horni

Tabery (Chaloupek) Kryštof (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
29.9.2020 18:00 Kolibris 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Finále (na 2 výhry)
Zbraslav Klíma
28.9.2020 18:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Finále (na 2 výhry)
Zbraslav Klíma 9
28.9.2020 11:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Finále (na 2 výhry)
Zbraslav Klíma 6
27.9.2020 18:00 Liboc 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Semifinále
Kolibris 1 7
27.9.2020 12:30 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav Klíma 10
26.9.2020 20:30 Zbraslav OH 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Kolibris 1 9
26.9.2020 12:30 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Liboc 3
25.9.2020 19:00 Zbraslav Klíma 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
25.9.2020 12:30 Kolibris 1 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
24.9.2020 19:00 Liboc 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Kolibris 1 9
28.3.2020 8:30 Zbraslav Tabery (K.Tabery) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina B
Savona M (D.Miklík)
27.3.2020 17:50 Ledoion (O.Zbytek) dráha 1. MČR mixy 2020 :Skupina B
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
27.3.2020 11:30 Dion FST (T.Skokánek) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina B
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
26.1.2020 12:00 Kolibris 1 10 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 11
25.1.2020 20:15 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 2
25.1.2020 12:00 Dion CÉLINE 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
7.12.2019 20:15 Liboc 0 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 10
7.12.2019 12:00 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 1
6.12.2019 20:15 Zbraslav OH 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 6
28.10.2019 16:30 Dion YB 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
28.10.2019 8:15 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 1
27.10.2019 16:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 14
27.10.2019 8:15 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 12
26.10.2019 16:30 Lucky Stones 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
26.10.2019 8:15 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
30.3.2019 13:45 Savona 1 (L.Klíma) 6 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
1.CK Brno (J.Bareš) 8
30.3.2019 11:00 1.CK Brno (J.Bareš) 5 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Ledo Savona (M.Strnadová) 6
29.3.2019 20:15 1.CK Brno (J.Bareš) 5 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
RPK Brno H (T.Horák) 4
29.3.2019 14:45 Ledofast (J.Rychlý) 2 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
1.CK Brno (J.Bareš) 9
24.3.2019 9:00 Dion YB 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
23.3.2019 16:00 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
23.3.2019 9:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
22.3.2019 16:00 Tabery - Zbraslav 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Dion YB 11
22.3.2019 10:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
21.3.2019 19:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
9.2.2019 16:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 5
9.2.2019 8:30 Tabery - Zbraslav 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
27.1.2019 20:15 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 4
27.1.2019 12:00 Zbraslav OH 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
26.1.2019 20:15 Trutnov 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 9
26.1.2019 12:00 Tabery - Zbraslav 3 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 10
9.12.2018 16:00 Liboc 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
9.12.2018 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
8.12.2018 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
8.12.2018 8:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 14
28.10.2018 16:30 Ledoborci 7 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
28.10.2018 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
27.10.2018 16:30 Dion YB 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
27.10.2018 8:15 Tabery - Zbraslav 11 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
23.9.2018 15:00 Tabery - Zbraslav 6 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Liboc 4
23.9.2018 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Tabery - Zbraslav 2
23.9.2018 8:55 Kolibris 2 3 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Tabery - Zbraslav 4
22.9.2018 20:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Ledoborci 1 6
22.9.2018 15:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 4
22.9.2018 10:15 Ledolamky 5 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 6
21.9.2018 20:00 Klub z Viktorky 7 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 7
18.3.2018 9:30 Tabery - Zbraslav 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále
Kolibris 1 6
17.3.2018 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 3
16.3.2018 16:00 Tabery - Zbraslav 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Dion YB 9
16.3.2018 10:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
15.3.2018 16:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
15.3.2018 10:00 Dion YB 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
14.3.2018 16:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
14.3.2018 10:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 4
3.2.2018 20:15 Tabery - Zbraslav 11 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
3.2.2018 12:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
14.1.2018 16:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 3
14.1.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
13.1.2018 16:00 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
13.1.2018 8:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 8
17.12.2017 16:30 Liboc 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 3
17.12.2017 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 7
16.12.2017 16:30 Sem Tam Brno 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
16.12.2017 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 7
2.12.2017 20:45 Ledoborci 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav Srnery 2
2.12.2017 16:15 Zbraslav Srnery 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona M 9
1.12.2017 20:45 Liboc 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav Srnery 9
1.12.2017 15:15 Zbraslav Srnery 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 7
29.10.2017 16:00 Savona 5 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
29.10.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 9
28.10.2017 16:00 Dion YB 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
28.10.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 10 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
15.10.2017 15:30 Zbraslav Srnery 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Zápas o 3. místo
PLC LEDO 7
15.10.2017 12:15 Zbraslav Srnery 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Zbraslav H 7
15.10.2017 9:00 Zbraslav Srnery 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 1 4
14.10.2017 20:45 Zbraslav Srnery 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc 3
14.10.2017 16:15 Zbraslav Srnery 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 0
14.10.2017 10:45 Savona 1 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Srnery 8
13.10.2017 20:45 Zbraslav Srnery 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Trutnov 2 7
13.10.2017 15:15 Red Panda Zbraslav 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Srnery 10
17.9.2017 9:00 Tabery - Zbraslav 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Liboc 7
16.9.2017 15:30 Zbraslav L 2 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Tabery - Zbraslav 7
16.9.2017 10:15 Letící kameny 3 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Tabery - Zbraslav 6
15.9.2017 20:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Sokolky 3
15.9.2017 14:45 Tabery - Zbraslav 2 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Dion YB 7
14.5.2017 9:30 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 8
13.5.2017 17:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 1
13.5.2017 11:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Semifinále
Tabery - Zbraslav 10
12.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Tie break
Liboc 9
12.5.2017 11:00 Liboc 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
11.5.2017 17:00 Kolibris 1 7 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
11.5.2017 11:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
10.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 5
10.5.2017 11:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Kolibris 1 6
9.5.2017 19:00 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 3
18.3.2017 19:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
5.3.2017 11:05 Zbraslav Tabery (K.Tabery) 0 dráha 2. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
M Dion Céline (K.Krupanský) 1
5.3.2017 8:20 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 7 dráha 2. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
Zbraslav Tabery (K.Tabery) 4
4.3.2017 19:50 Zbraslav Tabery (K.Tabery) 1 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina B
Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 7
4.3.2017 13:50 Dion VIP (V.Černovský) 2 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina B
Zbraslav Tabery (K.Tabery) 6
4.3.2017 8:20 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina B
Zbraslav Tabery (K.Tabery) 12
3.3.2017 14:50 Zbraslav Tabery (K.Tabery) 11 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina B
RPK Brno Z (Z.Vlčková) 2
26.2.2017 16:00 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
26.2.2017 8:30 Savona 5 1 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
25.2.2017 16:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 10
25.2.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
15.2.2017 18:30 Tabery - Zbraslav 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
4.12.2016 17:00 Zbraslav Tabery 8 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :O 3. místo
Savona 1 6
4.12.2016 13:30 Zbraslav Tabery 3 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Semifinále
Zbraslav H 7
4.12.2016 10:00 Zbraslav Tabery 10 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále
Zbraslav SK 8
3.12.2016 20:15 Liboc 2 1 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Zbraslav Tabery 7
3.12.2016 10:00 Zbraslav Tabery 9 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Zbraslav SK 11
2.12.2016 19:00 Ledoborci 2 4 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Zbraslav Tabery 7
2.12.2016 10:00 Zbraslav Tabery 8 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D
Ledoborci 7 0
13.11.2016 19:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
13.11.2016 11:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
12.11.2016 19:00 Liboc 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 1
12.11.2016 11:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
9.10.2016 16:00 Trutnov 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
9.10.2016 8:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 6
8.10.2016 16:00 Zbraslav OH 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
8.10.2016 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 4
11.9.2016 16:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :O 3. místo
Tabery - Zbraslav 5
11.9.2016 13:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Semifinále
Tabery - Zbraslav 2
11.9.2016 10:15 Liboc 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Tabery - Zbraslav 6
10.9.2016 12:30 Kolibris 2 8 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 2
10.9.2016 8:00 Zbraslav L 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 6
9.9.2016 17:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 9
9.9.2016 12:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Ledoborci 7 3
9.9.2016 8:00 Tabery - Zbraslav 1 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Třešňovka D 0
13.4.2016 8:30 Liboc 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 7
12.4.2016 18:00 Liboc 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 8
12.4.2016 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Semifinále
Duhoví Jednorožci 6
11.4.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Sem Tam Brno 3
10.4.2016 20:00 Duhoví Jednorožci 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 7
10.4.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Savona 5 5
9.4.2016 20:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Duhoví Jednorožci 9
9.4.2016 12:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Duhoví Jednorožci 2
12.3.2016 19:00 Dion YB 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 4
12.3.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
31.1.2016 15:30 Duhoví Jednorožci 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 3
31.1.2016 8:30 Duhoví Jednorožci 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
30.1.2016 15:30 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
30.1.2016 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 8
1.11.2015 18:30 Liboc 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 5
1.11.2015 12:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 10
31.10.2015 18:30 Duhoví Jednorožci 1 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
31.10.2015 12:00 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 6
17.10.2015 10:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – muži :Semifinále
Duhoví Jednorožci 6
16.10.2015 16:00 Duhoví Jednorožci 9 dráha 1. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Kolibris 2 6
16.10.2015 10:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 10
15.10.2015 18:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Kolibris 1 7
11.10.2015 15:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
11.10.2015 8:30 Duhoví Jednorožci 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
10.10.2015 15:30 Savona 5 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
10.10.2015 8:30 Duhoví Jednorožci 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
13.9.2015 16:15 Liboc 0 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :O 3. místo
Duhoví Jednorožci 10
13.9.2015 13:15 Duhoví Jednorožci 3 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Semifinále
Savona 5 7
13.9.2015 9:15 Sokolky 3 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Duhoví Jednorožci 6
12.9.2015 17:15 PLC LEDO 5 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Duhoví Jednorožci 6
12.9.2015 11:15 Duhoví Jednorožci 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Letící kameny 2
11.9.2015 13:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Duhoví Jednorožci 6
11.9.2015 8:45 Duhoví Jednorožci 4 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Savona 6 3
25.4.2015 12:00 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Semifinále
Duh.jedn. 7
24.4.2015 16:00 Kolibris 2 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
24.4.2015 8:00 Kolibris 1 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 3
23.4.2015 16:00 Duh.jedn. 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 12
23.4.2015 8:00 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 8
22.4.2015 16:00 Duh.jedn. 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Savona 5 3
22.4.2015 8:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
15.3.2015 9:00 Zbraslav R 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
14.3.2015 19:00 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 4
14.3.2015 12:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 5
18.1.2015 15:30 Duh.jedn. 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
18.1.2015 8:30 Duh.jedn. 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
17.1.2015 15:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
17.1.2015 8:30 Duh.jedn. 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 8
13.12.2014 19:00 Ledoborci 4 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Duhoví jednorožci 7
12.12.2014 19:00 Duhoví jednorožci 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina F
Ledoborci 1 4
12.12.2014 14:15 Ledoborci 4 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina F
Duhoví jednorožci 9
2.11.2014 18:30 Zbraslav R 2 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
2.11.2014 12:00 Duh.jedn. 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
1.11.2014 18:30 Duh.jedn. 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
1.11.2014 12:00 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 2
12.10.2014 15:30 Liboc 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 4
12.10.2014 8:30 Duh.jedn. 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
11.10.2014 15:30 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 3
11.10.2014 8:30 Duh.jedn. 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 5
14.9.2014 12:15 Duh.jedn. 1 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Zbraslav W 7
14.9.2014 9:45 PLC S&K 1 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Duh.jedn. 6
13.9.2014 19:30 Dion YB 3 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Duh.jedn. 10
13.9.2014 9:45 Duh.jedn. 12 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Ledoborci 3 2
3.5.2014 17:25 Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 4 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 7
3.5.2014 11:25 Zbraslav M (L.Navrátilová) 1 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 8
3.5.2014 8:25 Savona 2 (J.Splavec) 5 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 2
2.5.2014 18:25 Trutnov (M.Hoferka) 6 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 3
2.5.2014 11:25 Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 10 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 1 (A.Jiral) 2
20.4.2014 12:00 Duh.jedn. 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Semifinále
Sem Tam Brno 5
19.4.2014 12:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
18.4.2014 20:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Savona 5 1
18.4.2014 12:00 Kolibris 2 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Duh.jedn. 9
17.4.2014 20:00 Sem Tam Brno 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Duh.jedn. 8
17.4.2014 12:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Liboc 6
1.2.2014 19:00 Duh.jedn. 9 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 4
1.2.2014 11:30 Duh.jedn. 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 4
19.1.2014 16:00 Duh.jedn. 9 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 2
19.1.2014 8:30 Duh.jedn. 5 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 7
18.1.2014 16:00 Duh.jedn. 8 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 6
18.1.2014 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 8
21.12.2013 18:45 Savona 5 8 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Duh.jedn. 4
21.12.2013 13:00 Duh.jedn. 0 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Zbraslav OH 8
21.12.2013 8:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Dion YB 7
3.11.2013 19:00 Duh.jedn. 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 4
3.11.2013 11:30 Savona 5 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 4
2.11.2013 19:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 12
2.11.2013 11:30 Dion X 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 10
13.10.2013 16:00 Savona 4 6 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 4
13.10.2013 8:30 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 2
12.10.2013 16:00 Duh.jedn. 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
12.10.2013 8:30 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 9
12.5.2013 18:00 Duh.jedn. 6 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Finále
Zbraslav OH 4
12.5.2013 8:00 Duh.jedn. 4 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Savona 1 2
11.5.2013 18:00 Duh.jedn. 9 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Aritma 1 6
11.5.2013 13:00 Duh.jedn. 8 dráha 3. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Ledo Dion 2
11.5.2013 8:00 ČVUT 4 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Duh.jedn. 9
4.5.2013 19:00 Zbraslav H (R.Boháč) 4 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Duhoví jednorožci (L.Klíma) 3
4.5.2013 13:00 Citadela (J.Kováč) 3 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Duhoví jednorožci (L.Klíma) 8
4.5.2013 8:00 Duhoví jednorožci (L.Klíma) 6 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
RIPER HK (V.Hubálek) 4
3.5.2013 18:00 Duhoví jednorožci (L.Klíma) 4 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Savona 1 (J.Bareš) 5
3.5.2013 13:00 Zbraslav M (O.Kotouč) 3 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Duhoví jednorožci (L.Klíma) 10
19.4.2013 16:00 Kolibris 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 3
19.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 10
18.4.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
18.4.2013 8:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 6
17.4.2013 16:00 Dion X 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 6
17.4.2013 8:00 Duhoví jednorožci 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 2
23.2.2013 19:00 Duhoví jednorožci 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 9
23.2.2013 11:30 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 5
3.2.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 7
3.2.2013 8:30 Duhoví jednorožci 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 10
2.2.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
2.2.2013 8:30 Duhoví jednorožci 10 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
15.12.2012 13:00 Kolibris 2 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Duhoví jednorožci 7
15.12.2012 9:00 Duhoví jednorožci 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Dion VIP 7
14.12.2012 16:00 Savona M 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Duhoví jednorožci 4
14.12.2012 9:00 Duhoví jednorožci 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Zbraslav M 5
18.11.2012 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 6
18.11.2012 11:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 9
17.11.2012 19:00 Duhoví jednorožci 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 6
17.11.2012 11:30 Savona 4 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 10
4.11.2012 16:00 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 3
4.11.2012 8:30 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 9
3.11.2012 16:00 Duhoví jednorožci 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 8
3.11.2012 8:30 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 7
20.4.2012 12:00 Letící kameny 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 1
19.4.2012 20:00 Dion X 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 8
19.4.2012 12:00 Aritma 2 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
18.4.2012 20:00 Aritma 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 8
18.4.2012 12:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 6
25.2.2012 19:00 Savona 4 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
25.2.2012 11:30 Sem Tam Brno 11 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 2
5.2.2012 16:00 Aritma 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 7
5.2.2012 8:30 Aritma 2 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
4.2.2012 16:00 Aritma 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
4.2.2012 8:30 Aritma 2 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 2
20.11.2011 19:00 Aritma 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
20.11.2011 11:30 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 2
19.11.2011 19:00 Dion X 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
19.11.2011 11:30 Aritma 2 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 8
30.10.2011 16:00 Zbraslav R 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 6
30.10.2011 8:30 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
29.10.2011 16:00 Savona 5 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 5
29.10.2011 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 6
22.5.2011 14:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Finále
Aritma 2 7
22.5.2011 11:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Trutnov 1 3
22.5.2011 8:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Dion SJ 4
21.5.2011 17:40 Aritma 2 9 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Dion 1 2
21.5.2011 12:20 Aritma 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Zbraslav OH 5
21.5.2011 8:00 Aritma 2 9 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Trutnov 2 3
8.5.2011 18:15 Kolibris 4 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Finále)
Aritma 1 6
8.5.2011 15:00 Savona 2 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Semifinále)
Aritma 1 7
8.5.2011 9:15 Tee Party Z 2 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Aritma 1 8
7.5.2011 19:50 Savona 2 3 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 6
7.5.2011 15:30 Dion RM 6 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 11
7.5.2011 8:00 Savona M 7 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 9
6.5.2011 17:40 Ledoborci 3 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 11
23.4.2011 8:00 Sem Tam Brno 14 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 4
22.4.2011 16:00 Aritma 2 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 7
22.4.2011 8:00 Dion X 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 9
21.4.2011 16:00 Aritma 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 6
21.4.2011 8:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 1
27.3.2011 16:15 Zbraslav H 3 dráha 3. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - Finále
Aritma 2 6
27.3.2011 9:15 Kolibris 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - semifinále
Aritma 2 8
26.3.2011 20:45 Aritma 2 10 dráha 1. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B
Praha A 3
26.3.2011 16:45 Zbraslav H 1 dráha 3. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B
Aritma 2 16
20.3.2011 14:00 Aritma 2 0 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff 2011
Letící kameny 0
20.3.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 5
19.3.2011 18:30 Aritma 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 6
19.3.2011 12:00 Dion X 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 7
13.2.2011 15:30 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 3
13.2.2011 9:00 Aritma 2 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 10
12.2.2011 15:30 Aritma 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 9
12.2.2011 9:00 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 9
19.12.2010 10:45 Zbraslav D 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/4 finále
CC Letící kameny 5
18.12.2010 16:00 Ledoborci 2 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Zbraslav D 9
18.12.2010 12:00 Zbraslav D 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Trutnov 2 5
18.12.2010 8:00 Zbraslav D 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
CC RIPER 1 2
17.12.2010 18:00 Prague Tee Party 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Zbraslav D 12
7.11.2010 18:30 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 7
7.11.2010 12:00 Zbraslav R 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 10
6.11.2010 18:30 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
6.11.2010 12:00 Aritma 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
10.10.2010 15:30 Aritma 2 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 11
10.10.2010 9:00 Aritma 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 9
9.10.2010 15:30 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 3
9.10.2010 9:00 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 5
23.5.2010 18:00 Kolibris 3 2 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Aritma 2 10
23.5.2010 14:30 RPK Brno 4 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Aritma 2 7
23.5.2010 8:00 Aritma 2 11 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Dion VIP 1
22.5.2010 17:00 Aritma 2 2 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Aritma 1 10
22.5.2010 14:00 Kolibris 3 6 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Aritma 2 7
22.5.2010 8:00 Dion DJ 2 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Aritma 2 7
1.5.2010 17:30 Aritma 1 7 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Trutnov 6
1.5.2010 13:15 Aritma 1 9 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (J.Kováč) 6
30.4.2010 15:30 Aritma 1 7 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina A
Trutnov (V.Zinga) 8
30.4.2010 8:30 Zbraslav (V.Reitmajer) 4 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina A
Aritma 1 10
28.3.2010 16:00 Savona 4 6 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Finále
Aritma 2 5
28.3.2010 12:30 Aritma 2 6 dráha 4. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav H 4
28.3.2010 9:00 Aritma 2 8 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav OH 3
27.3.2010 20:30 Savona 4 9 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Aritma 2 2
27.3.2010 15:30 RPK Brno 2 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Aritma 2 9
27.3.2010 10:30 Aritma 2 7 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Praha A 5
19.2.2010 12:00 Aritma 2 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Sem Tam Brno 10
18.2.2010 20:00 Savona 4 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Aritma 2 6
18.2.2010 12:00 Aritma 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Kolibris 1 6
17.2.2010 20:00 Dion X 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Aritma 2 4
17.2.2010 12:00 Aritma 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 5
15.2.2010 18:00 Aritma 2 6 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 4
14.2.2010 18:40 Zbraslav R 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Aritma 2 7
14.2.2010 14:00 Aritma 2 2 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 7
14.2.2010 10:00 Savona 5 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 6
13.2.2010 15:00 Aritma 2 9 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 3 6
13.2.2010 8:30 Aritma 2 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 2
17.1.2010 18:30 Westbay 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
17.1.2010 12:00 Ledoborci 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 5
16.1.2010 18:30 Aritma 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 9
16.1.2010 12:00 S&K Tee Party 1 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
20.12.2009 12:00 Ledoborci 2 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD Čtvrtfinále
Zbraslav D 5
20.12.2009 10:00 Zbraslav D 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina C (Zelená)
Dion SJ 9
19.12.2009 16:00 RPK Brno 1 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina C (Zelená)
Zbraslav D 10
19.12.2009 8:00 Zbraslav D 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina C (Zelená)
Demion 5
18.12.2009 12:00 Zbraslav OH 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina C (Zelená)
Zbraslav D 9
8.11.2009 15:00 Aritma 2 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
8.11.2009 8:30 Kolibris 3 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 7
7.11.2009 15:00 Letící kameny 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
7.11.2009 8:30 Aritma 2 1 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Westbay 7
11.10.2009 18:30 Aritma 2 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 1 7
11.10.2009 12:00 Savona 5 0 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
10.10.2009 18:30 Aritma 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 3
10.10.2009 12:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 4
24.5.2009 21:00 Zbraslav OH 9 dráha 1. Akademici 2009 - muži :o 3. místo
Aritma 2 0
24.5.2009 16:00 Aritma 2 3 dráha 4. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Praha A 5
24.5.2009 13:30 Aritma 2 5 dráha 3. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav OH 4
24.5.2009 11:00 Zbraslav H 10 dráha 4. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Aritma 2 3
24.5.2009 8:30 Zbraslav A 1 dráha 2. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Aritma 2 14
3.5.2009 16:15 Kolibris 4 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 9
3.5.2009 13:00 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 0 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 9
3.5.2009 10:45 Trutnov 6 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (B.Henzlová) 4
2.5.2009 18:00 Dion (P.Horák) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 4
2.5.2009 12:30 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov (V.Zinga) 2
1.5.2009 20:00 Dion (J.Halad) 4 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Trutnov 7
1.5.2009 13:00 Zbraslav (K.Mošová) 4 dráha B MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Trutnov 5
28.3.2009 20:10 Aritma 2 3 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :Poslední kolo (o 3. místo)
Savona 4 10
28.3.2009 13:45 Bratislava 1 3 dráha 3. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Aritma 2 9
28.3.2009 10:15 Dion SJ 5 dráha 4. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Aritma 2 6
8.2.2009 19:00 Aritma 1 9 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :O extraligu
Aritma 2 0
8.2.2009 13:30 Aritma 2 6 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :O extraligu
Aritma 1 7
8.2.2009 8:00 Aritma 2 6 dráha 4. 1.liga - muži :Tie break
Savona 5 5
7.2.2009 18:30 Aritma 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 5
7.2.2009 12:00 Savona 4 2 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
18.1.2009 15:15 Aritma 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 7
18.1.2009 8:30 Savona 5 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
17.1.2009 15:00 Aritma 2 10 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 7
17.1.2009 8:30 Zlatá Praha 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 7
7.12.2008 10:00 Trutnov 2 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Čtvrtfinále
Zbraslav D 7
6.12.2008 17:00 Zbraslav M 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále
Zbraslav D 8
6.12.2008 10:00 Savona L 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Zbraslav D 8
5.12.2008 18:00 Zbraslav D 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Demion 5
5.12.2008 14:00 Ledoborci 2 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Zbraslav D 8
5.12.2008 10:00 Zbraslav D 13 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Zbraslav Z 2
2.11.2008 18:30 Aritma 2 10 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 3 6
2.11.2008 12:00 Zbraslav H 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
1.11.2008 18:30 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 11
1.11.2008 12:00 Aritma 2 5 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 8
12.10.2008 15:00 Aritma 2 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 3
12.10.2008 8:30 Aritma 2 3 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 7
11.10.2008 15:00 Aritma 2 9 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 3
11.10.2008 8:30 Zlatá Praha 3 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 10
25.5.2008 15:30 Demion 4 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Aritma 2 9
25.5.2008 10:30 Aritma 2 5 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Klub z Viktorky 4
24.5.2008 14:00 Aritma 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina B
Kolibris 3 6
24.5.2008 9:00 Aritma 2 17 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Demion 0
12.4.2008 9:25 Dion HJ 7 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Tie breaky
CC Aritma 3
28.3.2008 16:15 Trutnov 9 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :5. kolo (skupin AB)
Aritma 2 2
24.3.2008 17:55 CC Aritma 7 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Tie breaky
Kolibris 3 5
24.3.2008 14:55 CC Aritma 2 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zbraslav H 6
24.3.2008 8:55 Savona 5 0 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
CC Aritma 7
23.3.2008 14:55 CC Aritma 3 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 4 9
23.3.2008 8:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
CC Aritma 6
22.3.2008 17:55 CC Aritma 9 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 4
22.3.2008 11:55 Dion RM 5 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
CC Aritma 9
21.3.2008 18:25 CC Aritma 5 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 9
16.2.2008 18:25 Dion Silver 10 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
16.2.2008 11:55 Aritma 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 9
13.1.2008 15:25 Aritma 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 5
13.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
12.1.2008 15:25 Trutnov 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
12.1.2008 8:55 Aritma 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 9
23.12.2007 9:15 Aritma 2 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 4 0
22.12.2007 18:15 MD CC Aritma 4 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Zbraslav R 2
22.12.2007 12:15 MD CC Aritma 4 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 3 3
21.12.2007 20:15 Savona 4 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 4 6
21.12.2007 14:15 Trutnov 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 4 5
21.12.2007 8:15 MD CC Aritma 4 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
CC Letící kameny 9
4.11.2007 18:25 Aritma 2 2 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 9
4.11.2007 11:55 Aritma 2 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 8
3.11.2007 18:25 Kolibris 1 12 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
3.11.2007 11:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 8
14.10.2007 15:25 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
14.10.2007 8:55 Aritma 2 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 7
13.10.2007 15:25 Kolibris 2 10 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
13.10.2007 8:55 Sem Tam Brno 12 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 0
27.5.2007 16:20 Trutnov 1 1 dráha 1. Akademici 2007 :Akademici muži
CC Aritma 9
27.5.2007 14:00 Trutnov 1 5 dráha 1. Akademici 2007 :Akademici muži
CC Aritma 5
15.4.2007 15:25 Zbraslav H 4 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Zlatá Praha 7
15.4.2007 9:25 Zlatá Praha 12 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Savona 5 6
14.4.2007 15:55 Zbraslav H 8 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Zlatá Praha 6
13.4.2007 17:55 Zbraslav H 6 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 1
13.4.2007 11:55 Zlatá Praha 7 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 5 6
25.3.2007 17:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 6
25.3.2007 11:55 Zlatá Praha 10 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
1.CC Bratislava 1
24.3.2007 17:55 Zlatá Praha 8 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 2
24.3.2007 11:55 Dion HJ 4 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 9
23.3.2007 20:55 1.KCK Trutnov 1 4 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 7
18.2.2007 12:25 Aritma 2 0 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Trutnov 1 0
17.2.2007 18:55 Zlatá Praha 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 1
17.2.2007 12:25 Aritma 2 7 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Wallis M 3
14.1.2007 15:25 Dion RM 2 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 11
14.1.2007 8:55 Aritma 2 8 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 6
13.1.2007 15:25 Brno - Východ 5 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 4
13.1.2007 8:55 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 4
12.11.2006 15:30 Aritma 2 10 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav D 2
12.11.2006 10:30 Aritma 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Aritma 3 7
11.11.2006 16:30 Aritma 2 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Trutnov 2 2
11.11.2006 9:00 Aritma 2 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Dion HJ 4
5.11.2006 12:25 Aritma 2 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 2 7
4.11.2006 18:55 Aritma 2 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Savona 5 2
4.11.2006 12:25 Wallis M 6 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 10
15.10.2006 15:25 Kolibris 5 1 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 6
15.10.2006 8:55 Aritma 2 10 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 4
14.10.2006 15:25 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 7
14.10.2006 8:55 Aritma 2 13 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Dion 1 4
1.10.2006 14:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Utkání o 3.- 8.místo
Aritma 3 5
1.10.2006 8:55 Kolibris 3 1 dráha 1. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Aritma 2 13
30.9.2006 17:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 6
30.9.2006 8:55 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Aritma 2 9
21.5.2006 15:25 Savona 4 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Kolibris 2 5
21.5.2006 9:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Zbraslav H 5
20.5.2006 15:25 Savona 4 10 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Kolibris 2 4
8.5.2006 17:00 Savona Z 5 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 8
8.5.2006 11:55 Kolibris 2 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 2
7.5.2006 17:00 Kolibris 2 8 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
7.5.2006 11:55 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
6.5.2006 17:00 Savona 4 6 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 0
6.5.2006 11:55 Zlatá Praha 3 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 12
5.5.2006 19:40 1.KCK Trutnov 1 0 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 9
9.4.2006 11:15 Kolibris (J.Candra) 9 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Aritma (O.Hurtík) 6
8.4.2006 17:15 Dion (P.Horák) 10 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Aritma (O.Hurtík) 5
8.4.2006 8:00 Trutnov 2 dráha 1. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
Aritma (O.Hurtík) 9
7.4.2006 15:15 Aritma (O.Hurtík) 10 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CC Bratislava (Kocian) 4
12.3.2006 14:55 RSC Zbraslav 4 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 2
12.3.2006 8:55 CC Savona 3 2 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 7
18.2.2006 20:55 CC Kolibris 6 0 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion RM 9
18.2.2006 17:55 CC Kolibris 6 7 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 4
18.2.2006 11:55 CC Kolibris 6 5 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 4 4
28.1.2006 20:55 Hungary 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 1
28.1.2006 14:55 Trutnov 1 1 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 11
28.1.2006 8:55 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 3
11.12.2005 20:55 CC Kolibris 6 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 7
11.12.2005 14:55 CC Kolibris 6 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Hungary 5
11.12.2005 8:55 CC Kolibris 6 9 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 3
10.12.2005 17:55 Zlatá Praha 1 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 11
10.12.2005 11:55 CC Kolibris 6 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 4
16.10.2005 17:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Finále
Savona 4 4
16.10.2005 11:25 Kolibris 2 10 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Semifinále
Zlatá Praha 6
15.10.2005 14:55 Kolibris 2 7 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Savona 4 5
15.10.2005 8:55 Zbraslav H 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 4
14.10.2005 15:55 Dion HJ 1 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 20
9.10.2005 14:55 Kolibris 3 2 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 14
9.10.2005 8:55 Kolibris 2 9 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 4
8.10.2005 14:55 Kolibris 2 10 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 3
25.9.2005 14:00 Kolibris 2 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Finále
Savona 4 3
25.9.2005 8:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo
Savona D 2
24.9.2005 14:00 Aritma 3 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Kolibris 2 5
24.9.2005 11:00 Kolibris 2 14 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Dion HJ 1
7.5.2005 16:45 Savona Z 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
7.5.2005 11:35 Zbraslav H 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
10.4.2005 13:30 Kolitma 3 dráha 1. MČR mixy 2006 :4.kolo
Wallis 11
9.4.2005 15:00 Kolitma 4 dráha 2. MČR mixy 2006 :3.kolo
Zbraslav R 9
8.4.2005 20:00 Kolitma 11 dráha A MČR mixy 2006 :2.kolo
1.CK Brno B 7
8.4.2005 13:00 Valící se šutráky 8 dráha 3. MČR mixy 2006 :1.kolo
Kolitma 5
19.3.2005 11:35 Kolibris 2 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 1 9
12.3.2005 20:55 Hungary 6 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
CC Kolibris 6 3
12.3.2005 14:55 Brno - Východ 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
CC Kolibris 6 5
12.3.2005 8:55 Trutnov 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
CC Kolibris 6 6
13.2.2005 17:55 1.KCK Trutnov 96 2 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 8
13.2.2005 11:55 CC Kolibris 6 6 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Zlatá Praha 2 4
12.2.2005 8:55 CC Kolibris 6 8 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Demion 4
30.1.2005 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 9
30.1.2005 14:55 CC Kolibris 6 7 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část sk.A
1.CC Bratislava 5
30.1.2005 8:55 Kladno The Bush 4 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 7
9.1.2005 14:10 Kolibris 2 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 9
9.1.2005 9:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona D 3
11.12.2004 16:45 Kolibris 2 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav D 5
11.12.2004 11:35 Kolibris 2 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Aritma 3 4
23.10.2004 9:00 Kolibris 2 15 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Trutnov 2 1
17.10.2004 14:25 CC Savona 3 8 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Finále
Kolibris 2 4
17.10.2004 11:25 Kolibris 2 7 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Semifinále
Savona 4 4
16.10.2004 15:55 Trutnov 1 4 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 2 15
16.10.2004 9:55 Kolibris 2 9 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 1
15.10.2004 17:55 Kolibris 2 3 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 6
10.10.2004 14:55 Kolibris 2 9 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 3 7
10.10.2004 8:55 CC Savona 3 5 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 2 5
9.10.2004 8:55 Kolibris 2 14 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Forma roste 6
2.10.2004 20:55 Kolibris 5 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
CC Kolibris 6 6
2.10.2004 17:55 Savona 1 1 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
CC Kolibris 6 5
2.10.2004 11:55 Klub z Viktorky 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "B"
CC Kolibris 6 6
25.9.2004 16:45 Kolibris 2 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion DJ 3
25.9.2004 11:35 Kolibris 2 22 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 3 0
12.9.2004 15:00 Kolibris 2 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 4. - 6. místo
Savona D 5
12.9.2004 9:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 4. - 6. místo
Zlatá Praha 2
11.9.2004 15:00 Savona 4 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Kolibris 2 4
11.9.2004 8:00 Kolibris 2 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Zbraslav 2 2
20.3.2004 20:55 CC Kolibris 6 6 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
Sušice 2
20.3.2004 14:55 CC Kolibris 6 9 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
1.CC Bratislava 3
20.3.2004 8:55 CC Kolibris 6 9 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "A"
Kladno The Bush 5
7.3.2004 11:55 KCK Piechowice 0 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 15
6.3.2004 16:45 Kolibris 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 7
6.3.2004 11:35 Kolibris 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Savona F 8
29.2.2004 20:55 Kladno The Bush 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 9
29.2.2004 14:55 CC Kolibris 6 12 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 2
29.2.2004 8:55 CC Kolibris 6 2 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 8
28.2.2004 17:55 Kolibris 5 12 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 0
28.2.2004 11:55 CC Kolibris 6 2 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 9
1.2.2004 14:55 Savona 4 8 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 5
1.2.2004 11:55 CC Kolibris 6 9 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Sušice 8
1.2.2004 8:55 CC Dion TR 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 9
31.1.2004 17:55 CC Kolibris 6 9 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
1.CC Bratislava 1
31.1.2004 11:55 CC Kolibris 6 8 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 4
11.1.2004 16:45 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Savona B 5
11.1.2004 11:35 Kolibris 2 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 1
14.12.2003 16:15 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Savona 4 7
14.12.2003 13:15 Kolibris 2 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Kolibris 3 1
14.12.2003 9:15 Savona M 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Kolibris 2 6
13.12.2003 17:35 Kolibris 2 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Dion Ž 2
13.12.2003 9:00 CC Savona B 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 2 6
23.11.2003 14:00 Kolibris 2 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
Trutnov 2 7
23.11.2003 9:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 2
22.11.2003 16:30 Forma roste 1 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
Kolibris 2 9
22.11.2003 11:30 1.CK Brno 1 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
Kolibris 2 12
15.2.2003 15:15 Kolibris 2 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 4
15.2.2003 11:45 Kolibris 1 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
1.CK Brno M 4
15.2.2003 9:15 1.KCK Trutnov A 10 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 2
25.1.2003 15:00 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 1 7
25.1.2003 11:10 Kolibris 1 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 2 1
15.12.2002 17:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D
Kolibris 2 6
15.12.2002 14:50 Kolibris 1 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D
Zlatá Praha Ž 6
9.11.2002 14:00 Dion 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 1 4
9.11.2002 9:45 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 1 9
26.10.2002 16:00 Savona 2 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Kolibris 1 3
26.10.2002 9:45 Zlatá Praha Ž 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Kolibris 1 4
28.9.2002 14:00 Kolibris 1 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
CC Aritma Ž 8
28.9.2002 9:45 Kolibris 1 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
1.KCK Trutnov B 5
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo