horni

Tomáš Petr (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
21.3.2020 12:30 Ledoborci 2 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Zápasy o 1. ligu
Ledoborci Juniors
1.3.2020 15:00 Dion VIP 10 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 3
29.2.2020 18:00 Dion XY 12 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 2
29.2.2020 11:30 Kolibris 3 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 11
19.1.2020 15:00 Ledoborci 2 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 6
19.1.2020 8:30 Zbraslav M 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
18.1.2020 15:00 Ledoborci 2 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Troublemakers 0
18.1.2020 8:30 Troublemakers 0 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 1
8.12.2019 15:00 Ledoborci 2 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 3
8.12.2019 8:30 Klub z Viktorky 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
3.11.2019 18:00 Ledoborci 2 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 5
3.11.2019 11:30 Ledoborci 2 10 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 6
2.11.2019 15:00 Ledoborci 2 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 5
2.11.2019 11:30 Zbraslav L 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 6
27.10.2019 15:00 Ledoborci 2 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Klub z Viktorky 8
26.10.2019 15:00 Ledoborci 2 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion XY 3
26.10.2019 8:30 Kamenný Újezd 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
10.3.2019 15:30 PLC GUERERA 8 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 3
10.3.2019 8:30 Savona 6 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 2
13.1.2019 15:30 PLC S&K 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 8
13.1.2019 8:30 Ledoborci 2 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 11
12.1.2019 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 10
12.1.2019 8:30 Brno - Západ 10 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 7
11.11.2018 18:30 Ledoborci 2 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 3
11.11.2018 11:30 Ledoborci 2 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 8
10.11.2018 18:30 Ledoborci 2 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 2
10.11.2018 11:30 Ledoborci 2 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 9
14.10.2018 15:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 5
14.10.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 5
13.10.2018 15:30 Ledoborci 2 3 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 6
13.10.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 6
14.4.2018 10:30 Zbraslav M 4 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Baráž
Ledoborci 2 8
30.3.2018 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 13
30.3.2018 8:30 Letící kameny 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 4
21.1.2018 18:30 Ledoborci 2 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 7
21.1.2018 11:30 Dion 1 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 4
20.1.2018 18:30 Ledoborci 2 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 3
20.1.2018 11:30 Brno - Východ 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 6
5.11.2017 15:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 5
5.11.2017 8:30 Brno - Západ 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 3
4.11.2017 15:30 Ledoborci 2 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 6
4.11.2017 8:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
1.10.2017 18:30 Zbraslav OH 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 0
1.10.2017 11:30 PLC S&K 10 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 2
30.9.2017 18:30 Ledoborci 2 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 6
30.9.2017 11:30 Ledoborci 2 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 4
16.4.2017 20:00 Ledoborci 2 8 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 7
16.4.2017 12:00 Ledoborci 2 7 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav L 4
15.4.2017 12:00 Ledoborci 7 11 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Ledoborci 2 3
2.4.2017 8:30 Brno - Západ 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 2 5
1.4.2017 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 11
1.4.2017 8:30 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 2 4
22.1.2017 18:30 Ledoborci 2 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 8
22.1.2017 11:30 Brno - Východ 11 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 2 1
21.1.2017 18:30 Ledoborci 2 10 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav L 1
21.1.2017 11:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 12
20.11.2016 11:30 PLC GUERERA 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 2
19.11.2016 18:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 10
19.11.2016 11:30 Dion YB 9 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 1
25.9.2016 15:30 Ledoborci 2 0 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 8
25.9.2016 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 3
24.9.2016 15:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
24.9.2016 8:30 Brno - Západ 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 6
17.1.2016 11:15 Ledoborci 2 6 dráha A Muži divize E :
Ledoborci Juniors 3
16.1.2016 17:15 Ledoborci 2 4 dráha B Muži divize E :
Demion 5
16.1.2016 8:30 Ledoborci 2 8 dráha A Muži divize E :
Kolibris 5 4
3.1.2016 20:00 Karviná 4 dráha 2. Muži divize E :
Ledoborci 2 7
3.1.2016 14:00 Ledoborci 2 12 dráha 4. Muži divize E :
Dion 1 3
3.1.2016 8:30 Ledoborci 2 5 dráha 3. Muži divize E :
Zbraslav L 2
2.1.2016 17:15 Ledoborci 2 9 dráha 2. Muži divize E :
Brno - Východ 6
2.1.2016 11:15 Ledoborci 2 2 dráha 1. Muži divize E :
PLC GUERERA 7
22.11.2015 17:15 PLC ICEBREAKERS 2 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
21.11.2015 17:15 Ledoborci 2 2 dráha A Muži divize C :Základní část
Troublemakers 8
21.11.2015 8:30 Ledoborci 2 6 dráha B Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 7
28.9.2015 14:30 Ledoborci 2 1 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 0
28.9.2015 8:30 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 4
26.9.2015 20:00 Klub z Viktorky 3 dráha B Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 6
26.9.2015 11:15 Ledoborci 2 3 dráha A Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 8
4.4.2015 18:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion 1 5
4.4.2015 11:30 PLC S&K 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
22.3.2015 15:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 9
22.3.2015 8:30 Ledoborci 2 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 1
21.3.2015 17:15 WHEELCHAIR 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
21.3.2015 10:45 Zlatá Praha 3 4 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 8
17.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 8
17.11.2014 10:45 Ledoborci 4 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 14
16.11.2014 17:15 Ledoborci 2 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 7
16.11.2014 10:45 Ledoborci 2 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
PLC S&K 12
5.10.2014 15:30 Ledoborci 2 0 dráha 2. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
5.10.2014 8:30 Dion 1 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 4
4.10.2014 16:30 Brno - Západ 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
4.10.2014 10:30 Ledoborci 2 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Zlatá Praha 3 7
22.3.2014 14:00 Ledoborci 2 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 6
22.3.2014 8:00 Ledoborci 2 8 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 6
15.3.2014 17:00 Ledoborci 2 4 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RPK Brno 7
15.3.2014 11:00 Zbraslav L 6 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
16.2.2014 17:00 Ledoborci 2 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 1
16.2.2014 11:00 Ledoborci 2 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 2
15.2.2014 20:00 Ledoborci 2 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 3
15.2.2014 14:00 Zlatá Praha 3 5 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 4
15.2.2014 8:00 Klub z Viktorky 4 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 3
17.11.2013 20:00 RPK Brno 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 4
17.11.2013 14:00 Ledoborci 2 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 3
17.11.2013 8:00 Demion 9 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
16.11.2013 17:00 Kolibris 3 1 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 7
16.11.2013 11:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 6
7.4.2013 11:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 7
6.4.2013 8:00 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 6
20.1.2013 14:00 Ledoborci 2 15 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
19.1.2013 17:00 Tee Party M 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 3
18.1.2013 17:00 Ledoborci 2 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 1
9.12.2012 20:00 Ledoborci 5 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 4
9.12.2012 8:00 Ledoborci 2 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 5
8.12.2012 11:00 Kolibris 3 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 7
28.10.2012 14:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 8
27.10.2012 11:00 Zbraslav L 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 5
30.9.2012 17:00 Ledoborci 2 13 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 5
30.9.2012 11:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 6
29.9.2012 20:00 Ledoborci 2 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 5
29.9.2012 11:00 Grey Wolves Team 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 7
23.9.2012 11:00 Ledoborci 2 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 2
22.9.2012 20:00 RIPER Hradec Králové HD 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 5
22.9.2012 8:00 Ledoborci 2 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 1
8.4.2012 11:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 3
18.3.2012 17:30 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
18.3.2012 11:30 Modřany TP 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 10
22.1.2012 14:30 Ledo Dion 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 3
22.1.2012 8:30 Ledoborci 2 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 6
21.1.2012 14:30 Kolibris 5 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 1
21.1.2012 8:30 Ledoborci 2 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 8
23.10.2011 14:30 Grey Wolves Team 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 5
23.10.2011 8:30 Ledoborci 2 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 5
22.10.2011 14:30 Dion 1 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 8
22.10.2011 8:30 Ledoborci 2 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
2.10.2011 14:30 Ledoborci 2 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 6
2.10.2011 8:30 Zbraslav L 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 7
1.10.2011 14:30 Ledoborci 2 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 4 2
1.10.2011 8:30 Ledoborci 2 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 4
9.4.2011 17:30 Dion 1 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
9.4.2011 11:30 Ledoborci 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 7
30.1.2011 14:30 Ledoborci 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 4
30.1.2011 8:30 Brno - Západ 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 3
29.1.2011 17:30 Ledoborci 2 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 2
29.1.2011 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 10
28.11.2010 14:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 8
28.11.2010 8:30 Dion VIP 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
27.11.2010 14:30 Ledoborci 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 6
27.11.2010 8:30 Ledoborci 4 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
3.10.2010 17:30 Ledoborci 2 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 3
3.10.2010 11:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 18
2.10.2010 20:30 Ledoborci 2 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Modřany TP 6
2.10.2010 14:30 Karviná 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
2.10.2010 8:30 Zbraslav M 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 1
10.4.2010 14:00 Dion VIP 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 7
10.4.2010 8:00 Ledoborci 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 6
7.3.2010 8:00 Ledoborci 2 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 6
6.3.2010 20:00 Guerera TP 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 2
6.3.2010 8:00 Brno - Západ 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 6
9.1.2010 20:00 Ledoborci 2 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Modřany TP 4
9.1.2010 14:00 Zbraslav A 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 8
6.12.2009 17:00 Ledoborci 2 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 3 9
6.12.2009 11:00 Dion 1 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 1
5.12.2009 20:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 10
5.12.2009 8:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 8
22.11.2009 14:00 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 8
22.11.2009 8:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 4
21.11.2009 20:00 Ledoborci 2 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 2 7
21.11.2009 14:00 Tee Party 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 4
21.11.2009 8:00 Ledoborci 2 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 7
1.11.2009 11:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Západ 12
13.9.2009 20:00 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav A 10
13.9.2009 14:00 Modřany TP 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 1
12.9.2009 20:00 Aritma 3 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 12
12.9.2009 14:00 Zbraslav OH 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 3
4.4.2009 8:00 Ledoborci 2 0 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Kamenný Újezd 0
8.3.2009 17:00 Dion VIP 8 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 3
8.3.2009 8:00 Ledoborci 2 7 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Brno - Západ 9
7.3.2009 14:00 Karviná 11 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 0
22.2.2009 14:00 Ledoborci 2 5 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav A 6
21.2.2009 20:00 Zlatá Praha 2 9 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 3
23.11.2008 11:00 Ledoborci 2 4 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
RPK Brno 9
22.11.2008 17:00 Tee Party 6 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 3
28.9.2008 17:00 Ledoborci 2 8 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 9
28.9.2008 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 6
6.4.2008 10:45 Ledoborci 2 1 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Guerera TP 8
5.4.2008 15:45 Ledoborci 2 0 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kladno The Bush 0
5.4.2008 8:15 Brno - Západ 6 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Ledoborci 2 4
16.3.2008 13:15 Kamenný Újezd 12 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Ledoborci 2 6
16.3.2008 8:15 RPK Brno 14 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Ledoborci 2 0
15.3.2008 15:45 Ledoborci 2 3 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Zbraslav M 4
27.1.2008 13:15 Dion TP 10 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Ledoborci 2 3
26.1.2008 20:45 Ledoborci 2 2 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Klub z Viktorky 12
26.1.2008 13:15 Kolibris 5 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Ledoborci 2 3
25.11.2007 18:15 Ledoborci 2 5 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Zbraslav M 7
25.11.2007 10:45 Kamenný Újezd 5 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Ledoborci 2 6
24.11.2007 18:15 Dion 1 8 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Ledoborci 2 1
24.11.2007 8:15 Dion RM 19 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Ledoborci 2 1
30.9.2007 13:15 Ledoborci 2 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion TP 5
29.9.2007 20:45 Kamenný Újezd 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Ledoborci 2 7
29.9.2007 10:45 Ledoborci 2 2 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
RPK Brno 7
28.9.2007 15:45 Ledoborci 2 0 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Guerera TP 14
28.9.2007 10:45 Demion 15 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Ledoborci 2 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo