horni

Válek Tomáš (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
15.2.2020 19:25 Lucky Stones 5 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Liboc 3 7
15.2.2020 15:05 Cherry Stones 1 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Lucky Stones 8
15.2.2020 10:15 Lucky Stones 2 dráha 3. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Liboc 6
2.2.2020 13:30 Savona H 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 10
2.2.2020 9:30 Savona H 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Ledoborci 4
1.2.2020 17:30 Dion YB 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona H 4
1.2.2020 13:30 Savona H 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona 5 11
1.2.2020 9:30 Savona M 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona H 9
26.1.2020 20:15 Lucky Stones 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 7
26.1.2020 12:00 Zbraslav OH 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 4
25.1.2020 20:15 Lucky Stones 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 9
25.1.2020 12:00 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 6
7.12.2019 12:00 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 1
6.12.2019 20:15 Lucky Stones 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 10
6.12.2019 12:00 Dion CÉLINE 12 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 4
2.12.2019 16:00 Savona H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 3. místo
Dion YB 2
2.12.2019 12:30 Savona H 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Savona 5 7
2.12.2019 9:00 Savona H 12 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 4
1.12.2019 19:20 Vometáci z Brna 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Savona H 9
1.12.2019 11:25 Savona 5 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona H 6
30.11.2019 16:55 Dion 13 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona H 12
30.11.2019 11:25 Savona H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Blues Turtle 8
28.10.2019 16:30 Lucky Stones 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 5
28.10.2019 8:15 Lucky Stones 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
27.10.2019 16:30 Liboc 13 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 7
26.10.2019 16:30 Lucky Stones 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
26.10.2019 8:15 Dion YB 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 11
30.9.2019 16:00 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - O 1. místo
Savona H 3
30.9.2019 12:30 Savona H 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Ledoborci 6
30.9.2019 9:00 Savona H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Dion YB 3
29.9.2019 11:25 Savona H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 9
28.9.2019 16:55 Vometáci z Brna 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Savona H 7
28.9.2019 11:25 Savona H 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion 13 2
14.4.2019 15:30 Ledoborci NG 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 1
14.4.2019 8:30 Zbraslav L 2 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 9
13.4.2019 11:30 Lucky Stones 1 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
10.3.2019 18:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 1
10.3.2019 11:30 Lucky Stones 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 1
9.3.2019 18:30 Ledoborci 8 1 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 8
13.1.2019 18:00 Lucky Stones 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 3
13.1.2019 11:30 Ledoborci 4 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 12
9.12.2018 19:30 Lucky Stones 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
8.12.2018 20:15 CC RIPER 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 6
8.12.2018 12:00 Lucky Stones 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 1
2.12.2018 10:30 Zbraslav Z 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona M 1
1.12.2018 18:30 Liboc MANA 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Z 2
1.12.2018 8:00 Zbraslav Z 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
1.CK Brno 0
30.11.2018 18:30 Zbraslav Z 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci Z 1
30.11.2018 10:30 Vometáci z Brna 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Z 4
21.10.2018 18:00 Lucky Stones 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
21.10.2018 8:30 Loupežníci Jičín 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 5
20.10.2018 15:00 Lucky Stones 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 1
30.9.2018 13:00 Trutnov 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav Z 3
29.9.2018 20:45 Zbraslav Z 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc YB 9
29.9.2018 13:00 Liboc 7 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav Z 4
28.9.2018 20:45 Zbraslav Z 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Morning star Přírodověda 1
28.9.2018 13:00 Ledoborci Z 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav Z 11
22.9.2018 20:00 Lucky Stones 5 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
CZE 1 juniorky 6
22.9.2018 15:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Lucky Stones 5
21.9.2018 20:00 Lucky Stones 6 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Trutnov 1 4
21.9.2018 14:45 Liboc 8 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Lucky Stones 7
30.3.2018 18:30 Zbraslav R 0 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 1
30.3.2018 11:30 Zbraslav R 0 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 1
3.3.2018 13:00 Liboc 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav Z 11
3.3.2018 9:00 Zbraslav H 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav Z 5
2.3.2018 17:00 Zbraslav Z 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Savona M 7
2.3.2018 13:00 Trutnov 1 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav Z 8
2.3.2018 9:00 Zbraslav Z 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
PLC LEDO 5
21.1.2018 15:30 Zbraslav R 1 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
21.1.2018 8:30 Kolibris 5 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 8
20.1.2018 15:30 Dion VIP 4 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 7
20.1.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
3.12.2017 15:30 Zbraslav H 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Zápas o 5. místo
Zbraslav Z 1
3.12.2017 12:15 Zbraslav Z 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Poražení ze Čtvrtfinále
Zbraslav KO 2
3.12.2017 9:00 Zbraslav Z 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Liboc 6
2.12.2017 18:30 Zbraslav M 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Z 6
2.12.2017 13:00 Zbraslav Z 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 5 1
2.12.2017 8:30 Savona 1 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Z 7
1.12.2017 18:30 Trutnov 1 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Z 12
1.12.2017 15:15 Zbraslav Z 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
5.11.2017 18:30 PLC GUERERA 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 4
5.11.2017 11:30 Ledoborci 7 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 5
4.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 2 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 6
4.11.2017 11:30 Ledoborci 1 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
15.10.2017 15:30 Zbraslav Z 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Finále
Zbraslav H 8
15.10.2017 12:15 Zbraslav Z 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
PLC LEDO 4
15.10.2017 9:00 Zbraslav Z 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 2 8
14.10.2017 18:30 Ledoborci 2 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav Z 8
14.10.2017 10:45 Zbraslav H 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav Z 7
13.10.2017 18:30 Zbraslav Z 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav KO 4
13.10.2017 15:15 Zbraslav Z 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 7
1.10.2017 15:30 Zbraslav R 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 0
1.10.2017 8:30 Zbraslav R 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 8
30.9.2017 15:30 Cherry Stones 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
30.9.2017 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 6
17.9.2017 9:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Dion YB 6
16.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
PLC LEDO 2
16.9.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
15.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 4
15.9.2017 14:45 Liboc 5 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
16.4.2017 16:30 Zbraslav R 0 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Savona 5 10
16.4.2017 8:30 Zbraslav OH 7 dráha 4. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Zbraslav R 12
2.4.2017 11:30 Zbraslav R 5 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 6
1.4.2017 18:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 6
1.4.2017 11:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 3
22.1.2017 15:30 Morning star Přírodověda 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 8
22.1.2017 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
21.1.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 8
21.1.2017 8:30 Zbraslav R 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 6
3.12.2016 20:15 Zbraslav Z 6 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Zbraslav H 8
3.12.2016 8:00 Trutnov 1 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina A
Zbraslav Z 7
2.12.2016 14:15 Ledoborci NG 0 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina A
Zbraslav Z 8
2.12.2016 8:00 Zbraslav Z 7 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina A
Trutnov 2 8
20.11.2016 8:30 Brno - Východ 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 8
19.11.2016 15:30 Zbraslav R 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 5
19.11.2016 8:30 Zbraslav R 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 3
25.9.2016 18:30 PLC S&K 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 7
25.9.2016 11:30 Zbraslav R 16 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 2
24.9.2016 18:30 Morning star Přírodověda 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 10
24.9.2016 11:30 Zbraslav R 11 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 0
30.4.2016 12:00 Savona 1 (J.Bareš) 9 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 5
29.4.2016 20:00 Dion RUM (A.Pokorná) 6 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 4
29.4.2016 13:00 Zbraslav H (T.Válek) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 2 (S.Mokriš) 3
12.3.2016 19:00 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
12.3.2016 12:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 4
31.1.2016 15:30 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 5
31.1.2016 8:30 Duhoví Jednorožci 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
30.1.2016 15:30 Zbraslav R 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
30.1.2016 8:30 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
5.12.2015 8:00 Zbraslav R 6 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Savona 2 9
4.12.2015 17:00 Dion 1 6 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Zbraslav R 2
4.12.2015 8:00 Zbraslav R 7 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
CK Zlatá Praha 2 6
1.11.2015 18:30 Zbraslav R 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 6
1.11.2015 12:00 Dion YB 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 6
31.10.2015 18:30 Liboc 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 1
31.10.2015 12:00 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
11.10.2015 15:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
11.10.2015 8:30 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
10.10.2015 15:30 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
10.10.2015 8:30 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 4
15.3.2015 13:00 Zbraslav OH 5 dráha 2. Baráž o extraligu 2015/16 - muži :
Zbraslav R 6
15.3.2015 9:00 Zbraslav R 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
14.3.2015 19:00 Savona 5 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 4
14.3.2015 12:00 Liboc 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 2
18.1.2015 15:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
18.1.2015 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
17.1.2015 15:30 Zbraslav R 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
17.1.2015 8:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 8
2.11.2014 18:30 Zbraslav R 2 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
2.11.2014 12:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
1.11.2014 18:30 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
1.11.2014 12:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 8
12.10.2014 15:30 Zbraslav R 1 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
12.10.2014 8:30 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 6
11.10.2014 15:30 Zbraslav R 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
11.10.2014 8:30 Duh.jedn. 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 5
3.5.2014 20:25 Zbraslav R (T.Válek) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 8
3.5.2014 14:25 Zbraslav R (T.Válek) 3 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 5
3.5.2014 8:25 Zbraslav R (T.Válek) 9 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 4
2.5.2014 18:25 Zbraslav R (T.Válek) 2 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2014 8:25 Zbraslav R (T.Válek) 10 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M (L.Navrátilová) 2
2.2.2014 10:00 Liboc 10 dráha 1. Baráž o extraligu 2014/15 - muži :Baráž o Finále MČR 2013/14
Zbraslav R 3
1.2.2014 19:00 Zbraslav R 1 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
1.2.2014 11:30 Dion X 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 8
19.1.2014 16:00 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 10
19.1.2014 8:30 Savona 5 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 3
18.1.2014 16:00 Zbraslav R 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 6
18.1.2014 8:30 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 9
7.12.2013 18:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Zbraslav R 6
7.12.2013 12:30 Ledoborci 5 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
Zbraslav R 10
6.12.2013 19:00 Zbraslav R 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
Trutnov 2 5
6.12.2013 12:00 Zbraslav R 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
1.CK Brno 2
3.11.2013 19:00 Duh.jedn. 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 4
3.11.2013 11:30 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 5
2.11.2013 19:00 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 7
2.11.2013 11:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 9
13.10.2013 16:00 Zbraslav R 7 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 6
13.10.2013 8:30 Savona 4 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 7
12.10.2013 16:00 Zbraslav R 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 8
12.10.2013 8:30 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 9
4.5.2013 19:00 Kolibris 1 (D.Šik) 8 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Zbraslav R (T.Válek) 2
4.5.2013 15:15 Trutnov (M.Hoferka) 4 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 5
3.5.2013 20:15 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 2 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 9
3.5.2013 15:15 Tee Party (Š.Zubercová) 4 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 10
3.5.2013 10:15 Zbraslav R (T.Válek) 2 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 5
19.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 10
18.4.2013 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 4
18.4.2013 8:00 Zbraslav R 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 4
17.4.2013 16:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 8
17.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 5
23.2.2013 19:00 Sem Tam Brno 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 1
23.2.2013 11:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 5
3.2.2013 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 2
3.2.2013 8:30 Duhoví jednorožci 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 10
2.2.2013 16:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 6
2.2.2013 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 5
16.12.2012 16:30 Zbraslav R 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Hra o 5. místo
Dion X 5
16.12.2012 13:00 Savona M 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Poražení ze čtvrtfinále
Zbraslav R 9
16.12.2012 10:00 Zbraslav R 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Čtvrtfinále
Zbraslav H 6
15.12.2012 18:00 Ledoborci 4 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Zbraslav R 10
15.12.2012 13:00 Falcon 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Zbraslav R 8
15.12.2012 9:00 Zbraslav R 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Zbraslav TP 1
14.12.2012 9:00 Zbraslav R 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Savona 4 2
18.11.2012 19:00 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 8
18.11.2012 11:30 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 8
17.11.2012 19:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 6
17.11.2012 11:30 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 5
4.11.2012 16:00 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 3
4.11.2012 8:30 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 4
3.11.2012 16:00 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 2
3.11.2012 8:30 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 11
13.5.2012 15:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :O 3. místo
Trutnov 1 4
13.5.2012 11:45 Zbraslav R 4 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Semifinále
Aritma 1 9
13.5.2012 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Zbraslav H 2
12.5.2012 18:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zbraslav R 6
12.5.2012 13:30 Ledoborci 2 3 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zbraslav R 7
12.5.2012 8:30 Zbraslav R 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Aritma 5 7
7.5.2012 14:25 Aritma 3 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 5
7.5.2012 8:25 Zbraslav OH 5 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 3
6.5.2012 20:25 Zbraslav R 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
6.5.2012 14:25 Aritma 3 6 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 2
6.5.2012 8:25 Zbraslav R 8 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona M 6
5.5.2012 17:25 Aritma 1 7 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 3
5.5.2012 8:25 Aritma 3 5 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 6
26.2.2012 13:00 Aritma 1 10 dráha 4. Baráž o extraligu 2012 - muži :Baráž o Playoff 2012
Zbraslav R 5
26.2.2012 9:00 Zbraslav R 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 7
25.2.2012 19:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
25.2.2012 11:30 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
5.2.2012 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 4
5.2.2012 8:30 Aritma 2 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
4.2.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 7
4.2.2012 8:30 Zbraslav R 11 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 1
18.12.2011 16:00 Zbraslav R 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - o 3. místo
Dion X 8
18.12.2011 12:45 Prague Tee Party 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Semifinále
Zbraslav R 6
17.12.2011 19:45 Zbraslav TP 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Zbraslav R 9
17.12.2011 12:00 Ledoborci 3 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Zbraslav R 8
16.12.2011 16:00 Zbraslav R 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Dion VIP 5
16.12.2011 8:00 Zbraslav R 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Aritma 2 4
20.11.2011 19:00 Zbraslav R 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 7
20.11.2011 11:30 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 6
19.11.2011 19:00 Zbraslav R 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 7
19.11.2011 11:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 4
30.10.2011 16:00 Zbraslav R 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 6
30.10.2011 8:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 8
29.10.2011 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 8
29.10.2011 8:30 Savona 5 0 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 9
22.5.2011 14:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Finále
Aritma 2 7
22.5.2011 11:30 Savona 5 6 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Zbraslav R 7
22.5.2011 8:30 Zbraslav R 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Zlatá Praha 1 2
21.5.2011 19:50 Aritma 4 2 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Zbraslav R 8
21.5.2011 15:30 Zbraslav R 8 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Kolibris 3 3
21.5.2011 10:10 Aritma 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Zbraslav R 6
8.5.2011 9:15 Zbraslav R 2 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Savona 2 6
7.5.2011 17:40 Trutnov 5 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav R 6
7.5.2011 12:20 Zbraslav R 6 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav M 6
6.5.2011 19:50 Zbraslav R 8 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Aritma 2 3
6.5.2011 15:30 Zbraslav R 4 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Tee Party Z 5
25.4.2011 10:00 Zbraslav R 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Sem Tam Brno 6
24.4.2011 18:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Sem Tam Brno 8
24.4.2011 12:00 Zbraslav R 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Savona 4 7
23.4.2011 8:00 Dion X 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 8
22.4.2011 16:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
22.4.2011 8:00 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 9
21.4.2011 16:00 Savona 4 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 10
21.4.2011 8:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 1
19.3.2011 18:30 Aritma 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 6
19.3.2011 12:00 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 8
13.2.2011 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 3
13.2.2011 9:00 Zbraslav R 12 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 3
12.2.2011 15:30 Zbraslav R 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
12.2.2011 9:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 7
18.12.2010 20:00 Zbraslav R 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Červená skupina
1.CK Brno - západ 6
17.12.2010 20:00 Aritma 1 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Červená skupina
Zbraslav R 3
17.12.2010 16:00 Zbraslav ING 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Červená skupina
Zbraslav R 11
17.12.2010 10:00 Zbraslav R 11 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Červená skupina
Savona 2 1
7.11.2010 18:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
7.11.2010 12:00 Zbraslav R 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 10
6.11.2010 18:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 5
6.11.2010 12:00 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 6
10.10.2010 15:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
10.10.2010 9:00 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 2
9.10.2010 15:30 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 5
9.10.2010 9:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
23.5.2010 18:00 Aritma 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav R 5
23.5.2010 14:30 Zbraslav H 3 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav R 7
23.5.2010 11:00 S&K Tee Party 1 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 10
22.5.2010 20:00 Zbraslav R 8 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 4 0
22.5.2010 14:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 1
22.5.2010 8:00 Aritma 5 0 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 19
1.5.2010 17:30 Savona (T.Paul) 9 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2010 13:15 Kolibris 17 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 5
30.4.2010 17:45 Valící se šutráky 3 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 9
30.4.2010 10:45 1.CK Brno (B.Henzlová) 3 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 7
15.2.2010 18:00 Aritma 2 6 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 4
14.2.2010 18:40 Zbraslav R 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Aritma 2 7
14.2.2010 14:00 Aritma 2 2 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 7
14.2.2010 10:00 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 10
13.2.2010 18:00 Zbraslav R 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 7
13.2.2010 11:30 Zbraslav R 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 7
17.1.2010 15:00 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 4
17.1.2010 8:30 Savona 4 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 5
16.1.2010 15:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 10
16.1.2010 8:30 Trutnov 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
8.11.2009 18:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
8.11.2009 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 7
7.11.2009 18:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 7
7.11.2009 11:30 Zbraslav R 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 7
11.10.2009 15:00 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 11
11.10.2009 8:30 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 3
10.10.2009 15:00 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
10.10.2009 8:30 Dion X 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
23.5.2009 19:00 Zbraslav R 9 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :O 3. místo
Dion X 1
23.5.2009 15:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 1.-4.
Aritma 1 5
23.5.2009 12:00 Dion RM 2 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Zbraslav R 10
23.5.2009 8:00 Kolibris 3 6 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Zbraslav R 7
3.5.2009 13:00 RPK Brno (D.Ženatý) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (T.Válek) 8
2.5.2009 15:00 Zbraslav (T.Válek) 5 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (P.Kovač) 6
2.5.2009 12:30 Dion (P.Horák) 10 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2009 17:45 Ledoborci (K.Jiralová) 2 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zbraslav (T.Válek) 5
1.5.2009 8:30 RPK Brno (L.Merta) 3 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zbraslav (T.Válek) 4
14.2.2009 11:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :2. semifinále - 2. v 3.
Zbraslav R 4
13.2.2009 16:00 Zbraslav R 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále - 1. v 2. - 3. v 4.
Sem Tam Brno 7
12.2.2009 18:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :Tie break - o 2. pozici
Zbraslav R 5
12.2.2009 8:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 3
11.2.2009 16:00 Zbraslav R 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
11.2.2009 8:00 Savona 4 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 9
10.2.2009 16:00 Zbraslav R 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 5
10.2.2009 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 7
7.2.2009 15:00 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 6
7.2.2009 8:30 Zbraslav R 1 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 5
18.1.2009 18:15 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 3
18.1.2009 11:30 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
17.1.2009 18:15 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 10
17.1.2009 11:45 Dion X 4 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 11
2.11.2008 15:00 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 6
2.11.2008 8:30 Aritma 1 10 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 8
1.11.2008 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
1.11.2008 8:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 8
12.10.2008 18:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
12.10.2008 11:30 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 6
11.10.2008 18:00 Zbraslav R 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 7
11.10.2008 11:30 Kolibris 2 3 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 4
25.5.2008 8:00 Demion 9 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Zbraslav R 0
24.5.2008 16:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. Pohár ČSC 2008 :Skupina A
Zbraslav R 0
24.5.2008 11:30 Zbraslav R 0 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Klub z Viktorky 9
27.4.2008 11:25 Zbraslav R 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Sem Tam Brno 6
26.4.2008 16:25 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :2.část turnaje - 1.v 2.
Zbraslav R 5
25.4.2008 12:25 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 4
24.4.2008 20:25 Zbraslav R 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 7
24.4.2008 12:25 Trutnov 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 7
23.4.2008 20:25 Zbraslav R 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Sem Tam Brno 8
23.4.2008 12:25 Kolibris 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 10
19.4.2008 15:25 Letící kameny 2 dráha 2. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Zbraslav R 4
19.4.2008 8:55 Zbraslav R 10 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Letící kameny 2
17.2.2008 9:30 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga - muži :Tie breaky
Kolibris 2 8
16.2.2008 18:25 Trutnov 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 2
16.2.2008 11:55 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 6
13.1.2008 15:25 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 7
13.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
12.1.2008 15:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 3
12.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
22.12.2007 20:15 MD CC Aritma 6 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Zbraslav D 10
22.12.2007 14:15 Savona L 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Zbraslav D 8
22.12.2007 10:15 Zbraslav D 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Ledoborci 1 6
21.12.2007 18:15 Zbraslav D 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Trutnov 2 9
4.11.2007 18:25 Aritma 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
4.11.2007 11:55 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 9
3.11.2007 18:25 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 6
3.11.2007 11:55 Kolibris 1 10 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 2
14.10.2007 15:25 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
14.10.2007 8:55 Zbraslav R 10 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 3
13.10.2007 15:25 Dion Silver 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 8
13.10.2007 8:55 Zbraslav R 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 7
28.4.2007 17:55 Zbraslav M 0 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
RPK Brno 0
22.4.2007 11:25 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :2.část turnaje
Zbraslav R 4
21.4.2007 16:25 Zbraslav R 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :2.část turnaje
Kolibris 2 6
20.4.2007 8:25 Aritma 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Zbraslav R 2
19.4.2007 16:25 Kolibris 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Zbraslav R 7
19.4.2007 8:25 Zbraslav R 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Sem Tam Brno 5
18.4.2007 16:25 Zbraslav R 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Kolibris 1 9
18.4.2007 8:25 Dion Silver 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Zbraslav R 7
8.4.2007 11:55 Zbraslav M 5 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Klub z Viktorky 8
7.4.2007 17:55 El Greco 9 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 2
18.3.2007 20:55 Zlatá Praha 3 9 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 4
18.3.2007 14:55 Brno - Západ 12 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 1
17.3.2007 17:55 Zbraslav M 0 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Kamenný Újezd 0
18.2.2007 8:55 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 6
17.2.2007 15:25 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 6
17.2.2007 8:55 Zbraslav R 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Kolibris 2 4
4.2.2007 20:55 HU.Kingfishers 6 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 1
3.2.2007 20:55 Zbraslav M 1 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Dion 1 14
3.2.2007 14:55 KCK Piechowice 9 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Zbraslav M 3
14.1.2007 18:25 Dion Silver 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 6
14.1.2007 11:55 Sem Tam Brno 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 5
13.1.2007 18:25 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Aritma 1 8
13.1.2007 11:55 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 9
17.12.2006 8:55 El Greco 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 5
16.12.2006 11:55 Zbraslav M 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zlatá Praha 3 9
25.11.2006 20:55 RPK Brno 6 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 5
25.11.2006 8:55 Zbraslav M 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Kamenný Újezd 7
5.11.2006 8:55 Trutnov 1 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 9
4.11.2006 15:25 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 8
4.11.2006 8:55 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 7
15.10.2006 18:25 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Sem Tam Brno 4
15.10.2006 11:55 Dion Silver 2 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 8
14.10.2006 18:25 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Kolibris 1 7
14.10.2006 11:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 7
8.10.2006 8:55 Brno - Západ 6 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 2
7.10.2006 11:55 Klub z Viktorky 11 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 6
24.9.2006 17:55 Zbraslav M 5 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
KCK Piechowice 9
23.9.2006 17:55 Zbraslav H 15 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 2
21.4.2006 12:25 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
20.4.2006 20:25 RSC Zbraslav 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 7
20.4.2006 12:25 Savona 2 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
19.4.2006 20:25 RSC Zbraslav 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 8
19.4.2006 12:25 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 7
9.4.2006 16:00 Aritma (K.Kubeška) 7 dráha 2. MČR mixy 2007 :Finále
Zbraslav (R.Klíma) 6
9.4.2006 11:15 Zbraslav (R.Klíma) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (P.Šulc) 6
8.4.2006 17:15 Zbraslav (R.Klíma) 7 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Dion (V.Černovský) 6
8.4.2006 8:00 Zbraslav (R.Klíma) 14 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
CC Poprad (Pitoňák) 3
7.4.2006 15:15 Savona (J.Šulc) 5 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
Zbraslav (R.Klíma) 6
12.3.2006 14:55 RSC Zbraslav 4 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 2
12.3.2006 8:55 Hungary 2 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "B"
RSC Zbraslav 10
19.2.2006 17:55 RSC Zbraslav 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Hungary 9
19.2.2006 11:55 Savona 2 8 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
RSC Zbraslav 1
29.1.2006 14:55 Kolibris 1 14 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 6
29.1.2006 8:55 Savona 2 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 2
15.1.2006 20:55 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
15.1.2006 14:55 RSC Zbraslav 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 8
15.1.2006 8:55 RSC Zbraslav 8 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 3
14.1.2006 17:55 RSC Zbraslav 3 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Aritma 1 10
14.1.2006 11:55 RSC Zbraslav 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 3 4
13.11.2005 15:00 Savona H 6 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 3.- 8.místo
RSC Zbraslav 5
13.11.2005 8:00 CC Savona 3 8 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
RSC Zbraslav 7
12.11.2005 19:15 RSC Zbraslav 5 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Aritma 1 7
12.11.2005 14:45 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Letící kameny 5
12.11.2005 10:15 RSC Zbraslav 13 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Základní část
El Greco 2
29.10.2005 16:25 Savona 2 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :Finálová část - 1.kolo
RSC Zbraslav 6
28.10.2005 18:25 CC Kolibris 4M 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Tie breaky
RSC Zbraslav 1
28.10.2005 12:25 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 8
27.10.2005 20:25 RSC Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 6
27.10.2005 12:25 RSC Zbraslav 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 3 7
26.10.2005 20:25 Kolibris 2 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 11
26.10.2005 12:25 CC Kolibris 4M 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 4
10.4.2005 13:30 Cajzli z Práglu 3 dráha A MČR mixy 2006 :4.kolo
Savona - Šup 11
9.4.2005 15:00 Cajzli z Práglu 16 dráha 3. MČR mixy 2006 :3.kolo
Zlatopražská směska 6
8.4.2005 20:00 Cajzli z Práglu 5 dráha 2. MČR mixy 2006 :2.kolo
Savona - VAJ 8
8.4.2005 13:00 Cajzli z Práglu 7 dráha 1. MČR mixy 2006 :1.kolo
Zbraslav R 6
6.2.2005 17:55 Kolibris 3 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
6.2.2005 11:55 RSC Zbraslav 3 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 4
16.1.2005 17:55 RSC Zbraslav 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 6
16.1.2005 11:55 RSC Zbraslav 10 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Aritma 1 2
15.1.2005 20:55 CC Savona 3 3 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 7
15.1.2005 14:55 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 6
15.1.2005 8:55 RSC Zbraslav 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 2
14.11.2004 17:20 RSC Zbraslav 0 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
Savona I 9
14.11.2004 12:40 RSC Zbraslav 5 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
CC Savona L 13
14.11.2004 8:00 CC Aritma 5 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo
RSC Zbraslav 3
13.11.2004 16:40 RSC Zbraslav 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Zlatá Praha 7
13.11.2004 10:10 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
El Greco 4
6.11.2004 16:25 CC Kolibris 4M 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :Čtvrtfinále
RSC Zbraslav 1
5.11.2004 18:25 Kolibris 3 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 8
5.11.2004 12:25 Kolibris 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 6
4.11.2004 20:25 Kolibris 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 2
4.11.2004 12:25 RSC Zbraslav 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 7
3.11.2004 12:25 CC Aritma 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
14.3.2004 20:55 RSC Zbraslav 0 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
CC Aritma 9
14.3.2004 14:55 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 2 4
14.3.2004 8:55 RSC Zbraslav 9 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 3 3
8.2.2004 10:25 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :Tie break o 2.místo
RSC Zbraslav 3
7.2.2004 17:55 CC Savona 3 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 7
7.2.2004 11:55 RSC Zbraslav 2 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 7
18.1.2004 17:55 RSC Zbraslav 12 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 3
18.1.2004 11:55 RSC Zbraslav 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
CC Aritma 3
17.1.2004 20:55 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 10
17.1.2004 14:55 Savona 2 2 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 9
17.1.2004 8:55 RSC Zbraslav 2 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 6
16.11.2003 18:00 RSC Zbraslav 6 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 2.místo
Savona 2 5
16.11.2003 13:45 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 4.místo
CC Savona L 1
16.11.2003 9:30 RSC Zbraslav 5 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo
Letící kameny 4
15.11.2003 20:00 RSC Zbraslav 6 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Kolibris 2 2
15.11.2003 9:30 RSC Zbraslav 26 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Aritma 3 0
9.2.2003 11:00 RSC Zbraslav 9 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Kolibris 4M 4
9.2.2003 8:15 RSC Zbraslav 9 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Kolibris 2 5
2.2.2003 21:30 RSC Zbraslav 7 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Aritma 6
2.2.2003 18:45 RSC Zbraslav 13 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 1
2.2.2003 13:35 RSC Zbraslav 7 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 1 9
17.11.2002 16:10 RSC Zbraslav 6 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 7
17.11.2002 11:00 RSC Zbraslav 3 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 1 4
17.11.2002 8:15 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Kolibris 4M 12
3.11.2002 21:30 RSC Zbraslav 5 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 1 5
3.11.2002 18:45 RSC Zbraslav 2 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 10
3.11.2002 13:35 RSC Zbraslav 4 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Aritma 10
6.10.2002 16:10 RSC Zbraslav 5 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 8
6.10.2002 11:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
RSC Zbraslav 9
6.10.2002 8:15 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
RSC Zbraslav 8
10.2.2002 16:05 Zlatá Praha 2 8 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 5
10.2.2002 13:20 Kolibris 1 11 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 2 5
20.1.2002 15:40 CC Aritma 10 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 4
20.1.2002 11:00 Savona 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 7
20.1.2002 8:15 CC Kolibris 4M 4 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 5
18.11.2001 20:45 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 5
18.11.2001 18:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 8
18.11.2001 13:20 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 6
4.11.2001 15:40 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 5
4.11.2001 11:00 CC Kolibris 4M 5 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 4
4.11.2001 8:45 CC Aritma 8 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 3
7.10.2001 20:45 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 0
7.10.2001 18:00 Zlatá Praha 2 8 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 4
7.10.2001 13:20 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 9
1.4.2001 17:55 Zlatá Praha 2 6 dráha 3. Extraliga - muži :Finále
Savona 2 7
1.4.2001 14:25 Zlatá Praha 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :Finále
Savona 2 4
1.4.2001 10:55 Zlatá Praha 2 8 dráha 3. Extraliga - muži :Finále
Savona 2 4
31.3.2001 14:10 Zlatá Praha 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :Semifinále
Kolibris 1 4
31.3.2001 8:15 Zlatá Praha 2 7 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
Kolibris 1 6
11.2.2001 11:00 Letící kameny 10 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 2 3
11.2.2001 8:15 CC Aritma 9 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 2 6
21.1.2001 20:45 Zlatá Praha 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 11
21.1.2001 18:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 2
21.1.2001 13:20 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 7
19.11.2000 15:40 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 4
19.11.2000 11:00 Savona 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 6
19.11.2000 8:15 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 9
5.11.2000 20:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 9
5.11.2000 18:00 Zlatá Praha 2 9 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 3
5.11.2000 13:20 CC Aritma 5 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 6
8.10.2000 15:40 Kolibris 1 11 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 4
8.10.2000 11:00 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 6
8.10.2000 8:15 Savona 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 5
1.4.2000 15:30 1.CK Brno M 4 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
Zlatá Praha 2 10
1.4.2000 10:40 1.CK Brno M 4 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :Baráž o extraligu
Zlatá Praha 2 6
20.2.2000 15:40 Zlatá Praha 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 7
20.2.2000 11:00 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 2 3
20.2.2000 8:15 Zlatá Praha 2 5 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Kolibris 1 6
6.2.2000 15:40 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 4
6.2.2000 11:00 Savona 2 3 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 11
6.2.2000 8:15 CC Aritma 8 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 6
23.1.2000 20:45 Letící kameny 11 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 7
23.1.2000 18:00 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 4
23.1.2000 13:20 Zlatá Praha 2 5 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 6
16.1.2000 15:15 Letící kameny 13 dráha 1. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
Zlatá Praha 2 2
16.1.2000 10:35 Zlatá Praha 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
Zlatá Praha 2 6
7.11.1999 15:40 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 10
7.11.1999 11:00 Savona 2 8 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 6
7.11.1999 8:15 CC Aritma 12 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 4
27.3.1999 20:20 CK Montáž 5 dráha 3. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha 2 8
27.3.1999 15:30 CK Montáž 3 dráha 2. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha 2 10
27.3.1999 10:40 CK Montáž 7 dráha 1. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha 2 5
14.2.1999 18:25 Savona 2 8 dráha 1. 1.liga - muži :Dohrávka
Zlatá Praha 2 4
14.2.1999 11:00 Kolibris 1 11 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 2 2
14.2.1999 8:15 Zlatá Praha 2 2 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
Letící kameny 9
13.2.1999 16:00 CC Aritma 15 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávka
Zlatá Praha 2 4
13.2.1999 13:20 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Dohrávka
Zlatá Praha 2 6
8.11.1998 15:40 Zlatá Praha 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Kolibris 2 11
8.11.1998 11:00 Zlatá Praha 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 3 4
8.11.1998 8:15 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 2 6
25.10.1998 20:45 Zlatá Praha 2 9 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 4
25.10.1998 18:00 Zlatá Praha 2 6 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Letící kameny 6
25.10.1998 13:20 Zlatá Praha 2 5 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
CC Aritma 8
4.10.1998 15:40 Zlatá Praha 2 12 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
Kolibris 2 5
4.10.1998 11:00 Zlatá Praha 2 11 dráha 4. 1.liga - muži :1.kolo
Savona 2 5
4.10.1998 8:15 Zlatá Praha 2 4 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
Zlatá Praha 3 6
29.3.1998 17:55 Zlatá Praha 2 6 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 10
29.3.1998 13:05 Kolibris 1 10 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 2 1
29.3.1998 8:15 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 2 9
28.3.1998 17:55 Zlatá Praha 2 9 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 5
28.3.1998 13:05 Kolibris 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 2 7
28.3.1998 8:15 Zlatá Praha 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 2 6
8.3.1998 15:45 Zlatá Praha 2 9 dráha 4. 1.liga - muži :Dohrávky
Savona 2 7
8.3.1998 8:15 Zlatá Praha 3 8 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávky
Zlatá Praha 2 3
7.3.1998 10:50 CC Aritma 4 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávky
Zlatá Praha 2 6
7.3.1998 8:15 Kolibris 2 10 dráha 1. 1.liga - muži :Dohrávky
Zlatá Praha 2 3
8.2.1998 16:05 CC Aritma 4 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 2 7
8.2.1998 13:20 Zlatá Praha 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :5.kolo
Savona 2 7
24.1.1998 18:00 Zlatá Praha 2 21 dráha 4. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
1.CK Brno M 4
24.1.1998 14:00 CC Aritma 2Ž 6 dráha 3. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 2 3
24.1.1998 10:00 Zlatá Praha 2 3 dráha 1. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 2 6
18.1.1998 15:40 Zlatá Praha 2 7 dráha 1. 1.liga - muži :4.kolo
Kolibris 2 4
18.1.1998 11:00 Zlatá Praha 1 9 dráha 2. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 2 4
18.1.1998 8:15 Zlatá Praha 2 10 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 3 1
2.11.1997 20:45 Kolibris 1 13 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 2 5
2.11.1997 18:00 Zlatá Praha 2 10 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 1 3
19.10.1997 15:40 Zlatá Praha 2 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 1 3
19.10.1997 11:00 Kolibris 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 2 9
19.10.1997 8:15 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 2 8
30.3.1997 20:20 Zlatá Praha 2 11 dráha 4. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Kolibris 2 3
30.3.1997 15:30 Zlatá Praha 2 13 dráha 3. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Kolibris 2 0
30.3.1997 10:40 Zlatá Praha 2 0 dráha 2. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Kolibris 2 9
2.3.1997 17:35 Kolibris 1 8 dráha 3. 1.liga - muži :Dohrávka
Zlatá Praha 2 6
2.3.1997 12:55 Zlatá Praha 2 3 dráha 1. 1.liga - muži :Dohrávka
CC Aritma 12
2.3.1997 8:15 Zlatá Praha 2 9 dráha 3. 1.liga - muži :Dohrávka
Savona 2 10
9.2.1997 18:00 Kolibris 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 2 5
9.2.1997 15:40 Savona 2 2 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 2 15
25.1.1997 16:45 Savona M 6 dráha A Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 2 5
25.1.1997 13:15 TJ Junior 2Ž 0 dráha 4. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 2 13
25.1.1997 8:00 BCC R 10 dráha 1. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 2 2
11.1.1997 15:40 CC Aritma 7 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 2 8
11.1.1997 11:00 Zlatá Praha 1 10 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 2 6
15.12.1996 20:45 BCC R 8 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 2 3
15.12.1996 18:00 Savona 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 2 8
15.12.1996 13:20 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 2 10
2.11.1996 11:00 Kolibris 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 2 3
2.11.1996 8:15 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 2 10
13.10.1996 20:45 CC Aritma 8 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
Zlatá Praha 2 11
13.10.1996 13:20 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
Zlatá Praha 2 2
21.4.1996 15:00 M Savona P 5 dráha 1. MČR mixy 1996 :Mixy
M Aritma - Zlatá Praha 7
21.4.1996 10:55 CC Aritma 6 dráha 3. MČR mixy 1996 :Mixy
M Aritma - Zlatá Praha 5
20.4.1996 14:00 M Aritma - Zlatá Praha 5 dráha 2. MČR mixy 1996 :Mixy
M Citadela 1 1
20.4.1996 8:00 M Aritma - Zlatá Praha 9 dráha 3. MČR mixy 1996 :Mixy
M Junior 3 0
30.3.1996 20:20 TJ Junior 2 5 dráha 3. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
CK Kolín T 7
30.3.1996 15:30 TJ Junior 2 1 dráha 4. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
CK Kolín T 13
30.3.1996 10:40 TJ Junior 2 7 dráha 2. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
CK Kolín T 5
3.3.1996 13:20 CK Kolín T 9 dráha 2. 2.liga - muži "B" :Dohrávka
CC Savona 3 6
3.3.1996 8:15 CK Montáž 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" :Dohrávka
TJ Junior 2 6
3.3.1996 8:15 BCC J 7 dráha 4. 2.liga - muži "B" :Dohrávka
CK Kolín T 2
10.2.1996 13:35 TJ Junior 0 dráha 4. 2.liga - muži "A" :5.kolo
CK Montáž 9
10.2.1996 13:35 BCC J 6 dráha 1. 2.liga - muži "B" :5.kolo
CK Kolín T 9
27.1.1996 18:55 Citadela 2 dráha 4. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Kolín T 7
27.1.1996 15:10 CK Kolín T 5 dráha 2. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC K 7
27.1.1996 11:30 CK Kolín T 8 dráha A Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC H 3
27.1.1996 9:45 BCC H 4 dráha 4. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Kolín T 7
14.1.1996 18:40 CC Citadela 7 dráha 2. 2.liga - muži "A" :4.kolo
CK Montáž 10
14.1.1996 16:15 CK Kolín R 8 dráha 3. 2.liga - muži "B" :4.kolo
CK Kolín T 11
14.1.1996 13:35 CK Kolín T 10 dráha 2. 2.liga - muži "B" :4.kolo
CC Savona 3 7
2.12.1995 18:40 CC Citadela 8 dráha 1. 2.liga - muži "A" :3.kolo
CK Montáž 4
2.12.1995 18:40 CK Kolín R 7 dráha 4. 2.liga - muži "B" :3.kolo
CK Kolín T 9
2.12.1995 13:35 TJ Junior 0 dráha 2. 2.liga - muži "A" :3.kolo
CK Montáž 9
2.12.1995 13:35 BCC J 9 dráha 3. 2.liga - muži "B" :3.kolo
CK Kolín T 0
12.11.1995 18:40 TJ Junior 2 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" :2.kolo
CK Montáž 4
12.11.1995 18:40 CK Kolín T 6 dráha 1. 2.liga - muži "B" :2.kolo
CC Savona 3 7
12.11.1995 13:35 CC Citadela 4 dráha 3. 2.liga - muži "A" :2.kolo
CK Montáž 11
12.11.1995 13:35 CK Kolín R 3 dráha 2. 2.liga - muži "B" :2.kolo
CK Kolín T 10
14.10.1995 16:15 TJ Junior 5 dráha 3. 2.liga - muži "A" :1.kolo
CK Montáž 8
14.10.1995 13:35 TJ Junior 2 12 dráha 2. 2.liga - muži "A" :1.kolo
CK Montáž 5
23.4.1995 15:40 M BCC 3 6 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
M Montáž 2 2
23.4.1995 11:50 M Montáž 2 2 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
Aritma 2 8
23.4.1995 8:00 M Junior L 0 dráha 2. MČR mixy 1995 :Mixy
M Montáž 2 9
22.4.1995 7:45 M Montáž 2 4 dráha 3. MČR mixy 1995 :Mixy
M Junior H 10
15.1.1995 16:00 Savona 1 9 dráha 2. 2.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 0
15.1.1995 13:30 Zlatá Praha 0 dráha 2. 2.liga - muži :4.kolo
BCC J 9
15.1.1995 8:00 Zlatá Praha 0 dráha 1. 2.liga - muži :4.kolo
CK Kolín 2 9
17.12.1994 9:00 Zlatá Praha 4 dráha 1. Pohár ČSC 1994 :Pohár ČSC
TJ Junior 10
12.11.1994 18:00 Zlatá Praha 8 dráha 3. 2.liga - muži :3.kolo
TJ Junior 2 3
12.11.1994 15:30 Zlatá Praha 12 dráha 1. 2.liga - muži :3.kolo
TJ Junior 4
12.11.1994 13:00 Zlatá Praha 6 dráha 4. 2.liga - muži :3.kolo
Savona 1 6
23.10.1994 18:00 Zlatá Praha 10 dráha 4. 2.liga - muži :2.kolo
BCC J 3
23.10.1994 13:00 Zlatá Praha 3 dráha 2. 2.liga - muži :2.kolo
Savona 1 4
23.10.1994 10:30 Zlatá Praha 12 dráha 1. 2.liga - muži :2.kolo
CK Kolín 2 6
16.10.1994 14:40 Savona 2 3 dráha 3. MČRJ 1994 - junioři :MČRJ - junioři
Zlatá Praha 12
16.10.1994 9:00 Zlatá Praha 8 dráha 1. MČRJ 1994 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 6
15.10.1994 13:40 Zlatá Praha 9 dráha 4. MČRJ 1994 - junioři :MČRJ - junioři
CC TJ Junior Praha 6
15.10.1994 10:50 Zlatá Praha 13 dráha 2. MČRJ 1994 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 3
24.9.1994 18:00 Zlatá Praha 8 dráha 4. 2.liga - muži :1.kolo
BCC J 8
24.9.1994 13:30 Zlatá Praha 14 dráha 2. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 6
24.9.1994 10:30 Zlatá Praha 14 dráha 1. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 2 2
26.2.1994 14:00 CC Citadela 7 dráha A 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 9
26.2.1994 11:00 CC Aritma 12 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 4
26.2.1994 8:00 Zlatá Praha 1 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
BCC R 13
12.2.1994 16:45 CK Kolín 8 dráha 2. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 1
12.2.1994 11:00 Armabeton 8 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 5
12.2.1994 8:00 CC Aritma 7 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 4
15.1.1994 16:15 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 5
15.1.1994 11:00 CC Citadela 8 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 6
15.1.1994 8:00 CK Kolín 8 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 3
18.12.1993 16:15 Armabeton 5 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 8
18.12.1993 11:00 CC Aritma 4 dráha A 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 3
18.12.1993 8:00 CK Kolín 17 dráha A 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1
21.11.1993 12:45 M Zlatá Praha 1 3 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 5
21.11.1993 10:15 M Zlatá Praha 2 2 dráha 2. MČR mixy 1993 :Mixy
M Zlatá Praha 1 12
20.11.1993 17:30 Savona 1 5 dráha 2. MČR mixy 1993 :Mixy
M Zlatá Praha 1 7
20.11.1993 15:00 M Aritma - Citadela 8 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Zlatá Praha 1 6
20.11.1993 8:00 Aritma 2 5 dráha 3. MČR mixy 1993 :Mixy
M Zlatá Praha 1 11
17.10.1993 14:00 Zlatá Praha 11 dráha 3. MČRJ 1993 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona 7
17.10.1993 11:00 Zlatá Praha 11 dráha 2. MČRJ 1993 - junioři :MČRJ - junioři
ÚDDM 1
17.10.1993 8:00 CC Savona 11 dráha 3. MČRJ 1993 - junioři :MČRJ - junioři
Zlatá Praha 7
16.10.1993 16:15 BCC R 13 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
Zlatá Praha 4
16.10.1993 11:00 Zlatá Praha 4 dráha 4. 1.liga - muži :1.kolo
CC Citadela 7
16.10.1993 8:00 Armabeton 7 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
Zlatá Praha 6
16.10.1992 16:45 Petřiny 14 dráha 1. MČRJ 1992 - junioři :MČRJ - junioři
ÚDDM 0
16.10.1992 9:00 Petřiny 4 dráha 1. MČRJ 1992 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona 4
28.10.1991 8:00 CK Kolín 9 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
Petřiny 7
27.10.1991 18:00 Petřiny 8 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
CK Kolín 7
26.10.1991 16:00 Armabeton 3 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
Petřiny 8
26.10.1991 8:00 CK Kolín 12 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
Petřiny 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo