horni

Vaníček Jaromír (CC LOUPEŽNÍCI JIČÍN)

datum čas zápas dráha soutěž
28.3.2020 11:15 Loupežníci Jičín (J.Vaníček) dráha 1. MČR mixy 2020 :Skupina C
L20 (Matyáš Votava)
27.3.2020 20:30 Kolibris 3,5 (M.Polívka) dráha 4. MČR mixy 2020 :Skupina C
Loupežníci Jičín (J.Vaníček)
27.3.2020 14:10 Loupežníci Jičín (J.Vaníček) dráha 2. MČR mixy 2020 :Skupina C
Ledoborci Juniors (K.Podrábská)
1.3.2020 18:30 Karviná 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 12
1.3.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 3
29.2.2020 18:30 Loupežníci Jičín 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
23.2.2020 18:30 Ledoborci 3 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 3
23.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 5
22.2.2020 18:30 Wheelchair team 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 9
22.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 4
12.1.2020 18:30 Loupežníci Jičín 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 11
12.1.2020 11:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 7
11.1.2020 18:30 Ledoborci 4 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 3
7.12.2019 18:00 Loupežníci Jičín 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 7
7.12.2019 11:30 Ledoborci 8 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 8
13.10.2019 18:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 5
13.10.2019 11:30 Savona 6 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 8
12.10.2019 18:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 4
12.10.2019 11:30 CC RIPER 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 7
14.4.2019 8:30 CC RIPER 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 4
13.4.2019 18:30 Loupežníci Jičín 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 4
13.4.2019 11:30 Ledoborci 8 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 5
30.3.2019 17:30 Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 1 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Dion YB (J.Vedral) 10
30.3.2019 13:45 Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 4 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
30.3.2019 8:15 Zbraslav (J.Candra) 8 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 5
29.3.2019 17:30 Ledoborci 37 (O.Hálek) 9 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 6
29.3.2019 14:45 Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 1 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 10
10.3.2019 18:30 Loupežníci Jičín 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 3
10.3.2019 11:30 Lucky Stones 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 1
9.3.2019 18:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 5
9.3.2019 11:30 Loupežníci Jičín 8 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 10
9.12.2018 19:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 4
9.12.2018 12:00 Dion VIP 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
8.12.2018 20:15 Loupežníci Jičín 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 6
21.10.2018 15:00 Ledoborci 4 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 6
21.10.2018 8:30 Loupežníci Jičín 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 5
20.10.2018 18:00 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 5
20.10.2018 11:30 Ledoborci NG 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 4
24.3.2018 17:30 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 4 dráha 5. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci 7 (L.Hronová) 8
24.3.2018 14:15 1.CK Brno (R.Podlena) 8 dráha 5. MČR mixy 2018 :Skupina B (modrá)
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 7
24.3.2018 11:15 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 1 dráha 2. MČR mixy 2018 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 1 (M.Strnadová) 13
11.3.2018 15:30 Loupežníci Jičín 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 10
10.3.2018 18:30 Loupežníci Jičín 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 3
10.3.2018 11:30 Ledoborci 3 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 9
4.3.2018 18:30 Loupežníci Jičín 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
4.3.2018 11:30 Kolibris 3 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 6
3.3.2018 11:30 Kamenný Újezd 2 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 6
11.2.2018 15:30 Loupežníci Jičín 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 9
11.2.2018 8:30 CC RIPER 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 10
12.11.2017 8:30 Loupežníci Jičín 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 11
11.11.2017 20:15 Ledoborci Juniors 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
11.11.2017 14:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 2
11.11.2017 8:30 Liboc 2 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
15.10.2017 18:30 Loupežníci Jičín 11 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
15.10.2017 11:30 Zbraslav M 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
14.10.2017 15:30 Loupežníci Jičín 13 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 0
14.10.2017 8:30 Ledoborci NG 9 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 8
16.4.2017 20:00 Kolibris 5 7 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Loupežníci Jičín 2
15.4.2017 19:30 Ledoborci 7 10 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Loupežníci Jičín 5
15.4.2017 12:00 Loupežníci Jičín 11 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav L 7
19.3.2017 16:00 Ledoborci 8 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 9
19.3.2017 8:30 Ledoborci 7 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
18.3.2017 8:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 7
4.3.2017 19:50 RPK Brno Z (Z.Vlčková) 5 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 6
4.3.2017 8:20 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina B
Zbraslav Tabery (K.Tabery) 12
3.3.2017 20:20 Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 7 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 5
3.3.2017 14:50 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 5
26.2.2017 19:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
26.2.2017 12:00 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Demion 2
5.2.2017 18:30 Loupežníci Jičín 2 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 9
5.2.2017 11:30 Kolibris 3 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 10
4.2.2017 18:30 WHEELCHAIR 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 1
4.2.2017 11:30 Loupežníci Jičín 1 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 11
11.12.2016 15:30 Loupežníci Jičín 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 11
10.12.2016 15:30 PLC ICEBREAKERS 1 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 11
10.12.2016 8:30 CC RIPER 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 6
9.10.2016 19:30 Demion 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 11
9.10.2016 12:00 Ledoborci Juniors 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
8.10.2016 19:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 3
8.10.2016 12:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 5
3.4.2016 20:00 Ledoborci 4 4 dráha 1. Muži divize F :
Loupežníci Jičín 8
3.4.2016 14:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 4. Muži divize F :
Kolibris 3 2
3.4.2016 8:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize F :
WHEELCHAIR 5
2.4.2016 20:00 Loupežníci Jičín 1 dráha 1. Muži divize F :
Troublemakers 0
22.11.2015 11:15 Loupežníci Jičín 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 8
21.11.2015 17:15 PLC GUERERA 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
21.11.2015 8:30 RIPER Hradec Králové 11 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
28.9.2015 17:15 Kolibris 3 10 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 2
27.9.2015 17:15 Loupežníci Jičín 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 10
26.9.2015 20:00 Karviná 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 4
26.9.2015 11:15 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Demion 8
8.2.2015 15:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
8.2.2015 8:30 Karviná 7 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 2
7.2.2015 17:15 Loupežníci Jičín 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 3
7.2.2015 10:45 Demion 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 8
23.11.2014 17:15 Loupežníci Jičín 7 dráha 1. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 2
23.11.2014 10:45 Loupežníci Jičín 6 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Savona 3 3
22.11.2014 19:00 Kolibris 3 0 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 11
22.11.2014 13:00 Klub z Viktorky 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 6
22.11.2014 8:00 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 3
28.9.2014 19:00 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 3
28.9.2014 13:00 Loupežníci Jičín 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Demion 3
28.9.2014 8:00 RIPER Hradec Králové HD 10 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 5
27.9.2014 16:30 Savona 3 3 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 8
27.9.2014 10:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Karviná 12
14.9.2014 15:00 Savona I 7 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.)
Loupežníci Jičín 4
13.9.2014 12:00 Loupežníci Jičín 2 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina A
Trutnov 2 7
13.9.2014 7:30 Savona H 11 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina A
Loupežníci Jičín 3
3.5.2014 11:25 Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 16
2.5.2014 15:25 Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 3 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 14
2.5.2014 8:25 Savona 3 (J.Bareš) 14 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 3
22.3.2014 14:00 Zbraslav L 4 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 5
22.3.2014 8:00 Loupežníci Jičín 9 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 4
15.3.2014 17:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 8
15.3.2014 11:00 Klub z Viktorky 15 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 1
16.2.2014 17:00 RPK Brno 1 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 0
16.2.2014 11:00 Zlatá Praha 3 7 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 3
15.2.2014 20:00 Ledoborci 2 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 3
15.2.2014 14:00 Loupežníci Jičín 8 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 7
15.2.2014 8:00 Kolibris 3 6 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 8
17.11.2013 20:00 Demion 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 7
17.11.2013 14:00 Loupežníci Jičín 0 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 11
17.11.2013 8:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 1. Muži divize C :Základní část
RPK Brno 6
16.11.2013 17:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 10
16.11.2013 11:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 6
7.4.2013 11:00 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 3
6.4.2013 14:00 Kolibris 5 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 7
20.1.2013 14:00 Ledoborci 2 15 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
19.1.2013 17:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 9
18.1.2013 20:00 Savona 3 9 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 4
18.1.2013 14:00 Loupežníci Jičín 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 13
9.12.2012 14:00 Ledoborci 4 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 12
8.12.2012 17:00 Loupežníci Jičín 0 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 1
28.10.2012 20:00 Zbraslav ING 12 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
28.10.2012 8:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 18
27.10.2012 11:00 Ledoborci 3 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
30.9.2012 17:00 Loupežníci Jičín 0 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Tee Party M 20
30.9.2012 8:00 Ledoborci 5 10 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
29.9.2012 17:00 Loupežníci Jičín 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 3 13
29.9.2012 8:00 Zbraslav L 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 5
23.9.2012 17:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 8
22.9.2012 8:00 Grey Wolves Team 12 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo