horni

Vohlídal Marek (CC SAVONA)

datum čas zápas dráha soutěž
10.1.2021 12:00 Kolibris 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6
9.1.2021 18:30 Savona 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
9.1.2021 12:00 Savona 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
19.12.2020 15:30 Klub z Viktorky dráha A Muži divize A :Základní část
Savona 6
6.12.2020 18:30 Wheelchair team dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6
6.12.2020 12:00 Savona 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Pometla Brno
11.10.2020 18:30 Savona 6 14 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 2
11.10.2020 12:00 Savona 6 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 7
10.10.2020 12:00 Zbraslav Lední medvědi 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 7
7.3.2020 11:30 Ledoborci OS 6 dráha 1. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Savona 6 7
1.3.2020 18:30 Wheelchair team 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 6
1.3.2020 11:30 Karviná 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Savona 6 4
29.2.2020 18:30 Savona 6 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 2
29.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín Juniors 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 3
23.2.2020 18:30 Savona 6 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
23.2.2020 11:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 5
22.2.2020 18:30 Savona 6 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 3
9.2.2020 18:00 Savona 6 8 dráha 4. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 3
9.2.2020 11:30 Dion XY 5 dráha 2. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Savona 6 4
8.2.2020 18:00 Ledoborci Juniors 7 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Savona 6 3
8.2.2020 11:30 Savona 6 6 dráha 1. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoletci 2
7.2.2020 18:00 Loupežníci Jičín 7 dráha 4. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Savona 6 3
7.2.2020 11:30 Savona 6 2 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci NG 8
12.1.2020 18:30 Savona 6 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team 6
12.1.2020 11:30 Savona 6 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 6
11.1.2020 18:30 Ledoborci 8 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 4
11.1.2020 11:30 Savona 6 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors 3
7.12.2019 15:00 Savona 6 12 dráha B Muži divize A :Základní část
CC RIPER 6
7.12.2019 8:30 CC RIPER 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
17.11.2019 10:30 Loupežníci Jičín Juniors 11 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Savona 6 2
16.11.2019 16:15 Dion XX 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Savona 6 0
16.11.2019 10:30 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Třešňovka D 5
13.10.2019 18:30 Ledoborci 4 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.10.2019 11:30 Savona 6 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín 8
12.10.2019 18:30 Ledoborci 3 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 2
22.9.2019 16:50 Zbraslav Polární lišky 5 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Third place
Savona 6 6
22.9.2019 13:20 Savona 6 3 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Semi Final
Dion XY 4
22.9.2019 8:20 Dion XX 1 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Quarter Final
Savona 6 10
21.9.2019 16:50 Kolibris 7 2 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group A)
Savona 6 9
21.9.2019 8:20 Savona 6 5 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group A)
Zbraslav Polární lišky 4
26.5.2019 15:20 Ledoborci NG 7 dráha 2. Juniorská liga :Finálová skupina
Savona 3
25.5.2019 17:50 Savona 7 dráha 1. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledolamky 6
25.5.2019 12:50 Savona 9 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Army 2
25.5.2019 8:20 Třešňovka D 4 dráha 2. Juniorská liga :Finálová skupina
Savona 6
11.5.2019 18:00 Savona 5 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Dion XY 8
11.5.2019 11:30 Ledoborci NG 9 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Savona 4
27.4.2019 15:30 Ledoborci Army 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 5
10.3.2019 15:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 10
10.3.2019 8:30 Savona 6 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 2
3.3.2019 18:00 Savona 2 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 8
3.3.2019 11:30 Savona 6 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 5
2.3.2019 18:00 Zbraslav Tučňáci 2 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Savona 13
2.3.2019 11:30 Savona 7 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 6
1.3.2019 15:00 Zbraslav Sobi 0 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Savona 1
17.2.2019 15:20 Ledoborci NG 5 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 6
17.2.2019 10:20 Savona 9 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 2
16.2.2019 17:50 Zbraslav Sobi 2 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 11
16.2.2019 12:50 Savona 8 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Slovenia 4
16.2.2019 8:20 Loupežníci Jičín 5 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 4
20.1.2019 19:20 Savona 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Boj o medaile
Ledoborci Juniors 6
20.1.2019 16:50 Savona 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Semifinále
Ledolamky 2
20.1.2019 10:50 Ledoborci Army 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Savona 6
19.1.2019 19:20 Zbraslav Sobi 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Savona 6
19.1.2019 13:20 Savona 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Dion DJ 4
13.1.2019 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 6
13.1.2019 8:30 Savona 6 2 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 8
12.1.2019 15:30 Savona 6 1 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 6
12.1.2019 8:30 PLC S&K 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 3
17.11.2018 13:30 Borecky (CZE) 3 dráha 4. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Klossner (SUI) 6
16.11.2018 18:45 Borecky (CZE) 4 dráha 2. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Cervenka (SVK) 6
16.11.2018 13:30 Borecky (CZE) 2 dráha 4. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Garcia (ESP) 8
16.11.2018 8:00 Podolka (CZE) 6 dráha 1. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Borecky (CZE) 7
11.11.2018 18:30 Brno - Západ 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 3
11.11.2018 11:30 Ledoborci 2 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 8
10.11.2018 18:30 Savona 6 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 3
10.11.2018 11:30 Savona 6 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 6
4.11.2018 15:50 Savona 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 5
4.11.2018 10:20 PLC 2 3 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 6
3.11.2018 17:50 Savona 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
3.11.2018 12:50 Slovenia 8 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 3
3.11.2018 8:20 Savona 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 3
14.10.2018 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 4
14.10.2018 8:30 Zbraslav R 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 3
13.10.2018 15:30 Savona 6 2 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 6
13.10.2018 8:30 Savona 6 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 8
22.9.2018 17:45 Savona 6 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Trutnov 2 4
22.9.2018 12:30 Kolibris 5 7 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Savona 6 5
21.9.2018 17:45 Savona 6 3 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Dion YB 5
21.9.2018 12:30 Letící kameny 13 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Savona 6 2
27.5.2018 16:20 Dion DJ 3 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
Savona 6 6
27.5.2018 8:20 Savona 6 4 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
Třešňovka D 5
26.5.2018 16:20 Savona 6 9 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Kolibris 3 3
26.5.2018 10:50 PLC 2 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Savona 6 17
6.5.2018 13:50 Ledoborci Army 5 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Savona 6 8
6.5.2018 8:20 Savona 6 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Kolibris 3 7
5.5.2018 16:20 PLC 2 6 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 14
5.5.2018 10:50 PLC 1 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 3
21.4.2018 18:00 Ledoborci NG 7 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 6
25.2.2018 18:00 Savona 7 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Kolibris 3 6
25.2.2018 11:30 Ledoborci Juniors 9 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 3
24.2.2018 18:00 Savona 1 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 10
24.2.2018 11:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 9
23.2.2018 18:00 Savona 10 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Dion HJ 2
23.2.2018 11:30 Sobi 2 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 10
11.2.2018 18:30 Savona 6 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 2
11.2.2018 11:30 Troublemakers 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Savona 6 13
10.2.2018 19:30 Savona 6 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Demion 0
10.2.2018 11:45 Klub z Viktorky 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 4
28.1.2018 18:50 Savona 6 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Finálové kolo
Sobi 4
28.1.2018 16:20 Savona 6 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :3. kolo
Ledoborci Army 2
27.1.2018 13:20 Ledoborci Juniors 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina C
Savona 6 1
26.1.2018 19:30 Dion DJ 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina C
Savona 6 7
14.1.2018 19:30 Savona 6 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 3
14.1.2018 12:00 WHEELCHAIR 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.1.2018 19:30 Ledoborci 4 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 3
13.1.2018 12:00 Savona 6 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 4
10.12.2017 18:30 Karviná 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 7
10.12.2017 11:30 Ledoborci 8 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 6
3.12.2017 13:50 Savona 6 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Finále a zápas o 3. místo
Ledoborci Juniors 5
2.12.2017 13:50 Ledoborci NG 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina E
Savona 6 8
2.12.2017 8:20 Savona 6 8 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina E
Ledolamky 4
25.11.2017 16:20 Savona 6 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina A
Sobi 4
25.11.2017 8:20 Ledoborci Juniors 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina A
Savona 6 3
12.11.2017 18:30 Savona 6 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 8
12.11.2017 11:30 Demion 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
11.11.2017 17:30 Ledoborci Army 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
11.11.2017 11:15 Savona 6 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
29.10.2017 19:30 Savona 6 11 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 2
29.10.2017 12:00 Savona 6 10 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 2
28.10.2017 19:30 Zbraslav L 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 5
28.10.2017 12:00 Savona 6 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 3
16.9.2017 20:00 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 7
16.9.2017 15:30 Savona 6 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Liboc 10
16.9.2017 10:15 PLC LEDO 8 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 1
15.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 4
29.4.2017 16:00 Kolibris 3 9 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Čtvrtfinále
Liboc 2 5
29.4.2017 8:55 Liboc 2 1 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Dion YB 15
26.3.2017 11:25 Ledoborci NG 8 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Liboc 2 10
25.3.2017 18:25 CC RIPER 2 1 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Liboc 2 7
24.3.2017 15:55 Liboc 2 12 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Ledoborci Army 10
18.3.2017 8:30 Liboc 2 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 10
26.2.2017 15:30 Karviná 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 7
25.2.2017 8:30 Klub z Viktorky 14 dráha B Muži divize A :Základní část
Liboc 2 1
18.12.2016 15:00 Liboc 2 7 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
PLC 1 8
18.12.2016 11:30 Liboc 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Ledoborci NG 9
17.12.2016 12:00 Ledolamky 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Liboc 2 2
17.12.2016 8:30 Kolibris 3 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Liboc 2 16
11.12.2016 18:30 Dion 1 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 4
11.12.2016 11:30 Liboc 2 15 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 6
10.12.2016 18:30 Liboc 2 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 11
13.11.2016 11:30 Ledoborci 3 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 6
12.11.2016 19:00 Liboc 2 4 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 7
12.11.2016 11:30 Liboc 2 7 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 8
23.10.2016 15:30 Kamenný Újezd 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 8
23.10.2016 8:30 Liboc 2 2 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
22.10.2016 15:30 Kolibris 5 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 3
22.10.2016 8:30 Liboc 2 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 15
9.10.2016 16:00 Ledoborci 4 0 dráha B Muži divize A :Základní část
Liboc 2 1
9.10.2016 8:30 Liboc 2 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 5
8.10.2016 8:30 Troublemakers 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 4
22.5.2016 18:00 Liboc 2 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - O 5.-7. místo
Ledolamky 11
22.5.2016 8:30 Kolibris 3 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - O 5.-7. místo
Liboc 7
21.5.2016 17:30 Liboc 4 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Savona 5 5
21.5.2016 11:30 Liboc 1 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Třešňovka D 14
23.4.2016 15:30 Liboc 9 dráha 1. MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) :
Loupežníci Jičín 10
20.3.2016 17:55 Liboc 1 dráha 1. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Dion YB 12
20.3.2016 11:25 Ledoborci Juniors 6 dráha 4. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Liboc 4
19.3.2016 11:25 Liboc 10 dráha 3. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 2
18.3.2016 18:20 Kolibris 3 6 dráha 2. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Liboc 9
6.3.2016 12:00 CZE 4 1 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2016 :7th place
Oberstdorf 2 8
6.3.2016 8:30 CZE 4 6 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2016 :
CZE 3 3
5.3.2016 18:00 CZE 4 4 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2016 :
SLO 2
5.3.2016 11:00 CZE 4 1 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2016 :Group A
Füssen 16
4.3.2016 16:00 CZE 4 2 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2016 :Group A
HUN 1 8
14.2.2016 16:00 Liboc 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
PLC 1 10
14.2.2016 9:00 Liboc 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
Třešňovka D 7
13.2.2016 17:30 Liboc 13 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Savona 16 2
13.2.2016 11:00 Ledolamky 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Liboc 3
7.12.2014 12:00 CZE 3 0 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2014 :Final
GER 2 13
7.12.2014 8:30 CZE 3 5 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2014 :Group D
CZE 1 2
6.12.2014 16:00 CZE 3 4 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2014 :Group D
SLO 1 3
6.12.2014 11:30 GER 1 8 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2014 :Group A
CZE 3 3
5.12.2014 16:00 KAZ 2 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2014 :Group A
CZE 3 19
9.2.2014 19:15 Liboc 0 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion YB 14
9.2.2014 10:55 RIPER Hradec Králové 10 dráha 4. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Liboc 3
8.2.2014 20:00 Liboc 4 dráha 1. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Kolibris 3 11
8.2.2014 13:50 Dion X 14 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Liboc 1
7.2.2014 16:25 Liboc 1 dráha 1. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
ČSC 3 11
24.11.2013 12:00 CZE 3 0 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2013 :Group E (1st-8th)
POL 16
24.11.2013 8:30 GER 2 8 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2013 :Group E (1st-8th)
CZE 3 1
23.11.2013 18:00 SLO 3 0 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2013 :Group E (1st-8th)
CZE 3 8
22.11.2013 18:30 HUN 2 3 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2013 :Group C (orange)
CZE 3 4
22.11.2013 15:00 CZE 3 2 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2013 :Group C (orange)
SLO 1 8
27.1.2013 17:00 ČSC 3 12 dráha 4. Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR
CC Aritma 0
27.1.2013 13:00 ČSC 2 12 dráha 2. Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR
CC Aritma 0
26.1.2013 17:00 CC Aritma 0 dráha 2. Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR
ČSC 4 10
26.1.2013 13:00 CC Aritma 6 dráha 1. Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR
ČSC 1 8
28.1.2012 17:00 Aritma 0 dráha 3. MČRJ 2012 - junioři :Základní část
Dion X 26
28.1.2012 11:30 Aritma 2 dráha 2. MČRJ 2012 - junioři :Základní část
RIPER Hradec Králové 12
29.1.2011 11:30 Dion HJ 19 dráha 3. MČRJ 2012 - junioři :Základní část
Aritma 4
8.2.0214 8:30 ČSC 4 11 dráha 2. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Liboc 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo