horni

Votava Martin (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
9.1.2021 18:30 Savona 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
9.1.2021 12:00 Ledoborci 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná
19.12.2020 15:30 Ledoborci 3 dráha B Muži divize A :Základní část
Zbraslav Lední medvědi
19.12.2020 9:00 Ledoborci 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky
6.12.2020 18:30 Ledoborci 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
11.10.2020 18:30 Kolibris 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 8
11.10.2020 12:00 Wheelchair team 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 11
10.10.2020 18:30 Ledoborci 3 12 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 4
10.10.2020 12:00 Pometla Brno 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 12
26.9.2020 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav R 7
20.9.2020 12:30 Blues Turtle 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav ST 2
20.9.2020 8:00 Zbraslav H 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Blues Turtle 3
19.9.2020 18:00 Blues Turtle 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledo Diamond 9
19.9.2020 12:30 Zbraslav Z 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Blues Turtle 8
19.9.2020 8:00 Blues Turtle 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion WC 8
28.3.2020 11:15 Blues Turtle (M.Votava) dráha 4. MČR mixy 2020 :Skupina D
RPK Brno H (T.Horák)
27.3.2020 20:30 Ledoborci Pomelo (O.Kobián) dráha 1. MČR mixy 2020 :Skupina D
Blues Turtle (M.Votava)
27.3.2020 14:10 Blues Turtle (M.Votava) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina D
Savona 5 (J.Vedral)
21.3.2020 12:30 Ledoborci 3 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Zápasy o 1. ligu
Zbraslav R
1.3.2020 18:30 CC RIPER 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
1.3.2020 11:30 Ledoborci 8 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 6
29.2.2020 18:30 Ledoborci 3 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 4
29.2.2020 11:30 Ledoborci 4 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 7
23.2.2020 18:30 Ledoborci 3 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 3
22.2.2020 18:30 Savona 6 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 3
22.2.2020 11:30 Ledoborci 3 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 1
15.2.2020 17:15 Ledoborci 3 3 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina A
Savona M 6
15.2.2020 12:25 Ledoborci 7 6 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina A
Ledoborci 3 2
15.2.2020 8:05 Ledoborci 3 4 dráha 3. Pohár ČSC 2019 :Skupina A
Zbraslav Klíma 6
12.1.2020 18:30 Ledoborci 3 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 2
12.1.2020 11:30 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 9
11.1.2020 18:30 Loupežníci Jičín Juniors 12 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
11.1.2020 11:30 Ledoborci 3 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 7
7.12.2019 18:00 Ledoborci 3 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 2
7.12.2019 11:30 Karviná 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 9
1.12.2019 19:20 Blues Turtle 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Dion YB 7
1.12.2019 11:25 Dion 13 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Blues Turtle 10
30.11.2019 16:55 Savona 5 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Blues Turtle 3
30.11.2019 11:25 Savona H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Blues Turtle 8
13.10.2019 18:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 5
12.10.2019 18:30 Ledoborci 3 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 2
12.10.2019 11:30 Wheelchair team 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 8
29.9.2019 19:20 Dion YB 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Blues Turtle 9
29.9.2019 9:00 Blues Turtle 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion YB 8
28.9.2019 19:20 Shooters 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Blues Turtle 8
28.9.2019 13:50 Blues Turtle 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 8
28.9.2019 9:00 Trutnov 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Blues Turtle 4
14.4.2019 18:30 PLC 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
14.4.2019 11:30 Ledoborci 3 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 11
13.4.2019 8:30 Ledoborci Army 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 4
31.3.2019 15:45 Kolibris (O.Mihola) 1 dráha 3. MČR mixy 2019 :O 5. místo
Blues Turtle (M.Votava) 0
31.3.2019 11:45 Ledo Savona (M.Strnadová) 0 dráha 4. MČR mixy 2019 :Semifinále 2
Blues Turtle (M.Votava) 1
31.3.2019 8:45 Dion YB (J.Vedral) 8 dráha 4. MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále
Blues Turtle (M.Votava) 2
30.3.2019 20:15 Cherry Stones (M.Neznal) 6 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Blues Turtle (M.Votava) 7
30.3.2019 17:30 Blues Turtle (M.Votava) 5 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Dion Army (D.Jakl) 2
30.3.2019 13:45 Blues Turtle (M.Votava) 8 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
RPK Brno M (L.Merta) 4
30.3.2019 8:15 Savona M (D.Miklík) 7 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Blues Turtle (M.Votava) 2
29.3.2019 17:30 Blues Turtle (M.Votava) 9 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.2.2019 18:30 Brno - Východ 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 3
24.2.2019 11:30 Ledoborci 3 15 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
23.2.2019 18:30 Ledoborci 3 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 2
23.2.2019 11:30 Karviná 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 3
13.1.2019 18:30 Ledoborci 3 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
PLC 3
13.1.2019 11:30 Zbraslav M 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 10
12.1.2019 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 4
8.12.2018 18:00 Ledoborci 3 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
8.12.2018 11:30 Kamenný Újezd 0 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 12
2.12.2018 13:00 Liboc 7 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Blues Turtle 8
1.12.2018 21:00 Kolibris 99 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Blues Turtle 2
1.12.2018 13:00 Blues Turtle 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Trutnov 5
30.11.2018 21:00 Dion CÉLINE 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Blues Turtle 5
30.11.2018 13:00 Blues Turtle 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav H 16
14.10.2018 15:00 Ledoborci 3 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 4
14.10.2018 11:30 Troublemakers 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 14
13.10.2018 18:00 Kolibris 3 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 9
13.10.2018 11:30 Ledoborci 3 4 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 6
30.9.2018 10:45 Blues Turtle 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Savona 1 9
29.9.2018 20:45 Vometáci z Brna 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Blues Turtle 6
29.9.2018 13:00 Blues Turtle 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
1.CK Brno 9
28.9.2018 18:30 Liboc 1 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Blues Turtle 7
28.9.2018 10:45 Blues Turtle 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Savona M 4
24.3.2018 17:30 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.3.2018 14:15 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Ledoborci 3 (M.Votava) 3
24.3.2018 11:15 Ledoborci 3 (M.Votava) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Savona 1 (L.Klíma) 7
11.3.2018 18:30 Ledoborci 3 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 1
10.3.2018 11:30 Ledoborci 3 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 9
4.3.2018 8:30 Kamenný Újezd 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 10
3.3.2018 15:30 Ledoborci 3 13 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
3.3.2018 8:30 Liboc 2 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 5
11.2.2018 15:30 CC RIPER 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
11.2.2018 8:30 Ledoborci 3 12 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 2
10.2.2018 18:30 Ledoborci Juniors 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 2
10.2.2018 11:30 Ledoborci 3 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
12.11.2017 15:30 Kolibris 3 9 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 5
12.11.2017 8:30 Ledoborci 3 9 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 5
11.11.2017 20:15 Ledoborci 3 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
11.11.2017 14:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 2
11.11.2017 8:30 Ledoborci NG 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 5
28.10.2017 16:00 Zbraslav M 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 6
28.10.2017 8:30 Ledoborci 3 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Liboc 2 4
18.3.2017 15:30 Ledoborci 4 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 8
4.3.2017 19:50 Ledoborci 3 (M.Votava) 9 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina A
RPK Brno V (L.Merta) 2
4.3.2017 13:50 Přírodověda (D.Miklík) 8 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina A
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
3.3.2017 20:20 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina A
1.CK Brno (J.Bareš) 11
3.3.2017 14:50 Dion YB (J.Vedral) 8 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina A
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
25.2.2017 15:30 Dion 1 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 2
25.2.2017 8:30 Ledoborci 3 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 7
11.12.2016 18:30 Karviná 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
11.12.2016 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 4
10.12.2016 18:30 Ledoborci 3 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 7
10.12.2016 11:30 Ledoborci 3 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion 1 3
3.12.2016 10:00 Dion CÉLINE 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 8
2.12.2016 17:00 Ledoborci 3 3 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Zbraslav R 6
2.12.2016 10:00 Savona 2 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 3
13.11.2016 11:30 Ledoborci 3 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 6
12.11.2016 19:00 Ledoborci 3 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 4
12.11.2016 11:30 Klub z Viktorky 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 9
23.10.2016 8:30 Kolibris 5 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 2
22.10.2016 15:30 Kamenný Újezd 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 14
22.10.2016 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 5
9.10.2016 8:30 Liboc 2 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 5
8.10.2016 16:00 Troublemakers 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 10
8.10.2016 8:30 Ledoborci 3 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 5
10.9.2016 17:45 Ledoborci 3 4 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Savona I 5
9.9.2016 20:00 Zbraslav W 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 4
9.9.2016 15:30 Ledoborci 3 1 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Letící kameny 12
9.9.2016 10:15 Sem Tam Brno 12 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 5
30.4.2016 12:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
29.4.2016 20:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 9
29.4.2016 13:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 8
17.1.2016 20:00 Ledoborci 3 4 dráha 2. Muži divize D :
Klub z Viktorky 5
17.1.2016 14:00 Ledoborci 3 7 dráha 1. Muži divize D :
Dion VIP 6
16.1.2016 17:15 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize D :
Klub z Viktorky 7
16.1.2016 11:15 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize D :
Brno - Západ 5
3.1.2016 20:00 Ledoborci 3 3 dráha A Muži divize D :
Ledoborci 7 9
3.1.2016 8:30 PLC ICEBREAKERS 3 dráha B Muži divize D :
Ledoborci 3 8
2.1.2016 20:00 Morning star Přírodověda 12 dráha 4. Muži divize D :
Ledoborci 3 3
2.1.2016 14:00 Ledoborci 3 4 dráha 3. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 7
2.1.2016 8:30 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize D :
Zbraslav M 6
5.12.2015 20:15 Savona 4 12 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Ledoborci 4 1
5.12.2015 12:15 Liboc 2 11 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
Ledoborci 4 2
4.12.2015 21:00 PLC 1 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
Ledoborci 4 2
4.12.2015 12:15 Ledoborci 4 12 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
VSS Přírodověda 1 11
22.11.2015 11:15 Loupežníci Jičín 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 8
21.11.2015 17:15 Karviná 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 13
21.11.2015 8:30 Demion 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
28.9.2015 14:30 Ledoborci 3 6 dráha B Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 7
27.9.2015 11:15 Ledoborci 3 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 4
26.9.2015 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
26.9.2015 11:15 Ledoborci 3 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 7
2.5.2015 18:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 8 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (M.Votava) 5
2.5.2015 11:25 Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (M.Votava) 7
2.5.2015 8:25 Ledoborci 1 (M.Votava) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 7
1.5.2015 15:25 Ledoborci 1 (M.Votava) 6 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci Juniors (D.Verner) 5
1.5.2015 11:25 Savona 2 (L.Klíma) 8 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (M.Votava) 2
8.2.2015 15:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
8.2.2015 8:30 Ledoborci 3 11 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 2
7.2.2015 17:15 Savona 3 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
7.2.2015 10:45 Karviná 8 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 4
14.12.2014 10:00 Ledoborci 4 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Savona 3 9
13.12.2014 19:00 Ledoborci 4 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Duhoví jednorožci 7
13.12.2014 13:30 Ledoborci 4 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Liboc 5 7
13.12.2014 9:30 Ledoborci 5 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :1. kolo
Ledoborci 4 5
12.12.2014 14:15 Ledoborci 4 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina F
Duhoví jednorožci 9
12.12.2014 10:00 Ledoborci 1 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina F
Ledoborci 4 1
23.11.2014 17:15 Ledoborci 3 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 4
23.11.2014 10:45 Ledoborci 3 1 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 0
22.11.2014 19:00 Ledoborci 3 2 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 11
22.11.2014 13:00 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Savona 3 5
22.11.2014 8:00 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 3
28.9.2014 19:00 Klub z Viktorky 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
28.9.2014 13:00 Ledoborci 3 7 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Karviná 5
28.9.2014 8:00 Demion 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 8
27.9.2014 16:30 Kolibris 3 0 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 1
27.9.2014 10:30 RIPER Hradec Králové HD 10 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 5
6.4.2014 14:00 Ledoborci 3 0 dráha 1. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Guerera TP 0
6.4.2014 8:00 RPK Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Ledoborci 3 4
5.4.2014 17:00 Dion YB 7 dráha 4. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Ledoborci 3 2
5.4.2014 11:00 Ledoborci 3 2 dráha 3. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Zlatá Praha 3 9
23.3.2014 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion 1 4
23.3.2014 14:00 Ledoborci 3 2 dráha 2. Muži divize B :Základní část
S&K Tee Party 8
23.3.2014 8:00 Ledoborci 3 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 8
22.3.2014 17:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Savona 3 1
16.2.2014 20:00 Ledoborci 3 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 5 1
16.2.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 7
16.2.2014 8:00 Ledoborci 3 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 3
15.2.2014 17:00 Dion 1 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
15.2.2014 11:00 S&K Tee Party 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 11
17.11.2013 17:00 Brno - Západ 3 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 11
17.11.2013 11:00 Savona 3 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 6
16.11.2013 20:00 Ledoborci 5 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 3
16.11.2013 14:00 Ledoborci 3 12 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
16.11.2013 8:00 Kolibris 5 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 8
4.5.2013 15:15 Liboc 1 (M.Vařečková) 9 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina D (bílá)
Ledoborci 2 (M.Votava) 8
3.5.2013 20:15 Ledoborci 2 (M.Votava) 3 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina D (bílá)
Zbraslav 1 (R.Klíma) 10
3.5.2013 15:15 Kolibris 1 (D.Šik) 8 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina D (bílá)
Ledoborci 2 (M.Votava) 1
7.4.2013 11:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
6.4.2013 8:00 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 6
20.1.2013 14:00 Ledoborci 3 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Tee Party M 6
19.1.2013 17:00 Ledoborci 5 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 5
18.1.2013 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 3 9
18.1.2013 14:00 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 8
15.12.2012 16:00 Ledoborci 2 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Zbraslav H 9
14.12.2012 20:00 Savona 5 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Ledoborci 2 2
14.12.2012 13:00 Trutnov 2 14 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Ledoborci 2 6
9.12.2012 14:00 Ledoborci 3 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
8.12.2012 17:00 Grey Wolves Team 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 9
28.10.2012 20:00 Ledoborci 3 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 7
28.10.2012 8:00 Kolibris 5 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
27.10.2012 11:00 Ledoborci 3 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
30.9.2012 17:00 Dion 1 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
30.9.2012 8:00 Ledoborci 3 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 7
29.9.2012 17:00 Klub z Viktorky 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 5
29.9.2012 8:00 Ledoborci 3 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 1
23.9.2012 11:00 WHEELCHAIR 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 4
22.9.2012 8:00 Ledoborci 3 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 0
12.5.2012 20:45 Ledoborci 3 5 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 4 8
12.5.2012 13:30 Ledoborci 3 2 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 1 13
12.5.2012 8:30 Ledoborci 3 5 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Zbraslav H 10
6.5.2012 11:25 Ledoborci 2 3 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
5.5.2012 14:25 Ledoborci 2 3 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Aritma 3 11
5.5.2012 8:25 Aritma 1 16 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 2 1
8.4.2012 11:30 Ledoborci 3 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 9
18.3.2012 17:30 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
18.3.2012 11:30 Ledoborci 3 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 4
17.12.2011 16:15 Aritma 1 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Ledoborci 2 4
17.12.2011 8:00 Ledoborci 2 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Dion X 8
16.12.2011 18:00 Trutnov 3 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Ledoborci 2 9
16.12.2011 10:00 1.CK Brno 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Ledoborci 2 6
4.12.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 6
4.12.2011 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 5
3.12.2011 14:30 Klub z Viktorky 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
3.12.2011 8:30 Ledoborci 3 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 8
6.11.2011 17:30 Zlatá Praha 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
6.11.2011 11:30 Ledoborci 3 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 4
5.11.2011 17:30 Karviná 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 6
5.11.2011 11:30 Ledoborci 3 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 6
2.10.2011 14:30 Ledoborci 4 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
2.10.2011 8:30 Ledoborci 3 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
1.10.2011 14:30 Zbraslav ING 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 8
1.10.2011 8:30 Modřany TP 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 3
21.5.2011 17:40 Dion SJ 10 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 12:20 Savona 5 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 8:00 Zbraslav H 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 2
7.5.2011 17:40 1.CK Brno 5 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 4
7.5.2011 8:00 Tee Party S K 11 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 5
6.5.2011 17:40 Savona 3 15 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 2
6.5.2011 8:00 Kolibris 11 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 1
10.4.2011 14:30 Ledoborci 3 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 2
10.4.2011 8:30 Dion VIP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 5
30.1.2011 14:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 6
30.1.2011 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 10
29.1.2011 17:30 Modřany TP 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 5
29.1.2011 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 10
31.10.2010 14:30 Zbraslav L 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 14
31.10.2010 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 7
30.10.2010 17:30 Dion 1 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 2
30.10.2010 11:30 Ledoborci 3 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 2
17.10.2010 17:30 Ledoborci 3 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 7
17.10.2010 11:30 Ledoborci 4 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 10
16.10.2010 20:30 Zlatá Praha 2 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 8
16.10.2010 14:30 Ledoborci 3 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 6
16.10.2010 8:30 Ledoborci 3 11 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo