horni

Uher Karel (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
27.4.2019 10:30 Dion 1 5 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Dion CÉLINE 7
9.3.2019 15:30 Ledoborci 1 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 4
9.3.2019 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 5
24.2.2019 15:30 Dion 1 12 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 2
24.2.2019 8:30 Kolibris 5 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 6
23.2.2019 15:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 8
23.2.2019 8:30 Dion 1 2 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
11.11.2018 15:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 5
11.11.2018 8:30 Dion 1 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
10.11.2018 15:30 Dion 1 6 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 7
10.11.2018 8:30 Klub z Viktorky 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 3
14.10.2018 18:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 2
14.10.2018 11:30 Dion 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
13.10.2018 18:30 Ledoborci Juniors 0 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 10
13.10.2018 11:30 Cherry Stones 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 7
30.3.2018 15:30 Dion 1 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 4
30.3.2018 8:30 Dion 1 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 2
21.1.2018 18:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 3
21.1.2018 11:30 Dion 1 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 4
20.1.2018 18:30 Dion 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 3
20.1.2018 11:30 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 4
5.11.2017 15:30 Brno - Východ 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 9
5.11.2017 8:30 Dion 1 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 6
4.11.2017 15:30 Ledoborci 2 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 6
4.11.2017 8:30 Brno - Západ 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 3
1.10.2017 18:30 PLC S&K 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 5
1.10.2017 11:30 Morning star Přírodověda 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 4
30.9.2017 18:30 Dion 1 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 3
30.9.2017 11:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 3
15.4.2017 19:30 Savona 6 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Dion 1 9
15.4.2017 12:00 Dion 1 9 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav M 2
26.2.2017 8:30 Kamenný Újezd 2 dráha A Muži divize A :Základní část
Dion 1 12
25.2.2017 15:30 Dion 1 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 2
5.2.2017 18:30 Ledoborci 4 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Dion 1 9
4.2.2017 18:30 Dion 1 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
4.2.2017 11:30 Dion 1 9 dráha B Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 5
11.12.2016 18:30 Dion 1 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 4
11.12.2016 11:30 Troublemakers 2 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 10
10.12.2016 18:30 Klub z Viktorky 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion 1 6
10.12.2016 11:30 Ledoborci 3 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion 1 3
23.10.2016 15:30 Dion 1 12 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 0
23.10.2016 8:30 Dion 1 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
22.10.2016 15:30 Dion 1 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 4
22.10.2016 8:30 Liboc 2 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 15
9.10.2016 12:00 Kolibris 5 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Dion 1 7
8.10.2016 19:30 Dion 1 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 0
8.10.2016 12:00 Kamenný Újezd 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Dion 1 18
4.4.2015 18:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion 1 5
4.4.2015 11:30 Brno - Západ 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion 1 9
22.3.2015 15:00 Ledoborci 4 3 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 10
22.3.2015 8:30 Dion 1 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.3.2015 17:15 Dion 1 14 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
21.3.2015 10:45 Dion 1 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
PLC S&K 8
17.11.2014 17:15 Zlatá Praha 3 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion 1 6
17.11.2014 10:45 WHEELCHAIR 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 2
16.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion 1 0
16.11.2014 10:45 Dion 1 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 8
5.10.2014 15:30 Dion 1 1 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Zlatá Praha 3 0
5.10.2014 8:30 Dion 1 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 4
4.10.2014 16:30 Dion 1 7 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 4
4.10.2014 10:30 PLC S&K 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 1
20.4.2013 12:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR - muži 2012/13 SEMIFINÁLE
Dion X 7
19.4.2013 16:00 Kolibris 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 3
19.4.2013 8:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 5
18.4.2013 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 4
18.4.2013 8:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 6
17.4.2013 16:00 Savona 4 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 8
17.4.2013 8:00 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 2
23.2.2013 19:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 5
23.2.2013 11:30 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 4
3.2.2013 16:00 Aritma 1 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 9
3.2.2013 8:30 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 5
2.2.2013 16:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 6
2.2.2013 8:30 Duhoví jednorožci 10 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
18.11.2012 19:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 5
18.11.2012 11:30 Letící kameny 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 10
17.11.2012 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 5
17.11.2012 11:30 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 1
4.11.2012 16:00 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 6
4.11.2012 8:30 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 4
3.11.2012 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
3.11.2012 8:30 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 7
7.5.2012 17:25 Kolibris 1 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Finále
Aritma 1 1
7.5.2012 14:25 Kolibris 1 5 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H 3
6.5.2012 14:25 Kolibris 1 6 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 4
5.5.2012 17:25 Kolibris 1 8 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris 2 4
5.5.2012 11:25 Kolibris 1 11 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M 5
22.4.2012 16:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále MČR (na dvě vítězství)
Kolibris 1 6
22.4.2012 10:00 Kolibris 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finále MČR (na dvě vítězství)
Sem Tam Brno 7
21.4.2012 18:00 Sem Tam Brno 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále MČR (na dvě vítězství)
Kolibris 1 4
21.4.2012 12:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Aritma 1 3
20.4.2012 12:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 4
19.4.2012 20:00 Letící kameny 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 7
19.4.2012 12:00 Kolibris 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 3
18.4.2012 20:00 Sem Tam Brno 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 3
18.4.2012 12:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 6
25.2.2012 19:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
25.2.2012 11:30 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 1
5.2.2012 16:00 Savona 4 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
5.2.2012 8:30 Dion X 0 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
4.2.2012 16:00 Aritma 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
4.2.2012 8:30 Kolibris 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 6
20.11.2011 19:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 5
20.11.2011 11:30 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 6
19.11.2011 19:00 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 6
19.11.2011 11:30 Savona 5 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
30.10.2011 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 2
30.10.2011 8:30 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
29.10.2011 16:00 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 13
29.10.2011 8:30 Sem Tam Brno 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 2
8.5.2011 18:15 Kolibris 4 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Finále)
Aritma 1 6
8.5.2011 15:00 Tee Party S K 5 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Semifinále)
Kolibris 7
8.5.2011 12:20 Kolibris 5 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Second chance)
Tee Party Z 3
8.5.2011 9:15 Kolibris 3 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Zbraslav D 2
7.5.2011 12:20 Kolibris 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Tee Party S K 7
7.5.2011 8:00 Kolibris 9 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Savona 3 2
6.5.2011 12:20 Kolibris 11 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 5
6.5.2011 8:00 Kolibris 11 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 1
25.4.2011 10:00 Zbraslav R 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Sem Tam Brno 6
24.4.2011 18:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Sem Tam Brno 8
23.4.2011 8:00 Sem Tam Brno 14 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 4
22.4.2011 16:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
22.4.2011 8:00 Savona 4 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
21.4.2011 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 2
21.4.2011 8:00 Sem Tam Brno 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 5
19.3.2011 18:30 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 2
19.3.2011 12:00 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 0
13.2.2011 15:30 Sem Tam Brno 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 8
13.2.2011 9:00 Aritma 2 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 10
12.2.2011 15:30 Zbraslav R 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
12.2.2011 9:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 5
7.11.2010 18:30 Dion X 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
7.11.2010 12:00 Aritma 1 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
6.11.2010 18:30 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 10
6.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
10.10.2010 15:30 Aritma 2 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 11
10.10.2010 9:00 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 2
9.10.2010 15:30 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 4
9.10.2010 9:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 7
21.2.2010 16:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Sem Tam Brno 7
20.2.2010 16:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Sem Tam Brno 7
19.2.2010 12:00 Aritma 2 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Sem Tam Brno 10
18.2.2010 20:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 4
18.2.2010 12:00 Sem Tam Brno 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Savona 4 3
17.2.2010 20:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Sem Tam Brno 7
17.2.2010 12:00 Dion X 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Sem Tam Brno 5
13.2.2010 18:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 3
13.2.2010 11:30 Zbraslav R 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 7
17.1.2010 15:00 Sem Tam Brno 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 6
17.1.2010 8:30 Trutnov 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
16.1.2010 15:00 Sem Tam Brno 1 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
16.1.2010 8:30 Aritma 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 7
8.11.2009 18:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 5
8.11.2009 11:30 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
7.11.2009 18:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 7
7.11.2009 11:30 Kolibris 1 2 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
11.10.2009 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
11.10.2009 8:30 Dion X 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
10.10.2009 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 4
10.10.2009 8:30 Savona 4 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 2
3.5.2009 16:15 Dion (V.Nekovařík) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - Finále
Savona (J.Bareš) 6
3.5.2009 10:45 Kolibris 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 18:00 1.CK Brno (M.Snítil) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 12:30 Savona (M.Vojtuš) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 9
1.5.2009 17:45 Dion (P.Horák) 6 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 6
1.5.2009 8:30 1.CK Brno (H.Kavická) 2 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 16
14.2.2009 16:00 Kolibris 2 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále - 1. v 2.
Sem Tam Brno 7
13.2.2009 16:00 Zbraslav R 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále - 1. v 2. - 3. v 4.
Sem Tam Brno 7
12.2.2009 8:00 Kolibris 2 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
11.2.2009 16:00 Zbraslav R 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
11.2.2009 8:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
10.2.2009 16:00 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 2
10.2.2009 8:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 5
7.2.2009 15:00 Sem Tam Brno 3 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 9
7.2.2009 8:30 Zbraslav R 1 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 5
18.1.2009 18:15 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 10
18.1.2009 11:30 Dion X 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 11
17.1.2009 18:15 Sem Tam Brno 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 5
17.1.2009 11:45 Aritma 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 10
2.11.2008 15:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
2.11.2008 8:30 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 4
1.11.2008 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
1.11.2008 8:30 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 8
12.10.2008 18:00 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Dion X 5
12.10.2008 11:30 Kolibris 2 2 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 10
11.10.2008 18:00 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 8
11.10.2008 11:30 Letící kameny 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 12
25.4.2008 18:25 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Tie break - o postup
Dion Silver 4
25.4.2008 12:25 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 2
24.4.2008 20:25 Zbraslav R 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 7
24.4.2008 12:25 Dion Silver 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Kolibris 1 6
23.4.2008 20:25 Dion Silver 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Kolibris 2 2
23.4.2008 12:25 Trutnov 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 4
16.2.2008 18:25 Dion Silver 10 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
16.2.2008 11:55 Dion Silver 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 4
13.1.2008 15:25 Trutnov 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
13.1.2008 8:55 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
12.1.2008 15:25 Dion Silver 2 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 9
12.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
4.11.2007 18:25 Dion Silver 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 0
4.11.2007 11:55 Aritma 2 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 8
3.11.2007 18:25 Aritma 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 7
3.11.2007 11:55 Dion Silver 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 1
14.10.2007 15:25 Dion Silver 6 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 7
14.10.2007 8:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 5
13.10.2007 15:25 Dion Silver 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 8
13.10.2007 8:55 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 8
5.5.2007 19:00 Dion Silver 2 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Citadela 2
5.5.2007 15:00 Dion Silver 11 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion RM 1
5.5.2007 12:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion Silver 5
5.5.2007 8:00 Dion Silver 6 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
CC Ledoborci 4
20.4.2007 8:25 Dion Silver 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Kolibris 1 5
19.4.2007 16:25 Aritma 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Dion Silver 9
19.4.2007 8:25 Dion Silver 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Kolibris 2 8
18.4.2007 16:25 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Dion Silver 1
18.4.2007 8:25 Dion Silver 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Zbraslav R 7
18.2.2007 8:55 Kolibris 1 9 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 1
17.2.2007 15:25 Dion Silver 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Letící kameny 4
17.2.2007 8:55 Savona 4 1 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 10
14.1.2007 18:25 Dion Silver 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 6
14.1.2007 11:55 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 8
13.1.2007 18:25 Dion Silver 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Sem Tam Brno 6
13.1.2007 11:55 Aritma 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 6
5.11.2006 15:25 Trutnov 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Tie breaky
Dion Silver 11
5.11.2006 8:55 Sem Tam Brno 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Dion Silver 1
4.11.2006 15:25 Dion Silver 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Trutnov 1 2
4.11.2006 8:55 Dion Silver 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Kolibris 1 2
15.10.2006 18:25 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Dion Silver 7
15.10.2006 11:55 Dion Silver 2 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 8
14.10.2006 18:25 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Dion Silver 7
14.10.2006 11:55 Dion Silver 4 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 8
23.4.2006 16:25 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Savona 2 3
23.4.2006 11:25 Savona 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Kolibris 1 5
22.4.2006 16:25 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finálová část
Savona 2 3
21.4.2006 12:25 Savona 2 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 6
20.4.2006 20:25 Aritma 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 6
20.4.2006 12:25 Savona 2 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
19.4.2006 20:25 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 2
19.4.2006 12:25 Savona 2 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 4
19.2.2006 17:55 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "A"
Savona 2 5
19.2.2006 11:55 Savona 2 8 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
RSC Zbraslav 1
29.1.2006 14:55 Savona 2 1 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
29.1.2006 8:55 Savona 2 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 2
15.1.2006 20:55 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 3
15.1.2006 14:55 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 4
15.1.2006 8:55 CC Savona 3 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 3
14.1.2006 17:55 Savona 2 6 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 3 5
14.1.2006 11:55 Savona 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Aritma 1 3
30.10.2005 16:25 Kolibris 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Savona 2 3
30.10.2005 11:25 CC Kolibris 4M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Savona 2 7
29.10.2005 16:25 Savona 2 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :Finálová část - 1.kolo
RSC Zbraslav 6
29.10.2005 11:25 Savona 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Tie breaky
CC Kolibris 4M 8
28.10.2005 12:25 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 8
27.10.2005 20:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 7
27.10.2005 12:25 Savona 2 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 6
26.10.2005 20:25 Savona 2 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 3 2
26.10.2005 12:25 Kolibris 1 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 4
13.3.2005 14:55 Savona 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Aritma 1 4
13.3.2005 8:55 Savona 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 2
6.2.2005 17:55 Savona 2 3 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 9
6.2.2005 11:55 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 2
16.1.2005 17:55 Kolibris 3 5 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 7
16.1.2005 11:55 Savona 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 2
15.1.2005 20:55 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 4
15.1.2005 14:55 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 6
15.1.2005 8:55 Aritma 1 3 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 7
17.10.2004 14:25 CC Savona 3 8 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Finále
Kolibris 2 4
17.10.2004 11:25 CC Savona 3 16 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Semifinále
Kolibris 3 6
16.10.2004 9:55 Trutnov 1 3 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
CC Savona 3 10
15.10.2004 17:55 CC Savona 3 16 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
10.10.2004 14:55 CC Savona 3 15 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 4
10.10.2004 8:55 CC Savona 3 5 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 2 5
9.10.2004 14:55 CC Savona 3 13 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Forma roste 1
9.10.2004 8:55 CC Savona 3 6 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 3
3.10.2004 20:55 Savona 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
Kolibris 2 0
3.10.2004 17:55 Savona 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
Kolibris 3 10
3.10.2004 11:55 Savona 2 12 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
Brno - Východ 2
14.3.2004 20:55 Savona 2 7 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 2 0
14.3.2004 14:55 CC Aritma 5 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Savona 2 3
14.3.2004 8:55 Savona 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "A"
CC Savona 3 0
7.2.2004 17:55 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 1
7.2.2004 11:55 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 5
18.1.2004 17:55 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 7
18.1.2004 11:55 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 3
17.1.2004 20:55 Savona 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 5
17.1.2004 14:55 Savona 2 2 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 9
17.1.2004 8:55 CC Aritma 9 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 4
16.11.2003 18:00 RSC Zbraslav 6 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 2.místo
Savona 2 5
16.11.2003 13:45 CC Aritma 2 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 4.místo
Savona 2 6
16.11.2003 9:30 Citadela 1 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo
Savona 2 8
15.11.2003 20:00 CC Kolibris 4M 4 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Savona 2 5
15.11.2003 9:30 CC Aritma 2Ž 4 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Savona 2 9
9.3.2003 14:25 Savona 1 3 dráha 2. MČRJ 2003 - junioři :Finále
1.KCK Trutnov A 6
9.3.2003 11:05 Savona 1 8 dráha 1. MČRJ 2003 - junioři :Semifinále
1.CK Brno 1 3
8.3.2003 18:45 Savona 1 9 dráha 1. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
1.CK Brno 2 0
8.3.2003 13:35 Savona 1 12 dráha 4. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
Kolibris 1 3
8.3.2003 8:30 Savona 1 15 dráha 2. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
Savona 2 1
9.2.2003 11:00 CC Savona 3 8 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 6
9.2.2003 8:15 CC Savona 3 7 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Kolibris 4M 7
2.2.2003 21:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 10
2.2.2003 18:45 RSC Zbraslav 13 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 1
2.2.2003 13:35 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 5
17.11.2002 16:10 CC Aritma 2 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 8
17.11.2002 11:00 CC Savona 3 4 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 5
17.11.2002 8:15 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 12
3.11.2002 21:30 CC Savona 3 5 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Kolibris 4M 8
3.11.2002 18:45 RSC Zbraslav 2 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 10
3.11.2002 13:35 CC Savona 3 5 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 1 8
6.10.2002 16:10 CC Savona 3 6 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Aritma 7
6.10.2002 11:00 CC Savona 3 7 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Kolibris 2 9
6.10.2002 8:15 CC Savona 3 2 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 9
29.9.2002 17:10 Trutnov 1 7 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona 3 4
29.9.2002 13:30 CC Savona L 8 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona 3 5
29.9.2002 9:50 CC Savona 3 8 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Aritma 1 6
30.3.2002 17:25 Brno - Východ 6 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
CC Savona 3 9
30.3.2002 11:30 Brno - Východ 3 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
CC Savona 3 14
10.3.2002 15:00 CC Savona 3 7 dráha 3. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Trutnov 1 2
10.3.2002 8:15 CC Savona 3 10 dráha 2. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 1
9.3.2002 16:25 CC Savona 3 10 dráha 3. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
1.CK Brno 2 4
9.3.2002 10:25 CC Savona 3 11 dráha 1. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
CC Dion TR 4
16.2.2002 18:10 Trutnov 1 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 9
16.2.2002 14:00 CC Savona 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Dion Ž 5
16.2.2002 11:00 Kolibris 3Ž 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 8
10.2.2002 16:05 Zlatá Praha 2 8 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 5
10.2.2002 13:20 CC Aritma 3 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 10
26.1.2002 16:00 Trutnov 1 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 1 5
26.1.2002 11:45 Kolibris 1 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 1 9
20.1.2002 15:40 CC Savona 3 4 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 5
20.1.2002 11:00 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 1
20.1.2002 8:15 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 6
16.12.2001 16:00 Savona 1 14 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 1
16.12.2001 11:45 Savona 1 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Dion Ž 2
18.11.2001 20:45 CC Kolibris 4M 6 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 9
18.11.2001 18:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 4
18.11.2001 13:20 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 2
4.11.2001 15:40 Kolibris 2 2 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 8
4.11.2001 11:00 Kolibris 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 4
4.11.2001 8:45 CC Kolibris 4M 5 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 3
27.10.2001 14:00 Savona 1 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 2 3
27.10.2001 9:45 Savona 1 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 1 0
7.10.2001 20:45 CC Aritma 4 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 9
7.10.2001 18:00 Zlatá Praha 2 8 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 4
7.10.2001 13:20 CC Savona 3 8 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
Savona 2 4
30.9.2001 17:50 CC Savona 3 8 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Trutnov 1 4
30.9.2001 12:00 CC Savona 3 1 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 8
30.9.2001 8:00 CC Savona 3 9 dráha 4. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
1.CK Brno Ž 0
29.9.2001 16:00 Savona 1 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Trutnov 1 3
29.9.2001 11:45 Zlatá Praha Ž 0 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 1 9
11.2.2001 11:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 4
11.2.2001 8:15 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 4
4.2.2001 14:15 Savona 1 10 dráha 3. MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 4
4.2.2001 8:00 Savona 1 17 dráha 1. MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři
1.CK Brno M 1
3.2.2001 15:30 Savona 1 8 dráha 3. MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři
Trutnov 1 3
3.2.2001 9:00 Savona 2 2 dráha 4. MČRJ 2001 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 15
21.1.2001 20:45 Zlatá Praha 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 11
21.1.2001 18:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 7
21.1.2001 13:20 Letící kameny 12 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 6
13.1.2001 14:15 Savona 4 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona 3 8
13.1.2001 12:00 Trutnov 1 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona 3 8
13.1.2001 9:45 CC Savona 3 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 1 3
12.1.2001 14:00 Savona 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 4 5
12.1.2001 9:45 Kolibris 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 1 8
10.12.2000 14:15 CC Savona 3 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 5
10.12.2000 12:00 CC Savona 3 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 3
10.12.2000 9:45 Savona 1 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona 3 3
19.11.2000 15:40 CC Savona 3 5 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 6
19.11.2000 11:00 CC Aritma 10 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 3
19.11.2000 8:15 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 9
5.11.2000 20:45 CC Aritma 6 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 8
5.11.2000 18:00 Zlatá Praha 2 9 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 3
5.11.2000 13:20 Kolibris 1 9 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 6
28.10.2000 14:15 Savona 2 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 4
28.10.2000 12:00 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 9
28.10.2000 9:45 Kolibris 1 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 6
8.10.2000 15:40 CC Savona 3 11 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Savona 2 3
8.10.2000 11:00 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 12
8.10.2000 8:15 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 5
1.10.2000 19:40 Trutnov 1 1 dráha 2. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
CC Savona 3 9
1.10.2000 17:30 Kolibris 2 7 dráha 3. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
CC Savona 3 7
1.10.2000 11:50 CC Savona 3 6 dráha A Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Kolibris 3Ž 2
1.10.2000 8:00 Dion 1 5 dráha A Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
CC Savona 3 5
30.9.2000 12:30 CC Savona 3 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Zlatá Praha Ž 4
30.9.2000 10:20 1.CK Brno 2 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona 3 10
5.3.2000 14:30 Savona 2 5 dráha 4. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 7
5.3.2000 11:30 Letící kameny 3 dráha 2. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 10
5.3.2000 8:30 Savona 1 12 dráha 3. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Trutnov 1 4
4.3.2000 12:15 Savona 1 6 dráha 1. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 7
4.3.2000 9:00 Savona 1 3 dráha 2. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Kolibris 1 4
20.2.2000 15:40 Zlatá Praha 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 7
20.2.2000 11:00 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 2
20.2.2000 8:15 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 5
12.2.2000 14:20 Savona 2 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Savona 3 1
12.2.2000 12:00 Savona 2 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 4 2
12.2.2000 9:40 Savona 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 2 0
6.2.2000 15:40 CC Aritma 11 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 5
6.2.2000 11:00 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 10
6.2.2000 8:15 Savona 2 8 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 6
23.1.2000 20:45 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 8
23.1.2000 18:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 6
23.1.2000 13:20 Zlatá Praha 2 5 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 6
16.1.2000 15:15 CC Aritma 7 dráha 4. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
CC Savona 3 3
16.1.2000 10:35 Savona 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
CC Savona 3 3
15.1.2000 16:00 Savona 2 0 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 9
15.1.2000 13:50 Savona 2 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 6
15.1.2000 9:40 Savona 1 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 2 9
20.11.1999 16:00 Savona 2 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 1
20.11.1999 13:20 Savona 2 10 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 1
20.11.1999 9:40 Savona 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 7
7.11.1999 15:40 Zlatá Praha 1 11 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 4
7.11.1999 11:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 5
7.11.1999 8:15 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 11
31.10.1999 19:20 CC Savona 3 4 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo
Citadela 4
31.10.1999 12:30 CC Savona 3 3 dráha 2. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
CC Aritma 6
31.10.1999 7:30 CC Savona 3 8 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
CC Savona 2Ž 2
30.10.1999 16:00 1.CK Brno 2 1 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 2 14
30.10.1999 13:50 Savona 2 7 dráha A Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 2 5
30.10.1999 9:40 Savona 2 10 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 6 1
16.10.1999 16:00 Savona 2 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 6 3
16.10.1999 13:50 Savona 2 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 2 7
16.10.1999 9:40 1.CK Brno 2 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 2 11
7.3.1999 14:30 CC Kolibris 6 dráha 2. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 10
7.3.1999 8:30 Savona 1 8 dráha 4. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
Letící kameny 8
6.3.1999 12:15 CC Kolibris 6 dráha 2. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 12
6.3.1999 9:00 Savona 1 7 dráha 1. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 6
13.2.1999 15:40 CC Savona 3 13 dráha 3. 2.liga - muži :Dohrávka
QPC 3
13.2.1999 11:00 CK Montáž 6 dráha 1. 2.liga - muži :5.kolo
CC Savona 3 10
13.2.1999 8:15 CC Savona 3 11 dráha 4. 2.liga - muži :5.kolo
CC Dion M 6
6.2.1999 15:30 CC Savona O 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 2
6.2.1999 12:30 CC Savona O 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 2 2
6.2.1999 9:30 CC Savona O 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 5
23.1.1999 18:00 CC Savona 3 9 dráha 3. 2.liga - muži :4.kolo
CC Kolibris 4M 4
23.1.1999 15:40 Savona 1 7 dráha 1. 2.liga - muži :Dohrávka
CC Savona 3 8
21.11.1998 12:45 CC Savona O 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Letící kameny 4
21.11.1998 9:45 CC Savona O 6 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 4
7.11.1998 11:00 CC Savona 3 12 dráha 1. 2.liga - muži :3.kolo
TJ Junior 1
7.11.1998 8:15 CC Savona 3 12 dráha 2. 2.liga - muži :3.kolo
Kolibris 3 8
31.10.1998 15:45 CC Savona O 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona B 3
31.10.1998 12:45 CC Savona O 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 6
31.10.1998 9:30 CC Savona O 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona mix 8
24.10.1998 18:00 CC Savona 3 8 dráha 1. 2.liga - muži :2.kolo
Klub z Viktorky 7
10.10.1998 12:30 CC Savona O 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona Y 3
10.10.1998 9:45 CC Savona O 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 1
3.10.1998 8:15 CC Savona 3 5 dráha 3. 2.liga - muži :1.kolo
1.CK Brno M 7
29.3.1998 20:20 Zlatá Praha 3 8 dráha 3. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Savona 5 3
29.3.1998 15:30 Zlatá Praha 3 8 dráha 3. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Savona 5 9
29.3.1998 10:40 Zlatá Praha 3 11 dráha 2. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Savona 5 7
28.3.1998 15:30 Savona 5 1 dráha 2. 2.liga - muži A + B :Play off
Letící kameny 8
28.3.1998 10:40 CK Montáž 8 dráha 3. 2.liga - muži A + B :Play off
Savona 5 10
22.3.1998 14:30 Savona 1 10 dráha 2. MČRJ 1998 - junioři :MČRJ - junioři
CC Kolibris 5
22.3.1998 11:30 Savona 1 6 dráha 1. MČRJ 1998 - junioři :MČRJ - junioři
CC Kolibris 6
21.3.1998 15:30 Savona 1 11 dráha 3. MČRJ 1998 - junioři :MČRJ - junioři
Letící kameny 2
21.3.1998 12:15 Savona 1 10 dráha 2. MČRJ 1998 - junioři :MČRJ - junioři
Zlatá Praha 3
21.3.1998 9:00 Savona 1 7 dráha 1. MČRJ 1998 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 3
8.3.1998 20:40 TJ Junior 2 8 dráha 3. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
Savona 5 6
8.3.1998 13:25 Savona 5 8 dráha 2. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
Kolibris 3 4
14.2.1998 15:15 CC Savona P 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona O 9
14.2.1998 11:45 CC Savona O 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC TJ Junior Praha 2
14.2.1998 8:15 CC Kolibris 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona O 5
7.2.1998 18:00 CK Montáž 6 dráha 2. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
Savona 5 3
7.2.1998 13:20 CC Kolibris 4M 6 dráha 2. 2.liga - muži A + B :5.kolo
Savona 5 12
13.12.1997 15:15 Letící kameny 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona O 10
13.12.1997 11:45 Kolibris 1 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona O 10
13.12.1997 8:15 Kolibris 2 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona O 9
1.11.1997 20:45 Savona 5 5 dráha 2. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Savona 4 5
1.11.1997 18:00 TJ Junior 7 dráha 1. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Savona 5 8
18.10.1997 11:00 Savona 5 10 dráha 1. 2.liga - muži A + B :2.kolo
1.CK Brno M 5
18.10.1997 8:15 CC Savona 3 4 dráha 2. 2.liga - muži A + B :2.kolo
Savona 5 10
4.10.1997 15:15 CC Savona O 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 5
4.10.1997 11:45 CC Savona O 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona K 6
4.10.1997 8:15 CC TJ Junior Praha 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona O 6
27.9.1997 13:20 Letící kameny 12 dráha 4. 2.liga - muži A + B :1.kolo
Savona 5 0
22.3.1997 8:15 CC TJ Junior Praha 5 dráha 1. MČRJ 1997 - junioři :MČRJ - junioři
Savona H 10
21.3.1997 16:30 Savona H 14 dráha 4. MČRJ 1997 - junioři :MČRJ - junioři
CC Kolibris 1
21.3.1997 13:15 Savona H 7 dráha 1. MČRJ 1997 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona V 7
21.3.1997 10:00 Savona H 14 dráha 3. MČRJ 1997 - junioři :MČRJ - junioři
BCC 5
1.2.1997 11:00 Savona H 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC TJ Junior Praha 0
1.2.1997 8:00 Kolibris 1 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona H 6
8.12.1996 9:00 Savona H 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 10
7.12.1996 13:00 Savona H 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 10
7.12.1996 9:00 CC Savona P 10 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona H 3
2.12.1996 19:30 Savona D 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona H 11
18.11.1996 19:30 Savona H 17 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC TJ Junior Praha 1
10.11.1996 9:00 CC TJ Junior Praha 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona H 11
9.11.1996 9:00 Kolibris 1 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona H 2
15.9.1996 13:00 Savona H 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Kolibris 12
14.9.1996 13:00 Savona D 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona H 7
14.9.1996 9:00 Savona H 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 9
10.3.1996 11:50 Savona 2 9 dráha 1. MČRJ 1996 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona 3 0
10.3.1996 9:00 Savona 1 9 dráha 2. MČRJ 1996 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona 3 0
9.3.1996 14:40 Savona 2 8 dráha 1. MČRJ 1996 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona 3 4
9.3.1996 11:50 Savona 1 8 dráha 2. MČRJ 1996 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona 3 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo