horni

Tluk Martin (HANDICAP SPORT CLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:30 Wheelchair team 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 6
1.3.2020 11:30 CC RIPER 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 0
29.2.2020 18:30 Wheelchair team 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 1
29.2.2020 11:30 Ledoborci 8 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 0
23.2.2020 18:30 Wheelchair team 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 7
23.2.2020 11:30 Ledoborci 4 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 1
22.2.2020 18:30 Wheelchair team 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 9
22.2.2020 11:30 Ledoborci 3 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 1
12.1.2020 18:30 Savona 6 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 6
12.1.2020 11:30 Wheelchair team 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 2
11.1.2020 18:30 Karviná 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 6
11.1.2020 11:30 Wheelchair team 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 1
20.10.2019 9:30 ITA 6 dráha 3. 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část
CZE 1 8
19.10.2019 14:00 CZE 1 6 dráha 1. 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část
POL 5
19.10.2019 9:30 SVK 4 dráha 2. 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část
CZE 1 7
18.10.2019 14:00 CZE 1 8 dráha 4. 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část
DEN 4
18.10.2019 9:30 CZE 1 5 dráha 2. 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Základní část
CZE 2 3
13.10.2019 18:30 Loupežníci Jičín Juniors 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 2
13.10.2019 11:30 Wheelchair team 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 6
12.10.2019 18:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 4
12.10.2019 11:30 Wheelchair team 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 8
25.11.2018 13:10 SUI 8 dráha 2. 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 :
CZE 2 5
25.11.2018 9:15 GER 8 dráha 3. 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 :
CZE 2 5
24.11.2018 16:10 NOR 8 dráha 1. 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 :
CZE 2 2
24.11.2018 13:10 RUS 14 dráha 4. 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 :
CZE 2 4
24.11.2018 9:15 HUN 2 dráha 3. 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 :
CZE 2 9
23.11.2018 16:10 ITA 5 dráha 1. 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 :
CZE 2 4
23.11.2018 13:10 CZE 1 2 dráha 4. 13th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2018 :
CZE 2 9
11.2.2018 19:30 WHEELCHAIR 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 1
11.2.2018 12:00 Klub z Viktorky 17 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 2
10.2.2018 19:30 WHEELCHAIR 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 6
10.2.2018 11:45 Demion 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 8
14.1.2018 19:30 WHEELCHAIR 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 1
14.1.2018 12:00 WHEELCHAIR 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.1.2018 19:30 WHEELCHAIR 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 3
13.1.2018 12:00 Ledoborci 4 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
10.12.2017 18:30 WHEELCHAIR 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 1
10.12.2017 11:30 Zbraslav L 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
9.12.2017 18:30 WHEELCHAIR 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 11
9.12.2017 11:30 Karviná 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
12.11.2017 18:30 WHEELCHAIR 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Demion 8
12.11.2017 11:30 Ledoborci 8 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 8
29.10.2017 19:30 Savona 6 11 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 2
29.10.2017 12:00 Troublemakers 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 13
28.10.2017 19:30 WHEELCHAIR 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 8
28.10.2017 12:00 Ledoborci Army 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
19.3.2017 16:00 WHEELCHAIR 7 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 4
19.3.2017 8:30 CC RIPER 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 6
18.3.2017 16:00 Demion 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 10
18.3.2017 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 8
26.2.2017 19:30 Kolibris 3 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 10
5.2.2017 18:30 WHEELCHAIR 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 8
5.2.2017 11:30 WHEELCHAIR 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 13
4.2.2017 18:30 WHEELCHAIR 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 1
4.2.2017 11:30 PLC ICEBREAKERS 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 2
11.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 15
11.12.2016 8:30 WHEELCHAIR 7 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Demion 4
10.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
10.12.2016 8:30 WHEELCHAIR 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 8
9.10.2016 12:00 Ledoborci 8 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 8
8.10.2016 19:30 Ledoborci 7 10 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 2
8.10.2016 12:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 5
3.4.2016 20:00 Zlatá Praha 3 0 dráha 3. Muži divize F :
WHEELCHAIR 1
3.4.2016 14:00 WHEELCHAIR 7 dráha 1. Muži divize F :
Troublemakers 9
3.4.2016 8:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize F :
WHEELCHAIR 5
2.4.2016 20:00 WHEELCHAIR 7 dráha 3. Muži divize F :
Kolibris 3 6
17.1.2016 11:15 Ledoborci 4 8 dráha 4. Muži divize F :
WHEELCHAIR 3
22.11.2015 11:15 Ledoborci 4 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 20:00 Dion VIP 15 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 11:15 WHEELCHAIR 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion 1 7
27.9.2015 17:15 WHEELCHAIR 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Západ 9
27.9.2015 11:15 WHEELCHAIR 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 6
26.9.2015 17:15 WHEELCHAIR 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 9
26.9.2015 8:30 Brno - Východ 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 4
4.4.2015 18:00 WHEELCHAIR 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 8
4.4.2015 11:30 WHEELCHAIR 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Zlatá Praha 3 8
22.3.2015 15:00 WHEELCHAIR 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
22.3.2015 8:30 Dion 1 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.3.2015 17:15 WHEELCHAIR 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
21.3.2015 10:45 Ledoborci 4 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 9
17.11.2014 17:15 PLC S&K 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 5
17.11.2014 10:45 WHEELCHAIR 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 2
16.11.2014 17:15 Ledoborci 2 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 7
16.11.2014 10:45 Zlatá Praha 3 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 3
5.10.2014 15:30 WHEELCHAIR 1 dráha 4. Muži divize B :Základní část
PLC S&K 7
5.10.2014 8:30 Brno - Západ 7 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 2
4.10.2014 16:30 RIPER Hradec Králové 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 4
4.10.2014 10:30 WHEELCHAIR 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 2
23.3.2014 17:00 Dion VIP 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 11
23.3.2014 11:00 WHEELCHAIR 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion YB 9
22.3.2014 20:00 Zbraslav ONI 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
22.3.2014 11:00 RIPER Hradec Králové HD 12 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
16.3.2014 17:00 Ledoborci 4 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 1
16.3.2014 11:00 WHEELCHAIR 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 6
15.3.2014 20:00 Guerera TP 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 9
15.3.2014 14:00 WHEELCHAIR 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
15.12.2013 17:00 WHEELCHAIR 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 8
15.12.2013 11:00 Karviná 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 9
14.12.2013 20:00 Brno - Východ 12 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
14.12.2013 8:00 Dion YB 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 3
27.10.2013 20:00 WHEELCHAIR 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 1
27.10.2013 8:00 WHEELCHAIR 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 14
26.10.2013 17:00 WHEELCHAIR 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 0
26.10.2013 11:00 WHEELCHAIR 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 9
7.4.2013 17:00 WHEELCHAIR 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 5 5
6.4.2013 20:00 Kolibris 3 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 3
6.4.2013 8:00 WHEELCHAIR 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 11
20.1.2013 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 11
19.1.2013 17:00 WHEELCHAIR 9 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Grey Wolves Team 5
18.1.2013 17:00 RIPER Hradec Králové HD 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 5
9.12.2012 20:00 WHEELCHAIR 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 11
8.12.2012 17:00 Loupežníci Jičín 0 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 1
28.10.2012 20:00 WHEELCHAIR 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 8
27.10.2012 17:00 Savona 3 13 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 2
30.9.2012 20:00 WHEELCHAIR 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 10
30.9.2012 11:00 Ledoborci 4 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 7
29.9.2012 20:00 Ledoborci 2 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 5
29.9.2012 14:00 WHEELCHAIR 9 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 2
29.9.2012 8:00 Karviná 9 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 7
23.9.2012 11:00 WHEELCHAIR 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 4
22.9.2012 14:00 Tee Party M 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 7
28.2.2011 9:30 CZE 2 dráha 4. WWhCC :WWhCC - Round Robin
SWE 4
27.2.2011 14:30 CZE 2 dráha 2. WWhCC :WWhCC - Round Robin
KOR 7
27.2.2011 9:30 CZE 3 dráha 1. WWhCC :WWhCC - Round Robin
USA 9
26.2.2011 9:30 NOR 4 dráha 4. WWhCC :WWhCC - Round Robin
CZE 6
25.2.2011 14:30 CZE 0 dráha 3. WWhCC :WWhCC - Round Robin
RUS 14
25.2.2011 9:30 CAN 5 dráha 2. WWhCC :WWhCC - Round Robin
CZE 4
24.2.2011 14:30 GER 6 dráha 1. WWhCC :WWhCC - Round Robin
CZE 4
23.2.2011 14:30 CZE 9 dráha 4. WWhCC :WWhCC - Round Robin
CHN 3
23.2.2011 9:30 SCO 10 dráha 2. WWhCC :WWhCC - Round Robin
CZE 2
22.2.2011 9:30 SWE 6 dráha 3. WWhCC :WWhCC - Round Robin
CZE 4
20.11.2008 11:30 CHN 11 dráha 3. WWhCQ 2008 :1 v 2 = winner qualifies for WWhCC 2009 (1st) and 3 v 4
CZE 2
19.11.2008 13:30 CZE 4 dráha 3. WWhCQ 2008 :round robin
GER 11
19.11.2008 9:00 CZE 6 dráha 1. WWhCQ 2008 :round robin
DEN 4
18.11.2008 18:00 RUS 8 dráha 4. WWhCQ 2008 :round robin
CZE 7
18.11.2008 13:30 POL 2 dráha 3. WWhCQ 2008 :round robin
CZE 19
17.11.2008 18:00 CHN 4 dráha 2. WWhCQ 2008 :round robin
CZE 11
17.11.2008 9:00 CZE 12 dráha 4. WWhCQ 2008 :round robin
JPN 2
16.11.2008 18:00 CZE 10 dráha 2. WWhCQ 2008 :round robin
FIN 3
16.11.2008 9:00 SVK 4 dráha 2. WWhCQ 2008 :round robin
CZE 7
15.11.2008 9:00 WAL 2 dráha 1. WWhCQ 2008 :round robin
CZE 14
20.10.0019 13:45 DEN 5 dráha 2. 14th Open Czech Wheelchair Curling Tournament 2019 :Finále
CZE 1 8
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo