
30.10.2010 14:30 Zbraslav OH 10 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 3
30.10.2010 8:30 Zbraslav OH 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 4
3.10.2010 14:30 Zbraslav OH 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 1
3.10.2010 8:30 Zbraslav OH 8 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 4
2.10.2010 17:30 Demion 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 1
2.10.2010 11:30 Klub z Viktorky 0 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 12
1.5.2010 15:00 Zbraslav (L.Klímová) 5 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Dion (K.Svatoňová) 7
1.5.2010 10:15 Zbraslav (L.Klímová) 6 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Letící kameny (M.Plzák) 3
30.4.2010 20:00 Savona (J.Kováč) 7 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina C
Zbraslav (L.Klímová) 4
30.4.2010 13:15 Zbraslav (L.Klímová) 4 dráha B MČR mixy 2010 :Skupina C
Kolibris (V.Pořt) 3
18.4.2010 8:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. Baráž o 1. a 2. ligu - muži :baráž o 2. ligu
Zlatá Praha 3 6
17.4.2010 18:30 Zlatá Praha 3 4 dráha 2. Baráž o 1. a 2. ligu - muži :baráž o 2. ligu
Zbraslav OH 7
17.4.2010 12:00 Zbraslav OH 4 dráha 1. Baráž o 1. a 2. ligu - muži :baráž o 2. ligu
Zlatá Praha 3 7
11.4.2010 16:00 Zbraslav OH 5 dráha 1. 3.liga - muži :Tie breaky 09/10
Karviná 4
11.4.2010 11:00 Zbraslav OH 6 dráha 2. 3.liga - muži :Tie breaky 09/10
Brno - Západ 5
10.4.2010 14:00 Karviná 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 8
10.4.2010 8:00 Zbraslav OH 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 3
28.3.2010 16:00 Praha A 1 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :O 3. místo
Zbraslav OH 8
28.3.2010 12:30 Zbraslav OH 3 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
RPK Brno 6
28.3.2010 9:00 Aritma 2 8 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav OH 3
27.3.2010 20:30 Zbraslav OH 6 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Praha A 5
27.3.2010 15:30 Zbraslav OH 2 dráha 4. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Savona 4 6
27.3.2010 10:30 Zbraslav H 2 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav OH 8
6.3.2010 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 6
10.1.2010 17:00 Zbraslav OH 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 8
10.1.2010 11:00 Zbraslav OH 15 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Modřany TP 3
9.1.2010 20:00 Aritma 3 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 12
9.1.2010 14:00 Brno - Západ 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 5
6.12.2009 17:00 Zbraslav A 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 16
5.12.2009 20:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 10
5.12.2009 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 4
22.11.2009 14:00 Zbraslav OH 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 5
22.11.2009 8:00 Dion 1 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 9
21.11.2009 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 2 3
1.11.2009 11:00 Dion VIP 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 10
31.10.2009 20:00 Guerera TP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 3
31.10.2009 14:00 Modřany TP 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 10
31.10.2009 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 3 6
13.9.2009 20:00 Tee Party 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 5
13.9.2009 14:00 Zbraslav OH 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Západ 9
12.9.2009 20:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav A 7
12.9.2009 14:00 Zbraslav OH 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 3
24.5.2009 21:00 Zbraslav OH 9 dráha 1. Akademici 2009 - muži :o 3. místo
Aritma 2 0
24.5.2009 18:30 Zbraslav A 6 dráha 4. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav OH 8
24.5.2009 13:30 Aritma 2 5 dráha 3. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav OH 4
24.5.2009 11:00 Praha A 5 dráha 2. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav OH 1
24.5.2009 8:30 Zbraslav H 9 dráha 1. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav OH 1
19.4.2009 14:00 Zbraslav OH 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina F
Dion RM 1
19.4.2009 8:30 Dion HJ 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina F
Zbraslav OH 4
18.4.2009 11:00 Zbraslav OH 13 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina A
1.CC Bratislava 2 3
18.4.2009 8:30 Dion DJ 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina A
Zbraslav OH 4
4.4.2009 8:00 Zbraslav OH 3 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Tee Party 10
8.3.2009 17:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav OH 1
7.3.2009 14:00 Dion VIP 9 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav OH 4
22.2.2009 14:00 Zbraslav OH 3 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Brno - Západ 6
21.2.2009 11:00 Zbraslav A 10 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav OH 2
23.11.2008 11:00 Zbraslav OH 4 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 2 7
22.11.2008 17:00 Zbraslav OH 0 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Kamenný Újezd 0
22.11.2008 8:00 RPK Brno 11 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav OH 5
18.10.2008 15:00 Dion DJ 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav OH 1
18.10.2008 9:00 Savona 4 14 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav OH 3
28.9.2008 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 6
27.9.2008 14:00 Guerera TP 10 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav OH 1
3.5.2008 14:15 Zbraslav O 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Zlatá Praha 4
3.5.2008 11:30 Zbraslav O 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Kolibris 3 13
3.5.2008 9:00 Dion DJ 13 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Zbraslav O 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo