horni

Verner David (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
26.9.2020 8:30 Ledoborci 2 2 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Ledoborci Juniors 9
21.3.2020 12:30 Ledoborci 2 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Zápasy o 1. ligu
Ledoborci Juniors
29.2.2020 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 3
29.2.2020 8:30 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 8
23.2.2020 15:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG 7
23.2.2020 8:30 PLC GUERERA 11 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 3
22.2.2020 15:30 Kolibris 5 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 8
22.2.2020 8:30 Ledoborci Juniors 1 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Brno - Východ 0
21.2.2020 19:30 Ledoborci Juniors 3 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1 7
15.2.2020 19:25 Trutnov 1 6 dráha 2. Pohár ČSC 2019 :Skupina D
Ledoborci Juniors 2
15.2.2020 15:05 Ledoborci Juniors 7 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina D
Morning star Přírodověda 3
15.2.2020 10:15 Ledoborci Juniors 2 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina D
Ledolamky 6
15.12.2019 8:30 Ledoborci Juniors 0 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny 1
14.12.2019 8:30 Ledoborci NG 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 0
3.11.2019 18:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 7
3.11.2019 11:30 Ledoborci Juniors 8 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Kolibris 5 7
2.11.2019 18:30 Brno - Východ 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 6
2.11.2019 11:30 Trutnov 1 9 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 1
1.11.2019 19:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
PLC GUERERA 3
26.5.2019 8:20 Ledoborci Army 3 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 7
25.5.2019 17:50 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci NG 5
25.5.2019 12:50 Ledolamky 6 dráha 2. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 2
25.5.2019 8:20 Liboc 2 0 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 1
6.4.2019 19:20 Ledoborci Juniors 0 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 1
6.4.2019 12:20 PLC 1 1 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 8
24.3.2019 19:20 Ledoborci Juniors 3 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledolamky 10
23.3.2019 16:20 Ledoborci Juniors 8 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7 4
23.3.2019 10:50 Ledoborci Army 2 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 9
9.3.2019 15:30 Ledoborci Juniors 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 8
9.3.2019 8:30 Cherry Stones 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
24.2.2019 15:30 Ledoborci Juniors 6 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 4
24.2.2019 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 6
23.2.2019 15:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
23.2.2019 8:30 Dion 1 2 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
27.1.2019 13:20 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Dion HJ 2
27.1.2019 8:20 Třešňovka D 4 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 6
20.1.2019 19:20 Savona 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Boj o medaile
Ledoborci Juniors 6
20.1.2019 16:50 Ledoborci Juniors 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Semifinále
Dion HJ 5
20.1.2019 10:50 Zbraslav Sobi 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Ledoborci Juniors 6
19.1.2019 16:50 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo
PLC 1 2
19.1.2019 8:20 Ledoborci Juniors 10 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A
Liboc 2 5
17.11.2018 13:30 Garcia (ESP) 4 dráha 2. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Podolka (CZE) 5
16.11.2018 18:45 Klossner (SUI) 8 dráha 4. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Podolka (CZE) 4
16.11.2018 13:30 Podolka (CZE) 3 dráha 3. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Norin (SWE) 8
16.11.2018 8:00 Podolka (CZE) 6 dráha 1. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Borecky (CZE) 7
11.11.2018 15:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
11.11.2018 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 4
10.11.2018 16:20 Ledoborci Juniors 13 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 15:30 Klub z Viktorky 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
10.11.2018 10:50 Kolibris 7 4 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 10
10.11.2018 8:30 Ledoborci 1 4 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 7
14.10.2018 18:30 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 7
14.10.2018 11:30 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
13.10.2018 18:30 Ledoborci Juniors 0 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 10
13.10.2018 11:30 Ledoborci Juniors 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 8
27.5.2018 13:50 Ledoborci Army 4 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
Ledoborci Juniors 8
27.5.2018 8:20 Ledoborci Juniors 0 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
Ledolamky 9
26.5.2018 18:50 Ledoborci Army 2 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
26.5.2018 13:20 Třešňovka D 6 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 2
13.5.2018 17:15 Dion 4 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Finále
Ledoborci 7 2
13.5.2018 9:15 CZE UNI Ladies 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Semifinále
Dion 7
12.5.2018 16:45 Dion 17 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
ČVUT 1 1
12.5.2018 11:15 UK 1 1 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
Dion 12
11.5.2018 16:45 UK 2 1 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
Dion 17
6.5.2018 16:20 Ledoborci NG 6 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Ledoborci Juniors 1
6.5.2018 8:20 Ledoborci Juniors 6 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Ledoborci NG 4
5.5.2018 18:50 Ledoborci Army 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
5.5.2018 13:20 Dion DJ 1 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 8
22.4.2018 15:00 Ledoborci NG 3 dráha 3. MČRJ 2018 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Ledoborci Juniors 11
21.4.2018 18:00 Dion HJ 0 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 1
8.4.2018 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
8.4.2018 8:30 Ledoborci NG 2 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 5
11.3.2018 8:30 Ledoborci Juniors 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 0
10.3.2018 15:30 Ledoborci Juniors 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 5
10.3.2018 8:30 Kamenný Újezd 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.3.2018 18:30 Loupežníci Jičín 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
4.3.2018 11:30 CC RIPER 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 11
25.2.2018 18:00 Ledoborci NG 2 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 5
25.2.2018 11:30 Ledoborci Juniors 9 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 3
24.2.2018 18:00 Ledoborci Juniors 7 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 3
24.2.2018 11:30 Sobi 3 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 7
23.2.2018 18:00 Ledoborci Juniors 10 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Kolibris 3 1
23.2.2018 11:30 Ledoborci Army 3 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 11
10.2.2018 18:30 Ledoborci Juniors 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 2
10.2.2018 11:30 Ledoborci 3 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
19.11.2017 16:40 LAT 3 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
CZE 1 10
19.11.2017 13:30 GER 1 7 dráha 2. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
CZE 1 5
19.11.2017 8:00 CZE 1 8 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
Ledoborci Juniors 6
18.11.2017 13:30 CZE 1 7 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
Ledoborci NG 3
18.11.2017 8:00 CZE 1 2 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
LAT 6
17.11.2017 17:15 SVK 1 4 dráha 4. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
CZE 1 6
17.11.2017 8:15 CZE 1 3 dráha 3. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
SWE 1
12.11.2017 15:30 Ledoborci Juniors 15 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 2
11.11.2017 20:15 Ledoborci Juniors 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
11.11.2017 14:00 Zbraslav M 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
28.10.2017 12:00 Ledoborci Juniors 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 6
15.10.2017 15:30 Liboc 2 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 1
14.10.2017 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
14.10.2017 11:30 Kolibris 3 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
8.10.2017 11:30 Kolibris 3 9 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Dion YB 0
7.10.2017 11:30 Dion YB 0 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledolamky 9
30.9.2017 17:30 Dion YB 11 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Třešňovka D 5
30.9.2017 11:30 Dion YB 12 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Loupežníci Jičín 2
30.4.2017 15:30 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 6 4
30.4.2017 10:00 Dion YB 12 dráha 2. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Ledoborci NG 6
29.4.2017 8:55 Liboc 2 1 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Dion YB 15
9.4.2017 19:35 Ledoborci Juniors 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Finále
Ledolamky 4
9.4.2017 14:55 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 4
9.4.2017 8:00 Sobi 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Juniors 7
8.4.2017 9:55 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Army 0
25.3.2017 18:25 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Ledoborci NG 2
25.3.2017 11:25 Ledoborci Army 1 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Dion YB 10
24.3.2017 15:55 Dion YB 22 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
CC RIPER 2 1
19.3.2017 16:00 Demion 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
18.3.2017 16:00 Ledoborci Juniors 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 1
18.3.2017 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 8
26.2.2017 19:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 4
26.2.2017 12:00 Ledoborci Juniors 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 4
5.2.2017 18:30 Loupežníci Jičín 2 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 9
5.2.2017 11:30 PLC ICEBREAKERS 2 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.2.2017 18:30 CC RIPER 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.2.2017 11:30 Ledoborci Juniors 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 6
29.1.2017 19:20 Ledolamky 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Finále junioři
Ledoborci Juniors 2
28.1.2017 19:20 Ledoborci Juniors 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Kolibris 3 1
28.1.2017 12:10 Ledoborci Army 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 13
18.12.2016 18:30 Dion YB 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Finále
Ledolamky 4
18.12.2016 15:00 Savona 6 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion YB 11
18.12.2016 8:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion YB 9
17.12.2016 19:00 Dion YB 15 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Ledoborci Army 2
17.12.2016 15:30 Dion YB 17 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion HJ 1
11.12.2016 8:30 Kolibris 3 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
10.12.2016 15:30 WHEELCHAIR 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
10.12.2016 8:30 Ledoborci 8 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
6.11.2016 18:50 Ledoborci Army 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Finále junioři
Ledoborci Juniors 8
6.11.2016 9:50 Třešňovka D 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 10
5.11.2016 16:50 Savona 17 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 12
5.11.2016 9:50 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Dion HJ 1
30.10.2016 8:00 ESP 1 8 dráha 3. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :1/4 Final Men
CZE 1 1
29.10.2016 19:30 CZE 1 4 dráha 4. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
SUI 1 7
29.10.2016 14:00 CZE 1 7 dráha 1. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
SLO 1 5
29.10.2016 8:30 CZE 1 9 dráha 2. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
NED 2
28.10.2016 17:30 CZE 1 8 dráha 3. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
GER 6
16.10.2016 18:50 Ledoborci NG 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Finále
Ledoborci Juniors 7
16.10.2016 10:50 Ledoborci Juniors 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Kolibris 3 2
15.10.2016 18:50 Ledoborci NG 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 8
15.10.2016 8:20 Ledoborci Juniors 10 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga A
Dion HJ 5
9.10.2016 19:30 Ledoborci 7 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 2
9.10.2016 12:00 Ledoborci Juniors 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
8.10.2016 19:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 7
8.10.2016 12:00 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
22.5.2016 18:00 Savona 5 3 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Finále
Ledoborci Juniors 8
22.5.2016 11:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Semifinále
Třešňovka D 4
21.5.2016 17:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Savona 16 7
21.5.2016 11:30 Kolibris 3 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 13
24.4.2016 15:30 Dion YB 6 dráha 3. MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) :
Ledoborci Juniors 5
24.4.2016 10:00 Ledoborci Juniors 11 dráha 2. MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) :
Loupežníci Jičín 3
23.4.2016 15:30 Dion YB 10 dráha 3. MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) :
Ledoborci Juniors 6
2.4.2016 17:15 Ledoborci 7 5 dráha 1. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Ledoborci Juniors 3
2.4.2016 11:15 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Ledoborci 1 9
20.3.2016 11:25 Ledoborci Juniors 6 dráha 4. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Liboc 4
19.3.2016 17:55 Loupežníci Jičín 6 dráha 1. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 7
19.3.2016 11:25 Ledoborci Juniors 8 dráha 4. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Kolibris 3 4
18.3.2016 18:20 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 2
14.2.2016 16:00 Ledolamky 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Juniors 6
14.2.2016 9:00 Ledolamky 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Juniors 7
13.2.2016 14:30 Kolibris 3 1 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 12
13.2.2016 8:30 Ledoborci Juniors 11 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
PLC 2 5
17.1.2016 20:00 Demion 1 dráha 3. Muži divize E :
Ledoborci Juniors 8
17.1.2016 17:15 Ledoborci Juniors 7 dráha 2. Muži divize E :
PLC GUERERA 8
17.1.2016 11:15 Ledoborci 2 6 dráha A Muži divize E :
Ledoborci Juniors 3
16.1.2016 8:30 Ledoborci Juniors 14 dráha B Muži divize E :
Demion 1
3.1.2016 20:00 Ledoborci Juniors 6 dráha 3. Muži divize E :
Dion 1 3
3.1.2016 14:00 Ledoborci Juniors 10 dráha 2. Muži divize E :
Kolibris 5 6
3.1.2016 8:30 Karviná 7 dráha 4. Muži divize E :
Ledoborci Juniors 2
2.1.2016 17:15 Ledoborci Juniors 4 dráha 1. Muži divize E :
Zbraslav L 5
2.1.2016 11:15 Ledoborci Juniors 2 dráha 3. Muži divize E :
Brno - Východ 9
13.12.2015 16:00 Savona 16 3 dráha A Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Ledoborci Juniors 8
13.12.2015 9:00 Loupežníci Jičín 2 dráha A Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Ledoborci Juniors 11
12.12.2015 12:30 Kolibris 3 1 dráha B Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Ledoborci Juniors 0
12.12.2015 9:00 Ledoborci Juniors 11 dráha A Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Savona 16 6
22.11.2015 11:15 Morning star Přírodověda 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 13
21.11.2015 20:00 Ledoborci Juniors 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 4
21.11.2015 11:15 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
15.11.2015 14:30 RUS 12 dráha 1. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG Final
CZE 3 1
15.11.2015 11:30 CZE 3 6 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG Semifinal
TUR 2 1
14.11.2015 21:30 CZE 3 3 dráha 3. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG
TUR 2 6
14.11.2015 10:30 EST 4 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG
CZE 3 7
13.11.2015 20:20 RUS 5 dráha 1. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG
CZE 3 3
13.11.2015 14:20 CZE 3 7 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG
POL 2 5
18.10.2015 18:30 Savona 16 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga
Ledoborci Juniors 10
18.10.2015 13:00 Ledoborci Juniors 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga
Ledničky 5
18.10.2015 8:30 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga
Třešňovka D 3
17.10.2015 10:30 Kolibris 3 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga
Ledoborci Juniors 8
27.9.2015 17:15 Ledoborci Juniors 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 5
27.9.2015 11:15 WHEELCHAIR 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 6
26.9.2015 17:15 Dion 1 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 4
26.9.2015 8:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Západ 8
12.9.2015 8:45 Morning star Přírodověda 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Ledoborci Juniors 7
11.9.2015 19:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Zlatá Praha 1 10
11.9.2015 13:45 Ledoborci Juniors 2 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Liboc 3 7
11.9.2015 8:45 Trutnov 1 7 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Ledoborci Juniors 2
2.5.2015 18:25 Ledoborci Juniors (D.Verner) 1 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 7
2.5.2015 11:25 Ledoborci Juniors (D.Verner) 6 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion YB (J.Vedral) 1
1.5.2015 15:25 Ledoborci 1 (M.Votava) 6 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci Juniors (D.Verner) 5
1.5.2015 11:25 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci Juniors (D.Verner) 2
4.4.2015 15:00 Brno - Východ 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.4.2015 8:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 5
29.3.2015 15:30 Dion X 7 dráha 2. MČRJ 2015 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Ledoborci Juniors 3
8.2.2015 18:00 Zbraslav M 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 5
8.2.2015 11:30 Ledoborci 7 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 5
7.2.2015 20:00 Ledoborci Juniors 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 7
7.2.2015 13:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 5
25.1.2015 13:25 Ledoborci Juniors 12 dráha 4. MČRJ 2015 – junioři :
Kolibris 3 3
25.1.2015 8:30 RIPER Hradec Králové 1 6 dráha 2. MČRJ 2015 – junioři :
Ledoborci Juniors 4
24.1.2015 19:35 Dion YB 3 dráha 4. MČRJ 2015 – junioři :
Ledoborci Juniors 8
24.1.2015 13:25 Ledoborci Juniors 6 dráha 4. MČRJ 2015 – junioři :
Dion X 3
24.1.2015 8:30 Loupežníci Jičín 1 3 dráha 2. MČRJ 2015 – junioři :
Ledoborci Juniors 9
21.12.2014 14:00 PLC 1 2 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2014 :
Ledoborci Juniors 11
21.12.2014 9:00 CC Ledoborky 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2014 :
Ledoborci Juniors 4
20.12.2014 13:30 Dion DJ 13 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři B
Ledoborci Juniors 0
20.12.2014 11:00 Ledoborci Juniors 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři B
SVK Junioři 3
17.11.2014 20:00 Kolibris 5 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 8
17.11.2014 13:30 Ledoborci Juniors 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 1
17.11.2014 8:00 Ledoborci Juniors 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 7
15.11.2014 20:00 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 5
15.11.2014 13:30 Ledoborci 5 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 9
28.9.2014 16:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 7
28.9.2014 10:30 Dion VIP 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 8
27.9.2014 19:00 Zbraslav ONI 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 3
27.9.2014 13:00 Zbraslav L 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 6
27.9.2014 8:00 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 10
14.9.2014 15:00 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.)
Savona 5 7
13.9.2014 12:00 Ledoborci Juniors 1 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina D
Zlatá Praha 1 10
13.9.2014 7:30 Savona 4 10 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina D
Ledoborci Juniors 1
3.5.2014 11:25 ČSC 1 (A.Jiral) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 13
2.5.2014 15:25 Savona 4 (J.Kováč) 11 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 1 (A.Jiral) 4
2.5.2014 11:25 Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 10 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 1 (A.Jiral) 2
13.4.2014 10:00 Dion YB 10 dráha 3. MČRJ 2014 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
ČSC 3 5
9.2.2014 19:15 ČSC 4 4 dráha 2. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
ČSC 3 7
9.2.2014 15:05 Dion YB 10 dráha 4. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
ČSC 3 4
9.2.2014 10:55 ČSC 3 6 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Kolibris 3 2
8.2.2014 20:00 ČSC 3 0 dráha 2. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion X 14
7.2.2014 16:25 Liboc 1 dráha 1. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
ČSC 3 11
15.9.2013 17:00 ČSC 3 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2013 :O 3. místo
ČSC 2 2
15.9.2013 13:00 Kolibris 3 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 2 5
15.9.2013 9:00 ČSC 2 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
Dion X 12
14.9.2013 17:00 ČSC 2 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 3 4
14.9.2013 13:00 ČSC 1 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 2 8
14.9.2013 9:00 RIPER Hradec Králové 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 2 8
27.1.2013 17:00 ČSC 4 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
Savona 1 8
27.1.2013 13:00 ČSC 3 dráha 3. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
RIPER Hradec Králové 9
26.1.2013 17:00 Dion X 13 dráha 4. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
ČSC 1
26.1.2013 9:00 Kolibris 3 4 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
ČSC 9
3.6.2012 17:30 ČSC 5 9 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2012 :O 3. místo
ČSC 4 6
3.6.2012 14:00 ČSC 5 4 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2012 :Základní část
ČSC 4 6
3.6.2012 10:00 ČSC 4 7 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2012 :Základní část
ČSC 3 3
2.6.2012 16:00 ČSC 4 1 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2012 :Základní část
ČSC 1 12
2.6.2012 9:00 ČSC 2 12 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2012 :Základní část
ČSC 4 2
29.1.2012 14:30 ČSC 4 2 dráha 1. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 5 7
29.1.2012 9:00 ČSC 4 7 dráha 2. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 1 6
28.1.2012 14:30 ČSC 2 7 dráha 3. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 4 2
27.1.2012 15:30 ČSC 3 6 dráha 2. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 4 5
5.6.2011 15:40 ČSC 5 3 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 4 8
5.6.2011 12:20 ČSC 5 10 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 4 7
5.6.2011 9:00 ČSC 4 7 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 3 4
4.6.2011 15:40 ČSC 4 2 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 1 6
4.6.2011 9:00 ČSC 2 9 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 4 2
6.2.2011 14:25 ČSC 4 6 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Finále
ČSC 5 3
16.1.2011 14:30 ČSC 1 4 dráha 3. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 7
16.1.2011 9:00 ČSC 5 7 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 3 1
15.1.2011 14:30 ČSC 5 7 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 2 1
15.1.2011 9:00 ČSC 6 2 dráha 3. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 8
14.1.2011 18:00 ČSC 4 4 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 6
8.2.0214 8:30 ČSC 3 7 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo