datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
1.3.2020 |
15:30 |
Brno - Západ
4
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Morning star Přírodověda
8
|
1.3.2020 |
8:30 |
Dion 1
10
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Brno - Západ
2
|
12.1.2020 |
15:30 |
Cherry Stones
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Brno - Západ
8
|
12.1.2020 |
8:30 |
Zbraslav R
2
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Brno - Západ
8
|
11.1.2020 |
15:30 |
PLC S&K
8
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Brno - Západ
2
|
11.1.2020 |
8:30 |
Brno - Západ
8
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Ledoborci OS
5
|
15.12.2019 |
18:30 |
Brno - Západ
0
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Ledoborci 7
11
|
15.12.2019 |
11:30 |
Brno - Západ
5
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Dion 1
9
|
14.12.2019 |
18:30 |
Brno - Západ
6
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Cherry Stones
4
|
14.12.2019 |
11:30 |
Morning star Přírodověda
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Brno - Západ
0
|
3.11.2019 |
15:30 |
Brno - Západ
3
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Zbraslav R
8
|
3.11.2019 |
8:30 |
Brno - Západ
4
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
PLC S&K
8
|
2.11.2019 |
15:30 |
Ledoborci OS
2
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Brno - Západ
10
|
2.11.2019 |
8:30 |
Ledoborci 7
4
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Brno - Západ
3
|
10.3.2019 |
15:30 |
Zbraslav R
6
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina A |
Brno - Západ
7
|
10.3.2019 |
8:30 |
Brno - Západ
8
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina A |
Dion CÉLINE
11
|
13.1.2019 |
15:30 |
Kolibris 2
9
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina A |
Brno - Západ
3
|
13.1.2019 |
8:30 |
PLC S&K
9
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Skupina A |
Brno - Západ
5
|
12.1.2019 |
15:30 |
PLC GUERERA
1
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina A |
Brno - Západ
0
|
12.1.2019 |
8:30 |
Brno - Západ
10
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina A |
Ledoborci 2
7
|
11.11.2018 |
18:30 |
Brno - Západ
7
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina A |
Savona 6
3
|
11.11.2018 |
11:30 |
Dion CÉLINE
9
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Skupina A |
Brno - Západ
7
|
10.11.2018 |
18:30 |
Brno - Západ
8
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina A |
Kolibris 2
6
|
10.11.2018 |
11:30 |
Brno - Západ
2
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina A |
Zbraslav R
10
|
14.10.2018 |
15:30 |
Brno - Západ
8
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina A |
PLC S&K
1
|
14.10.2018 |
8:30 |
Brno - Západ
8
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina A |
PLC GUERERA
10
|
13.10.2018 |
15:30 |
Ledoborci 2
3
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina A |
Brno - Západ
6
|
13.10.2018 |
8:30 |
Savona 6
7
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina A |
Brno - Západ
8
|
30.3.2018 |
15:30 |
Brno - Západ
3
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina B |
Letící kameny
6
|
30.3.2018 |
8:30 |
Dion 1
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Západ
2
|
21.1.2018 |
18:30 |
Ledoborci 2
5
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Západ
7
|
21.1.2018 |
11:30 |
Brno - Východ
0
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Západ
1
|
20.1.2018 |
18:30 |
Brno - Západ
1
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina B |
Zbraslav OH
8
|
20.1.2018 |
11:30 |
Morning star Přírodověda
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Západ
8
|
5.11.2017 |
15:30 |
Brno - Západ
5
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina B |
PLC S&K
6
|
5.11.2017 |
8:30 |
Brno - Západ
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina B |
Ledoborci 2
3
|
4.11.2017 |
15:30 |
Brno - Západ
10
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Východ
2
|
4.11.2017 |
8:30 |
Brno - Západ
6
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina B |
Dion 1
3
|
1.10.2017 |
18:30 |
Letící kameny
8
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Západ
2
|
1.10.2017 |
11:30 |
Zbraslav OH
6
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Západ
4
|
30.9.2017 |
18:30 |
Brno - Západ
8
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina B |
Morning star Přírodověda
7
|
30.9.2017 |
11:30 |
PLC S&K
5
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Západ
8
|
2.4.2017 |
8:30 |
Brno - Západ
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Ledoborci 2
5
|
1.4.2017 |
15:30 |
Zbraslav M
4
|
dráha 4. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Západ
9
|
1.4.2017 |
8:30 |
Brno - Západ
8
|
dráha 2. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Zbraslav L
7
|
22.1.2017 |
18:30 |
Dion VIP
4
|
dráha 1. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Západ
7
|
22.1.2017 |
11:30 |
Savona 6
1
|
dráha 3. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Západ
7
|
21.1.2017 |
18:30 |
Brno - Západ
3
|
dráha 1. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Ledoborci 1
9
|
21.1.2017 |
11:30 |
Brno - Východ
10
|
dráha 4. |
1.liga – muži :2. kolo (skupina N2) |
Brno - Západ
3
|
20.11.2016 |
11:30 |
Brno - Západ
4
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Dion YB
8
|
19.11.2016 |
18:30 |
Cherry Stones
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Brno - Západ
4
|
19.11.2016 |
11:30 |
Ledoborci 1
4
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Brno - Západ
6
|
25.9.2016 |
15:30 |
Brno - Západ
3
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Dion CÉLINE
7
|
25.9.2016 |
8:30 |
Brno - Západ
2
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
PLC GUERERA
4
|
24.9.2016 |
15:30 |
Dion VIP
3
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Brno - Západ
8
|
24.9.2016 |
8:30 |
Brno - Západ
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina Z1) |
Ledoborci 2
6
|
3.4.2016 |
14:00 |
Ledoborci 7
7
|
dráha 3. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži : |
Brno - Západ
10
|
2.4.2016 |
17:15 |
Brno - Západ
1
|
dráha 2. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži : |
Savona 6
9
|
2.4.2016 |
11:15 |
Dion 1
2
|
dráha 1. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži : |
Brno - Západ
7
|
17.1.2016 |
14:00 |
RIPER Hradec Králové
3
|
dráha 4. |
Muži divize D : |
Brno - Západ
6
|
17.1.2016 |
8:30 |
Brno - Západ
7
|
dráha 1. |
Muži divize D : |
Zbraslav M
4
|
16.1.2016 |
17:15 |
Brno - Západ
2
|
dráha 3. |
Muži divize D : |
Dion VIP
8
|
16.1.2016 |
11:15 |
Ledoborci 3
10
|
dráha 2. |
Muži divize D : |
Brno - Západ
5
|
3.1.2016 |
17:15 |
Klub z Viktorky
5
|
dráha A |
Muži divize D : |
Brno - Západ
7
|
2.1.2016 |
20:00 |
Brno - Západ
6
|
dráha 1. |
Muži divize D : |
Ledoborci 7
5
|
2.1.2016 |
14:00 |
PLC ICEBREAKERS
7
|
dráha 2. |
Muži divize D : |
Brno - Západ
2
|
2.1.2016 |
8:30 |
Morning star Přírodověda
5
|
dráha 3. |
Muži divize D : |
Brno - Západ
1
|
22.11.2015 |
11:15 |
Dion VIP
6
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Brno - Západ
5
|
21.11.2015 |
20:00 |
Brno - Západ
6
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
7
|
21.11.2015 |
11:15 |
Brno - Západ
9
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4
3
|
27.9.2015 |
17:15 |
WHEELCHAIR
4
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Brno - Západ
9
|
27.9.2015 |
11:15 |
Morning star Přírodověda
2
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Brno - Západ
9
|
26.9.2015 |
17:15 |
Brno - Západ
6
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Brno - Východ
3
|
26.9.2015 |
8:30 |
Ledoborci Juniors
7
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Brno - Západ
8
|
11.4.2015 |
11:25 |
Brno - Západ
2
|
dráha 2. |
Baráže :Baráž o 1. ligu (muži) |
Dion X
4
|
6.4.2015 |
11:00 |
Brno - Západ
9
|
dráha 4. |
Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Karviná
8
|
6.4.2015 |
8:00 |
Zbraslav M
7
|
dráha 3. |
Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Brno - Západ
8
|
5.4.2015 |
17:00 |
Klub z Viktorky
3
|
dráha 1. |
Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Brno - Západ
10
|
5.4.2015 |
11:00 |
Brno - Západ
10
|
dráha 2. |
Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část |
Zbraslav ONI
4
|
4.4.2015 |
18:00 |
WHEELCHAIR
5
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Brno - Západ
8
|
4.4.2015 |
11:30 |
Brno - Západ
3
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Dion 1
9
|
22.3.2015 |
15:00 |
Ledoborci 2
2
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Brno - Západ
9
|
22.3.2015 |
8:30 |
Brno - Západ
3
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
PLC S&K
5
|
21.3.2015 |
17:15 |
Brno - Západ
8
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Zlatá Praha 3
5
|
21.3.2015 |
10:45 |
RIPER Hradec Králové
3
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Brno - Západ
6
|
17.11.2014 |
17:15 |
Ledoborci 4
3
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Brno - Západ
13
|
17.11.2014 |
10:45 |
PLC S&K
6
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Brno - Západ
3
|
16.11.2014 |
17:15 |
Zlatá Praha 3
0
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Brno - Západ
1
|
16.11.2014 |
10:45 |
Dion 1
7
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Brno - Západ
8
|
5.10.2014 |
15:30 |
Brno - Západ
10
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 4
5
|
5.10.2014 |
8:30 |
Brno - Západ
7
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
WHEELCHAIR
2
|
4.10.2014 |
16:30 |
Brno - Západ
6
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 2
7
|
4.10.2014 |
10:30 |
Brno - Západ
8
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
RIPER Hradec Králové
2
|
4.4.2009 |
8:00 |
Brno - Západ
7
|
dráha 4. |
3.liga - muži :základní část |
Guerera TP
5
|
8.3.2009 |
17:00 |
Zlatá Praha 2
8
|
dráha 3. |
3.liga - muži :základní část |
Brno - Západ
6
|
8.3.2009 |
8:00 |
Ledoborci 2
7
|
dráha 3. |
3.liga - muži :základní část |
Brno - Západ
9
|
22.2.2009 |
14:00 |
Zbraslav OH
3
|
dráha 4. |
3.liga - muži :základní část |
Brno - Západ
6
|
21.2.2009 |
20:00 |
Brno - Západ
3
|
dráha 2. |
3.liga - muži :základní část |
Dion VIP
10
|
23.11.2008 |
11:00 |
Karviná
8
|
dráha 2. |
3.liga - muži :základní část |
Brno - Západ
6
|
22.11.2008 |
17:00 |
Brno - Západ
9
|
dráha 4. |
3.liga - muži :základní část |
Zbraslav A
5
|
28.9.2008 |
17:00 |
Kamenný Újezd
2
|
dráha 3. |
3.liga - muži :základní část |
Brno - Západ
15
|
28.9.2008 |
8:00 |
RPK Brno
5
|
dráha 1. |
3.liga - muži :základní část |
Brno - Západ
2
|
27.9.2008 |
14:00 |
Brno - Západ
6
|
dráha 1. |
3.liga - muži :základní část |
Tee Party
10
|