horni

Tomíšek Marek (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 15:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Dion 1 8
1.3.2020 8:30 Cherry Stones 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 5
15.2.2020 19:25 Liboc 9 dráha 3. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Cherry Stones 3
15.2.2020 15:05 Cherry Stones 1 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Lucky Stones 8
15.2.2020 10:15 Cherry Stones 5 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Liboc 3 8
12.1.2020 15:30 Cherry Stones 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Brno - Západ 8
12.1.2020 8:30 Ledoborci OS 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 1
11.1.2020 15:30 Morning star Přírodověda 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 3
11.1.2020 8:30 Ledoborci 7 11 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 1
15.12.2019 18:30 Zbraslav R 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 9
15.12.2019 11:30 PLC S&K 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 5
14.12.2019 18:30 Brno - Západ 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 4
14.12.2019 11:30 Dion 1 9 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 3
3.11.2019 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 6
3.11.2019 8:30 Cherry Stones 5 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Morning star Přírodověda 6
2.11.2019 15:30 Cherry Stones 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci 7 6
2.11.2019 8:30 Cherry Stones 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 7
9.3.2019 15:30 Klub z Viktorky 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 11
9.3.2019 8:30 Cherry Stones 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
24.2.2019 15:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
24.2.2019 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 5
23.2.2019 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 1
23.2.2019 8:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 2
11.11.2018 15:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 5
11.11.2018 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 4
10.11.2018 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
10.11.2018 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 9
14.10.2018 18:30 Cherry Stones 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
14.10.2018 11:30 Cherry Stones 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 3
13.10.2018 18:30 Kolibris 5 8 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
13.10.2018 11:30 Cherry Stones 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 7
14.4.2018 15:30 Cherry Stones 0 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Zbraslav OH 1
14.4.2018 10:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Letící kameny 2
30.3.2018 18:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 11:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 5
21.1.2018 15:30 Cherry Stones 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 3
21.1.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 2
20.1.2018 15:30 Kolibris 5 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
20.1.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
5.11.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 8
5.11.2017 11:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
4.11.2017 18:30 PLC GUERERA 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
4.11.2017 11:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 5
1.10.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
1.10.2017 8:30 Cherry Stones 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 2
30.9.2017 15:30 Cherry Stones 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
30.9.2017 8:30 Cherry Stones 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
16.9.2017 20:00 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 7
16.9.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
16.9.2017 10:15 Cherry Stones 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Liboc 5
15.9.2017 14:45 PLC LEDO 8 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 3
2.4.2017 11:30 Dion YB 8 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 1
1.4.2017 18:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 7
1.4.2017 11:30 Dion CÉLINE 12 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 7
22.1.2017 15:30 Cherry Stones 4 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 2
22.1.2017 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
21.1.2017 15:30 Cherry Stones 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 3
21.1.2017 8:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
20.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 6
19.11.2016 18:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Brno - Západ 4
19.11.2016 11:30 PLC GUERERA 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
25.9.2016 15:30 Cherry Stones 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 4
25.9.2016 8:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 4
24.9.2016 15:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
24.9.2016 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
10.9.2016 17:45 Savona 6 3 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 7
10.9.2016 10:15 Cherry Stones 7 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 2
9.9.2016 15:30 Kolibris 1 11 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 5
9.9.2016 10:15 Cherry Stones 4 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 5 6
12.3.2016 15:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 2
12.3.2016 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
31.1.2016 19:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 7
31.1.2016 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
30.1.2016 19:00 Zlatá Praha 1 0 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 5
30.1.2016 12:00 Savona 6 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
1.11.2015 15:30 Zlatá Praha 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 11
1.11.2015 8:30 Ledoborci 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 3
31.10.2015 15:30 Zlatá Praha 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 8
31.10.2015 8:30 PLC S&K 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 7
11.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
11.10.2015 12:00 Zbraslav OH 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
10.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 11 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
10.10.2015 12:00 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
12.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Morning star Přírodověda 8
12.9.2015 8:45 Liboc 3 6 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Zlatá Praha 1 5
11.9.2015 19:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Zlatá Praha 1 10
11.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 8
6.4.2015 11:00 Zbraslav ONI 4 dráha 3. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Klub z Viktorky 3
6.4.2015 8:00 Karviná 4 dráha 1. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav ONI 8
5.4.2015 17:00 Zbraslav ONI 4 dráha 4. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
PLC S&K 5
5.4.2015 11:00 Brno - Západ 10 dráha 2. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav ONI 4
4.4.2015 15:00 Zbraslav ONI 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 6
4.4.2015 8:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 5
8.2.2015 18:00 Zbraslav ONI 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 4
8.2.2015 11:30 Brno - Východ 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 9
7.2.2015 20:00 Zbraslav ONI 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 0
7.2.2015 8:00 Zbraslav L 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 12
17.11.2014 20:00 Zbraslav ONI 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 5
17.11.2014 13:30 Ledoborci 5 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
17.11.2014 8:00 Kolibris 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
15.11.2014 20:00 Dion VIP 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 7
15.11.2014 8:00 Zbraslav ONI 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 8
28.9.2014 16:30 Zbraslav ONI 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 0
28.9.2014 10:30 Zbraslav M 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
27.9.2014 19:00 Zbraslav ONI 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 3
27.9.2014 13:00 Zbraslav ONI 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 7
27.9.2014 8:00 Ledoborci 7 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
3.5.2014 11:25 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 3 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 7
2.5.2014 15:25 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 4 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 2 (J.Splavec) 7
2.5.2014 11:25 Kolibris (D.Šik) 11 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 2
23.3.2014 17:00 Dion YB 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 6
23.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 9
22.3.2014 20:00 Zbraslav ONI 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
22.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 2
16.3.2014 17:00 Zbraslav ONI 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 6
16.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 11 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
15.3.2014 14:00 WHEELCHAIR 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
21.12.2013 21:15 S&K Tee Party 5 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Zbraslav ONI 6
21.12.2013 16:15 Zbraslav ONI 0 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Trutnov 1 8
21.12.2013 10:30 Dion X 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Zbraslav ONI 1
15.12.2013 17:00 Brno - Východ 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
15.12.2013 11:00 Dion VIP 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
14.12.2013 14:00 Zbraslav ONI 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion YB 7
14.12.2013 8:00 Ledoborci 4 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
27.10.2013 20:00 Guerera TP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 3
27.10.2013 14:00 Zbraslav ONI 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 13
27.10.2013 8:00 Zbraslav ONI 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
26.10.2013 17:00 RIPER Hradec Králové HD 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
26.10.2013 11:00 Karviná 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
4.5.2013 10:15 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Tee Party (Š.Zubercová) 10
3.5.2013 20:15 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 2 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 9
3.5.2013 15:15 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 2 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 8
3.5.2013 10:15 Trutnov (M.Hoferka) 9 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 4
7.4.2013 11:00 Zbraslav ING 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Tee Party M 12
6.4.2013 14:00 Ledoborci 5 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 1
20.1.2013 20:00 Zbraslav ING 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 3 7
20.1.2013 8:00 Zbraslav L 10 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 2
19.1.2013 11:00 Zbraslav ING 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
18.1.2013 17:00 Grey Wolves Team 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 6
9.12.2012 20:00 Zbraslav ING 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 9
9.12.2012 8:00 Kolibris 5 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 8
28.10.2012 20:00 Zbraslav ING 12 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
28.10.2012 8:00 Dion 1 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 7
30.9.2012 20:00 Zbraslav ING 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 9
30.9.2012 14:00 Klub z Viktorky 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 4
29.9.2012 20:00 Zbraslav ING 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 9
29.9.2012 14:00 WHEELCHAIR 9 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 2
23.9.2012 11:00 Ledoborci 2 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 2
22.9.2012 20:00 Zbraslav ING 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 13
22.9.2012 8:00 Ledoborci 3 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 0
7.5.2012 14:25 Aritma 3 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 5
7.5.2012 8:25 Zbraslav OH 5 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 3
6.5.2012 20:25 Zbraslav R 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
6.5.2012 14:25 Aritma 3 6 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 2
6.5.2012 8:25 Zbraslav R 8 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona M 6
5.5.2012 17:25 Aritma 1 7 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 3
5.5.2012 8:25 Aritma 3 5 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 6
8.4.2012 11:30 Modřany TP 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 7
18.3.2012 17:30 Ledoborci 4 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 8
18.3.2012 11:30 Zbraslav ING 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
4.12.2011 14:30 Klub z Viktorky 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 8
4.12.2011 8:30 Zbraslav ING 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 8
3.12.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 9
3.12.2011 8:30 Zbraslav ING 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 6
6.11.2011 17:30 Karviná 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 3
6.11.2011 11:30 Zbraslav ING 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 4
5.11.2011 17:30 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 2
5.11.2011 11:30 Zbraslav ING 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 9
2.10.2011 14:30 Ledoborci 2 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 6
2.10.2011 8:30 Zbraslav ING 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 7
1.10.2011 14:30 Zbraslav ING 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 8
1.10.2011 8:30 Zbraslav L 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 4
10.4.2011 14:30 Zbraslav ING 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 10
10.4.2011 8:30 Aritma 3 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 4
30.1.2011 14:30 Karviná 12 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 1
30.1.2011 8:30 Zbraslav ING 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Modřany TP 6
29.1.2011 17:30 Ledoborci 2 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 2
29.1.2011 11:30 Zbraslav ING 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 8
31.10.2010 14:30 Kolibris 5 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 1
31.10.2010 8:30 Zbraslav ING 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 7
30.10.2010 17:30 RIPER Hradec Králové 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 3
30.10.2010 11:30 Zbraslav ING 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 2
17.10.2010 17:30 Zbraslav ING 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 6
17.10.2010 11:30 Zbraslav SK 14 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 2
16.10.2010 20:30 Brno - Západ 14 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 1
16.10.2010 14:30 Zbraslav ING 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 16
16.10.2010 8:30 Ledoborci 3 11 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo