horni

Urbanová Kateřina (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
26.1.2020 16:30 Zbraslav W 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
26.1.2020 8:15 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
25.1.2020 16:30 Zbraslav W 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 3
25.1.2020 8:15 Savona H 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
7.12.2019 16:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
6.12.2019 16:30 Zbraslav W 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
6.12.2019 8:15 Ledolamky 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 0
28.10.2019 20:15 Sokolky 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
28.10.2019 12:00 Zbraslav W 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 1
27.10.2019 20:15 PLC LEDO 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
27.10.2019 12:00 Liboc 1 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
26.10.2019 12:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
8.4.2019 16:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 6
8.4.2019 10:00 Liboc 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Zbraslav W 6
7.4.2019 9:00 Zbraslav W 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Liboc 3 9
6.4.2019 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona H 8
6.4.2019 9:00 Savona M 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
5.4.2019 16:00 Liboc 3 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
5.4.2019 10:00 Savona H 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
4.4.2019 19:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona M 5
10.2.2019 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
10.2.2019 8:30 Zbraslav W 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
27.1.2019 16:30 Zbraslav W 12 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 5
27.1.2019 8:15 Savona H 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
26.1.2019 16:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 6
26.1.2019 8:15 Liboc 3 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
16.12.2018 16:00 Zbraslav W 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 4
16.12.2018 8:30 Sokolky 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
15.12.2018 16:00 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
15.12.2018 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
28.10.2018 20:15 PLC LEDO 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
28.10.2018 12:00 Ledolamky 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
27.10.2018 20:15 Zbraslav W 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
27.10.2018 12:00 Savona M 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
6.4.2018 16:00 Zbraslav W 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 1
6.4.2018 10:00 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 2
5.4.2018 16:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 11
5.4.2018 10:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
4.4.2018 16:00 Zbraslav W 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 6
4.4.2018 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
31.3.2018 15:30 Liboc 3 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.3.2018 9:30 Sokolky 0 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
4.2.2018 15:30 Zbraslav W 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 12
4.2.2018 9:30 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
3.2.2018 16:30 Trutnov 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
3.2.2018 8:15 Zbraslav W 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
28.1.2018 14:30 Zbraslav W 5 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 11
28.1.2018 9:30 Zbraslav W 7 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 4
27.1.2018 14:30 Zbraslav W 4 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry)
Liboc 3 5
27.1.2018 9:30 Zbraslav W 8 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Semifinále
Savona H 6
26.1.2018 19:30 Zbraslav W 2 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Savona H 7
26.1.2018 9:30 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
25.1.2018 19:30 Savona H 5 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
25.1.2018 9:30 Zbraslav W 9 dráha 1. Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
17.12.2017 20:15 Savona M 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
17.12.2017 12:00 Savona H 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
16.12.2017 20:15 Zbraslav W 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 7
16.12.2017 12:00 PLC LEDO 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
22.10.2017 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
22.10.2017 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
21.10.2017 16:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.10.2017 8:30 Zbraslav W 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 10
13.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 3
12.5.2017 11:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
11.5.2017 17:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
11.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
10.5.2017 17:00 Liboc 3 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
10.5.2017 11:00 PLC LEDO 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
9.5.2017 19:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 8
8.4.2017 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
8.4.2017 11:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 3
29.1.2017 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
29.1.2017 8:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
28.1.2017 16:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 4
28.1.2017 8:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
6.11.2016 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
6.11.2016 11:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
5.11.2016 19:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
5.11.2016 11:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
2.10.2016 16:00 Zbraslav W 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
2.10.2016 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
1.10.2016 16:00 Zbraslav W 13 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
1.10.2016 8:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
11.9.2016 10:15 Kolibris 1 9 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Zbraslav W 3
10.9.2016 17:45 Letící kameny 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 9
10.9.2016 10:15 Zbraslav W 3 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Sem Tam Brno 9
9.9.2016 20:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 4
9.9.2016 10:15 Savona I 2 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 6
11.4.2016 8:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
PLC LEDO 4
10.4.2016 16:00 Liboc 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 6
10.4.2016 8:00 Savona M 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 4
9.4.2016 16:00 Zbraslav W 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 12
9.4.2016 8:00 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 2
20.2.2016 19:00 Liboc 1 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
20.2.2016 12:00 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
24.1.2016 15:30 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 11
24.1.2016 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
23.1.2016 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
23.1.2016 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 4
8.11.2015 18:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
8.11.2015 12:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 5
7.11.2015 18:30 Zbraslav W 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
7.11.2015 12:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
4.10.2015 15:30 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 5
4.10.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
3.10.2015 15:30 Savona H 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
3.10.2015 8:30 Zbraslav W 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
25.4.2015 12:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 4
24.4.2015 20:00 Zbraslav W 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 1 1
24.4.2015 12:00 Zbraslav W 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 10
23.4.2015 20:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona H 4
23.4.2015 12:00 Zbraslav W 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 8
22.4.2015 20:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
22.4.2015 12:00 Liboc 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
21.2.2015 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.2.2015 12:00 Zbraslav W 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
1.2.2015 15:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
1.2.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 4
31.1.2015 15:30 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.1.2015 8:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
9.11.2014 19:00 Liboc 1 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
9.11.2014 12:00 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
8.11.2014 19:00 Savona H 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
8.11.2014 12:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 1
19.10.2014 15:30 Kolibris 1 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
19.10.2014 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
18.10.2014 15:30 PLC LEDO 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
18.10.2014 8:30 Zbraslav W 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 3
14.9.2014 17:15 Zbraslav W 9 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Finále
Dion X 4
14.9.2014 15:00 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Semifinále
Zbraslav W 6
14.9.2014 12:15 Duh.jedn. 1 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Zbraslav W 7
14.9.2014 7:30 Liboc 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Zbraslav W 5
13.9.2014 17:15 Ledo Dion 4 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
Zbraslav W 7
13.9.2014 7:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
PLC MARTIN 3
21.4.2014 8:30 Liboc 3 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Zbraslav W 8
20.4.2014 18:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Liboc 3 6
19.4.2014 8:00 Liboc 3 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 3
18.4.2014 16:00 Zbraslav W 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 8:00 Savona H 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2014 16:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2014 8:00 Zbraslav W 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
29.3.2014 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 5
29.3.2014 11:30 Zbraslav W 12 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 5
26.1.2014 16:00 Kolibris 2 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 10
26.1.2014 8:30 Savona H 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
25.1.2014 16:00 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 12
25.1.2014 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
8.12.2013 10:00 Zbraslav H 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále
Kolibris 1 7
7.12.2013 20:00 Kolibris 1 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Zbraslav L 5
7.12.2013 10:30 Ledoborci 1 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina A
Kolibris 1 8
6.12.2013 14:00 Kolibris 1 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina A
Zbraslav M 3
6.12.2013 8:00 Kolibris 1 13 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina A
Ledoborci 4 3
10.11.2013 19:00 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
10.11.2013 11:30 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 6
9.11.2013 19:00 Ledo TP 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 11
9.11.2013 11:30 Zbraslav W 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
20.10.2013 19:30 Liboc 3 8 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 14:00 Liboc 3 7 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 8:30 Zbraslav W 7 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 5
19.10.2013 16:00 Liboc 3 9 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 8
19.10.2013 10:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 2
6.10.2013 16:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 12
6.10.2013 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 7
5.10.2013 16:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 9
5.10.2013 8:30 Zbraslav W 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
21.4.2013 10:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálový turnaj MČR - ženy 2012/13 FINÁLE (na dvě vítězství)
Aritma 3 9
20.4.2013 18:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálový turnaj MČR - ženy 2012/13 FINÁLE (na dvě vítězství)
Zbraslav W 3
19.4.2013 20:00 Aritma 3 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
19.4.2013 12:00 Zbraslav W 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 3
18.4.2013 20:00 Zbraslav W 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Ledo TP 7
18.4.2013 12:00 Zbraslav W 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 7
17.4.2013 20:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2013 12:00 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 6
30.3.2013 19:00 Zbraslav W 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 8
30.3.2013 11:30 Zbraslav W 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 1
10.2.2013 16:00 Zbraslav W 14 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
10.2.2013 8:30 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 3
9.2.2013 16:00 Zbraslav W 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 3
9.2.2013 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 4
11.11.2012 19:00 Savona H 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 7
11.11.2012 11:30 Dion DJ 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 12
10.11.2012 19:00 Zbraslav W 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 9
10.11.2012 11:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 11
21.10.2012 16:00 Ledo TP 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 8
21.10.2012 8:30 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 8
20.10.2012 16:00 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 6
20.10.2012 8:30 Savona M 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 6
22.4.2012 16:00 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 7
22.4.2012 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Dion SJ 6
21.4.2012 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 8
20.4.2012 8:00 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 5
19.4.2012 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
18.4.2012 16:00 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 6
18.4.2012 8:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 6
31.3.2012 19:00 Dion SJ 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 4
31.3.2012 11:30 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 8
12.2.2012 16:00 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
12.2.2012 8:30 Kolibris 1 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 8
11.2.2012 16:00 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 1
11.2.2012 8:30 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 3
13.11.2011 19:00 Aritma 3 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
13.11.2011 11:30 Ledo TP 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 8
12.11.2011 19:00 Savona M 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 11
12.11.2011 11:30 Savona H 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 5
16.10.2011 16:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 6
16.10.2011 8:30 Dion SJ 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
15.10.2011 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
15.10.2011 8:30 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 2
22.5.2011 8:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Dion SJ 4
21.5.2011 17:40 Dion SJ 10 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 12:20 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Dion SJ 8
21.5.2011 8:00 Dion SJ 6 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Savona 5 7
8.5.2011 9:15 Kolibris 3 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Zbraslav D 2
7.5.2011 17:40 Zbraslav OH 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav D 7
7.5.2011 10:10 Savona 1 10 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav D 4
6.5.2011 19:50 Zbraslav D 15 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 0
6.5.2011 12:20 Zbraslav D 9 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Valící se šutráky 5
25.4.2011 10:00 Savona M 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 6
24.4.2011 18:00 Savona M 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
23.4.2011 12:00 Aritma 3 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 7
22.4.2011 12:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 3
21.4.2011 20:00 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
21.4.2011 12:00 Savona H 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
2.4.2011 18:30 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 3
2.4.2011 12:00 Aritma 1 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 11
23.1.2011 15:30 Aritma 3 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
23.1.2011 9:00 Savona M 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
22.1.2011 15:30 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
22.1.2011 9:00 Dion SJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 11
21.11.2010 18:30 Dion SJ 12 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
21.11.2010 12:00 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
20.11.2010 18:30 Dion SJ 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 7
20.11.2010 12:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
24.10.2010 15:30 Dion SJ 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
24.10.2010 9:00 Dion SJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 7
23.10.2010 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 9
23.10.2010 9:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 8
22.5.2010 20:00 RPK Brno 7 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 6
22.5.2010 14:00 Dion X 5 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 4
22.5.2010 11:00 Zbraslav H 4 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 6
21.2.2010 16:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 3
20.2.2010 16:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Aritma 3 6
19.2.2010 8:00 Savona M 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 10
18.2.2010 16:00 Aritma 3 0 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 7
18.2.2010 8:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 8
17.2.2010 16:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 1 5
17.2.2010 8:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 6
6.2.2010 18:00 Aritma 3 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 7
6.2.2010 11:30 Savona M 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 8
24.1.2010 15:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 9
24.1.2010 8:30 Dion SJ 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 8
23.1.2010 15:00 Dion SJ 13 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 2
23.1.2010 8:30 Kolibris 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
15.11.2009 18:00 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
15.11.2009 11:30 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
14.11.2009 18:00 Savona H 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 9
14.11.2009 11:30 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 4
25.10.2009 15:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 6
25.10.2009 8:30 Zbraslav D 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
24.10.2009 15:00 Dion SJ 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 3
24.10.2009 8:30 Letící kameny 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 6
24.5.2009 21:00 Dion SJ 7 dráha 4. Akademici 2009 - ženy :finále
Zbraslav Z 4
24.5.2009 11:00 Dion SJ 12 dráha 1. Akademici 2009 - ženy :základní skupina
Zbraslav Z 3
24.5.2009 8:30 Dion SJ 14 dráha 3. Akademici 2009 - ženy :základní skupina
Zbraslav Z 2
23.5.2009 19:00 Dion SJ 9 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :O 5. místo
Letící kameny 5
23.5.2009 15:00 Dion SJ 5 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 5.-8.
Citadela 2
23.5.2009 12:00 Dion SJ 5 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Dion VIP 5
23.5.2009 8:00 Dion SJ 3 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Zlatá Praha 1 3
3.5.2009 16:15 Dion (V.Nekovařík) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - Finále
Savona (J.Bareš) 6
3.5.2009 10:45 Kolibris 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 18:00 1.CK Brno (M.Snítil) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 12:30 Savona (M.Vojtuš) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 9
1.5.2009 17:45 Dion (P.Horák) 6 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 6
1.5.2009 8:30 1.CK Brno (H.Kavická) 2 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 16
28.3.2009 20:10 Dion X 10 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :Poslední kolo (o 3. místo)
Savona H 0
28.3.2009 18:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :6. kolo (skupin AB)
Dion X 10
28.3.2009 12:00 Dion VIP 3 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina A
Dion X 11
28.3.2009 8:30 Dion X 5 dráha 4. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina A
Savona 4 7
14.2.2009 11:00 Aritma 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále - 2. v 3.
Dion SJ 8
13.2.2009 16:00 Dion SJ 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále - 1.v 2. - 3. v 4.
Savona H 9
12.2.2009 12:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
11.2.2009 20:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 5
11.2.2009 12:00 Dion SJ 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav D 8
10.2.2009 20:00 Letící kameny 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 4
10.2.2009 12:00 Savona H 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 8
24.1.2009 15:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
24.1.2009 8:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
11.1.2009 18:00 Dion SJ 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
11.1.2009 11:30 Zbraslav D 4 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
10.1.2009 18:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
10.1.2009 11:30 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
9.11.2008 15:00 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 5
9.11.2008 8:30 Savona H 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
8.11.2008 15:00 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 5
8.11.2008 8:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
5.10.2008 18:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 5
5.10.2008 11:30 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
4.10.2008 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 4
4.10.2008 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 5
27.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Savona H 5
26.4.2008 16:25 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje - 1. v 2.
Dion SJ 10
25.4.2008 8:25 Dion SJ 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 7
24.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Zbraslav D 3
24.4.2008 8:25 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 5
23.4.2008 16:25 Wallis 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 10
23.4.2008 8:25 Savona H 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 1
9.2.2008 18:25 Wallis 2 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
9.2.2008 11:55 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
20.1.2008 15:25 Zbraslav D 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
20.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 2
19.1.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 3
19.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
22.12.2007 16:15 Trutnov 1 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Dion Silver 0
22.12.2007 10:15 MD CC Savona 3 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Dion Silver 0
21.12.2007 20:15 MD CC Dion Silver 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 5 9
21.12.2007 14:15 MD CC Dion Silver 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 2 9
21.12.2007 8:15 MD CC Dion Silver 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Ledoborci 2 9
11.11.2007 18:25 Savona M 1 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 6
11.11.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 3
10.11.2007 18:25 Savona H 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
10.11.2007 11:55 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 7
28.10.2007 15:25 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 11
28.10.2007 8:55 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 12
27.10.2007 15:25 Citadela 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 6
27.10.2007 8:55 Dion SJ 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 2
22.4.2007 16:25 Wallis 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 9
22.4.2007 11:25 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Dion SJ 8
21.4.2007 16:25 Dion SJ 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Zbraslav D 4
20.4.2007 12:25 Dion SJ 12 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Zbraslav D 5
19.4.2007 20:25 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 2
19.4.2007 12:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 6
18.4.2007 20:25 Kolibris 2 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 12
18.4.2007 12:25 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Wallis 7
11.2.2007 15:25 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 8
11.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 7
10.2.2007 15:25 Savona H 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 3
10.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 4
21.1.2007 18:25 Wallis 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 6
20.1.2007 18:25 Zbraslav D 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 9
20.1.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 7
19.11.2006 8:55 Savona H 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 10
18.11.2006 8:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 3 7
29.10.2006 18:25 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 11
29.10.2006 11:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
28.10.2006 18:25 Wallis 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 13
28.10.2006 11:55 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
1.10.2006 14:30 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Finále
Dion SJ 3
1.10.2006 8:55 Trutnov 1 2 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Dion SJ 9
30.9.2006 17:30 Dion SJ 6 dráha 1. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Trutnov 2 5
30.9.2006 11:55 Dion SJ 6 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Kolibris 3 5
23.4.2006 16:25 Savona H 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
22.4.2006 16:25 Dion SJ 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Savona H 4
21.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
20.4.2006 16:25 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
20.4.2006 8:25 Hungary Ž 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
19.4.2006 16:25 Dion SJ 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 6
19.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 6
9.4.2006 16:00 Savona (J.Valíček) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Finále
Dion (P.Horák) 9
9.4.2006 11:15 Aritma (K.Kubeška) 7 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Dion (P.Horák) 2
8.4.2006 17:15 Dion (P.Horák) 10 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Aritma (O.Hurtík) 5
8.4.2006 10:15 Dion (P.Horák) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Kolibris (K.Hradec) 3
7.4.2006 17:45 Dion (P.Horák) 14 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
RPK Brno (D.Ženatý) 1
29.1.2006 17:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 3
29.1.2006 11:55 Dion SJ 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Trutnov 2 4
15.1.2006 17:55 Letící kameny 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
15.1.2006 11:55 Dion SJ 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Hungary Ž 3
14.1.2006 20:55 Savona H 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 6
14.1.2006 14:55 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
14.1.2006 8:55 Kolibris 2 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 5
28.10.2005 8:25 Kolibris 1 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 2
27.10.2005 16:25 Dion SJ 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 8
27.10.2005 8:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 2
26.10.2005 16:25 Letící kameny 12 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 3
26.10.2005 8:25 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 7
7.5.2005 16:45 Aritma 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 11
7.5.2005 11:35 1.KCK Trutnov 1 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 7
24.4.2005 14:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Trutnov 2 6
24.4.2005 8:55 Dion SJ 14 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 4
10.4.2005 16:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. MČR mixy 2006 :Finále
Savona - Šup 9
10.4.2005 13:30 Cajzli z Práglu 3 dráha A MČR mixy 2006 :4.kolo
Savona - Šup 11
9.4.2005 15:00 1.CK Brno C 3 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
Savona - Šup 12
9.4.2005 10:15 Savona - Šup 3 dráha 1. MČR mixy 2006 :2.kolo
CC Dion 6
8.4.2005 17:45 Savona - Šup 7 dráha 2. MČR mixy 2006 :1.kolo
CC KOHO 4
19.3.2005 16:45 Savona 4 12 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion DJ 5
19.3.2005 11:35 Savona 4 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 3 0
13.3.2005 20:55 Dion SJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 3
13.3.2005 17:55 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 2
13.3.2005 11:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 3
6.2.2005 14:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 5
6.2.2005 8:55 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 3
16.1.2005 20:55 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 2
16.1.2005 14:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 11
16.1.2005 8:55 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
15.1.2005 17:55 Aritma 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
15.1.2005 11:55 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
9.1.2005 14:10 Kolibris 2 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 9
11.12.2004 16:45 Savona D 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 14
11.12.2004 11:35 Savona 4 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 0
23.10.2004 9:00 Savona 4 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav D 2
17.10.2004 14:25 Kolibris 1 8 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Finále
CC Dion Ž 3
17.10.2004 8:25 CC Dion Ž 9 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Semifinále
CC Aritma Ž 3
16.10.2004 12:55 CC Dion Ž 15 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
Zbraslav 2 2
10.10.2004 17:55 Kolibris 1 11 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 4
9.10.2004 17:55 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 10
9.10.2004 11:55 Savona D 6 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 6
3.10.2004 14:55 Savona M 7 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 3Ž 6
3.10.2004 8:55 Savona I 6 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona M 5
25.9.2004 16:45 Savona 4 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Aritma 3 1
25.9.2004 11:35 Savona 4 20 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Trutnov 2 2
12.9.2004 15:00 Savona 4 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Dion Ž 1
12.9.2004 12:00 CC Dion Ž 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Aritma Ž 5
11.9.2004 15:00 CC Dion Ž 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina B
Savona D 3
11.9.2004 12:00 CC Dion Ž 17 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina B
Zbraslav 1 0
14.3.2004 17:55 Savona M 2 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 8
14.3.2004 11:55 Savona M 2 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
CC Aritma 2Ž 6
6.3.2004 16:45 CC Savona B 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Dion Ž 6
6.3.2004 11:35 CC Dion Ž 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 6
7.2.2004 14:55 Savona M 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 0
7.2.2004 8:55 CC Aritma 2Ž 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
18.1.2004 20:55 CC Savona L 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
18.1.2004 14:55 Letící kameny 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 0
18.1.2004 8:55 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 10
17.1.2004 17:55 Savona M 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
17.1.2004 11:55 Savona M 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 9
11.1.2004 16:45 CC Dion Ž 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 5
11.1.2004 11:35 CC Savona F 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
14.12.2003 16:15 Dion SJ 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Savona M 3
14.12.2003 13:15 Trutnov 1 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Savona M 5
14.12.2003 9:15 Savona M 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Kolibris 2 6
13.12.2003 17:35 Kolibris 2 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Dion Ž 2
13.12.2003 9:00 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
CC Dion Ž 9
23.11.2003 14:00 Forma roste 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 12
23.11.2003 9:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 2
22.11.2003 16:30 CC Savona B 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
22.11.2003 11:30 Trutnov 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 14
2.11.2003 16:10 Savona M 4 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Trutnov 2 5
2.11.2003 8:15 Savona M 8 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 1 6
9.3.2003 14:25 Kolibris 3Ž 11 dráha 3. MČRJ 2003 - juniorky :Finále
Savona M 0
9.3.2003 8:30 Savona M 9 dráha 1. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
1.KCK Trutnov B 4
8.3.2003 16:10 CC Aritma Ž 6 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Savona M 19
7.3.2003 20:40 Savona M 15 dráha 2. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 3
7.3.2003 17:55 Kolibris 3Ž 7 dráha 3. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Savona M 6
8.2.2003 18:45 Savona M 9 dráha 4. 1.liga - ženy :7.hrací den
CSC Sušice Ž 0
8.2.2003 16:00 1.CK Brno juniorky 0 dráha 4. 1.liga - ženy :7.hrací den
Savona M 9
8.2.2003 10:50 Savona M 11 dráha 3. 1.liga - ženy :7.hrací den
CC Dion DK 4
1.2.2003 16:10 Savona M 7 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
Trutnov 2 5
1.2.2003 8:15 Savona M 6 dráha 1. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 1 5
25.1.2003 17:00 1.CK Brno 3 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Savona 1 8
25.1.2003 13:05 Savona 1 13 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Zlatá Praha Ž 1
25.1.2003 9:15 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Dion 1 8
11.1.2003 21:30 Savona M 1 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 10
11.1.2003 18:45 Dion SJ 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona M 2
11.1.2003 13:35 CK Zlatá Praha 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona M 12
15.12.2002 17:00 CC Aritma Ž 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Savona 1 7
15.12.2002 12:55 1.KCK Trutnov A 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Savona 1 1
15.12.2002 9:15 Savona 1 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Kolibris 3 3
16.11.2002 21:30 Savona M 16 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
Klub z Viktorky Ž 3
16.11.2002 18:45 Savona M 13 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
16.11.2002 13:35 CC Dion DK 2 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona M 9
9.11.2002 16:00 Savona 1 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
Kolibris 2 0
9.11.2002 11:45 Savona 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
1.KCK Trutnov A 3
27.10.2002 16:10 Savona M 14 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 4
27.10.2002 11:00 Dion SJ 13 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona M 4
27.10.2002 8:15 CK Zlatá Praha 2 3 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona M 14
26.10.2002 14:00 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 9
26.10.2002 9:45 Savona 1 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
1.CK Brno 3 2
5.10.2002 18:45 CSC Sušice Ž 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona M 19
5.10.2002 13:45 Klub z Viktorky Ž 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona M 13
28.9.2002 16:00 Savona 1 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
1.CK Brno 2 0
28.9.2002 11:45 Savona 1 11 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
Kolibris 3 4
10.3.2002 13:00 Savona M 5 dráha 2. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 6
10.3.2002 11:30 Savona M 10 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
Trutnov 2 1
9.3.2002 16:35 Savona M 8 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 3
9.3.2002 13:40 Savona M 6 dráha 4. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Aritma Ž 5
9.3.2002 8:00 Savona M 5 dráha 2. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Savona L 4
16.2.2002 16:10 CC Dion Ž 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Savona M 4
16.2.2002 14:00 Kolibris 1 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Savona M 7
16.2.2002 9:00 Savona M 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Dion TR 6
9.2.2002 11:00 Savona M 12 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 5
9.2.2002 8:15 Savona M 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 3
26.1.2002 16:00 1.CK Brno 4 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 2 11
26.1.2002 11:45 Trutnov 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 2 3
19.1.2002 20:45 CK Zlatá Praha 3 8 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona M 2
19.1.2002 13:20 Savona M 10 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
16.12.2001 16:00 1.CK Brno 4 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 4
16.12.2001 11:45 Savona 2 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 3
17.11.2001 15:40 Aritma 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona M 4
17.11.2001 11:00 Savona M 6 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Trutnov 2 6
17.11.2001 8:15 Savona M 10 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Dion Ž 4
3.11.2001 20:45 CK Zlatá Praha 3 4 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona M 9
3.11.2001 13:20 Savona M 0 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
27.10.2001 14:00 Savona 1 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 2 3
27.10.2001 9:45 Trutnov 2 1 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 2 8
6.10.2001 15:40 Aritma 1 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona M 4
6.10.2001 11:00 Savona M 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 2
6.10.2001 8:15 Trutnov 2 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona M 5
30.9.2001 17:50 CC Dion TR 5 dráha 2. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Savona M 8
30.9.2001 13:50 Letící kameny 7 dráha 3. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Savona M 3
30.9.2001 9:50 Kolibris 1 10 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Savona M 1
29.9.2001 16:00 Savona 2 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 2 0
29.9.2001 11:45 Savona 2 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 1 1
10.2.2001 18:00 1.CK Brno juniorky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 2 18
10.2.2001 15:15 Savona 2 10 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
Trutnov 2 4
10.2.2001 10:35 CK Zlatá Praha 2 11 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 2 2
4.2.2001 14:45 Savona 1 12 dráha 2. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 2 1
4.2.2001 11:15 Trutnov 2 8 dráha 3. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 2 5
3.2.2001 12:30 Savona 2 12 dráha 2. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 4
3.2.2001 9:00 Savona 2 7 dráha 3. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 5
20.1.2001 15:40 Savona 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 7
20.1.2001 11:00 Savona 2 9 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 6
20.1.2001 8:15 Savona 4 2 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 2 7
13.1.2001 14:15 Savona 4 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona 3 8
13.1.2001 12:00 Savona 4 4 dráha B Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 2 2
13.1.2001 9:45 Trutnov 1 6 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 3
12.1.2001 14:00 Savona 2 15 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 0
12.1.2001 9:45 Savona 2 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Dion Ž 1
10.12.2000 14:15 Savona 1 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 7
10.12.2000 12:00 Savona 4 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 4
10.12.2000 9:45 Savona 4 15 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 0
18.11.2000 18:00 CC Savona 3 2 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 10
18.11.2000 13:20 Kolibris 3Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 8
4.11.2000 15:40 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 2 7
4.11.2000 11:00 Savona 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Trutnov 2 6
4.11.2000 8:15 Savona 2 6 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 9
28.10.2000 14:15 1.CK Brno 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 5
28.10.2000 12:00 Savona 4 3 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 1 3
28.10.2000 9:45 Savona 4 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Trutnov 1 1
7.10.2000 20:45 Savona 4 4 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 2 8
7.10.2000 18:00 Savona 2 12 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion Ž 6
7.10.2000 13:20 CK Zlatá Praha 2 8 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 2 7
30.9.2000 14:20 CC Savona 3 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 2 10
30.9.2000 8:00 Kolibris 3Ž 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 2 1
5.3.2000 8:30 Kolibris 2 2 dráha 2. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona M 8
4.3.2000 15:30 Kolibris 1 13 dráha 1. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona M 1
4.3.2000 12:15 Savona M 8 dráha 2. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
19.2.2000 15:40 Savona 2 0 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
19.2.2000 11:00 Savona 2 0 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Trutnov 2 6
19.2.2000 8:15 TJ Junior 1Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 2 0
12.2.2000 14:20 Savona 4 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 2 2
12.2.2000 12:00 Savona 2 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 4 2
12.2.2000 9:40 Savona 4 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Savona 3 7
5.2.2000 20:45 Aritma 1 10 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 6
5.2.2000 13:20 Savona 2 6 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 3
22.1.2000 15:50 TJ Junior 1Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 2 5
22.1.2000 11:00 Savona 2 2 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Dion Ž 11
22.1.2000 8:15 Savona 2 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
15.1.2000 16:00 Savona 1 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 4
15.1.2000 13:50 Savona 2 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 6
15.1.2000 9:40 1.CK Brno 3 1 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 9
5.12.1999 16:10 Savona 1 1 dráha A Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
1.CK Brno M 7
5.12.1999 14:00 Savona 1 2 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Letící kameny 10
5.12.1999 11:10 Savona 1 7 dráha A Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
1.CK Brno M 3
5.12.1999 9:00 Savona 1 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 4
20.11.1999 16:00 Savona 1 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 4
20.11.1999 13:20 Savona 2 10 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 1
20.11.1999 9:40 1.CK Brno 3 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 14
6.11.1999 20:45 Aritma 1 9 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 2 7
6.11.1999 13:20 Savona 2 11 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 1
31.10.1999 17:40 Kolibris 2 4 dráha 4. Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo
CC Savona 2Ž 11
31.10.1999 12:30 CC Savona 2Ž 9 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
Kolibris 3Ž 0
31.10.1999 7:30 CC Savona 3 8 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
CC Savona 2Ž 2
30.10.1999 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 2
30.10.1999 13:50 1.CK Brno 4 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 9
30.10.1999 9:40 1.CK Brno 5 3 dráha A Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 9
16.10.1999 16:00 1.CK Brno 5 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 4 1
16.10.1999 13:50 1.CK Brno 4 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 4 7
16.10.1999 9:40 Savona 4 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
25.9.1999 11:00 Savona 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Trutnov 2 6
25.9.1999 8:15 Savona 2 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
CC Dion Ž 4
21.3.1999 15:00 Savona 2 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 2 0
21.3.1999 13:00 Savona 2 1 dráha 2. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 9
21.3.1999 10:30 1.CK Brno M 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Savona 2 4
21.3.1999 8:30 Savona 2 1 dráha 2. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 11
7.3.1999 14:30 Kolibris 1 9 dráha 3. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 4 3
7.3.1999 11:30 Savona 4 3 dráha 4. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 9
7.3.1999 8:30 Savona 4 7 dráha 1. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
6.3.1999 9:00 CC Savona 3 5 dráha 2. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 4 7
6.2.1999 15:30 CC Savona Y 5 dráha B Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 4
6.2.1999 12:30 CC Savona Y 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 3Ž 3
6.2.1999 9:30 CC Savona Y 5 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 1 6
21.11.1998 12:45 CC Savona Y 7 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 2
21.11.1998 9:45 CC Savona Y 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 5
31.10.1998 15:45 CC Savona Y 9 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 3Ž 2
31.10.1998 12:45 CC Savona Y 15 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 1 5
31.10.1998 9:30 Kolibris 1 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona Y 2
10.10.1998 15:30 CC Savona Y 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Letící kameny 4
10.10.1998 12:30 CC Savona O 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona Y 3
10.10.1998 9:45 CC Savona Y 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 3Ž 2
22.3.1998 11:30 Savona 2 9 dráha 4. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 0
22.3.1998 8:30 Savona 2 2 dráha 1. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
21.3.1998 12:15 Savona 2 11 dráha 3. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 2 3
21.3.1998 9:00 Savona 1 9 dráha 2. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 2 8
14.2.1998 15:15 Savona K 11 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 2 4
14.2.1998 11:45 Savona K 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 7
14.2.1998 8:15 Savona K 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 0
13.12.1997 15:15 Savona K 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 2 5
13.12.1997 11:45 Savona K 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Kolibris 9
13.12.1997 8:15 Letící kameny 11 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona K 6
4.10.1997 15:15 CC TJ Junior Praha 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona K 8
4.10.1997 11:45 CC Savona O 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona K 6
4.10.1997 8:15 CC Savona P 13 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona K 1
23.3.1997 8:15 CC Kolibris 15 dráha 3. MČRJ 1997 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona D 4
21.3.1997 16:30 CC Kolibris 21 dráha 1. MČRJ 1997 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona D 0
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo