horni

Touc Petr (CC RIPER)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:30 CC RIPER 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
1.3.2020 11:30 CC RIPER 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 0
29.2.2020 11:30 Karviná 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 5
23.2.2020 18:30 CC RIPER 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 1
23.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 0
22.2.2020 18:30 CC RIPER 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 3
22.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 4
12.1.2020 18:30 Ledoborci 3 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 2
12.1.2020 11:30 Wheelchair team 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 2
11.1.2020 11:30 CC RIPER 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
7.12.2019 15:00 Savona 6 12 dráha B Muži divize A :Základní část
CC RIPER 6
7.12.2019 8:30 CC RIPER 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.10.2019 18:30 Ledoborci 8 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 1
13.10.2019 11:30 CC RIPER 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 9
12.10.2019 18:30 Ledoborci 4 14 dráha 4. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 0
12.10.2019 11:30 CC RIPER 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 7
14.4.2019 15:30 CC RIPER 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 10
14.4.2019 8:30 CC RIPER 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 4
13.4.2019 18:30 Ledoborci 8 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
13.4.2019 11:30 Lucky Stones 1 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
10.3.2019 18:30 CC RIPER 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
9.3.2019 18:30 CC RIPER 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 12
9.3.2019 11:30 Dion VIP 0 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
9.12.2018 19:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 4
9.12.2018 12:00 CC RIPER 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 4
8.12.2018 20:15 CC RIPER 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 6
8.12.2018 12:00 Ledoborci 4 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
21.10.2018 15:00 Zbraslav L 4 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
20.10.2018 15:00 Ledoborci NG 8 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
20.10.2018 8:30 CC RIPER 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 8
11.3.2018 11:30 Ledoborci NG 5 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
10.3.2018 18:30 CC RIPER 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 1
10.3.2018 11:30 Zbraslav M 1 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
4.3.2018 18:30 Kolibris 3 9 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
4.3.2018 11:30 CC RIPER 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 11
3.3.2018 18:30 CC RIPER 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 1
11.2.2018 15:30 CC RIPER 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
11.2.2018 8:30 CC RIPER 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 10
10.2.2018 15:30 CC RIPER 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 10
10.2.2018 8:30 CC RIPER 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 5
11.11.2017 20:15 Ledoborci 3 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
11.11.2017 14:00 Liboc 2 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
11.11.2017 8:30 Kamenný Újezd 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 9
15.10.2017 18:30 Loupežníci Jičín 11 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
15.10.2017 11:30 CC RIPER 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 9
14.10.2017 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
19.3.2017 16:00 CC RIPER 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
19.3.2017 8:30 CC RIPER 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 6
18.3.2017 16:00 Ledoborci 8 9 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 2
18.3.2017 8:30 Ledoborci 7 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
26.2.2017 19:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
26.2.2017 12:00 PLC ICEBREAKERS 9 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
5.2.2017 11:30 CC RIPER 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 6
4.2.2017 18:30 CC RIPER 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.2.2017 11:30 Kolibris 3 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
11.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 15
11.12.2016 8:30 CC RIPER 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 7
10.12.2016 15:30 CC RIPER 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 8
10.12.2016 8:30 CC RIPER 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 6
9.10.2016 19:30 CC RIPER 1 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 0
8.10.2016 19:30 Demion 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
8.10.2016 12:00 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo