horni

Valečka Jan

datum čas zápas dráha soutěž
6.4.2015 11:00 Zbraslav ONI 4 dráha 3. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Klub z Viktorky 3
6.4.2015 8:00 Karviná 4 dráha 1. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav ONI 8
5.4.2015 17:00 Zbraslav ONI 4 dráha 4. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
PLC S&K 5
5.4.2015 11:00 Brno - Západ 10 dráha 2. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav ONI 4
4.4.2015 15:00 Zbraslav ONI 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 6
4.4.2015 8:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 5
8.2.2015 18:00 Zbraslav ONI 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 4
8.2.2015 11:30 Brno - Východ 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 9
7.2.2015 20:00 Zbraslav ONI 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 0
7.2.2015 8:00 Zbraslav L 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 12
17.11.2014 20:00 Zbraslav ONI 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 5
17.11.2014 13:30 Ledoborci 5 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
17.11.2014 8:00 Kolibris 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
15.11.2014 20:00 Dion VIP 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 7
15.11.2014 8:00 Zbraslav ONI 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 8
28.9.2014 16:30 Zbraslav ONI 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 0
28.9.2014 10:30 Zbraslav M 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
27.9.2014 19:00 Zbraslav ONI 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 3
27.9.2014 13:00 Zbraslav ONI 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 7
27.9.2014 8:00 Ledoborci 7 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
11.5.2014 8:00 UK 5 4 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
UK 2 11
10.5.2014 18:30 ČVUT 3 1 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Skupina B
UK 5 6
10.5.2014 8:00 UK 5 6 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Skupina B
ČVUT 2 9
9.5.2014 17:15 UK 2 8 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina B
UK 5 2
23.3.2014 17:00 Dion YB 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 6
23.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 9
22.3.2014 20:00 Zbraslav ONI 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
22.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 2
16.3.2014 17:00 Zbraslav ONI 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 6
16.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 11 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
15.3.2014 14:00 WHEELCHAIR 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
21.12.2013 21:15 S&K Tee Party 5 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Zbraslav ONI 6
21.12.2013 16:15 Zbraslav ONI 0 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Trutnov 1 8
21.12.2013 10:30 Dion X 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Zbraslav ONI 1
15.12.2013 17:00 Brno - Východ 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
15.12.2013 11:00 Dion VIP 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
14.12.2013 14:00 Zbraslav ONI 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion YB 7
14.12.2013 8:00 Ledoborci 4 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
27.10.2013 20:00 Guerera TP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 3
27.10.2013 14:00 Zbraslav ONI 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 13
27.10.2013 8:00 Zbraslav ONI 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
26.10.2013 17:00 RIPER Hradec Králové HD 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
26.10.2013 11:00 Karviná 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo