horni

Vasilík Adam (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
27.9.2020 10:45 Ledoletci 4 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :O 5. místo
Zbraslav Lední medvědi 5
26.9.2020 13:00 Loupežníci Jičín 12 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Zbraslav Lední medvědi 2
26.9.2020 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav R 7
26.9.2020 8:15 Zbraslav Lední medvědi 5 dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Kolibris 7 2
6.9.2020 15:30 Ledoborci OS 0 dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Zbraslav Lední medvědi 1
6.9.2020 10:30 Zbraslav Lední medvědi 3 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Zbraslav Polární lišky 5
21.3.2020 12:30 Ledoborci 3 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Zápasy o 1. ligu
Zbraslav R
7.3.2020 16:00 Zbraslav Bílí tygři 6 dráha 3. MČR žáků 2020 :Finále
Kolibris 8 4
1.3.2020 15:30 Ledoborci OS 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 2
1.3.2020 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 4
9.2.2020 15:00 Zbraslav Bílí tygři 7 dráha 1. MČR žáků 2020 :Základní část
Kolibris 8 0
8.2.2020 15:00 Kolibris 6 0 dráha 4. MČR žáků 2020 :Základní část
Zbraslav Bílí tygři 12
8.2.2020 8:30 Loupežníci Jičín 0 dráha 3. MČR žáků 2020 :Základní část
Zbraslav Bílí tygři 9
7.2.2020 8:30 Zbraslav Bílí tygři 11 dráha 2. MČR žáků 2020 :Základní část
Kolibris 4 0
12.1.2020 15:30 PLC S&K 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 8
12.1.2020 8:30 Zbraslav R 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Brno - Západ 8
11.1.2020 15:30 Zbraslav R 1 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci 7 8
11.1.2020 8:30 Dion 1 6 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 5
15.12.2019 18:30 Zbraslav R 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 9
15.12.2019 11:30 Zbraslav R 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Morning star Přírodověda 11
14.12.2019 18:30 Zbraslav R 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 15
14.12.2019 11:30 Zbraslav R 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 10
17.11.2019 15:15 Zbraslav Bílí tygři 8 dráha B Pohár ČSC žáci 2019 :O bronz
Kolibris 4 2
17.11.2019 12:30 Oberstdorf 6 dráha A Pohár ČSC žáci 2019 :SF
Zbraslav Bílí tygři 0
17.11.2019 8:00 Zbraslav Bílí tygři 2 dráha A Pohár ČSC žáci 2019 :Skupina B
Oberstdorf 5
16.11.2019 15:15 Kolibris 8 6 dráha A Pohár ČSC žáci 2019 :Skupina B
Zbraslav Bílí tygři 8
3.11.2019 15:30 Brno - Západ 3 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 8
3.11.2019 8:30 Ledoborci 7 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 5
2.11.2019 15:30 Zbraslav R 9 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Dion 1 6
2.11.2019 8:30 Cherry Stones 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 7
22.9.2019 16:50 Zbraslav Bílí tygři 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16
Kolibris 4 5
22.9.2019 10:50 Zbraslav Bílí tygři 0 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16
Oberstdorf 9
21.9.2019 13:20 Geising 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16
Zbraslav Bílí tygři 1
21.9.2019 8:20 Kolibris 8 1 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16
Zbraslav Bílí tygři 5
25.5.2019 15:50 Germany 6 dráha 3. Žákovská liga :Finálová skupina
Zbraslav Lední medvědi 3
25.5.2019 10:50 Zbraslav Lední medvědi 1 dráha 3. Žákovská liga :Finálová skupina
Zbraslav Polární lišky 8
12.5.2019 15:00 Zbraslav Polární lišky 4 dráha 1. MČR žáků 2019 :Finále
Zbraslav Lední medvědi 3
12.5.2019 10:00 Zbraslav Lední medvědi 14 dráha 4. MČR žáků 2019 :Semifinále
Ledožáci 0
11.5.2019 8:30 Loupežníci Jičín 0 dráha 1. MČR žáků 2019 :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 12
6.4.2019 17:50 Zbraslav Lední medvědi 6 dráha A Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Polární lišky 8
6.4.2019 12:50 Zbraslav Lední medvědi 4 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 2
6.4.2019 8:20 Zbraslav Tučňáci 5 dráha A Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 2
24.3.2019 10:50 Zbraslav Lední medvědi 2 dráha B Žákovská liga :Základní část
Germany 6
23.3.2019 12:20 Kolibris 6 2 dráha 2. Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 18
3.3.2019 8:30 Zbraslav Lední medvědi 6 dráha 4. MČR žáků 2019 :Základní část
Zbraslav Polární lišky 9
2.3.2019 15:00 Kolibris 4 5 dráha 2. MČR žáků 2019 :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 6
1.3.2019 18:00 Zbraslav Lední medvědi 7 dráha 2. MČR žáků 2019 :Základní část
Ledožáci 3
1.3.2019 11:30 Kolibris 6 1 dráha 3. MČR žáků 2019 :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 7
16.2.2019 15:50 Zbraslav Polární lišky 6 dráha A Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 2
16.2.2019 10:50 Zbraslav Lední medvědi 5 dráha B Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Tučňáci 4
27.1.2019 15:50 Zbraslav Lední medvědi 4 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
27.1.2019 10:50 Germany 5 dráha A Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 2
20.1.2019 13:20 Zbraslav Polární lišky 1 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2018 :Boj o medaile
Zbraslav Lední medvědi 7
20.1.2019 8:20 Zbraslav Tučňáci 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2018 :3.kolo
Zbraslav Lední medvědi 7
19.1.2019 16:50 Zbraslav Lední medvědi 5 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :2.kolo
Zbraslav Polární lišky 2
19.1.2019 10:50 Zbraslav Lední medvědi 8 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2018 :Základní část
Kolibris 4 2
4.11.2018 15:50 Kolibris 4 2 dráha A Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 9
4.11.2018 8:20 Zbraslav Lední medvědi 1 dráha B Žákovská liga :Základní část
Hungary 0
27.5.2018 16:20 Polární lišky 2 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo ŽÁK
Dion HJ 10
27.5.2018 10:50 Dion HJ 8 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo ŽÁK
Polární lišky 4
26.5.2018 18:50 Lední medvědi 11 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Žáci 2
Polární lišky 0
26.5.2018 13:20 Polární lišky 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Žáci 2
CC Kolibris 6 4
6.5.2018 16:20 Tučňáci 6 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Polární lišky 5
6.5.2018 10:50 Polární lišky 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Lední medvědi 3
5.5.2018 18:50 Polární lišky 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Kolibris 4 3
5.5.2018 8:20 Lachtani 0 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Polární lišky 9
25.2.2018 15:00 Lachtani 0 dráha 3. MČR žáků 2018 :Základní část
Polární lišky 1
25.2.2018 8:30 Tučňáci 8 dráha 2. MČR žáků 2018 :Základní část
Polární lišky 5
24.2.2018 8:30 Polární lišky 6 dráha 4. MČR žáků 2018 :Základní část
Kolibris 4 3
23.2.2018 15:00 Lední medvědi 5 dráha 3. MČR žáků 2018 :Základní část
Polární lišky 3
23.2.2018 8:30 Polární lišky 6 dráha 1. MČR žáků 2018 :Základní část
Loupežníci Jičín 0
28.1.2018 10:50 Polární lišky 1 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Lední medvědi 14
27.1.2018 16:20 Polární lišky 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Tučňáci 9
27.1.2018 8:20 Kolibris 4 0 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Polární lišky 14
26.11.2017 10:50 Tučňáci 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Žáci
Polární lišky 7
25.11.2017 18:50 Lední medvědi 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Žáci
Polární lišky 3
25.11.2017 10:50 Polární lišky 10 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Žáci
Tučňáci 3
25.11.2017 8:20 Polární lišky 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Žáci
Lední medvědi 5
1.10.2017 18:00 Polární lišky 3 dráha A Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
Lední medvědi 6
1.10.2017 11:30 Lední medvědi 4 dráha B Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
Polární lišky 3
30.9.2017 14:40 Polární lišky 14 dráha A Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
PLC 2 1
30.4.2017 15:30 Tučňáci 7 dráha 1. MČR žáků 2017 :Finále
Dion DJ 9
29.4.2017 15:55 Tučňáci 7 dráha 1. MČR žáků 2017 :Semifinále
PLC 2 2
9.4.2017 10:20 Tučňáci 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 1
8.4.2017 17:15 Polární lišky 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 6
8.4.2017 8:00 Tučňáci 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 2
7.4.2017 16:15 Dion DJ 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 1
26.3.2017 14:55 PLC 2 0 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 8
26.3.2017 8:30 Dion DJ 2 dráha 1. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 7
25.3.2017 14:55 Tučňáci 6 dráha 1. MČR žáků 2017 :Základní část
Polární lišky 3
25.3.2017 8:25 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 2
24.3.2017 19:25 Tučňáci 6 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Lední medvědi 1
29.1.2017 17:30 Tučňáci 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 7
29.1.2017 8:00 Dion DJ 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 6
28.1.2017 17:30 Polární lišky 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 4
28.1.2017 10:20 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
18.12.2016 18:30 Tučňáci 1 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Dion DJ 6
18.12.2016 8:30 PLC 2 3 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Tučňáci 2
17.12.2016 15:30 Lední medvědi 5 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Tučňáci 4
17.12.2016 12:00 Tučňáci 6 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Loupežníci Jičín 1
6.11.2016 17:00 Tučňáci 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 6
6.11.2016 8:00 Dion DJ 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 1
5.11.2016 15:10 Polární lišky 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 8
5.11.2016 8:00 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo